» »

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka

1
2
3 4

MrNighthawk ::

dottor je izjavil:

Sem bil nekje pol leta nazaj pred tem da menjam 2 leti star S7 za "nekaj novejšega", pa nekako nisem našel aparata za menjavo in sme ostal na S7. Iščem predvsem isto velikost, saj mi novi aparati ne dišijo zaradi velikosti, pol je tu problem samsunga z zaobljenim ekranom (sem bolj nerodne sorte in če bi ekran preživel pol leta bi bil že uspeh), iOS mi ne odgovarja (sem imel 5S nekaj časa pa se nisem mogu navadit), pol sem razmišljal P20 PRO ampak pol spet ko povlečeš črt prideš do zaključka da spet daš 700+€ in ne dobiš praktično nič. Na S7 mi baterija sploh po ubdejtu zdrži komot 2 dni, slike dela zadovoljivo dobre, BT v avtu deluje v nulo, aplikacije in spletne strani odpira zadovoljivo hitro, nima težav s povezljivostjo, ... Tako da osebno če mi zdrži še leto ali dve bom več kot zadovoljen, pol pa vprašanje če bom najdu menjavo za njega ali bom kje našel še zapakiran S7.


Jaz se resno nagibam, da bo Nokia naslednji telefon, če bom želel imet Androida.

m47hingi ::

Se strinjam.
Postaja resna alternativa, razen v kitajcih ne dobiš pametnega updata za Galaxy S7.

filip007 ::

Današnji telefoni so "snake oil", tako da, sam gledal Wiko Upulse, pa ne podpira 1080p video, tako se nisem odločil za drug telefon.

Na GSM arena sploh ne gre verjeti tistim podatkom.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

bojany ::

Moj dve leti star Oneplus 3 dela čisto ok :D Da bi pa dal 1000€ za telefon, ne bi o tem...

Sheteentz ::

s telefoni v tem cenovnem rangu je pač tako, da se jih ne kupuje zaradi uporabniške izkušnje, ampak zaradi cene. dražji kot je, več kupcev bo privabil. ferarija ali poršeja človek tudi ne kupi, ker je udoben in praktičen. me čudi, da niso naredili ultimate edition za jurja in pol, to bi šele šlo v promet kot vroče žemljice.

Unknown_001 ::

Sheteentz je izjavil:

s telefoni v tem cenovnem rangu je pač tako, da se jih ne kupuje zaradi uporabniške izkušnje, ampak zaradi cene. dražji kot je, več kupcev bo privabil. ferarija ali poršeja človek tudi ne kupi, ker je udoben in praktičen. me čudi, da niso naredili ultimate edition za jurja in pol, to bi šele šlo v promet kot vroče žemljice.


Wrong... ferrarija ali poršeja se kupi zaradi presežkov, ki jih nudita znamki.

Če že kupiš zarad "nek se vidi raskoš" se vzame Bentley ali RR kjer gre stvar itak v skrajnosti. To pa so po definiciji avtomobili statusa.

Pri RR jih boli kita kaj konkurenca dela da se kolje med sabo. Oz to sploh ne smatrajo za konkurenco. Kdor kupi RR se pokaže da je nekaj dosegel in si ga lahko privošči.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

klinker ::

bojany je izjavil:

Moj dve leti star Oneplus 3 dela čisto ok :D Da bi pa dal 1000€ za telefon, ne bi o tem...


Ti in ostali racionalisti niste niti ciljna publika takih aparatov, kar pa se ne pomeni da je svet crno/bel :)

Sheteentz ::

Unknown_001 je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

s telefoni v tem cenovnem rangu je pač tako, da se jih ne kupuje zaradi uporabniške izkušnje, ampak zaradi cene. dražji kot je, več kupcev bo privabil. ferarija ali poršeja človek tudi ne kupi, ker je udoben in praktičen. me čudi, da niso naredili ultimate edition za jurja in pol, to bi šele šlo v promet kot vroče žemljice.


Wrong... ferrarija ali poršeja se kupi zaradi presežkov, ki jih nudita znamki.

