» »

ženski izgovori glede zmenka

ženski izgovori glede zmenka

«
1
2 3

northpole1 ::

Pozdravljeni,

prejšnji teden sem bil dogovorjen za pijačo s punco,ki sem jo spoznal preko interneta.Potem mi eno uro pred srečanjem napiše,da ne more,ker nima časa(družinske zadeve).Okej,sem si mislil,se zgodi in vprašal kdaj pa ima potem čas pa je rekla,da v sredo ali pa danes.Do včeraj sem počakal nato pa spet vprašal,kaj zdaj,če se dobiva in je rekla,da lahko,če bo imela avto na razpolago.Nato sem napisal,da naj kaj javi naknadno,če pride ali ne in je rekla,da bo,ampak ni do zdaj,še nič,čeprav bi se že mogla dobiti..Sam mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja,ampak se mi zdi,da se ful razumeva preko neta,dopisovanje itd.Sam nisem taki človek,da bi si v nedogled dopisoval in ne iščem prijateljev za dopisovanje,tako,da najboljše,da kar prekinem in ne upam v prazno.Kaj menite? Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača? LP.
  • zaklenil: BigWhale ()

Vazelin ::

Ženska ni zainteresirana. Move along;)

TheBlueOne ::

Zakaj bi prekinjal? Samo nehaj ji teziti, da ji bos bolj zanimiv kot nadlezen. Raje zacni pisati se kaksni.

northpole1 ::

mislim,da maš prav ja :D..ampak glede na to,da sva se spoznala prek tindera,kjer dobiš match zgolj na podlagi videza,sem mislil,da sem ji všeč,prav tako,dopisovanje teče gladko in je vedno zanimivo..confused :S..ampak očitno ji je le za dopisovanje,tako,da res verjetno najbolje da prekinem

TheBlueOne je izjavil:

Zakaj bi prekinjal? Samo nehaj ji teziti, da ji bos bolj zanimiv kot nadlezen. Raje zacni pisati se kaksni.

saj ne težim nonstop dvakrat sem samo vprašal.S tremi si pišem,ampak s to,mi je nekak najbolj zabavno.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Nisi ti glih najbl gladek, a? Take a hint pa to.

gendale2018 ::

>mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja

>prekinem in ne upam v prazno

evo si že sam napisal kako je

>Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača?

sj te lahko ona povabi če bo hotla (ne bo)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Vazelin ::

Ženska ti je že dala vedeti, da jo ne zanimaš. Ima te za beta samca - t.i. si ji v tolažbo, s tabo chata, da ji ni dolgčas. Če bi imela interes bi te že kontaktirala. Bil sem že v podobni situaciji.

jype ::

Vazelin se moti.

Njega niso imeli za beta samca, ampak za branjevko.

gendale2018 ::

no sej oboje je na b
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

northpole1 ::

gendale2018 je izjavil:

>mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja

>prekinem in ne upam v prazno

evo si že sam napisal kako je

>Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača?

sj te lahko ona povabi če bo hotla (ne bo)

Ne bo haha..ok bom še počakal dan ali dva,mogoče me pa bo :D

Invictus ::

Preko interneta pač spamaš z vabili ene 10 punc.

Ena bo že prišla ;).

Iskanje punc preko neta ni natančno delo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tikitoki ::

Invictusova taktika menda se najboljse deluje. Dovolj jih olajas in ena bo ze rekla ja.

northpole1 ::

Invictus je izjavil:

Preko interneta pač spamaš z vabili ene 10 punc.

Ena bo že prišla ;).

Iskanje punc preko neta ni natančno delo ;).

Ja ampak je net skoraj moja edina možnost,ker je skoraj nemogoče spoznati žensko v živo,ki bi bila meni všeč,v teh krajih(prlekija)..grem v gostilno pa 17 dedov pa ena kelnarca,pa še to zgleda kot ded.V fitnesu je glupo osvajati žensko med vajami,v trgovini pa tudi deluje nekak obupano,če pristopiš.Ko sem zapustil Maribor se je začela era velike suše:/.

TheBlueOne ::

Ce nisi tako dober, da ti pri vsaki uspe iz prve je najbolj logicna pot povecati stevilo kandidatk.

Ce pa bi rad bil jebac, potem je zanimiva knjiga The Game od Neila Strausa.

Drugace pa je bolje pristopit in delovati obupan, kot ne pristopit, ker imas potem vsaj teoreticne moznosti.

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Mili Boze na tehnicnem forumu tema o osvajanju zensk... Sej me bo pobral od smeha.

