» »

Objava podatkov zaposlenih (pri nas delajo ti pa ti ...)

Objava podatkov zaposlenih (pri nas delajo ti pa ti ...)

otago ::

Kaksna je praksa v vasih podjetjih, se objavi seznam zaposlenih z imeni, sliko,email naslovom, morebiti se kratek CV?

Primer ARSKTRP
Primer 1
Primer 2

Podjetje, 10 zaposlenih... so prisli sefi na idejo, da bi objavili sliko ekipe, ime&priimek, email, sliko sodelavca. Podjetja s katerimi sodelujejo so na ravni koncernov npr. VW.

Vsi v podjetju so zelo proti Facebooku, a zdaj tukaj bi servirali vse podatke. Se na Linkedinu niso vsi. Fotografij, podrobnosti projektov zaradi klavzule zaupnosti ne smejo objavljat. Edino kar so doslej objavljali, je da so dodali logo-te podjetij, s kateri sodelujejo. Izmisljen primer: "Zaupajo nam: SZ, Petrol, Renault Slovenija."

Kaj je primer dobre prakse za podjetje? Kaj podjetje sme, ne sme?
  • spremenilo: otago ()

Baja ::

po mojem bos jim moral dat nek pildek za podpisat, da se strinjajo z objavo, bla bla bla.

Smurf ::

Naceloma je navada, da ne dajes gor spiska vseh ljudi, ker to ni smiselno, ampak izpostavis samo recimo vodstvo (ki je ze tako ali tako bolj javno znana).

vostok_1 ::

Obupna praksa, brez pomena. Mene še nikoli ni zanimalo, kdo je kdo, ampak zgolj koga lahko pokličem, da dobim to kar želim.

To je neka idjotska praksa boomerjev in milenijcev.
"Waw, tip ima hudo frizuro, baba pa velike joške...definitivno bom raje od njih kupil...." like, not.

Prva stvar, ki mi pove, da je podjetje kaj vredno, je posodabljana, pregledna spletna stran, s čimveč podatki o njihovi storitvi/produktu, ki jo/ga iščem. Vse ostalo so smeti in navlaka.

Pogosto recimo, kar ignoriram ponudnika, če mi njegova spletna stran dela glavobole. Odvečen flash, odvečni popupi, zbrka informacij in zmeden menu. Fuck off.
Zanima me...kaj, kje in za koliko (in koga lahko kontaktiram, če rabim dodaten info).
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

Ja, ampak ti sedaj zgledas iz svojega ozkega pogleda. Obstaja miljon primerov kjer je to smiselno, recimo odvetniki, privatni zobozdravniki, svetovalci, predstavniki podjetij v posamezni drzavi, upravni odbor, vodje posameznih oddelkov, itd.

vostok_1 ::

Meh, whatever.
Zdi se mi butasto vseeno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Službeni mail, ko odideš (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6923017 (7977) johnnyyy
»

Sistem za delo od doma in remote sodelovanje

Oddelek: Loža
484738 (3593) Tear_DR0P
»

Mejli, spam,... od kje email

Oddelek: Loža
4711481 (7937) japol
»

Službeni e-mail naslov

Oddelek: Loža
172491 (1818) harmony

Več podobnih tem