» »

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike

Slo-tech - kako blokirati nadležne uporabnike

1
2
»

D3m ::

Lepše, če se vidi kaj piše.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wazzaa ::

Bom pogledal kaj je napisala.

Edit:
*Papiga, papiga, papiga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wazzaa ()

Wazzaa ::

TheBlueOne je izjavil:



Lol, toliko tarnate, da vas je ze res tezko poslusat. Ti ubogi desnicarji, same krivice. Vas solajo neki froci iz faksa, transvestiti itn. kako politicno kaj dosegati. :D


Ja, Lan, samo tarnamo.

TheBlueOne ::

NMH je izjavil:

W6fxBzMDqg je izjavil:

Včasih se resno sprašujem in upam da so ljudje na slotechu zelo sarkastični, oziroma grozni troli in ni slotech nekakšen predčasni naznanilec, da prihaja k nam snowflake in sjw kultura.


Da te dopolnim:
, da prihaja k nam snowflake in sjw kultura nekoga, ki živi nekje v Los Angelesu.

A ni hecn brat kozlarije raznih yupetov in zmaugyjev, ki omenjajo grdega, groznega belega človeka v državi, kjer je 99.99% belih.


Torej solajo vas SJW, neki froci iz faksa in yipe.

Skoraj nic od tega ne prihaja k nam, glede na to, da nicesar od nastetega nisem slisal niti od najbolj leve stranke v Slo. Se pa pustim posolat, ce mi kdo najde recimo Meseca, ko govori o zlobnih belcih. Se mi zdi, da se desnim malo blede, ker gledajo prevec SJW materiala na YT. Pa ne recem, da se kaksnim cudakom na levi ne.

Tu smo levi bolj v smislu kul kot Che in nas zanima samo kako omogociti revezem servise, ki jih brez vecjih tezav omogoca dansnja tehnologija, da bodo se volilci desne imeli kaj od napredka.

nevone ::

Wazzaa je izjavil:

Bom pogledal kaj je napisala.

Edit:
*Papiga, papiga, papiga


s
Prepovedujem ti, da me bereš.

A lahko naredi kdo skripto, da se prepreči določenim osebkom brati naše umotvore.
/s

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

D3m je izjavil:

Čeprav izraz snežinkice je bil prvotno mišljen za SJW.
A to misliš tele:



nevone je izjavil:

A lahko naredi kdo skripto, da se prepreči določenim osebkom brati naše umotvore.
Uredim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

NMH ::

nevone je izjavil:

Wazzaa je izjavil:

Bom pogledal kaj je napisala.

Edit:
*Papiga, papiga, papiga


s
Prepovedujem ti, da me bereš.

A lahko naredi kdo skripto, da se prepreči določenim osebkom brati naše umotvore.
/s

o+ nevone


Ne moreš, ker Slotech se bere neprijavljen.

nevone ::

Ne moreš, ker Slotech se bere neprijavljen.


Sej ni potrebno. Itak dotični že sami za to skrbijo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

   -S\/\/-   ::

TheBlueOne je izjavil:

Ampak kot didakticna vaja, ce uspes stisniti v kot trole, ki imajo na voljo kar jim pride na pamet, je to dober trening, ce ne kaj drugega.


Jaz od tega nimam nobenega zadovoljstva. Live and let live.
Je pa ta tema tipičen primer tega, zakaj so take skripte OK. Že kmalu so se pojavile zmerljivke nas, ki to skripto uporabljamo. Sam ne čutim nobene potrebe, da bi s takimi ljudmi nadaljeval debato, niti jih "stiskal v kot".

Samael ::

NMH je izjavil:

Da te dopolnim:
, da prihaja k nam snowflake in sjw kultura nekoga, ki živi nekje v Los Angelesu.


