» »

Cena delne obnove 63 kvadratov stanovanja

Cena delne obnove 63 kvadratov stanovanja

winko12345 ::

Obnavljam trosobno stanovanje ali je to normalna cena del izvajalcev brez materiala samo delo (roke), stanovanje ima 63m2 in je prazno:

Menjava električne napeljave + nova zunanja omarica (vse je že poštemano in pripravljeno za napeljavo)+ fina montaža luči,štekerjev.
Vse sobe STENE: pobrusiti, kitanje, zravnalna masa, emulzija, prebeliti.
Zravnalna masa na podne (tla) pred polaganjem leminata in keramike.
Polaganje leminata 35 m2
Polaganje keramike 35 m2 (z balkonom in stene v kopalnici). + kuhinja tla
Polaganje knaufa 30m2 v kopalnici za lažje ravnanje sten.
Brušenjne in lakiranje parketa.

Ko sem pregledal vse ponudbe sem skupaj seštel da za roke(delo) pride cca 3000EUR ali je to normalno? No pri materialu vsaj material ni drag.

Bekiiiii ::

Stene in laminat itd lahko sam oz s kolegi naredis. Bos veliko prisparal. Razen seveda ce nimas casa ali kaksen drug razlog

winko12345 ::

Se strinjam, vendar nisem vprašal kaj lahko še sam naredim ampak ali je to normalna cena? :)

Invictus ::

Tole vse skupaj je kar tam nekje...

Pravzaprav je še poceni ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

winko12345 ::

Ja to je brez računa, sem pa vprašal par mojstrov za delo cca brez računa in nikoli nisem skupaj potegnil za roke majn kot 3k, men se zdi kr ogromno :) bom par stvari od tega storil sam, gre se pa za štajersko regijo.

borisk ::

lahko ti povem nekaj frišnih štajeskih cen.

strganje stare barve, emulzija, 2x kitanje (vilaplan, jubolin), brušenje, barvanje belo + poljubna barva po lestvici, vstavljanje vogalnikov 5,5€/m2 z vsem materialom, očiščeno. za tak denar nimaš kaj računat, če bi sam delal ne bi bilo tako dobro narejeno+ materiala bi porebil 2x več.

laminata ti za 10€/m2 le redko kdo položi, sploh ker je fino če sta vsaj 2 delavca, idealno 3 (2 zlagata, en reže), sploh pri nekaterih laminatih kjer je potrebno celotno linijo najprej zložiti skupaj, kjer ne gre zlagat ploščo po ploščo.

winko12345 ::

Ja staro barvo sem že sam postrgal recimo..pč zanima me samo tko ..ker grem v tujino za 3 tedne tudi naprej nebom delal, sem pa zaupal delo znancu in tudi taki te zelo hitro nategnejo _:_)

Zgodovina sprememb…

marvin42 ::

Delo naj opravljajo mojstri, ne pa znanci. Razen če je nekdo oboje.
Mostly Harmless

starfotr ::

Za stanovanje si dal vsaj 63 k€, ali pa 3x toliko. Ali pa si ga podedoval. In 3 k€ ti je problem?

buttcrack ::

če boš škrtaril, boš prišparal 200/300€, na kvaliteti boš pa (po moje) zelo težko s cenkanjem pridobil...

winko12345 ::

Ja saj samo vprašam za mnenje..ja kupil sem stanovanje. Ja mojstri/znanec.., ki imam že izkušnje z njim. 3k€ mi ni problem vprašam za mnenje ane :)

sechebadre ::

buttcrack je izjavil:

če boš škrtaril, boš prišparal 200/300€, na kvaliteti boš pa (po moje) zelo težko s cenkanjem pridobil...


Ja, in sploh brez računa boš čez 4 mesece odkril da _vstavi napako_ in boš spet iskal nekoga da ti popravi.

winko12345 ::

ja samo vprašam za mnenje tukaj..

Šmorn ::

3000 EUR je poceni.

winko12345 ::

super hvala za mnenja upam, da bo ok narejeno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Topli pod, laminat, parket, vinil? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11240275 (19242) SmotaniJanez
»

Strošek obnove stanovanja

Oddelek: Loža
148279 (7689) eko_2k4
»

Urejanje stanovanja

Oddelek: Loža
123278 (2673) SkIDiver
»

Pretirana cena adapcije notranjosti hiše? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513113 (10979) T0RN4D0

Več podobnih tem