» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
16 / 18
»»

dottor ::

Danes namestil za 1.3GB posodobitev in opazu da je čitalec odtisov full bolj odziven. Je še kdo to opazu?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bantani ::

Je odziven bolj ne pa full:D

destroyer2k ::

Danes je prišel android 10 update.

abyssus ::

Pravkar preveril in je na voljo tudi na S10e iz Telekoma.

Kolovrat ::

Bo zanimivo videt, kako se obnese...? Tudi sm sem videl, da je že možnost za prenos, a bom še mal počakal, da vidim, če je zanesljivo posodabljat...

gusto ::

destroyer2k je izjavil:

Danes je prišel android 10 update.

Sem namestil na S10e, nobene drame, izgled enak kot Android 9, dark mode dodatno v Gmailu, ostalo vse enako na prvi pogled.:))
Have you tried turning it off and on again?

abyssus ::

Kako vam je všeč nov način navigiranja? Back button deluje precej toplo/hladno, če gledam video v full-screen pa neprestano od spodaj zapiram aplikacijo, ker se kontrole obrnejo.

Kosek1 ::

abyssus je izjavil:

Kako vam je všeč nov način navigiranja? Back button deluje precej toplo/hladno, če gledam video v full-screen pa neprestano od spodaj zapiram aplikacijo, ker se kontrole obrnejo.

abyssus, nisem še sprobal nič od tega. Prosim če podrobneje pojasniš, kaj si ugotovil.

feryz ::

E? Nobene razlike ni. Enako je kot prej. O čem govoriš?

destroyer2k ::

feryz je izjavil:

E? Nobene razlike ni. Enako je kot prej. O čem govoriš?


Navigation bar govori, ampak moreš sam prestaviti na novi način.

klinker ::

feryz je izjavil:

E? Nobene razlike ni. Enako je kot prej. O čem govoriš?


Np, prav nobene :D

One UI 1.x vs One UI 2.0: All the user interface changes and improvements

gusto ::

Meni gre na živce, da ne moreš izklopiti stanja polnjenja baterije na ugasnjenem zaslonu. Tudi če izklopim always on display, se še vedno prikazuje status polnjenja. Super neuporabna funkcija, ki potencialno zapeče sliko na zaslon.8-O
Have you tried turning it off and on again?

SumTingWong ::

Si resen? Od tiste ure polnjenja, da bi se ti slika zapekla?

gusto ::

SumTingWong je izjavil:

Si resen? Od tiste ure polnjenja, da bi se ti slika zapekla?


Večina ljudi polni telefon čez noč (~8h).
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

klinker ::

SumTingWong je izjavil:

Si resen? Od tiste ure polnjenja, da bi se ti slika zapekla?


Ehh, eni prevec berejo, pol pa paranoja.
Vse to se casa do casa rahlo premika, tako da ne bos nic imel zapeceno.

gusto ::

klinker je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Si resen? Od tiste ure polnjenja, da bi se ti slika zapekla?


Ehh, eni prevec berejo, pol pa paranoja.
Vse to se casa do casa rahlo premika, tako da ne bos nic imel zapeceno.


Point je, da mi vsiljujejo nekaj, kar nočem/ne rabim. Iz vseh strani, čedalje bolj. Pa lepo jim plačujemo za to.
Have you tried turning it off and on again?

J.McLane ::

gusto je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Si resen? Od tiste ure polnjenja, da bi se ti slika zapekla?


Večina ljudi polni telefon čez noč (~8h).


Jaz sem se pa tega odvadil, dam ga na hitri polnilec zvečer ko se odpravlajm spat in gre hitro do 80%, kar je čisto dovolj za naslendji dan. Občasno ga vklopim še med vožnjo in potem še zvečer ni nobene potrebe da bi polnil.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

feryz ::

Meni je pa všeč, če se kaj zapeče na ekran. V roku dveh let. Dobiš praktično nov telefon.
Ok, v roku enega leta. Potem izgine iz obzorja, ker pride nov.

feryz ::

Sicer to funkcijo, "Prikaz podatkov o polnjenju" na ugasnjenem zaslonu, lahko izklopiš. Če si pismen.

Kosek1 ::

feryz je izjavil:

Sicer to funkcijo, "Prikaz podatkov o polnjenju" na ugasnjenem zaslonu, lahko izklopiš. Če si pismen.

