» »

Vlada 2018 - 2020

Vlada 2018 - 2020

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 51
»»

ADIJOOO1 ::

No drage gospe in gospodje Slovenija ima novo manjšinsko vlado z pomočjo Levice.

LMŠ + SMC + SD + ZAB + Desus = 43 glasov + 2 manjšinska + Levica 9 = 54 glasov

Zdaj morajo samo še imenovati ministre in potem se šov lahko začne.


Se upa kdo napovedati koliko časa bo tale vlada zdržala ? 1 leto 2 leti 3 leta kakšen teden manj kot 4 leta ali cel mandat ?
  • zaklenil: bluefish ()

scipascapa ::

100% ne celi mandat, to bi bil čudež. Jaz rečem nekje na sredini, 2 leti max.

mtosev ::

upam, da celi mandat. sds, sns in levice nočem videti v kakršni koli vladi
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AndrejS ::

Ti komedijandi se niti za ministre ne bodo znali zmenit, razen če si izmislijo 10 novih

ADIJOOO1 ::

scipascapa je izjavil:

100% ne celi mandat, to bi bil čudež. Jaz rečem nekje na sredini, 2 leti max.


Levica ni v vladi ima pa vlado stisnjeno v kot. Se pravi če nas ne upoštevate nove volitve izisljevanje se lahko začne ;)

mtosev ::

bodo v levici rabili razmisliti, če se jim bi to izplačalo. nove volitve lahk pomenijo jj:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO1 ::

Največja katastrofa za slovenski parlament se mi pa zdi straniščni demokrat sluzavi Židan kot predsednik parlamenta. Bolj antipatičnega človeka v Sloveniji pa še nisem videl.

mtosev ::

rasist jelinčič ti je bolj všeč. malo pogooglaj kak je pred časom reko, da se s črncem ne bo rokoval
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Reycis ::

Ja no prav res. Ne sam da je grozen v tako kot kakšen villain iz Bonda še priimek si poglej. Anti-semitom se nam kar obrača.

vostok_1 ::

So že napovedali kaka nova ministrstva?
Pri taki zasedbi bo treba sigurno še par komisij za kontrolo vlažnosti vode odpret.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ADIJOOO1 ::

mtosev je izjavil:

rasist jelinčič ti je bolj všeč. malo pogooglaj kak je pred časom reko, da se s črncem ne bo rokoval



Pa kaj če se noče rokovati z nekom to je njegova osebna odločitev. Jaz Jelinčiča podpiram +in me veseli, da se je vrnil v parlament.

vostok_1 je izjavil:

So že napovedali kaka nova ministrstva?
Pri taki zasedbi bo treba sigurno še par komisij za kontrolo vlažnosti vode odpret.



Levica strogo napsrotuje, da bi ibl Zdravko Počivalšek spet gospodarski minister.
Miro Cerar naj bi bil zunanji minister.
Nekaj se govori, da bi lahko bila Dominika Švarc Pipen ministrica za pravosodje.

Mene najbolj zanima kdo bo notranji minister upam, da ne bo kdo z SD, ZAB ali Korl Erjavec. Upam, da ostane Vesna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

pero50 ::


Zadnji čas da bratuškova in kohel spokata.. mogoče pa na naslednjih voilitvah...

Če porihtajo zdravstvo in poskrbijo, da se pri drugem tiru ne bo kradlo, pa bom zadovoljen tudi s temi pajaci :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

Jarno ::

Levica strogo napsrotuje, da bi ibl Zdravko Počivalšek spet gospodarski minister.

Načelni ugovor, gospodarska rast je bila spodobna.
Namesto višanja plač naj nižajo življenjske stroške (voda, rtv, komunala, omrežnina, telekomunikacije...) in to bo to do nadaljnjega.
#65W!