Če že kupiš zarad "nek se vidi raskoš" se vzame Bentley ali RR kjer gre stvar itak v skrajnosti. To pa so po definiciji avtomobili statusa.

Pri RR jih boli kita kaj konkurenca dela da se kolje med sabo. Oz to sploh ne smatrajo za konkurenco. Kdor kupi RR se pokaže da je nekaj dosegel in si ga lahko privošči.


V kakšni Romuniji ali še revnejši državi bo že porše na nivoju RR-ja glede na njihov standard. Pa tudi psihološko profiliranje kupcev RR-ja, ki so itak duhovni reveži s tolikšno krhkostjo ega, ki rabi par sto jurjev vreden avto, da upraviči bivanje, tukaj ni na mestu. Dejstvo je, da bi Samsung, če bi imel jajca, moral narediti telefon vreden dva jurja, če se že gremo takšne igrice. Telefonov, ki so v najvišjih desetih procentih cene pa ja človek ne bo šel primerjat po specifikacijah in performansih. Če ga čez pol leta konkurenca pelje scat, ga enostavno zamenjaš.

Unknown_001 ::

Sheteentz je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

s telefoni v tem cenovnem rangu je pač tako, da se jih ne kupuje zaradi uporabniške izkušnje, ampak zaradi cene. dražji kot je, več kupcev bo privabil. ferarija ali poršeja človek tudi ne kupi, ker je udoben in praktičen. me čudi, da niso naredili ultimate edition za jurja in pol, to bi šele šlo v promet kot vroče žemljice.


Wrong... ferrarija ali poršeja se kupi zaradi presežkov, ki jih nudita znamki.

Če že kupiš zarad "nek se vidi raskoš" se vzame Bentley ali RR kjer gre stvar itak v skrajnosti. To pa so po definiciji avtomobili statusa.

Pri RR jih boli kita kaj konkurenca dela da se kolje med sabo. Oz to sploh ne smatrajo za konkurenco. Kdor kupi RR se pokaže da je nekaj dosegel in si ga lahko privošči.


V kakšni Romuniji ali še revnejši državi bo že porše na nivoju RR-ja glede na njihov standard. Pa tudi psihološko profiliranje kupcev RR-ja, ki so itak duhovni reveži s tolikšno krhkostjo ega, ki rabi par sto jurjev vreden avto, da upraviči bivanje, tukaj ni na mestu. Dejstvo je, da bi Samsung, če bi imel jajca, moral narediti telefon vreden dva jurja, če se že gremo takšne igrice. Telefonov, ki so v najvišjih desetih procentih cene pa ja človek ne bo šel primerjat po specifikacijah in performansih. Če ga čez pol leta konkurenca pelje scat, ga enostavno zamenjaš.


Ful je problem narest ohišje iz zlata in prodat z zasoljeno ceno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

blackbfm ::

Pa tudi psihološko profiliranje kupcev RR-ja, ki so itak duhovni reveži s tolikšno krhkostjo ega, ki rabi par sto jurjev vreden avto, da upraviči bivanje, tukaj ni na mestu.


krhkost ega imajo bolj tisti ki kupijo iphona na obroke (z obveznim zascitnim steklom in etuijem) da ga loh vrzejo na mizo ko grejo na pijaco:))

tak ki lahko kupi RR ga zelo verjetno boli k za sam avto, ga ima zato ker zakaj pa ne, ne zato ker bi ga krvavo potreboval

Unknown_001 ::

Manj premožne je sram nakupovati v Euro Spinu. Folk ki ima denarja dost se s tem ne sekira.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MrStein ::

Glede RR in ostalih : enako mnenje ima o Clio-tu folk, ki si lahko privošči le tato. In o njih folk, ki si lahko privošči le v lovsko vprego. In o njih...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Horejšio ::

Premalo. min 2k za resen telefon.

Stipex ::

BoLhCa je izjavil:

Vedno rad vidim, ko začne nekdo govorit o telefonu za 100€ in kako je enak paradnim konjem. Noro, kako lahko sploh tako neumnost si zmožen pomislit, nikar šele javno napisat.