Meni po kaki minuti neha kazat stanje polnjenja. ;)

gusto ::

feryz je izjavil:

Sicer to funkcijo, "Prikaz podatkov o polnjenju" na ugasnjenem zaslonu, lahko izklopiš. Če si pismen.

Po hitrem guglanju, sem v dveh temah na xda forumu prebral, da se ne da. Če je tebi ratalo, pa prosim, če deliš z nami nepismenimi.
Have you tried turning it off and on again?

Bellzmet ::

Prehitro si Googlov in preveč se zanašaš na xda:) Pojdi pod settings Zaslon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

J.McLane ::

Mislim da cvika in sploh še ni posodobil, pod Zaslon imaš čisto na dnu dobesedno tako kot je Feryz napisal
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

gusto ::

Našel, hvala. Samo kako so te nastavitve razmetane. Tole ni pod always on display, ni pod battery, je pa v glavnem meniju display. Ok.

Bellzmet je izjavil:

Prehitro si Googlov in preveč se zanašaš na xda:).

Ponavadi je to hitreje, takoj vidiš, če se da ali ne. V res redkih primerih (sedaj prvič), ti pa narobe povejo.:)
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

Bellzmet ::

Eh xda. Preveriš na slo-tech ;) Drugače pa ja...funkcija bi morala biti pod AOD.

Skylord ::

gusto je izjavil:

Našel, hvala. Samo kako so te nastavitve razmetane. Tole ni pod always on display, ni pod battery, je pa v glavnem meniju display. Ok.

Bellzmet je izjavil:

Prehitro si Googlov in preveč se zanašaš na xda:).

Ponavadi je to hitreje, takoj vidiš, če se da ali ne. V res redkih primerih (sedaj prvič), ti pa narobe povejo.:)


gusto je izjavil:

Meni gre na živce, da ne moreš izklopiti stanja polnjenja baterije na ugasnjenem zaslonu. Tudi če izklopim always on display, se še vedno prikazuje status polnjenja. Super neuporabna funkcija, ki potencialno zapeče sliko na zaslon.8-O

Nikar se sedaj ven mazat.
Meni gredo pa taki na živce, ki pojma nimajo, samo ne, morajo prej vse spljuvat, potem pa vsi pokakani kao saj nič ni bilo.

gusto ::

Skylord je izjavil:


Meni gredo pa taki na živce, ki pojma nimajo, samo ne, morajo prej vse spljuvat, potem pa vsi pokakani kao saj nič ni bilo.

Si ok ti? Maš kakšne težave? Moj miselni proces je čisto ok. Iz izkušenj sem se naučil, da je lažje najprej preveriti na internetu, kot iskati nastavitve, ki jih mogoče ni (že n-krat tako). Nič nisem pljuval, samo izpostavil sem, kaj me moti. V konkretnem primeru sem se zmotil (kdo se kdaj ne), še vedno pa je moja kritika širše gledano na mestu. Jemljejo nam funkcionalnosti in možnosti prilagoditve - to je dejstvo. Vsakič zmanjka kakšna opcija in nekaj vsilijo. Jaz ne rabim multinacionalk, da mi povejo, kaj je dobro zame.
Have you tried turning it off and on again?

Bellzmet ::

No tukaj se motiš. To funkcijo so dodali na novo in meni je super ker nimam AOD drugače skos prižgan. Se pravi je ena opcija več in ne manj kakor pišeš v postu.

Kosek1 ::

gusto je izjavil:

Skylord je izjavil:


Meni gredo pa taki na živce, ki pojma nimajo, samo ne, morajo prej vse spljuvat, potem pa vsi pokakani kao saj nič ni bilo.

Si ok ti? Maš kakšne težave?

Težave pri komunikaciji so vsekakor.
Tudi na drugi strani je bolje, da nekdo postavi vprašanje: Npr. Kako izklopiti to pa to? kot pa Ta pa ta funkcija ne deluje (čeprav v resnici deluje) in potem moramo mi ostali dokazovati nasprotno. :)

J.McLane ::

Po posodobitvi mi ne deluje več aplikacija za banko, Sparkasse M.Stik (Halcom), bo treba zgleda ponovno aktivirat, annoying.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

LunKi ::

Evo ena za znalce. Z android 10 smo dobil ze ios kvaliteto estetike tudi animacije so lepe in tekoce in vse laufa res pohvalno. Problem je kot ze od nekdaj pri androidu, da mid-animation ne zazna dotika na kaj drugega, dokler ne dokonca animacije. Je res edina resitev reduce animation ali developer options hitrejsi animation window?