Vazelin ::

Torej Levica je pol-vladna stranka:)) Lepo bodo opletali iz opozicije a hkrati bodo zagotavljali vladi večino, ko bo potrebno dvigniti roke. Ma oni so zmagovalci volitev. Pa valda bodo za svoje zrihtali še službice

Do kdaj bo vlada trajala? Če bo gospodarska rast poln mandat, sicer se bo hišica iz kart sesula.

Je pa Šarec dokaz, da je lahko v SLO premier vsak ki ga podpira mainstream mašinerija;) Morda naslednjič kandidirajo kakšnega oblečenga v klovna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

mtosev je izjavil:

rasist jelinčič ti je bolj všeč. malo pogooglaj kak je pred časom reko, da se s črncem ne bo rokoval

Roko na srce... jelinčič je naredil manj škode Sloveniji kot nesposobni Židan, ki faila dobesedno vse kar se loti.;)

mtosev je izjavil:

upam, da celi mandat. sds, sns in levice nočem videti v kakršni koli vladi

Pa saj Levica je z eno nogo v vladi:))


Sicer pa ja... glede na rezultat volitev pričakovana koalicija!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Sem pa spremljal blog Mikstonea glede povolilnega dogajanja in je totalen blefer.:) Kot da bi jaz pisal. Dejansko vse je failal. Kao insiderske informacije hah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Zheegec ::

Torej "sredinsko-leve" stranke so se pogajale z desno NSi ~6 tednov in usklajevale koalicijsko pogodbo in celo šli še enkrat nazaj k njim ko so že rekli ne. Sedaj so pa jezni, da Levica ni v enem tednu popustila in sprejela koalicijske pogodbe, ki je bila zelo podobna tisti usklajeni z NSi?

Ni večjih idiotov, kot desničarjev, ki se pretvarjajo da so "sredinsko-levi".

Največji idioti so pa seveda SDS in Janša. Če bi Janša odstopil, bi te "sredinsko-leve" stranke z veseljem vstopile v koalicijo z SDS in SDS bi bila v vladi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Vazelin ::

Zheegec: jaz sem mnenja da tudi odstop JJ ne bi botroval k drugačnemu razpletu. Konec koncev je levica dobila več na volitvah. Zakaj bi npr. Šarec bil gospod Drugi, če je lahko premier?:D

belo mleko ::

SDS se lahko samo smeje. Ta vlada bo neoperativna po enem mescu delovanja. Kar je mogoče celo dobro, več kot je politike, slabše gre državi in gospodarstvu. Posebno če jo ustvarjajo sanjači, katerim je Venezuela vzgled.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zheegec ::

Vazelin je izjavil:

Zheegec: jaz sem mnenja da tudi odstop JJ ne bi botroval k drugačnemu razpletu. Konec koncev je levica dobila več na volitvah. Zakaj bi npr. Šarec bil gospod Drugi, če je lahko premier?:D

Šarec bi dobil dobro ministrstvo in bi lahko bil v vladi s stranko s katero se v veliki večini strinja. No downside. Sedaj bo pa obraz najbrž nefunkcionalne vlade.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ADIJOOO1 ::

Zheegec je izjavil:

Torej "sredinsko-leve" stranke so se pogajale z desno NSi ~6 tednov in usklajevale koalicijsko pogodbo in celo šli še enkrat nazaj k njim ko so že rekli ne. Sedaj so pa jezni, da Levica ni v enem tednu popustila in sprejela koalicijske pogodbe, ki je bila zelo podobna tisti usklajeni z NSi?

Ni večjih idiotov, kot desničarjev, ki se pretvarjajo da so "sredinsko-levi".

Največji idioti so pa seveda SDS in Janša. Če bi Janša odstopil, bi te "sredinsko-leve" stranke z veseljem vstopile v koalicijo z SDS in SDS bi bila v vladi.



SDS brez Janšata ne bi nikoli zmagala na volitvah, Saj b o SDS v vladi počakaj na predčasne volitve nič bat tudi to pride na vrsto.

