» »

Vmesne volitve v ZDA 2018

Vmesne volitve v ZDA 2018

Temo vidijo: vsi
««
11 / 47
»»

Smrekar1 ::

xmetallic je izjavil:

Demokrati spet niso zadovoljni :)). Priceless. 7-krat pa nič niso našli. Zdaj pa lažnivko spravit za zapahe.

“This is now the 7th. time the FBI has investigated Judge Kavanaugh,” Trump wrote. “If we made it 100, it would still not be good enough for the Obstructionist Democrats.”


Tole meniš ironično? FBI je 7-krat preiskal Clintonovo, poročilo je dolgo nekje 100 tisoč strani, in niso našli niti enega kaznivega dejanja in Trump in njegovi podrepniki bi jo še vedno radi zaprli.

V dotičnem primeru je bilo na zaslišanju videti dovolj, da tipa nima kaj iskati na sodniški klopi. V sodišče še vseeno sodi, ampak klop bi morala biti zatožna. Krivo pričanje ni hec.

D3m ::

D3m je izjavil:

Da o Fordovi ne govorimo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

microchip ::

jype je izjavil:

I hurt myself today...


A ha ha ha ha ha ha ha ha ha!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Demokrati spet niso zadovoljni :)). Priceless. 7-krat pa nič niso našli. Zdaj pa lažnivko spravit za zapahe.

“This is now the 7th. time the FBI has investigated Judge Kavanaugh,” Trump wrote. “If we made it 100, it would still not be good enough for the Obstructionist Democrats.”


Tole meniš ironično? FBI je 7-krat preiskal Clintonovo, poročilo je dolgo nekje 100 tisoč strani, in niso našli niti enega kaznivega dejanja in Trump in njegovi podrepniki bi jo še vedno radi zaprli.

V dotičnem primeru je bilo na zaslišanju videti dovolj, da tipa nima kaj iskati na sodniški klopi. V sodišče še vseeno sodi, ampak klop bi morala biti zatožna. Krivo pričanje ni hec.

Hecno kako se ti, jype in pac-man počasi sintetizirate v eno bitje. Zanimivo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Hecno kako se ti, jype in pac-man počasi sintetizirate v eno bitje. Zanimivo.


Ene tako kot sta ti in Loocas že borgificirana.

Mimogrede, kako napreduje tisti odlični dogovor, ki ga bo VB dobila od EU? Dve leti nazaj si ga obljubljal, zaenkrat kaže kaj klavrno. Imaš kak update za katerega mi ne vemo? Lahko odpreš novo temo o tem, hvala vnaprej :)

Loocasa tudi vabim, da objasni tiste zaprte obtožnice, s katerimi bo Trump nevtraliziral zlobne, pokvarjene demokrate. Tri mesece nazaj je bilo še 2-4 tedne do udara, bo kaj, Loocas?

ZaphodBB ::



Mimogrede, kako napreduje tisti odlični dogovor, ki ga bo VB dobila od EU? Dve leti nazaj si ga obljubljal, zaenkrat kaže kaj klavrno. Imaš kak update za katerega mi ne vemo? Lahko odpreš novo temo o tem, hvala vnaprej :)

Precej bolje kot stroškovna zdržnost drugega tira. Hvala lepa.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Precej bolje kot stroškovna zdržnost drugega tira. Hvala lepa.


Aja? Daj, povej kako si prišel do te primerjave. Kako si to ovrednotil, katere točke si vzel v zakup, dodaj povezave prosim.

Hvala in veliko, ogromno sreče ti želim :))

VaeVictis ::

No vsi skupaj bodimo pošteni.

V primeru, da bi FBI naredil konkretno preiskavo in na koncu ne bi nič našel oz. ne bi mogel potrditi obtožb, bi Demokrati volili za Kavanagh-a?

V primeru, da bi FBI naredil konkretno preiskavo in na koncu bi našel kaj konkretnega in bi potrdil obtožbe, ali ne bi Republikanci volili za Kavanagh-a?

Torej, kaj poleg zavlačevanja, je razlog za vso to predstavo!?

D3m ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Hecno kako se ti, jype in pac-man počasi sintetizirate v eno bitje. Zanimivo.


Ene tako kot sta ti in Loocas že borgificirana.

Mimogrede, kako napreduje tisti odlični dogovor, ki ga bo VB dobila od EU? Dve leti nazaj si ga obljubljal, zaenkrat kaže kaj klavrno. Imaš kak update za katerega mi ne vemo? Lahko odpreš novo temo o tem, hvala vnaprej :)

Loocasa tudi vabim, da objasni tiste zaprte obtožnice, s katerimi bo Trump nevtraliziral zlobne, pokvarjene demokrate. Tri mesece nazaj je bilo še 2-4 tedne do udara, bo kaj, Loocas?