Kolovrat ::

Kako je kaj z trajanjem baterije pri 10ki- novem androidu, pa night mode deluje sedaj na vseh appih...?
Fotič je pa menda dobil nočni način z 40 sekundno ekspozicijo...? Hitrost delovanje je bila pa že prej kar ok.

hammock ::

1,9GB, nice.

Ampak najboljsi feature posodobitve pa je da je fingerprint scanner postal uporaben. Sem ze videl boljse, ampak deluje bistveno bolje kot prej.

c3p0 ::

Počakam še par tednov, da beta testerji zgladite buge. ;)

hammock ::

c3p0 je izjavil:

Počakam še par tednov, da beta testerji zgladite buge. ;)

Ma ja, jaz sem tvegal. Ni to stara Nokia 5800, da ti update bricka telefon.

Kosek1 ::

hammock je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Počakam še par tednov, da beta testerji zgladite buge. ;)

Ma ja, jaz sem tvegal. Ni to stara Nokia 5800, da ti update bricka telefon.


Itak c3p0 ne bo nič zamudil. :)

Kolovrat ::

Torej, kot vidim... nihče ne graja pa nihče ne hvali novega sistema... Bomo še mal počakali...

vinkop ::

Kolovrat je izjavil:

Torej, kot vidim... nihče ne graja pa nihče ne hvali novega sistema... Bomo še mal počakali...

sej ni neke izboljsave...vsaj jaz je nisem opazil...mogoce so res nekaj zafrknili pri home buttonu, ker zdej ne gre tako kot pred posodobitvijo....

hammock ::

Iskreno, razen boljsih animacij, za katere mi dol visi, live focus videa, in hitrejsega fingerprint scannerja ni nekih hitro opaznih sprememb.

Pokvarilo se pa tudi nic ni, kar je dobro!

Ales ::

Samsungov One UI je precej zrel, kakih revolucionarnih sprememb niti ni pričakovati. Je pa kup drobnih izboljšav v ozadju, enako tudi v samem OS-u. Poleg tega, kar se vidi, seveda.

chucki ::

Perfekcijo je težko izpopolniti :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

klinker ::

No no, o perfekciji lih ne bi, je pa trenutno vsekakor najboljsi Android "skin" in prvic da ne uporabljam Nova launcherja, ki sem ga uporabljal kake 6-7 let sigurno na prav vseh telefonih do zdaj, ne glede na znamko.
Da se malo podaljsajo podoro napravam, vsaj high end, bi bla pa tudi ze lepa gesta. S8, Note 8 in se kak drugi bi komot furali 10ko ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Kolovrat ::

Saj s8 serija bo dobila 10ko. Skoraj zagotovo, a verjetno malo z zamudo.

Ales ::

Ne, žal ne bo. Samsung je to uradno objavil in dvomom, da bodo spreminjali.

Ni se pa zaradi tega zaključila podpora. Trenutno izgleda, kot da bodo S8 in Note8 imeli 3 leta mesečnih popravkov in potem še vsaj eno leto četrtletnih, gledano od trenutka, ko so prišli v prodajo.

feryz ::

S8 podpora!?
S11 kupujemo v kratkem. Vi se pa o neki osmici pogovarjate.

Ales ::

feryz je izjavil:

S8 podpora!?
S11 kupujemo v kratkem. Vi se pa o neki osmici pogovarjate.

Precej obupen poskus trolanja.

feryz ::

Zakaj? Jaz takoj po novem letu pošljem mail mojemu dilerju, naj mi jih par rezervirajo. In res jih dobim že ob prvi pošiljki. Ko povsod še trobijo, da datum dobave še ni znan.

Badwolff ::

Kul

Gagarin ::

feryz je izjavil:

Zakaj? Jaz takoj po novem letu pošljem mail mojemu dilerju, naj mi jih par rezervirajo. In res jih dobim že ob prvi pošiljki. Ko povsod še trobijo, da datum dobave še ni znan.


Jebiga, bi moral takole Ferrari Roma naročit da bi bil res internet bragging car, tkole izpadeš en navaden revček...

feryz ::

Kaj čmo, takle mamo.
Nisi car, če se po internetu pačiš z avtom. Bolj bogi. Avto sem jaz kupil zase.
Če bi videli, kako ga uporabljam, dnevno, bi vsi pomrli od zgražanja. Tako da sem raje bolj tiho.
««
16 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447041 (5979) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719542 (16429) louser

Več podobnih tem