Zheegec ::

SDS brez Janšata ne bi nikoli zmagala na volitvah

Če bi odstopil 2 tedna nazaj bi SDS trenutno že imela vlado.

Saj b o SDS v vladi počakaj na predčasne volitve nič bat tudi to pride na vrsto.

Uh, komaj čakam. A bo tokrat NLB prodal Bavčarju pa Šrotu? :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ADIJOOO1 ::

Zheegec je izjavil:

Torej "sredinsko-leve" stranke so se pogajale z desno NSi ~6 tednov in usklajevale koalicijsko pogodbo in celo šli še enkrat nazaj k njim ko so že rekli ne. Sedaj so pa jezni, da Levica ni v enem tednu popustila in sprejela koalicijske pogodbe, ki je bila zelo podobna tisti usklajeni z NSi?




NSI so naredili pametno potezo, ker ta vlada bi bil politični samomor za njih. Pa tudi tiste leve teme, ki jih NSI ne podpira bi jih lahko Levica preglasovala v parlamentu tako, da plus tičke NSI. Pa NSI tudi vedo, da ta vlada ne bo zdržala celega mandata, ker 5 strank se bo skregalo prej kot slej + Levica, ki bo samo še pospešila ta proces.

Zheegec je izjavil:

SDS brez Janšata ne bi nikoli zmagala na volitvah

Če bi odstopil 2 tedna nazaj bi SDS trenutno že imela vlado.




Ni res.
V večini stran v petorčku so rekli, da tudi če Janez Janša odstopi ne bi sodelovali, ker bi Janez janša še vedno vodil stranko z ozadja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Vazelin ::

samo naivnež verjame, da bi sds sestavil vlado, če jj odstopi:)

ADIJOOO1 ::

Tukaj je koalicijska pogodba med petorčekm in levico z dne 27.7. 2018

Tisto kar je popravljeno z rdečo je Levica dopisala in popravila kar je pa z rumeno označeno se pa levica nikakor ne strinja z petorčkom.


http://beta.publishwall.si/uploaded/tem...

Vazelin ::

Mora pa SDS razmisliti kako naprej. Za zmago na volitvah bo potrebno poseči bolj v sredino. tudi tako velika stranka ne more na dolgi rok životariti v opoziciji. Skrajni čas je, da komando prevzame kak Logar, ki je ene 25 nivojev po inteligenci nad raznimi Serpetinški, Židani in podobnimi. To da je bil lovec na banksterje je samo plus v rezimeju. Z Janšo so pač obsojeni na tistih 25%. Tudi tip je sicer predolgo že v ospredju.

Ampak ne bi 2x rekel, da bo Janša še enkrat poizkusil.:))

A se že ve na katerih popravcih je bil Šarec? je to prepovedana tema v SLO za novinarje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mtosev ::

Vazelin je izjavil:

mtosev je izjavil:

rasist jelinčič ti je bolj všeč. malo pogooglaj kak je pred časom reko, da se s črncem ne bo rokoval

Roko na srce... jelinčič je naredil manj škode Sloveniji kot nesposobni Židan, ki faila dobesedno vse kar se loti.;)

mtosev je izjavil:

upam, da celi mandat. sds, sns in levice nočem videti v kakršni koli vladi

Pa saj Levica je z eno nogo v vladi:))


Sicer pa ja... glede na rezultat volitev pričakovana koalicija!
očitno ne veš, da zmago nikoli ni bil v nobeni vladi.

levica nima nobenega ministra in direktno ne bo odločala o vseh zadevah vlade. bodo pa imeli posvete s šarcem. če vlada zaradi njih popuši lahko to pomeni naslednjo jj vlado
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Reycis ::

Jaz če gledam dolgoročno je ta vlada odlična. Kratkoročno pa smo trenutno itak v celoti vezani na usodo velikih.