Pa si pomislil kdaj, da bi v komunikaciji z ostalimi, začel uporabljati lastne možgane? To si pa pobral s kje? S kakšnega obskurnega bloga od nekoga, ki živi nekje v Los Angelesu?
In, ko si že tle, kaj se je zgodilo pa z NPC izrazom? Se ni preveč prijel med vami, pa ste ga črtali iz omejenega izrazoslovja, a? :))

dreknapalci ::

luskan popravek. jypeta nisem dal v block, ker mi je zabaven. so pa vmes kakšni osebki, ki radi širijo negativno energijo :)

          ::

   -S\/\/-   je izjavil:

Je pa ta tema tipičen primer tega, zakaj so take skripte OK. Že kmalu so se pojavile zmerljivke nas, ki to skripto uporabljamo.


Jaz sem bil označen tako z ultra levičarem, kakor tudi z ultra desničarjem. Dajte se najprej dogovoriti, kaj je levo in kaj desno, saj ne moremo biti oboje.

D3m ::

Ti si sredina. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Stalinovic ::

nevone je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj niso ubogi. Samo hecno je, da morajo biti za vse krivi desničarji.


Snežinkice.

o+ nevone


BURN!!! Naziyzs BTFO!

nevone ::

Dajte se najprej dogovoriti, kaj je levo in kaj desno, saj ne moremo biti oboje.


To se moraš predvsem ti sam s sabo dogovoriti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Stalinovic ::

nevone je izjavil:


To se moraš predvsem ti sam s sabo dogovoriti.

o+ nevone


Posti vas posebnih snežinkic so zmeraj najbolj zabavni. Sploh prej kot modi pobrišejo vsako objavo ki ima IQ nad 0 :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

antartide ::

žalostno s čim se vi ukvarjate... Očitno nekateri imajo res dolgočasna življenja.

PacificBlue ::

Ni potrebe po tem. Tudi v življenju so izzivi, s katerimi se moraš spoprijeti.:)
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

NMH ::

Samael je izjavil:

Pa si pomislil kdaj, da bi v komunikaciji z ostalimi, začel uporabljati lastne možgane?

A ti to meni praviš? 8-O

To si pa pobral s kje? S kakšnega obskurnega bloga od nekoga, ki živi nekje v Los Angelesu?

To, da si se zapičil v LA, kaže na to, da nisi ravno inteligenten.

In, ko si že tle, kaj se je zgodilo pa z NPC izrazom? Se ni preveč prijel med vami, pa ste ga črtali iz omejenega izrazoslovja, a?

Ne vem kaj bi rad povedal s tem?!!?

Mehmed ::

Oberyn je izjavil:

Na kalibre, ki nameščajo skripte, s katerimi utišajo glas in mnenje sočloveka, imam svoj pogled, ki ga raje ne bom izrazil, da ostanemo vljudni.


Bodi potolazen; ce si das prste v usesa nisi s tem nikogar utisal.

Mehmed ::

Ribič je izjavil:

Jaz uporabljam kar poljubne filtre za uBlock Origin, pa posti izginejo:
slo-tech.com##div.post:has(> h4:has(> a[href="/profili/74945"]))


Moj kolescek na miski se ti zahvaljuje za tole.

dronyx ::

Par 10 let recimo temu pogojno demokracije in že se ljudem toži po starih časih. Samo še zapore Udbe nazaj aktiviramo, pa smo zmahal, tovariši. :))

borisk ::

jype je izjavil:

borisk je izjavil:

kr ironično, da z jypetovo skripto blokiraš jypeta
Eh, če si tako šibak, da ne želiš brati mojih prispevkov, ker te dejstva preveč bolijo, potem nimam nič proti, da se od dejstev izoliraš.

Konec koncev gre za družbeno pogojeno mentalno bolezen in nobenega razloga ni, da bi po nepotrebnem mučili take ljudi.


ne skrbi, nimam nameščene kripte......

jype ::

borisk je izjavil:

ne skrbi, nimam nameščene kripte......
Ne skrbi me, samo razložim, čemu ni moja stvar, če se drugi od mene izolirajo.