Namenski button za Bixby je pri meni way to go, se pa strinjam, da če ne uporabljaš Bixby te zna motiti, ga pač funkcionalno izklopiš. Done. Zakrivljen zaslon mi je ok, pač dobr zgleda kaj. Se pa strinjam glede baterije, 3.3k mAh je premalo za Note8. Da pa dandanes še lapate o "balastu" je pa neumnost, veliki updejti? ti to resno model fuck.. "neumne" fičerje 1x izklopiš in je, ne mi s takimi blesarijami hodt ven.


Bleasarije? Js hočem out of the box optimiziran izdelek, ne da se prvo jezim nad defaulti in predinstalled appsi - ne nočem Facebooka sploh na telefonu v nikakršni obliki!
Ajfona vzameš iz škatle, je popolnoma clean, inštaliraš željene appe in to je to, začneš uporabljati. Tam je vse dobro premišljeno, nobenega vsiljevanja/posiljevanja.
Bixby hardware button je huda neumnost imho. Namenski gumb za en dokaj majhen fičer je precej hud commitment. Iskal sem tudi po settingih kako ga reprogramirati na kaj drugega pa nisem nič našel. In ja tudi ko sem Bixby funkcionalno izklopil sem še vedno nekak ponesreči aktiviral zadevo, verjetno sem štorast :) 

3300mAh tudi nima toliko skupnega z battery lajfom. Zadeva preveč žre, pika. Zjutraj pred odhodom sem N8 izštekal iz elektrike, do malice je bil na 85-90%, pa nisem vmes nič, res nič počel, clean install, AOD izklopljen, LTE signal poln.... Na ajfonu (in Huaweiu) sem imel do malice še 98-99% baterije. V bistvo je to tko kot da bi kupil V8 bencinarja in jokal kako je premajhen tank izvor vseh težav zakaj sem skoz na pumpi :)

Gregor P ::

Je nekdo omenjal Romunijo8-)




https://goo.gl/images/3FgBHg

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

louser ::

Nokia 808, Nokia 1520, Huawei P20 Pro, Sony XZ2 Premium so mobilniki pod jurja z bistveno boljšim fotkičem.

Me pa moti, da so skinili lasten DAC. Saj se Qualcomm trudi s svojo rešitvijo, a ni to to, kar je imel Samsung prej.

klinker ::

Lol, 1520ko imam doma in ne pride blizu niti S8ki. Ocitno si en od unih orgazmatorjev na visoke stevilke.

BoLhCa ::

@Stipex Ja blesarije! Jaz tudi nočem FB-ja na telefonu, ga pač takoj disable in je, jebiga. Ne boš pa mi prodajal, da je iPhone clean. Niti slučajno ne. So pa v ozadju seveda tudi pogodbe in pogoji Googla, na kar pa Samsung ne more vplivat in so deležni vsi Android telefoni.
Bixby kot sem že prej omenil, če ga ne uporabljaš, se ga da izklopiti, za remap knofa si tudi lahko snameš app na google playu. Nevem sicer koliko poznaš Bixby, glede na izjavo "en dokaj majhen fičer" baš ne dost ;) Men je zadeva carska in velikokrat olajša marsikatero stvar na telefonu. Pač stvar je zlo uporabna in dela zelo dobro, morda na določene trenutke malo zalaga ampak ok v sprejemljivih tajmingih.

Pač kolega ima enako Note8 in pač Bixby off ter ne igra igrc pa pač pride na pivo po šihtu z cca 90-94% baterije. Torej od zjutraj do cca 16ih recimo. Tako da njemu nič kaj ne žre. Meni osebno pa je povsem jasno zakaj ne zdrži cel dan. Še Note9 nevem če mi bo, haha.

klinker ::

Bixby off ter ne igra igrc pa pač pride na pivo po šihtu z cca 90-94% baterije.