Saj mi tudi še čakamo zaton in recesijo Rusije 2014 pa smo že 2018 in še kar nič.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

D3m je izjavil:


Saj mi tudi še čakamo zaton in recesijo Rusije 2014 pa smo že 2018 in še kar nič.


Saj to se dogaja, Rusija je v zatonu. Seveda lahko še vedno povzroča škodo, ne da ne. Premagana je že, samo pasti še more.

Je v podobni situaciji kot Nemčija v začetku oktobra 1943. Premagana je že, ampak bo potrebno še zelo veliko, da to sprejmejo.

Loocas ::

Kera uboga duša si želi padec Rusije? Sam še tega se nam manjka, da dobijo kakšni manijaki tistih nekaj tisoč jedrskih bomb.
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:

Kera uboga duša si želi padec Rusije?


“I want to live forever in a land where summer lasts a thousand years. I want a castle in the clouds where I can look down over the world. I want to be six-and-twenty again. When I was six-and-twenty I could fight all day and fuck all night. What men want does not matter.
Winter is almost upon us, boy. And winter is death. I would sooner my men die fighting for the Ned's little girl than alone and hungry in the snow, weeping tears that freeze upon their cheeks. No one sings songs of men who die like that. As for me, I am old. This will be my last winter. Let me bathe in Bolton blood before I die. I want to feel it spatter across my face when my axe bites deep into a Bolton skull. I want to lick it off my lips and die with the taste of it on my tongue.”

-- Ples z Zmaji

Sam še tega se nam manjka, da dobijo kakšni manijaki tistih nekaj tisoč jedrskih bomb.


Jih že imajo.

Loocas ::

V dotičnem primeru je bilo na zaslišanju videti dovolj, da tipa nima kaj iskati na sodniški klopi. V sodišče še vseeno sodi, ampak klop bi morala biti zatožna. Krivo pričanje ni hec.

Kakšno klobasanje. Človek je v pravu že 30+ let. Bil je osebni tajnik Busha mlajšega, ko je bil on predsednik. Šel je čez nešteto osebnih preiskav. Krivo pričal ni.

Jih že imajo.

Taki manijaki, ki bi kakšno dejansko že detonirali.

Kul "preiskava". "FBI ni smel izprašati Kavanaugha."

Me prav zanima, kaj republikanci skrivajo o Kavanaughu, glede na to, da obstaja gora papirja o njegovem delu in življenju, ki ga niso pokazali demokratom.


Oba K. in Fordova sta pod prisego svoje povedala. FBI je raziskoval stvari okoli njiju, predvsem kako je prišlo to v medije.
Mislim, da je Demokratom jasno, kako je šlo s FBIjam. Tale krota, ki je vse zakuhala, se je skoraj zjokala po tem, ko je prebrala poročilo. Čisto jasno, zakaj Demokrati nočejo, da pride poročilo v javnost.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:

Krivo pričal ni.


Je.

Taki manijaki, ki bi kakšno dejansko že detonirali.


Da.

Kako napredujejo tiste zaprte obtožnice, ki bodo uničile Demokratsko stranko? Enkrat do konca julija letos bi se moralo zgoditi, imaš kakšne novice?

(ppst, ne sili se preveč: https://www.reddit.com/r/Qult_Headquart... )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Loocas ::

Je.

Ni.

Kako napredujejo tiste zaprte obtožnice, ki bodo uničile Demokratsko stranko? Enkrat do konca julija letos bi se moralo zgoditi, imaš kakšne novice?
(ppst, ne sili se preveč: https://www.reddit.com/r/Qult_Headquart... )

Če je to povezano z razodetjem FISA reporta in pričanji, ki se ravno dogajajo v kongresu, potem v naslednjih dveh tednih.
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


Če je to povezano z razodetjem FISA reporta in pričanji, ki se ravno dogajajo v kongresu, potem v naslednjih dveh tednih.


To si rekel že pred štirimi meseci.

Štiri mesece je več kot dva tedna, veš.

Loocas ::

Smrekar1 je izjavil:

Loocas je izjavil:


Če je to povezano z razodetjem FISA reporta in pričanji, ki se ravno dogajajo v kongresu, potem v naslednjih dveh tednih.


To si rekel že pred štirimi meseci.

Štiri mesece je več kot dva tedna, veš.


Jaz zagotovo nisem o tem rekel nič. In ko sem šel tole brat, je tega vsak mesec cca 5000 več. Istega tipa obrožnic. Ta tekst prav nič ne debunka.
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


Jaz zagotovo nisem o tem rekel nič.


Aha.

In ko sem šel tole brat, je tega vsak mesec cca 5000 več. Istega tipa obrožnic. Ta tekst prav nič ne debunka.