Netrunner ::

Jaz sem že predčasom spisal podobno skripto za chrome vendar to težavo bi morali reševati moderatorji oz. lastniki slo-techa. Novice so sicer tehnološko usmerjene, sama stran pa je tehnološko tako zadaj kar glava boli. Nevem kakšna je prihodnost slo techa vendar zaenkrat zelo slabo kaže.

S skriptami je malo bolj tolerantno branje vendar pa ni rešitev. Filtriranje po imenu načeloma deluje dokler le tega ne spremeniš, kar lahko narediš neštetokrat.

Jaz sem svojo skripto opustil in sem raje manj začel zahajati na slo-tech.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Izak ::

A je paket-ova skripta še aktualna, ker meni ne deluje?

louser ::

Netrunner je izjavil:

Jaz sem že predčasom spisal podobno skripto za chrome vendar to težavo bi morali reševati moderatorji oz. lastniki slo-techa. Novice so sicer tehnološko usmerjene, sama stran pa je tehnološko tako zadaj kar glava boli. Nevem kakšna je prihodnost slo techa vendar zaenkrat zelo slabo kaže.

S skriptami je malo bolj tolerantno branje vendar pa ni rešitev. Filtriranje po imenu načeloma deluje dokler le tega ne spremeniš, kar lahko narediš neštetokrat.

Jaz sem svojo skripto opustil in sem raje manj začel zahajati na slo-tech.

Če imaš rad balonček, izvoli. Ostali radi beremo ne cenzurirano in neoprano literaturo.
Je pa na tebi, ali želiš biti med opranci ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

          ::

Prispevki nekaterih nimajo nobene dodane vrednosti. Vzemite npr. to temo! 80% prispevkov nima s temo nobene povezave in vsi ti prispevki so plod parih uporabnikov. Ker gre najbrž za neuravnovešene osebe, ki niso sposobne normalnega dialoga in ne dosegajo niti osnovnega minimuma komuniciranja, je edina rešitev to, da si njihove komentarje skriješ. Včasih je bil forum zanimiv, na žalost pa postaja vse večja greznica.

Furbo ::

Samo zaradi enega uporabnika, za katerega se bojim, da ima psihične težave, bi si želel to funkcijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kuall ::

Furbo je izjavil:

Samo zaradi jypeta, za katerega se bojim, da ima psihične težave, bi si želel to funkcijo.

There, fixed.

Lonsarg ::

Sam v bistvu vir težave izvira v poslabšanju kulture ljudi in nima nič z forumom/moderatorji.

Seveda se te slabše kulture lahko lotiš Redit-style z votanjem, samo to potem čisto spremeniš cel koncept, ni to več forum per-se. Seleltivno blokiranje je tudi zamudno, bolj kot preskakovanje postov. In nepregledno.

Morda je rešitev izboljšava funkcije predlagaj izbris. V smeri "predlagaj ban iz teme" ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

jype ::

Kultura se je poslabšala, odkar desničarji verjamejo, da je pametno žaliti vse okoli sebe, karkoli drugega je pa "politična korektnost".

   -S\/\/-   ::

Sam sodelujem večinoma v tehničnih temah, občasno pa pokukam tudi v kakšno bolj družbeno, čeprav se tam večinoma ne oglašam. Kar je tehničnih tem, je nivo debat v glavnem zadovoljiv in sem bil deležen že prenekaterega uporabnega nasveta. Za ostale teme pa bo najbrž kar držalo to, kar ste namenili zgoraj - par posameznikov je sposobnih povsem uničiti temo. Malo prej se je omenjala tema o moško-ženskem prijateljstvu. Naslov je bil zanimiv, nadaljevanje pa katastrofa. Ko sem danes zjutraj spet odprl to temo pa sem presenečeno ugotovil, da so izginili tudi povsem korektni prispevki nekaterih. Dvojna škoda torej: najprej ste dopustili, da je tema zašla, nato pa imeli še nesrečno roko pri čiščenju. Tak vzorec se pojavlja dokaj pogosto, kar je tudi razlog, da se v takih temah ne oglašam. Škoda časa in truda, čeprav so vsebine zanimive.