Torej ga na sihtu niti ne povoha.

dottor ::

Ali ga pa ima na polnilcu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cekr ::

In iz tega sledi, da to sploh ni mobilni aparat. Ampak nek aparat na štriku. Podobno kot mikser v kuhinji.

Če bi se proizvajalci samo pol toliko časa ukvarjali z baterijami, kot z raznimi bixiji, fixiji, kuxiji, cortanami, siriji..., bi bil mobilni aparat res Mobilni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

klinker ::

cekr je izjavil:

In iz tega sledi, da to sploh ni mobilni aparat. Ampak nek aparat na štriku. Podobno kot mikser v kuhinji.

Če bi se proizvajalci samo pol toliko časa ukvarjali z baterijami, kot z raznimi bixiji, fixiji, kuxiji, cortanami, siriji..., bi bil mobilni aparat res Mobilni.


O cemu ti to? Telefon zdrzi kot vsak, dan pa pol brez tezav in to da ga ne sparas. Zvecer ga pac das filat in to je to.

NikolormousB ::

Da ne govorimo o tem, da imaš praktično povsod že wireless chargerje. Ko sem v avtu, doma za računalnikom ali v pisarni se mi telefon praktično ves čas polni. Če rabim na hitro juice, ga priklopim na quick charger za 15 minut pa sem dober za naslednjih 6 do 8 ur.

Kar se cene tiče. Meni dol visi koliko stane telefon. 300, 400 eur razlike v ceni je zanemarljivo, ko gre za napravo, ki jo bom uporabljal za generiranje incoma naslednje leto ali 2.

Razumem pa, da strošek težko upravičiš, če napravo kupuješ za nabijanje iger in sopremljanje social feedov.

blackbfm ::

Kar se cene tiče. Meni dol visi koliko stane telefon. 300, 400 eur razlike v ceni je zanemarljivo, ko gre za napravo, ki jo bom uporabljal za generiranje incoma naslednje leto ali 2.

Razumem pa, da strošek težko upravičiš, če napravo kupuješ za nabijanje iger in sopremljanje social feedov.


Testiras appe na telefonu? 090? Kej drugega?

NikolormousB ::

Ne, telefon uporabljam pri delu. Primarno za komunikacijo s sodelavci, dostop do datotek v oblaku, ERPja in nekaj drugih aplikacij... Nič posebnega v resnici. Hkrati pa so to stvari, ki imajo dovolj dodane vrednosti, da je kompliciranje okrog 300 eur razlike v 2 letih povsem odveč.

dottor ::

Telefon za jurja kupiš da ga vržeš na šank pred kolegi in se hvališ z njim. Čeprav 2-3 mesce boš živel le od malce v službi, ampak to ni pomembno :))
/s
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Invictus ::

Dober (in s tem tudi drag) telefon ti prihrani precej živcev in nevšečnosti.

Raja ga pa večinoma niti ne rabi ne za drugega kot klicanje...

Že WhatsApp in Viber sta višek tehnologije...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

Dober (in s tem tudi drag) telefon ti prihrani precej živcev in nevšečnosti.

Raja ga pa večinoma niti ne rabi ne za drugega kot klicanje...

Že WhatsApp in Viber sta višek tehnologije...


Še kako je res.

Vedno kupil top of the line. Meanwhile so se finančno preudarni d*kali po servisih in jamrali čez trokiranje sistema po pol leta.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

Sam kupim telefon v vrednosti dnevne tarife :).

Več je že brez zveze...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

Sam kupim telefon v vrednosti dnevne tarife :).

Več je že brez zveze...


Rabljene nokie torej...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Egidij88 ::

OnePlus 6 dobiš za 420€. Isti proc, isto rama, ista grafa, boljši software.

klinker ::

dottor je izjavil:

Telefon za jurja kupiš da ga vržeš na šank pred kolegi in se hvališ z njim. Čeprav 2-3 mesce boš živel le od malce v službi, ampak to ni pomembno :))
/s


No, ocitno smo prisli do tega, kdo klinca take naprave.
Jst sem vzel v susu zeni Note-a, sebi pa S8 in sem zelo dalec od tega da zivim od malce.
Pa btw, ga nikjer ne mecem na sank ali mizo ipd neumnosti, ker zadeve kupim zase in za svoj gust, ne pa za druge, ce ne bi si stalno japke kupoval...no...tudi to sem imel a mi ni potegnu OS, ceprav objektivno povedano mu nic ne fali, subjektivno pa enostavno ni zame.