Spajky ::

"Ta vlada zdej je, če je pa čez leto ne bo več, je pač ne bo" Serpentinšek press ;) :))
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

arnecan1 ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Tukaj je koalicijska pogodba med petorčekm in levico z dne 27.7. 2018

Tisto kar je popravljeno z rdečo je Levica dopisala in popravila kar je pa z rumeno označeno se pa levica nikakor ne strinja z petorčkom.


http://beta.publishwall.si/uploaded/tem...


Sem čital. Ena od stvari, kjer nisem vedel ali naj se smejem ali pa jočem (zaradi smejanja):
Spodbude za izboljšanje samooskrbe z zelenjavo, sadjem in prašičjim mesom. Levica: cilj mora biti zmanjšanje porabe prašičjega mesa, hkrati pa povečanje vnosa sadja in zelenjave, kjer povprečen državljan ne doseže niti 66% priporočenega dnevnega vnosa.

Upam, da ta vlada ne zdrži dolgo, ker bodo uničili vse kar smo gradili ne samo od leta 1991, ampak od leta 580, ko smo se tukaj naselili.

Levica je tipično komunistično-anarhistična stranka, ki vse ljudi jemlje za enakovredne. Kar ni res, vsi ljudje so enakopravni, nikakor pa niso enakovredni. Namesto, da bi nagradili Frančeka, ker je priden, dela in zaradi tega nekaj nekaj ima, bodo del tega Frančeku vzeli in dali Jožeku. Ker Jožek živi v relativni revščini napram Frančeku, ampak ne zaradi smole ali kakšne naravne nesreče, ampak zato, ker je neambiciozen ali nesposoben ali pa celo len.

V teoriji to laufa, ampak samo tako dolgo, dokler tudi Franček ne bo rekel, da ne bo delal nič več in nič bolje kakor tudi Jožek, saj če imata isto plačo in isti standard, potem naj tudi delata enako.

In vse bo šlo v maloro.

SimplyMiha ::

A mislite, da bo naslednja vlada (po tej novi) kaj boljša?

Po mojem smo obsojeni na manjšinsko vlado, vsaj dokler imamo take opcije kot so.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Toliko histeričnih desničarjev na spletnih straneh še nisem opazil. Komaj čakajo, da bo šlo nekaj narobe. Si ne upam pomisliti, kaj se bo zgodilo z njimi, ko jim bo Šarec dokazal nasprotno. Janša je v tej državi na srečo oplel. Vlade ne bo vodil nikoli več.

mtosev ::

fajn za jj in to. jaz še upam, da mesec ali kdo podoben njemu ne bo vodil vlade
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO1 ::

Neuradno

Zdravstvo bo najbrž prevzel LMŠ, kern ihče drug noče

SMC in SD se kregata za infrastrukturo

Finance najbrž LMŠ

Obramba Korl victorius erjavec

Okolje najbrž Desus

Podpredsednica vlade bi rada bila Šivilja alenćica

Šolstvo SD

Zunanji minister Miro Cmero

notranji minister LMŠ

Ministrstvo za delo SD

Miki N ::

Kaj pa menite na težave vseh vlad s sindikati? Osebno menim, da bi bilo glede tega VELIKO bolje, da je Levica v vladi. Namreč, Levica je defacto politično krilo že tako ali tako politično zelo vpletenih sindikatov. Z Levico v vladi bi bili prisiljeni (sindikati in Levica) malo umiriti žogo, sedaj pa s povsem prostimi rokami se hitro lahko pojavi kakšen "inside job" v času sprejemanja neljubega zakona. Ni namreč nobena skrivnost, da sta dva najbolj problematična sindikalista v izredno recimo temu pristnih odnosih z odločilnimi v tej stranki. Tukaj namreč ne bo nobenega "notranjega referenduma" samo čudežno se bodo pojavile grožnje s stavkami koordinirane z "vztrajanjem pri načelih" v parlamentu. S takimi postavitvami vlade samo oddajamo vedno več izvršne in politične moči para-političnim akterjem, ki izvajajo zakonodajo mimo mandata volilcev. In vedno težje bo razložiti tistim, ki ne volijo, da je njihov glas sploh pomemben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

frenky119 ::

@Vazelin
Marjan Šarec je na tretjerazredni lesarski šoli opravljal vsako leto popravni izpit iz fizike (v enem letniku celo 2X), v zadnjem letniku pa poleg fizike še popravni izpit iz predmeta organizacija dela.