RegulusDraco ::

ni zainteresirana. move along.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

jype ::

Pick up artists and garbagemen should switch job titles.

northpole1 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce nisi tako dober, da ti pri vsaki uspe iz prve je najbolj logicna pot povecati stevilo kandidatk.

Ce pa bi rad bil jebac, potem je zanimiva knjiga The Game od Neila Strausa.

Drugace pa je bolje pristopit in delovati obupan, kot ne pristopit, ker imas potem vsaj teoreticne moznosti.

Ma ne vem,ne verjamem glih v igro,oz. je neki del ampak vseeno mislim,da je videz najbolj pomemben,tudi,če gledaš tinder npr.vse poteka na osnovi zunanjosti..v živo pa se baje ženska že po parih sekundah odloči,če bo šla z moškim,tudi zaradi videza.To knjigo je ziher napisal en dating guru,ki sam dobro zgleda,pa daje lažno upanje drugim.Money talks.

jype ::

Videz je popolnoma nepomemben.

The Dream of the Fisherman%27s Wife @ Wikipedia

Crossfire ::

Za OP-ja je red pill tretma...da se odprejo očke pa to.

jype ::

Yup, ne morš bit proper incel brez red pilla.

Crossfire ::

govoriš po lastnih?

jype ::

Jasno, odkar sem en neoangin pojedu skoraj 23 ur dnevno ne seksam, včasih tudi dlje.

Crossfire ::

those are rookie numbers, gotta pump those up! :)

branimirII ::

northpole1 je izjavil:

Pozdravljeni,

prejšnji teden sem bil dogovorjen za pijačo s punco,ki sem jo spoznal preko interneta.Potem mi eno uro pred srečanjem napiše,da ne more,ker nima časa(družinske zadeve).Okej,sem si mislil,se zgodi in vprašal kdaj pa ima potem čas pa je rekla,da v sredo ali pa danes.Do včeraj sem počakal nato pa spet vprašal,kaj zdaj,če se dobiva in je rekla,da lahko,če bo imela avto na razpolago.Nato sem napisal,da naj kaj javi naknadno,če pride ali ne in je rekla,da bo,ampak ni do zdaj,še nič,čeprav bi se že mogla dobiti..Sam mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja,ampak se mi zdi,da se ful razumeva preko neta,dopisovanje itd.Sam nisem taki človek,da bi si v nedogled dopisoval in ne iščem prijateljev za dopisovanje,tako,da najboljše,da kar prekinem in ne upam v prazno.Kaj menite? Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača? LP.

Zenska te testira. Ko je videla, da obupano sprasujes kdaj se bosta srecala, je ugotovila da si beta samec in ji nisi vec zanimiv. Alfa samci imajo na voljo vec deklin in ne zvenijo kot obupanci. Ce punca nima casa jo ne sprasuje kdaj pa lahko...ker za vogalom ga caka druga bejba.

northpole1 ::

jype je izjavil:

Videz je popolnoma nepomemben.

The Dream of the Fisherman%27s Wife @ Wikipedia

Aja? vidiš na par metrov,debelo,neprivlačno žensko ali je tedaj pomemben njeni karakter? Lahko se postavi na glavo,pa se je ne boš s palico dotaknil,isto velja obratno.Sam nisem ne vem kak izbirčen,ampak vseeno mislim,da si zaslužim vsaj 6.

branimirII je izjavil:

northpole1 je izjavil:

Pozdravljeni,

prejšnji teden sem bil dogovorjen za pijačo s punco,ki sem jo spoznal preko interneta.Potem mi eno uro pred srečanjem napiše,da ne more,ker nima časa(družinske zadeve).Okej,sem si mislil,se zgodi in vprašal kdaj pa ima potem čas pa je rekla,da v sredo ali pa danes.Do včeraj sem počakal nato pa spet vprašal,kaj zdaj,če se dobiva in je rekla,da lahko,če bo imela avto na razpolago.Nato sem napisal,da naj kaj javi naknadno,če pride ali ne in je rekla,da bo,ampak ni do zdaj,še nič,čeprav bi se že mogla dobiti..Sam mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja,ampak se mi zdi,da se ful razumeva preko neta,dopisovanje itd.Sam nisem taki človek,da bi si v nedogled dopisoval in ne iščem prijateljev za dopisovanje,tako,da najboljše,da kar prekinem in ne upam v prazno.Kaj menite? Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača? LP.

Zenska te testira. Ko je videla, da obupano sprasujes kdaj se bosta srecala, je ugotovila da si beta samec in ji nisi vec zanimiv. Alfa samci imajo na voljo vec deklin in ne zvenijo kot obupanci. Ce punca nima casa jo ne sprasuje kdaj pa lahko...ker za vogalom ga caka druga bejba.