Egidij88 je izjavil:

OnePlus 6 dobiš za 420€. Isti proc, isto rama, ista grafa, boljši software.


A popolnoma drugacne naprave :) boljsi sw je pa popolnoma subjektivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Egidij88 ::

Kaj je popolnoma drugačnega? Zobotrebec dobiš zraven, to je pa tudi vse.

Unknown_001 ::

Egidij88 je izjavil:

Kaj je popolnoma drugačnega? Zobotrebec dobiš zraven, to je pa tudi vse.


Zobo*ebac je multitool. To je dodana vrednost.

Da vizualiziram.
-lahko pišeš
-skiciraš
-dopisuješ v dokumente
-upravljaš telefon
-tipkaš drobne zadeve če imaš predebele prste
Seveda ne smemo pozabiti na:
-nabadanje zakuske
in
-priročno orodje za čiščenje ostankov 4. hoda s popečeno pljučno po v spremstvu kozarčka Sauvignona
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Egidij88 je izjavil:

Kaj je popolnoma drugačnega? Zobotrebec dobiš zraven, to je pa tudi vse.


Nic. Identicna telefona, ker imata "enak" chipset...lol :))

Egidij88 ::

Gimmicks.

klinker ::

Jup.
Sej sm tudi jst vztrajal na stock androidu z Nexusi dolga leta...pa ne bi vec sel nazaj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

solatjek ::

Jaz pa vedno kopim nov zapakiran telefon, ki je bil dve leti nazaj paradni konj neke znamke, stane me 40% cene izpred dveh let. Letos kupil S7, deluje vrhunsko brez težav in zatikanj.

1000€ za telefon - ni šans!

mtosev ::

jaz dal za svoj trenutni phone 159e
za trenutni prenosnik sem dal 950e
1k za phone lol
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MrNighthawk ::

NikolormousB je izjavil:

Da ne govorimo o tem, da imaš praktično povsod že wireless chargerje. Ko sem v avtu, doma za računalnikom ali v pisarni se mi telefon praktično ves čas polni.


Praktično povsod? Naštej javni kraj v Slo. z wireless chargerji, vse lokacije, ki si jih naštel nimajo veze z wireless. Wireless še vedno prepočasi polni in ni bohved kaj praktičen.

Unknown_001 ::

MrNighthawk je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Da ne govorimo o tem, da imaš praktično povsod že wireless chargerje. Ko sem v avtu, doma za računalnikom ali v pisarni se mi telefon praktično ves čas polni.


Praktično povsod? Naštej javni kraj v Slo. z wireless chargerji, vse lokacije, ki si jih naštel nimajo veze z wireless. Wireless še vedno prepočasi polni in ni bohved kaj praktičen.


Največji smeh je indukcija v avtomobilu kot dodatna oprema.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NikolormousB ::

Ja, praktično povsod kjer se zadržuje večina ljudi. Cca. 2 uri traja, da napolniš telefon na 100%. V praksi to pomeni, da imaš telefon praktično ves čas blizu 100%.

Največji smeh je indukcija v avtomobilu kot dodatna oprema.


Kar se "novih tehnologij" tiče je cela avtomobilska industrija en velik smeh. ampak to je že druga tema.

blackbfm ::

Kar se "novih tehnologij" tiče je cela avtomobilska industrija en velik smeh


Kaj naj bi bilo smešno?

Največji smeh je indukcija v avtomobilu kot dodatna oprema.


ne štekam.. tebi se zdi boljš zamotan usb kabel okoli menjalnika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Unknown_001 ::

Meni se zdi boljš avtomatik in napolnjen telefon brez defektne baterije.