Cervantes ::

Popravni iz organizacije dela je več kot z odliko opravil kot župan.
S prfoksom od fizike se pa očitno nista glih ujela.
Pa ne da sem fan.
Ampak tole vlačenje popravcev na plan ob vsaki priliki mi gre pa na živce.
Einstein recimo je bil nula od matematike.
:))

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Cervantes je izjavil:


Einstein recimo je bil nula od matematike.

Kar je seveda čisti idiotizem. Bil je med najboljšimi...

https://theeconomyofmeaning.com/2013/07...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Cervantes ::

Moja napoved:
Tri leta.
Imajo radi stolčke.
Zadnje leto bojo pa tekmovali, kdo bo bolj in prej zjebal vlado in tako nabirali predvolilne pike. Vlade noben ne mara, ker nobena ne dela dovolj dobro.
Itak. Il piove! Governo ladro!

Invictus je izjavil:

Cervantes je izjavil:


Einstein recimo je bil nula od matematike.

Kar je seveda čisti idiotizem. Bil je med najboljšimi...

https://theeconomyofmeaning.com/2013/07...

A ti je ime Hilbert kaj znano?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

frenky119 ::

@Cervantes
Sem Kamničan, zato sem Šarcevo županovanje v Kamniku v živo doživljal in občutil. Tukaj svojega dela ni zadovoljivo opravil. O njegovih nesposobnostih in intelektualnih dometih je več spregovoril bivši direktor kamniške občinske uprave Ivan Kenda. Ta intervju je dostopen tudi na spletu.

LeQuack ::

Zgleda so ljudje res zadovoljni z razmerami v državi da so šli volit iste ljudi. Samo že kar vidim da bodo kljub temu jamrali o zdravstvu, korupciji, inflaciji, migrantih, itd. Pa čeprav so točno za te stvari volili. Res pa je da po lestvici IQ Slovenci kar zaostajamo za nekaterim zahodnimi državami, tako da mogoče ni presenetljivo:
https://iq-research.info/en/average-iq-...
Quack !

Pika na i ::

TheBlueOne ::

Zna biti zanimivo, ker bo vlada lahko BP sprejemala kar se je dogovorila z levico, po drugi strani pa tudi kaj, kar predlaga desnica, seveda pod predpostavko, da ne bo kaksen SDS nasprotoval iz principa.

Drugace pa se ne veseliti desne ali leve, ker Slovenija je majhna in mora biti vsecna cim vec zunanjim, kjer je sredina optimum. Sam temu pripisujem pozitivne pokazatelje za casa Cerarja, ker ni z nicem koga odbijal. Tukaj je JJ delal za moj okus enormno skodo, ko je promoviral propad in prihod trojke povsod po svetu, na koncu pa se je izkazalo, da so pasovi prezategnjeni in banke prekapitalizirane.

Ta vlada bo drzala vsaj eno leto, ker je tezko prekiniti tako dober moment pri pokazateljih. Seveda pa bo problem, ce bo kaksen JJ ponovno zacel razlagati po svetu, da vse propada in s tem preplasil investitorje.

Tukaj bi zelel, da se politiki malo ucijo od severnih sosedov, ki so bili celo krizo tiho, kakor da je vse ok, sele na koncu, pa priznali da je bilo tezko in da banke niso ravno v super formi. Ampak imam obcutek, da bi nekateri raje videli, da drzava propade, kot pa da prospirira pod drugo vlado.

VaeVictis ::

Vso srečo bodoči Vladi pod vodstvom premiera Šarca.