Poskusi ga prebrati, med drugim razloži zakaj je vsak mesec več obtožnic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

xxxul ::

Loocas ::

otroški vrtec:
Far Left Senator Files RESTRAINING ORDER Against McConnell To Stop Kavanaugh Vote

Glede na to, kaj Demokrati počneje, bi bilo za Repblikance nabolje, da K. ne bi bil izvojen.
Zmaga tudi za Congress zagotovljena.
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

xxxul je izjavil:

@smrekar1, ker vidim da mas spet svoje definicije:
Statements that entail an interpretation of fact are not perjury because people often draw inaccurate conclusions unwittingly or make honest mistakes without the intent to deceive.


Aha.

"This depends on what your definition of the word "is" is".

Loocas je izjavil:

otroški vrtec:
Far Left Senator Files RESTRAINING ORDER Against McConnell To Stop Kavanaugh Vote


Kredibilnost strani povsem uniči že podnaslov imena.

Nižje kot to menda ne gre, kajne? Ali pač?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Loocas ::

Smrekar1 je izjavil:


Kredibilnost strani povsem uniči že podnaslov imena.
Nižje kot to menda ne gre, kajne? Ali pač?


na tej strani imaš vedno povezave naprej -

tweet senatorja:
https://twitter.com/JeffMerkley/status/...
Matev - najslabši troll vseh časov

Smrekar1 ::

Loocas je izjavil:


na tej strani imaš vedno povezave naprej -

tweet senatorja:
https://twitter.com/JeffMerkley/status/...


Tvoj 'vir': eskremistični levičarski senator poskuša tožiti Trumpa in McConella, da bi ustavil nominacijo.
Citirani vir: sprožil sem tožbo, ki bo Trumpa in McConnela, da razkrijeta vse kar se ve o Kanedoughu.

Če ti ni jasno, da si nasedel bedni propagandi na nivoju PressTV, RT in podobnega govna nisi kvalificiran za pisanje objav v tej temi, verjetno tudi ne na tem forumu.

Več sreče prihodnjič.

D3m ::

Smrekar1 je izjavil:

D3m je izjavil:


Saj mi tudi še čakamo zaton in recesijo Rusije 2014 pa smo že 2018 in še kar nič.


Saj to se dogaja, Rusija je v zatonu. Seveda lahko še vedno povzroča škodo, ne da ne. Premagana je že, samo pasti še more.

Je v podobni situaciji kot Nemčija v začetku oktobra 1943. Premagana je že, ampak bo potrebno še zelo veliko, da to sprejmejo.


Isto si že pisal lani in pred lani. A bo kmalu ata smrk?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

xxxul ::

Smrekar1 je izjavil:

xxxul je izjavil:

@smrekar1, ker vidim da mas spet svoje definicije:
Statements that entail an interpretation of fact are not perjury because people often draw inaccurate conclusions unwittingly or make honest mistakes without the intent to deceive.


Aha.

"This depends on what your definition of the word "is" is".



zgubu si me; tebi ni važna splošna definicija, pomembna ti je samo definicija kot si jo ti razlagaš?
al kak, dej razlož.

Loocas ::

Smrekar1 je izjavil:


Tvoj 'vir': eskremistični levičarski senator poskuša tožiti Trumpa in McConella, da bi ustavil nominacijo.
Citirani vir: sprožil sem tožbo, ki bo Trumpa in McConnela, da razkrijeta vse kar se ve o Kanedoughu.
Več sreče prihodnjič.


Tweet ima dva stavka:

Last week, I sued @realDonaldTrump & @senatemajldr to stop the unconstitutional Kavanaugh confirmation process.
Today I filed a motion for a restraining order against Trump and McConnell to force immediate

Si slep??

xxxul je izjavil:

zgubu si me; tebi ni važna splošna definicija, pomembna ti je samo definicija kot si jo ti razlagaš?
al kak, dej razlož.


Demokrati ne forsirajo "perjury", kar je čudno, gleda na to, kako ga Smrekar1 forsira. Alo, pokliči Demokrate, očitno nekaj ne vejo, kar veš ti.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jype ::

Loocas je izjavil:

Demokrati ne forsirajo "perjury", kar je čudno
Verjetno so že ugotovili, da je republikancem popolnoma vseeno: Dokler je njihov, je dober.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Pa so bile prisilne?
Ene toliko, kot je v Sloveniji prisilno pitje alkohola. Če ne sodeluješ, te vsi postrani gledajo.


Nekaj takega, da.
Če nisi sodeloval si zagotovo bil na kaki listi.
V teoriji prostovoljno, v praksi, ko si dobil poziv je bilo boljše zate, da si šel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Loocas ::

jype je izjavil:

Loocas je izjavil:

Demokrati ne forsirajo "perjury", kar je čudno
Verjetno so že ugotovili, da je republikancem popolnoma vseeno: Dokler je njihov, je dober.