Na S9 mi drži 2 dni.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

ne štekam.. tebi se zdi boljš zamotan usb kabel okoli menjalnika?


Temu kar pravimo "wireless" polnjenje je bolj davek na budale. Kar dobiš je kabel, ki ima na eni strani "krožnik" namesto USBja. In to ni wireless! Ko se bo začel telefon polnit takrat, ko bom vstopil v prostor potem pa bo wireless.

To je tako kot, če bi ti rekli "imamo wifi, postavi laptopa na router, da bo delal.":))

NikolormousB je izjavil:

Ja, praktično povsod kjer se zadržuje večina ljudi. Cca. 2 uri traja, da napolniš telefon na 100%. V praksi to pomeni, da imaš telefon praktično ves čas blizu


Povej mi en kraj v Lj? Poleg lastnega doma oz službe. Doma je kabel še veeno bolj praktičen. Sedim na kavču polnim telefon in ga zraven uporabljam. V dveh urah je napopnjen 100%.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

solatjek je izjavil:

Jaz pa vedno kopim nov zapakiran telefon, ki je bil dve leti nazaj paradni konj neke znamke, stane me 40% cene izpred dveh let. Letos kupil S7, deluje vrhunsko brez težav in zatikanj.

1000€ za telefon - ni šans!


Itak. Na S6 sem menjal baterijo od S7 Edge in naložil Oreo. Kot da bi imel nov telefon. Bo dober še za dve leti.

blackbfm ::

Temu kar pravimo "wireless" polnjenje je bolj davek na budale. Kar dobiš je kabel, ki ima na eni strani "krožnik" namesto USBja.


Ja in telefon položiš gor in je stvar resena. V avtu je tole idealno, za voznika seveda.

Aja po tvoje je to slabse kot obracat telefon, iskat konektor in motat kabel vse okoli, ker ti pa ja nisi budala da bi samo odlozil telefon na pravo mesto

NikolormousB ::

Kaj naj bi bilo smešno?


To, da leta 2018 še vedno prodajajo qi chargerje, bluetooth, neodzivne touch screene in podoben poceni crap kot dodatno opremo.

Povej mi en kraj v Lj? Poleg lastnega doma oz službe. Doma je kabel še veeno bolj praktičen. Sedim na kavču polnim telefon in ga zraven uporabljam. V dveh urah je napopnjen 100%.


V službi, doma in v avtu je povsem dovolj.

Doma na kavču je definitivno bolj praktično uporabljati telefon, ki ni priklopljen na polnilec.

MrNighthawk ::

blackbfm je izjavil:

Temu kar pravimo "wireless" polnjenje je bolj davek na budale. Kar dobiš je kabel, ki ima na eni strani "krožnik" namesto USBja.


Ja in telefon položiš gor in je stvar resena. V avtu je tole idealno, za voznika seveda


Se strinjam, ampak samo v primeru, da lahko telefon uporabljam med polnjenjem kot navigacijo in za audio(podcast, radio, etc.) Seveda mora wireless v dveh urah vožnje telefon napolnit. Sicer je useless. Nisem pa motorični debil da ne bi mogel usb-c kabla vštekat in ti mi pred vožnjo r predstavlja nekega izzia.

NikolormousB je izjavil:


Doma na kavču je definitivno bolj praktično uporabljati telefon, ki ni priklopljen na polnilec.


Seveda je bolj praktično, če nisi na kablu...ampak če imaš 2% baterije ga načeloma moraš polnit in uporabljat. Ali pa počakat, da se napolni. Tukaj je wireless krožnik brez vezen.

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

Če imaš wireless, nikoli nimaš 2%.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung predstavil Galaxy S9 in S9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5117562 (12923) xda develope
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841642 (32890) boolsheat
»

Samsung predstavil Galaxy Note 5 in Galaxy S6 Edge+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5519413 (15862) Stari maček
»

MWC: Samsung Galaxy S6 in S6 Edge (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14445004 (37436) nekikr

Več podobnih tem