» »

Kateri pametni telefon kupiti?

Kateri pametni telefon kupiti?

chokolino ::

Pozdravljeni,

kupujem svoj prvi pametni telefon. Rabim user friendly varianto za telefoniranje + brskanje po netu, poslušanje glasbe/podcastov, fotografiranje... moj budget je cca. 500 evrov. Kaj in kje kupiti?

Hvala za nasvet.
  • premaknil iz Igre: ahac ()

lonewolf_ ::

Jaz če bi karkoli sedaj kupoval v rangu do 500€, bi vzel poco F1 preko Goldway. Zdaj, za kaj pa ti rabiš telefon pa ne vem.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

louser ::

Napačen podforum.
Kakšna dolžina?
Nakup pri nas pri operaterju? Na vezavo? Prosta prodaja?
Nakup v EU? Nakup izven EU?

Kako zelo ti je pomembna fotografija? Vidiš razliko med topend modelom in neko sredino?

chokolino ::

@louser

Napačen podforum.

Ja, sorry, začetniške težave, kasnejši prenos v pravi podforum mi je bil žal onemogočen.

Kakšna dolžina?

Ni toliko pomembno, pač nekaj srednjega.

Nakup pri nas pri operaterju? Na vezavo? Prosta prodaja?
Nakup v EU? Nakup izven EU?


Čim manj kompliciranja, najraje kar v slo trgovini ali pri operaterju, če bo ugodneje. Tukaj so telefoni od 300-600 evrov v Big Bangu, če bi bilo samo to na voljo katere 3 bi priporočil? https://www.bigbang.si/pametni-gsm-tele...

Kako zelo ti je pomembna fotografija? Vidiš razliko med topend modelom in neko sredino?

Pač neka srednja, solidna kvaliteta.

odbitko ::

Jaz osebno bi ti zaradi user friendly priporočil Huawei P10. Imaš vrhunske slike, baterija drži dolgo, hiter je.
Če pa te ne moti, da imaš meni v angleščini pa definitivno iPhone, za to kar si opisal boljšega telefona ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: odbitko ()

louser ::

P10 je zadovoljiv, a ga ne bi priporočal kupiti po taki ceni kot jo ima BB. Telefon je star leto in pol, oni ga še vedno prodajajo po prvotni ceni. Za ta denar morda Honor 10.
V ta rang po možnosti pade še Xiaomi A2.

krefi ::

jat bi vzel tega https://www.harveynorman.si/pametni-tel... ga imam namen kupiti da zamenjam iphone 7 plus
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

kitl76 ::

blackbfm ::

Jaz osebno bi ti zaradi user friendly priporočil Huawei P10


Saj so vsi iphone/android telefoni na splošno zelo user friendly (v primerjavi z 10 let nazaj). Se pa meni osebno zdi huawei še najmanj.

louser ::

Tebi? Meni je vsaka Android preobleka ista.
Stvar navade. Tudi iOS zna zakomplicirati stvari.

leo876 ::

Da ne odpiram nove. Trenutno sem uporabnik iPhona 6, imel tudi že Android. Kaj priporočate? iPhone 7 Plus, Huawei P20 Pro ali Samsung Galaxy S9+? Vsak se mi zdi super, itak majo vsi prednosti in slabosti? Katerega bi pa vi med temi tremi izbrali? Hvala vsem za pomoč. Lp

GRT ::

Huawei P20 Pro je definitivno najboljši med temi tremi. Najboljše delovanje, najboljša baterija, najboljši fotoaparat.
Če te ne moti trenutno Huawei stanje potem ni kaj za premišljevat. V nasprotnem primeru iPhone, če si že uporabnik iPhonov.

leo876 ::

Kako pa je zdaj res s tem sodelovanjem Amerike in Kitajske? Nazadnje sem bral, da bodo posodobitve načeloma delovale enako kot prej? So kakšne nove informacije? Hvala, lp

GRT ::

Posodobitve na teh telefonih, ki so že izšli oziroma so prodani delujejo normalno. Posodobitve prihajajo normalno mogoče še bolj kot prej. Kako bo vnaprej pa nobeden ne ve.

leo876 ::

Kaj pa med P20 pro in P30 (brez pro). Katerega priporočate? Hvala, lp

klinker ::

Poglej si kake primerjave po spletu in bos hitreje zvedu keri ti odgovarja. Na koncu se pri operaterju konkretno preslatas pa je.

TheBlueOne ::

Jaz bi s10e ali pa Pixel 3a.

matmel ::

Za nezahtevnega uporabnika (za mamo) kupujem telefon do 200 eur. Kaj priporočate?
Gledam predvsem Huaweije, Xiamije, kaj dobim, ta ta denar največ?
Ne želim prevelikega, recimo do 6 inčov.

Lp.

gddr85 ::

kak mia2/lite, note 7/6/5 al pa mogoče p smart 2019..

Lightning ::

Pozdravljeni.

Tudi sam imam namen kupiti nov mobilni telefon nekje do ranga 250,00 EUR recimo. Zanima me predvsem kakšna je razlika med različnimi znamkami mobitelov ter v čem se vidi ta razlika? Recimo je bolje vzet Huawei ali katero drugo znamko ter ali je kakšna bistvena razlika med njimi? Ali so vse znamke mobitelov glede porabe baterije dokaj blizu ali ne itd.?

Hvala in upam za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lightning ()

klinker ::

Odvisno kaj so ti prioritete od mobitela. Hiter chipset, zaslon, kamera, avtonomija itd. Pri telefonu za 250€ so kompromisi, nekaj ima boljse en, drugo drugi. Pa UI je med razlicnimi znamkami drugacen, ker vsak fura nek svoj skin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
353720 (2566) 2dark
»

Applovi poslovni rezultati: prodaja iPhonov še naprej pada (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7024529 (21371) no comment
»

Predlogi za smartphone z najboljso kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214894 (12891) next3steps

Več podobnih tem