A.



B.


C.



jype je izjavil:

Loocas je izjavil:

Po ta novem to delajo male feministi.
Nothing wrong with killing nazis.



Hairstylist seen in video kicking pro-life demonstrator loses job, may face charges

Če bo imel srečo, bo šel v čuzo, kjer ga bodo pobarvani naučili novih plesnih korakov.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jype ::

Loocas je izjavil:

Če bo imel srečo, bo šel v čuzo, kjer ga bodo pobarvani naučili novih plesnih korakov.
Kar je prav. Nasilje je nedopustno.

But there's still nothing wrong with killing nazis:



Loocas je izjavil:

A.
Meni je vseeno, če Clintona zaprejo. Trumpa bi tudi lahko, glede na njegovo zgodovino posiljevanja.

SimplyMiha ::

Kaj pa posiljevalke? A tudi njih lahko zapremo?

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Kaj pa posiljevalke? A tudi njih lahko zapremo?
https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/170-c...

Nč ne vidm, da bi kje pisalo, da moraš imeti penis, da lahko posiljuješ.

SimplyMiha ::

osebo drugega ali istega spola


Am... Ni to nekam redundančno? Kdo je to pisal?

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Am... Ni to nekam redundančno? Kdo je to pisal?
Nekdo, ki je že videl primer, ko posiljevalec ni bil kaznovan, ker je posilil osebo istega spola.

SimplyMiha ::

"drugo osebo" je bolj smiselno kot "osebo drugega ali istega spola". Ne vem zakaj je tu treba navajati spol?

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne vem zakaj je tu treba navajati spol?
Zato, ker je včasih družba verjela, da lahko zgolj moški posili žensko, potem se je pa izkazalo, da lahko tudi Župnik posilil majhnega fantka.

jype ::

Kaj si tisti republikanci, ki niso nori, mislijo o Kavanaughu:

Loocas ::

jype je izjavil:

Kaj si tisti republikanci, ki niso nori, mislijo o Kavanaughu:


Stevens was considered to have been on the liberal side of the Court at the time of his retirement.[4][5]
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

Truth has a well known liberal bias.

D3m ::

51 yea 49 nai.



Cry jype cry.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Jokale bodo tiste ženske, ki jih bo sistem posilil.

Nothing wrong with killing nazis.

Loocas ::

jype je izjavil:

Jokale bodo tiste ženske, ki jih bo sistem posilil.

Nothing wrong with killing nazis.


sploh ko se bo našel nekdo in bo tebe označil za nacija...
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

Loocas je izjavil:

sploh ko se bo našel nekdo in bo tebe označil za nacija...
Ah, naciji to že ves čas počnete, pa me nič ne skrbi. Vsi vemo, kako se je nazadnje izšlo:

D3m ::

jype je izjavil:

Jokale bodo tiste ženske, ki jih bo sistem posilil.

Nothing wrong with killing nazis.


|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Ženske bomo naučili, da morajo bit nasilne, pa se bodo reči hitro obrnile.

Potem bo pa Trump lahko upravičeno jokal, kako težko je danes moškim.

D3m ::

Saj so že. Samo kaj, ko ni logike v ozadju.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Loocas ::

jype je izjavil:

Loocas je izjavil:

sploh ko se bo našel nekdo in bo tebe označil za nacija...
Ah, naciji to že ves čas počnete, pa me nič ne skrbi. Vsi vemo, kako se je nazadnje izšlo:



Takšni naciji kot ste vi, mi nikoli ne bomo.
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

Loocas je izjavil:

Takšni naciji kot ste vi, mi nikoli ne bomo.
Absolutno, absolutno. Vi posiljujete in pretepate ženske, mi pa zgolj posiljevalce. Razlika je bistvena.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Loocas je izjavil:

sploh ko se bo našel nekdo in bo tebe označil za nacija...
Ah, naciji to že ves čas počnete, pa me nič ne skrbi. Vsi vemo, kako se je nazadnje izšlo:



Prosim, da popraviš sliko, ker možakar na sliki ni prispodoba za vas.
Da bi to bil tvoj zgodovinski analog, bi moral imeti rdečo zvezdo pripeto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Prosim, da popraviš sliko, ker možakar na sliki ni prispodoba za vas.
Seveda je. Razumem, da težko to sprejmeš, ker bi se raje identificiral z zmagovalci, kot s poraženci, a dejstva so, kakršna so.

vostok_1 je izjavil:

Da bi to bil tvoj zgodovinski analog, bi moral imeti rdečo zvezdo pripeto.
Saj jo ima.
««
11 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Late night show with Stephen Colbert (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
878583 (6066) Leaker49
»

Trump parodije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11518548 (9563) zmaugy

Več podobnih tem