Samo upam, da ne bomo poslušali vsa ta leta te Vlade, da je opozicija kriva, da nekaj ni narejeno in da ji opozicija meče polena pod noge.

Imaš Vlado in zagotovljenih dovolj glasov, da si jo lahko potrdil in dvolj glasov, da lahko sprejemaš zakone, torej ne jokaj, da te opozcija omejuje.

Sploh pa nočem poslušati Levice, da nič ne morejo narediti, če ste dali glasove za Šarca in njegove ministre, sedaj tudi prevzamite odgovornost za dejanja te Vlade!

Če bi imeli dovolj "cojones", bi šli v Vlado, ne pa da ste notri in zunaj, kadar vam paše, ob istem času!

Invictus ::

Tale vlada bo najslabša od vseh doslej.

Ministri so sami nesposobneži, gozdni Jože (in ena Lojzka), ki drugje sploh ne bi uspeli...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

xx23 ::

Zanimivo, kako se vrstijo napadi na Levico iz dneva v dan, pa vlada sploh še ni začela delati. Očitno je strah pred tem, da bi jim uspel kak velik projekt, ki bo ljudstvu všeč, ogromen.

Reycis ::

Banka ne more nikoli biti prekapitalizirana. Včasih so bili standardi za kapitalsko ustreznost mnogo strožji vendar so regulatorji v želji za višjo gospodarsko rast ves čas furali politiko monetarne ekspanzije. To pa so dosegali primarno tako, da so spuščali standarde kapitalske ustreznosti, da so se lahko ljudje, podjetja in državne subjekti vedno bolj zadolževali.

Edina napaka Janše v tem kontekstu je, da ni sledil "modernim" trendom. Tudi jaz sem se svoj čas boril proti tej norosti. Danes pa vidim, da se nima nobenega smisla proti temu borit. Liberalizmu je treba pustit, da gre svojo pot, ker liberalci ne razumejo kompleksnih argumentov. Pa naj se vidi kam nas bo ta politika pripeljala. Liberalizem bo samega sebe požrl.

Iz tega vidika je Janša igro odigral zelo dobro. Poskušal je pošteno Slovenijo peljati po drugi poti in bil preglasovan. Zdaj pa potrpežljivo čaka na svoj trenutek.

TheBlueOne ::

xx23 je izjavil:

Zanimivo, kako se vrstijo napadi na Levico iz dneva v dan, pa vlada sploh še ni začela delati. Očitno je strah pred tem, da bi jim uspel kak velik projekt, ki bo ljudstvu všeč, ogromen.


Bolj kaksen projekt, ki bo odskrnil dobicke in financiranja orodjem indoktrinacije, ki jih ima "desna" opcija. Njih pac pizdi, da levica hoce zabetonirati javno zdravstvo in solstvo oni pa se trudijo dopovedati, da je kriza tako huda, da je treba nujno podpreti zasebnike in nujno placati privatne sole, se posebej RKC sole... Zaradi tega me cudi, da NSi ni sla v vlado, kjer bi lahko furala to agendo.

Invictus ::

Levica, desnica, večina jih je samo bivših komunistov... Celo podmladek je, sam da se ni šolal v Kumrovcu...

Škoda, da ni bilo lustracije...

Drugače je pa to isto sranje, samo drugo pakovanje.

Vi se tukaj prepirate kdo je boljši, oni pa v ozadju kradejo denar v zdravstvu, gradbeništvu, energetiki,...

Ko kdo malo pobrska po financah, je pa spet ena butasta afera...

Kruha in iger za rajo, pa je...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

LeQuack ::

Zdravniki so že manejo roke, ker bodo dobili mastne povišice pri tej vladi. Prav tako podjetja ki bodo sodelovala pri drugem tiru.
Quack !
««
«
1 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910893 (9385) bluefish
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22840956 (34197) Jupito

Več podobnih tem