» »

Kateri tablični računalnik

Kateri tablični računalnik

alpha1 ::

Dobil sem tole zadevo pa me zanima kateri tablični računalnik bi kupil v tole zadevo? Zanima me tudi ali se potem ko tablični računalnik dam v tole zadevo lahko potem brskam po internetu preko te tipkovnice? Lahko npr. pišem word preko te tipkovnice? Se opravičujem če so vprašanja malo čudna?




lp

Tomson ::

Odvisno. Če gre za neko univerzalno zadevo samo preveri mere tablice ki te zanima, velikokrat pa so tale ohišja s tipkovnico namenjena točno določenim modelom, poglej če kje kaj piše, mogoče v navodilih, škatli ...

Načeloma se tipkovnica poveže preko Bluetootha s tablico in jo lahko normalno in povsod uporabljaš kot npr. na prenosniku ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

alpha1 ::

kaj pa tale kabel ki je zraven? kam se tole poveže? Bom preveril pa javim, edino zanima me če npr. kupim tablični računalnik se lahko poveže na tole tipkovnico in jo uporabljam npr. za pisanje, brksanje,...?

Han ::

Ta zadeva je za iPad...

DePalmo ::

Tale mi deluje tipska, tisti kabel zraven pa zgleda da je za povezavo tipkovnice s tablico. So na ovitku kakšne oznake? Številke oz. serijske? Na podlagi tega lahko najdeš kaj točno je to in za katere tablice se rabi in seveda, način uporabe.

EDIT:
Evo primer univerzalnega ovitka, kjer tipkovnico povežeš preko bluetootha (to imam jaz): https://www.ebay.com/itm/For-Samsung-Ga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DePalmo ()

alpha1 ::

Na škatli piše tole: Inateck model BK20003
Na tipkovnici pa tole: 8F06SIH1

nerro32 ::

Verjetno si pri modelu napisal eno nulo preveč?

https://www.inateck.com/inateck-bk2003-...

alpha1 ::

sem se zmotil ja. Se pravi da je kompatibilno smo za ipad


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iphone test

Oddelek: Mobilne tehnologije
142072 (1390) shadeX
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13962454 (29430) Opkow
»

Tablični računalnik v avtu z fm rds radijem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
539863 (7642) UganiKdo
»

Xpad

Oddelek: Kaj kupiti
298004 (3690) GeroZaver

Več podobnih tem