Ce ji nisem zanimiv zakaj še potem sploh odpisuje tako navdušeno? Zakaj ne napiše,nisem zainteresirana pa gotovo..jaz bi napisal tako in ne bi zgubljal časa z nekom,ki je "beta".

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Crossfire je izjavil:

Za OP-ja je red pill tretma...da se odprejo očke pa to.


Jebote red pill ce hocs sovrazit zenske spizdi na 4chan.

GreenT ::

Kje spoznas dons žensko na internetu? Čist resno?

Svoje cajte sm šel na par dejtov z ircarkami. No,...velik dejtov. Neki je čudnega na spletnih zmenkih, pa ne morem lih prsta položit gor. Nobena od teh bab se ni nakonc izkazala za čist normalno. Vsaka je mela ene orenk probleme. Jest bi vseen rajš probal v kakem pubu al pa fitnesu. :) Ne vem,...eni kupujejo avte na avto.net, drugi grejo pa lepo do uradnega dilerja. Hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: GreenT ()

northpole1 ::

GreenT je izjavil:

Kje spoznas dons žensko na internetu? Čist resno?

Svoje cajte sm šel na par dejtov z ircarkami. No,...velik dejtov. Neki je čudnega na spletnih zmenkih, pa ne morem lih prsta položit gor. Nobena od teh bab se ni nakonc izkazala za čist normalno. Vsaka je mela ene orenk probleme. Jest bi vseen rajš probal v kakem pubu al pa fitnesu. :) Ne vem,...eni kupujejo avte na avto.net, drugi grejo pa lepo do uradnega dilerja. Hehe

nekaj mi deluje tricky na njenih slikah,ker so vse slikane od zgoraj navzdol,mogoče pa jo je sram,ker je preveč "močna".Ima pa lep obraz,btw.

sm1x ::

northpole1 je izjavil:


nekaj mi deluje tricky na njenih slikah,ker so vse slikane od zgoraj navzdol,mogoče pa jo je sram,ker je preveč "močna".Ima pa lep obraz,btw.


hahahaha. a bejž?

jype ::

GreenT je izjavil:

Kje spoznas dons žensko na internetu? Čist resno?
Na slo-techu lahko.

northpole1 je izjavil:

Aja? vidiš na par metrov,debelo,neprivlačno žensko ali je tedaj pomemben njeni karakter? Lahko se postavi na glavo,pa se je ne boš s palico dotaknil,isto velja obratno.Sam nisem ne vem kak izbirčen,ampak vseeno mislim,da si zaslužim vsaj 6.
Ženske so dobre še za kej druzga k za s palco dotikat se jih, sine. Zaslužiš si 6? What the fuck does that even mean?

GreenT je izjavil:

Jest bi vseen rajš probal v kakem pubu al pa fitnesu.
Statistično gledano je tam več možnosti, da bodo "imele neke težave", drži pa, da je v splošnem možnost, da bo kdorkoli "brez težav", v resnici infinitezimalna.

northpole1 je izjavil:

Ce ji nisem zanimiv zakaj še potem sploh odpisuje tako navdušeno? Zakaj ne napiše,nisem zainteresirana pa gotovo..jaz bi napisal tako in ne bi zgubljal časa z nekom,ki je "beta".
Če se ti zdi klepetanje z njo izguba časa, potem nima smisla, da klepetaš z njo in ne razumem, čemu ji še nisi povedal, da te ne zanima.

Filip8 ::

si pomislil, da ji je dejansko kaj vmes pršlo, da mogoče res nima časa? pač možno je ane..

XIIT ::

northpole1 je izjavil:

mislim,da maš prav ja :D..ampak glede na to,da sva se spoznala prek tindera,kjer dobiš match zgolj na podlagi videza,sem mislil,da sem ji všeč,
Tvoje slike na Tinderju so ji bile dovolj v redu, da je podrsala v desno, to pa samo po sebi še ne pomeni nič.

prav tako,dopisovanje teče gladko in je vedno zanimivo..confused :S..ampak očitno ji je le za dopisovanje,tako,da res verjetno najbolje da prekinem

Si ji na začetku dal vedeti da želiš kaj več od dopisovanja?
Če je na Tinderju, ji verjetno ni le za dopisovanje. Za dopisovanje ji je le s tabo.

northpole1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Zakaj bi prekinjal? Samo nehaj ji teziti, da ji bos bolj zanimiv kot nadlezen. Raje zacni pisati se kaksni.

saj ne težim nonstop dvakrat sem samo vprašal.S tremi si pišem,ampak s to,mi je nekak najbolj zabavno.