PunkDude ::

Ima kdo delujočo antijype skripto?

          ::

Eno stran nazaj jo imaš.

vostok_1 ::

Obstaja kaka skripta, kak modom preprečit povsem arbitrarno in pristransko brisanje prispevkov?

   -S\/\/-   je izjavil:

Sam sodelujem večinoma v tehničnih temah, občasno pa pokukam tudi v kakšno bolj družbeno, čeprav se tam večinoma ne oglašam. Kar je tehničnih tem, je nivo debat v glavnem zadovoljiv in sem bil deležen že prenekaterega uporabnega nasveta. Za ostale teme pa bo najbrž kar držalo to, kar ste namenili zgoraj - par posameznikov je sposobnih povsem uničiti temo. Malo prej se je omenjala tema o moško-ženskem prijateljstvu. Naslov je bil zanimiv, nadaljevanje pa katastrofa. Ko sem danes zjutraj spet odprl to temo pa sem presenečeno ugotovil, da so izginili tudi povsem korektni prispevki nekaterih. Dvojna škoda torej: najprej ste dopustili, da je tema zašla, nato pa imeli še nesrečno roko pri čiščenju. Tak vzorec se pojavlja dokaj pogosto, kar je tudi razlog, da se v takih temah ne oglašam. Škoda časa in truda, čeprav so vsebine zanimive.


Bojim se, da si mogoče premalo inteligenten in ne zmoreš razumeti subtilnost postov katere tako podcenjuješ.
Strinjam se sicer z jypetom, da je kultura debate globalno gledano padla...to ne pomeni, da so sporočila tudi kaj manj sporočilna.
Včasih so morda res znali biti bolj verbose-ni, ampak če izluščiš balast sporočilo vsebinsko ni bilo kaj bistveno večje ali manjše.
It's a sad state of affairs, i agree, morda bo after the great culling kaj boljše. Počakajmo.

Naj pa vas jype ne moti, on je brez vsake skripte že po defaultu na block, saj izven peščice opranoglavcev, dvomim, da ga kdo jemlje resno.
V letu 2019 pa je že toliko ljudi in reči označil za neonacistične, da tud tista grda polovica modov ga ne jemlje pretirano resno.
Počasi bo postal kot tisti stari rednecki, ki se tarnajo nad vsakim prišlekom v njihovo zakotno vas, samo v skrajno levičarski izvedbi. *Old lefty jype: "Those damn Nazis walking on my lawn again!"*
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Get the fuck off my lawn, nazi.

vostok_1 ::

Geez granpa, calm down, take your meds.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...

Zgleda se naciji mal preveč ogrevate za islamistične finte?

vostok_1 ::

Kolikor vem ste nacisti in islamisti bili prijatelji že 80 let nazaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Antisemitisti in fašisti _ste_ nacisti.

vostok_1 ::

Antisemit? Oh that's rich coming from someone like you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Čakam, da ugotoviš, da ima še kakšen tvoj junak židovske prednike.

vostok_1 ::

Hitler ni moj junak. Je pa bil Marx (a jew) njegov.
Kot kaže tudi tvoj.
Na kosilu vama zagotovo ne bi bilo dolgčas.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Oh, spet te tvoje projekcije.

vostok_1 ::

Nadvse zabaven si mi, jype.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Ko si v manični fazi, ja.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech userscripts

Oddelek: Izdelava spletišč
174937 (2389) jype
»

jquery in div-i (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8710415 (9153) lisjak
»

[Java] "Uničenje" objekta ?

Oddelek: Programiranje
111126 (818) shadeX

Več podobnih tem