» »

Po formatiranju, mi vse šteka

Po formatiranju, mi vse šteka

legice ::

Zdravo

Ravnokar sem nadgradil na računalnik in ko sem formatiral Windows OS disk, mi računalnik konstantno šteka.
Windowse imam naložen na 1 ssd in nič drugega, ter imam ločene diske za ostale stvari, katere nisem zbrisal.
To sem storil že neštetokrat in je ob inštalaciji novih windowsov in obnovitve programov, vse delalo...
Ob inštalaciji windowsov, sem seveda pustil da je računalnik narediv vse updejte avtomatično, je delovalo vse, sedaj pa štekajo igre, youtube in celo google play.

Na netu sem našel, da so nvidia driverji to povzročali in sem zato lepo šel na starejše, ampak problemi so isti.

Koponente katere imam sedaj v škatli so:
1060(stara 2 leti)
4 ssd diski (2 leti stari)
napajalnik 850xn(moj 8 let star)
rami 32gb vengence corsair 3000mhz
asura 7 x399 in 1950x( sem kupil 6 mesecev rabljeno)

Kakršnekoli informacije bom zelo vesel!
Hvala v naprej
lp!
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

DeeCoy ::

Lahko da so windowsi slaba travniška kopija? Če so original, pa pač povozi še enkrat..

legice ::

DeeCoy je izjavil:

Lahko da so windowsi slaba travniška kopija? Če so original, pa pač povozi še enkrat..

jih uporabljam že nekaj let in tudi tokrat sem šov še enkrat čez, vendar ni pomagalo.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

starfotr ::

W10 si lahko legalno potegneš dol direktno iz MS. Tako, da dolvleka iz travnika je nesmisel.

DeeCoy ::

Kaj sploh šteka?? Zabija disk? Zmrzuje slika? Nemoreš rečt računalnik mi šteka in pričakvat da bo kdorkoli podal konstruktiven odgovor. Naredi stress test za cpu, gpu, potem pa še memtest za rame, da izločiš hardware.
Če bo vse ok, so windowsi.

legice ::

ok, stvar je rešena in mikrofon je bil kriv za vse.
ko je bil vklopljen, je windows ga vklopil in izklopil 100X na sekundo in zaradi tega je vse štekalo in to mislim vse.
Štekal je youtube ali pa sploh ni hotel delati, igre so torkirale kot nore, google play je štekal, se ugašal itd...
Sem pa pozabil omeniti da sem pred tem stestiral rame, grafiko, cpu, ostale usb naprave... ko sem izklopil mikrofo je vse začelo normalno delati in windowsi so legalni =)

malce se mi je trgalo, ker se mi dejansko ni sanjalo, kaj bi bilo narobe, ker sem dejansko lastne računalnike sestavljal že zadnje 10 let in za kaj takega nisem še nikoli slišal
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

solatko ::

legice - Boš vedel za drugič - najprej izklopiš vso periferijo iz mašine, ko začne nekaj trokirat, kar prej ni počelo. Šele potem se spraviš na notranjost.
Tu in tam kakšna USB naprava povzroča težka sranja, ki jih je lahko najt (pač izklopiš vse iz usb ali pa zelo težko, če to ne narediš).
Delo krepa človeka

Gagatronix ::

Js sm mel pred cajtom en webcam k ce si ga prvo vklopu pol izklopu pol pa spet nazaj vklopu je driver sesul winse. Tko da nc cudnga ce ti je mic delu stalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star prenosnik-windows xp ali 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8414315 (10579) Spajky
»

windows 7

Oddelek: Operacijski sistemi
141149 (834) solatko
»

Nov računalnik, slabo delovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528901 (7754) m0LN4r
»

Kateri windowsi za Intel I3?

Oddelek: Pomoč in nasveti
282265 (1770) Lonsarg
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29055154 (36895) mtosev

Več podobnih tem