Medtem ko si ti pišeš s tremi puncami, si ona piše z 20-imi drugimi tipi.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

northpole1 ::

Filip8 je izjavil:

si pomislil, da ji je dejansko kaj vmes pršlo, da mogoče res nima časa? pač možno je ane..

ja itak,da sem pomislil,ampak bi bilo potem uvidevno,da bi mi javila za danes,da ne more in bi lahko predlagala novi termin..jaz več ne bom vabil,ker potem bom res izpadel obupano.Če se hoče dobiti,bo že napisala.

Utk ::

Tezko ti bo kdo napisal zakaj pa kako, ker to niti ona ne ve.

jype ::

Tale northpole1 zgleda tut ne ve, zakaj bi si še dopisoval, če je šu na Tinder v iskanju spolnosti, ampak ne bi pa rad spustil ribe, ki že grabi.

Čudno, čudno.

XIIT ::

northpole1 je izjavil:

...ampak bi bilo potem uvidevno,da bi mi javila za danes,da ne more in bi lahko predlagala novi termin..

Saj to je sporočilo. Ni zainteresirana.

jaz več ne bom vabil,ker potem bom res izpadel obupano.

Too late for that, buddy.

Če se hoče dobiti,bo že napisala.

Če bi se hotela, bi se že zmenila.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Bob Rock ::

Ze tukaj izpades obupan...verjetno ko si z njo dopisujes se malo bolj.

Zenske primejo na zmedenost. Ko bos mel naslednjic priloznost ji pokazat svoje prednosti, jo takoj za tem odrini stran (ne dobesedno in ne tako hudo, da bo zamerila) in ce se ona potem potrudi zate, jo nagradis s pozornostjo. In tako v nedogled :D

Tudi one lovijo in jim lahek plen ni zanimiv...le na drugacen nacin kot moski ;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

branimirII ::


Ce ji nisem zanimiv zakaj še potem sploh odpisuje tako navdušeno? Zakaj ne napiše,nisem zainteresirana pa gotovo..jaz bi napisal tako in ne bi zgubljal časa z nekom,ki je "beta".

Narobe si razumel. Ti si idealen za dopisovanje. Za resno zvezo pa nisi. Ti si njena moska prijateljica za chat.

Filip8 ::

sem mel podoben primer.. tudi 2x odpovedala, ampak je jasno dala vedt, da jo zanimam. potem ji več nisem pisal, škoda živcev :D

tikitoki ::

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot. Čist vsake pa se tudi naveličaš.
Seveda pa ne zna vsaka koketirat.

shadeX ::

Gagatronix je izjavil:

Mili Boze na tehnicnem forumu tema o osvajanju zensk... Sej me bo pobral od smeha.


Seveda. Večina ljudi tukaj je ze cez 30, v zvezi in ima otroke. Kje bi pa spraševal za nasvete kot tukaj?

Če misliš da na tem forumu visijo samo obupani geeki se pač motiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jype ::

tikitoki je izjavil:

Čist vsake pa se tudi naveličaš.
Res? Na podlagi česa temelji ta ugotovitev?

tikitoki ::

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Čist vsake pa se tudi naveličaš.
Res? Na podlagi česa temelji ta ugotovitev?


Ti si izjema, ki potrjuje pravilo.

Bob Rock ::

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Vazelin ::

Jaz se Levanke se nisem navelical pa sva skupaj čez 30 let:)

tikitoki ::

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)


Preber se enkrat od začetka, mogoče bo pomagalo.

Vazelin je izjavil:

Jaz se Levanke se nisem navelical pa sva skupaj čez 30 let:)


Mogoče je odvisno od osebnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jype ::

tikitoki je izjavil:

Ti si izjema, ki potrjuje pravilo.
Zelo švoh zagovor.

Bob Rock ::

tikitoki je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)


Preber se enkrat od začetka, mogoče bo pomagalo.


Prebral in kar je tvojega tu, je:
Invictusova taktika menda se najboljse deluje. Dovolj jih olajas in ena bo ze rekla ja.

In ravno to me je zmotilo. Govoris o hot zenskah, predlagas pa brute-force. :))
Pri brute-force (in brez upostevanja pravil lova) moras vec al manj vse pobirat, drugace ti hitro zmanjka hot zensk :)))
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

louser ::

Point je v tem, da greš na lov brez nekih pretiranih čustev aka zaljubljenosti.
Tako lahko, če te ženska odkloni, greš brez večjega problema naprej.
Tako ali drugače jena podlagi zaljubljenosti karkoli početi odveč.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685022 (38523) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031021 (27439) bluefish

Kako prijazno zavrniti fanta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13419117 (14063) krneki0001

Več podobnih tem