» »

SEO keywordi na Weebly in Slovenščina

SEO keywordi na Weebly in Slovenščina

zcetrt ::

Živjo.
Sestavil sem spletno stran na Weeblyu in se namenil nekaj časa namenit temu, da bi stran kdo našel. Sledim navodilom s spleta, ni pa mi jasno, kako se obnašat glede keywordow.

Rad bi optimiziral, da me najdejo v Sloveniji. Tu bom pač omenjal lokacije, krajevna imena, dodal "lokacijske" keyworde. Bojda bi profitiral s .si domeno, ampak tega se trenutno še nisem pripravljen it.
Weebly ne omogoča, da nastavim jezik strani na Slovenščino. Vsebina moje strani je v Slovenščini.

Ali naj pišem SEO keyworde v Slovenščini? Če da, kako je s pregibanjem (pridevniki, besedne zveze ali gole besede, ločene z vejicami)?
Podobno vprašanje glede alt tagov za slike - če je ciljna publika slovenska, ali naj tudi vse "meta" stvari naredim v Slovenščini?

Hvala za nasvete in komentarje!
4.
  • spremenil: zcetrt ()

Andro457 ::

Keyword je keyword. Če je beseda sklanjana gre za drug keyword. Ja vse more biti v slovenščini saj nagovarjaš slovensko publiko. Ne moreš pa dajat šumnikov v url-je strani. V tem primeru daš pač url brez šumnika.

Za Weebly sicer ne vem, na Wordpressu so plugini, ki to pomagajo pri tem (Yoast SEO). Pogooglaj kaj v tem smislu, Weebly SEO plugin itd.

zcetrt ::

Hvala za nasvet. Kaže pa, da Google smatra kot ujemajoče se tudi pregibane besede oz. besede s skupnim korenom. Nisem ziher, ali so to keywordi ali pač vsebina strani. Konkretno: "poročna" kot iskalni niz, "poroka" kot ujemajoča se beseda.
4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran, mi kdo prosim razloži?

Oddelek: Izdelava spletišč
243360 (2014) sistemc
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5013872 (6509) Tody
»

Best Makeup Ideas 2012 - kaj menite?

Oddelek: Izdelava spletišč
202628 (1863) Elemen_T
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318241 (7788) gnomee
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243013 (2340) Icematxyz

Več podobnih tem