» »

odganjanje mrčesa

odganjanje mrčesa

Ijus ::

kako na najbolj učinkovit in efikasen način odgnat mrčes, ker bom znoru od teh debilov mutiranih gensko spremenjenih degeneričnih evoluciiniranih drekov letečih?

Alien123 ::

meni dejansko raid pomaga za v vtičnico..

DePalmo ::

Na terasi, baje pomagajo žarnice s 6500K, torej tiste ki niso več bele ampak že vlečejo na modro. S tem zaenkrat še nimam 100% uspeha, je pa razlika v primerjavi z klasično 2700K (topla bela oz. rumenkasta). Fora naj bi bila da te žarnice oddajajo tako svetlobo da jo mrčes ne zazna, zato jih tudi ne privablja. Seveda mora biti "varčna" led žarnica, katera tudi ne oddaja toplote.

V sobi pa samo komarniki na vsa zunanja okna in vrata, ostalo je stran vržen denar.

Na prostem ... sicer bo malo čudno ampak vrjamem da je nekaj na tem. Pij vodo in ne sladkanih pijač. Ko pijem samo vodo, se me mrčes zunaj skoraj ne dotakne, ko sem pa pil samo cocacolo in fanto, sem pa popizdeval ob večerih zaradi mrčesa.

Ijus ::

verjamem to glede sladke pijače.
ne sej ni problem v komarjih. prblem je v mrčesu ostale sorte/vrste.
k mi letajo okol glave pa se ne morem skoncentrirat na delo.

neki bi rabil oziroma bi rad imel da ni na bazi kemije - torej kaki spreji in podobni izdelki.
nekaj na bazi zvoka, svetlobe bi rad imel.

un soforumaš pred tabo je omenič raid. sem šel gledat na splet pa ne najdem.

kloko ::

Proti komarjem
Ostali leteči mrčes

Samo ne eno ne drugo ni učinkovito toliko, kot komarniki na oknih...

L.p., Kloko

Blumper ::

Že par let brez komarju.
Sem prelen da bi izumil kakšen drugi sistem,ker ta deluje odlično.torej...
Slike se mi ne da naložit.
Zjutraj ko spiješ kavo, prihrani fondač(ostanki) in ga posuši(ali tudi ne)
V alu. Foljo daj te ostanke kave, in postavi na izparilnik oz. Pod en vir toplote. Jaz dam svečko, in se ta kava lepo kuri. prijatelj je naredil nek sistem z( 12v) žičkami

Ijus ::

aha. no to je pa zanimiv.
sam ti praviš brez komarjev. jaz nimam problemov s komarji. bolj z muhicami pa unimi ostalimi mrčesnimi zadevami. k so nadležne u nulo šit ej.

Blumper ::

Trenutno na verandi ni ne enega ne drugega. Naredi preizkus..

Ijus ::

ok. bom.

janezvalva ::

letečega mrčesa v stanovanju se znebim takole: vsa okna zaprem, ter spustim žaluzije/polkna/rolete dol na polno, da ni nobenega prehoda svetlobe od zunaj,razen, glavna vrata oz. lahko je tudi 1 okno pustim odprto, mrčes leti proti svetlobi ter odleti ven. hitro zaprem še zadnjo odprtino. deluje 100%


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komarji

Oddelek: Loža
468681 (6753) WizzardOfOZ
»

protiprašna mrežica za okno

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
423164 (2360)          
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820699 (10706) MostWanted
»

Kako se rešiti pajkov v sobi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5922436 (17048) s6c-gEL
»

Uničevalec mrčesa

Oddelek: Loža
3912568 (8608) Pyr0Beast

Več podobnih tem