» »

koliko tabov imate odprtih istočasno?

koliko tabov imate odprtih istočasno?

1 2
3
»

gendale2018 ::

Netrunner je izjavil:

Nekateri res imate tmts-too-many-tabs-syndrome

pogledal v novem tabu :))

DV_cam je izjavil:

Jaz imam taktiko. Za vsako stvar ko raziskujem en brskalnik cca 10-20 tabov, če sločajno še drugo stvar aziskujem raje odprem še en brskalnik in ponovno 10-20 tabov.

pa potem zapreš ta ekstra okna al jih pustiš odprta?

pomoje boljše da pustiš odprta če boš kdaj še rabil

Spxy je izjavil:

OP se je želel samo pohvalit da ima PC z 32 GB rama in je našel način kako to naredit ne da bi to direktno izpostavil.

u mad bro?

tony1 je izjavil:

Ker imam 4 GB RAMa (in ga sistem vidi le 3 GB) jih imam odprtih toliko kolikor gre, dokler ne rata črn ekarn, razdeljen tako recimo v 4 kvadrante, ki se osvežujejo v belo le ob skrolanju.

(Btw. so to razsuti winsi ali fuč grafika? :D)

na tablici mam win 10 in 2gb, če odpreš preveč tabov v firefoxu se sesuje (firefox), edge se pa ne ampak če preklopiš recimo 30 tabov levo/desno te ne čaka že naložena stran ampak jo ponovno potegne z neta
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

bajsibajsi ::

Pa vas nic ne razjezi, ko zazenete FF in ni tabov? Meni se je z leti to zgodilo ze nekajkrat (tudi brez FF crash-a), kljub temu, da imam nastavljeno, da prikaze zadnja odprta okna in zavihke.

__Devil__ ::

bajsibajsi je izjavil:

Pa vas nic ne razjezi, ko zazenete FF in ni tabov? Meni se je z leti to zgodilo ze nekajkrat (tudi brez FF crash-a), kljub temu, da imam nastavljeno, da prikaze zadnja odprta okna in zavihke.


Ja, to je res neprijetno. Se trudim, da mi pride v navado samo do 5 zavihkov, saj le tako dejansko narediš kar si želel in se osredotočiš na eno stvar naenkrat. Sicer se samo kopiči in nikoli nikam ne prideš. Zato priporočam, da sproti zapirate zavihke :))

gendale2018 ::

bajsibajsi je izjavil:

Pa vas nic ne razjezi, ko zazenete FF in ni tabov? Meni se je z leti to zgodilo ze nekajkrat (tudi brez FF crash-a), kljub temu, da imam nastavljeno, da prikaze zadnja odprta okna in zavihke.

se mi ne dogaja, če bi se pa bi računalnik malo poletel
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Riff ::

jst navečkrat 2 en youtube tadrug ostalo
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja največja sprememba v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6720065 (14709) bambam20
»

[Firefox] uporablja več kot 500MB rama

Oddelek: Programska oprema
413945 (2901) sodnicaN
»

Izšel Firefox 5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17835758 (28424) subby
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317197 (15082) RockyS
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21138360 (31950) urban99

Več podobnih tem