» »

Video converter

Video converter

chelsea boy ::

Pozdravljeni

Kateri brezplačni video converter je najboljši da im funkcije tudi za nastavljanje resolucije, rate frame itd.. Hvala

djabi ::

ShanaEncoder?
https://sourceforge.net/projects/shanae...



Tudi v Handbrake-u lahko nastaviš resolucijo in pa število sličic na sekundo.

acookook ::

Hoj!
Imam vprašanje glede HandBrake. Ko konvertiram mi za vsak video napiše, da bo čas cirka 3h in 14min, mi pa ne glede na PC zadeva za en video melje praktično v nedogled ( sprobal na večih zmogljiveših compih). Iz webm bil rad konvertal v kar koli prebavljivega za DaVinci Resolve. FFMPEG mi prav tako meče neke errorje, če poizkusim preko CLI.Kaj točno naj nastavim, da bo delovalo?

TheBlueOne ::

Si mislim, da je problem vhodni format. Handbrake praviloma takoj kaze napredek, ce uspe zadeve zagnati.

Zgodovina sprememb…

bbobst ::

chelsea boy je izjavil:

Pozdravljeni

Kateri brezplačni video converter je najboljši da im funkcije tudi za nastavljanje resolucije, rate frame itd.. Hvala

Staxrip

acookook ::

TheBlueOne je izjavil:

Si mislim, da je problem vhodni format. Handbrake praviloma takoj kaze napredek, ce uspe zadeve zagnati.

Hm, kar hitro mi vse skoči na 100%, čeprav je en clip lahko tudi 2h ali več, čudi sploh izbira takega formata, ko z vlc niti ne morem izbrati določen čas/del clipa. Z MPC-HC gre brez problema, transkodiram sicer na mp4 (oz m4v) s h264 720p25.

TheBlueOne ::

Potem je skoraj sigurno vhodni format. Ko imam jaz take probleme mi jih zanimivo ponavadi resi ravno Handbrake. :) Kje dobis vhodni format? Za hec lahko instaliras se Blender in gres v "Video Edit"(nisem 100%, da se tako rece) in dodas svoj video. Naceloma lahko tudi tam naredis export, ce bi Blender znal prebrati zadevo.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Poskusiš lahko še VidCoder, ki sicer uporablja HandBrake pogon, a ima precej boljši vmesnik in manj hroščev.

acookook ::

AVG & Current FPS = 0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava grafične

Oddelek: Strojna oprema
242839 (2172) hojnikb
»

Kateri program za kodirat video v h.264?

Oddelek: Pomoč in nasveti
233308 (2914) vaščan
»

kako "zrippat" DVD (VOB)

Oddelek: Zvok in slika
141572 (1273) All
»

Video konvertor za iPod nano

Oddelek: Programska oprema
51009 (969) xCore
»

ripanje "dvd -> wmv" problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81333 (1212) jan01

Več podobnih tem