» »

Kateri app za urejanje / pregled nad financami?

Kateri app za urejanje / pregled nad financami?

shadeX ::

Rabil bi večji pregled nad svojimi financami. Koliko zaslužim, prihranim, zapravim. Potreboval bi eno app, ki ureja te zadeve ampak ob poplavi takih appov ne vem kaj naj bi izbral. Časa, da vsako preizkušam nimam, zato me zanima kakšne aplikacije za to uporabljate vi in kako ste z njo zadovoljni?

Važno je predvsem to da je:

- Enostavna za uporabo
- Uvoz / Izvoz podatkov (mogoče ni tako nujno, če ima možnost shrambe v cloud)

P.S Ali obstajajo tudi že kakšna, ki ti omogoča da samo poslikaš račun in ti uvozi izdelke iz računa v app (ali pa vsaj končno cifro)?

Lahko je plačljiva, take s kakšnimi mesečnimi subscriptioni pa zaenkrat še ne bi.

Mohimm ::

Meni zadošča tole:

http://homebank.free.fr/en/

Izvoz datotek v spletni banki -> uvoz v program, nato pa lahko urejaš/gledaš po želji... Omogoča več računov, statistiko grafe...

TheBlueOne ::

Pri Sparkasse to dela njihov spletni portal. Ce placujes s kartico ti avtomaticno kategorizira odhodke, ce kaj ni kategorizirano lahko to storis sam in naprej to pocne samo portal. Poglej, ce ze kaj nudi tvoja banka, da ne bos zapravljal casa za brezveze.

shadeX ::

@Mohimm

Tale desktop app zgleda zanimiva reč, ampak iščem bolj mobilno rešitev. My bad, ker nisem to napisal že v uvodnem postu.

@thetilko

Sam sem pri Abanki in po appu ni videt, da bi imeli možnost trackanja financ, npr v stilu da bi videl koliko sem na mesec prihranil, zapravil itd.

pegasus ::

Toshl, plod domačega znanja, je zelo verjetno to, kar iščeš.

FTad ::

Money manager na app store-u

VaeVictis ::

pegasus je izjavil:

Toshl, plod domačega znanja, je zelo verjetno to, kar iščeš.


Še en glas za Toshl, podpirajmo slovenske izdelke!

zee ::

Ko bi Toshl le znal uvoziti PDF datoteko s transakcijami na kreditni kartici...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Invictus ::

Izvozi si XLS ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

klemenSLO ::

Jst že precej let uporabljam AceMoney.
zna uvažat quicken / msmoney. QIF datoteko iz NLBja recimo lepo uvozi.Fino je ker si nastaviš prepoznavanje ob uvozu, tako da ti lahko vse ponavljajoče transakcije že takoj kategorizira.
Morda je izgled že malce star , je pa nadvse uporaben in enostaven program
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Baltazar: ::

pegasus je izjavil:

Toshl, plod domačega znanja, je zelo verjetno to, kar iščeš.

Tudi jaz iščem nekaj podobnega. Je kaj novega na tem področju. Toshl je ok samo je plačljiv - predrag. Obstaja kaj podobnega free. Predvsem mora bit možnost sinhronizacije Windows - Android.

Samo1122 ::

Wallet (Budget bakers) imaš bank sync na pro verziji (vsake par mesecev imajo promo da dobiš lifetime pro verzijo za 30 €

Baltazar: ::

Samo1122 je izjavil:

Wallet (Budget bakers) imaš bank sync na pro verziji (vsake par mesecev imajo promo da dobiš lifetime pro verzijo za 30 €

Pa ima možnost bank sync z slo bankami recimo gorenjsko banko?
Je mogoče katera v slovenščini, oziroma ima možnost izbire menija slo jezika. Večina jih ima izbiro toda kaj ko so not vsi jeziki le slo ni.

OutOfTheBox ::

Wallet je super tudi zaradi sinhronizacij ja, je pa tako da nimaš privatnosti - v drobnem tisku piše da "lahko" poročajo finačne podatke ustreznim institucijam.

_Sajmon_ ::

Ampak kako pa delajo te sinhronizacije pri Walletu? Kako se avtenticiraš? A če daš svoje podatke za prijavo, a ni to možnost za zlorabo? Kako pa se prijavljaš, če imaš generator kod za prijavo? Vsekakor mi je to kar mal scary...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Sajmon_ ()

Baltazar: ::

Baltazar: je izjavil:

pegasus je izjavil:

Toshl, plod domačega znanja, je zelo verjetno to, kar iščeš.

Tudi jaz iščem nekaj podobnega. Je kaj novega na tem področju. Toshl je ok samo je plačljiv - predrag. Obstaja kaj podobnega free. Predvsem mora bit možnost sinhronizacije Windows - Android.

No sedaj imam že kar nekaj časa Ivy Walet in mi je kr ok. Samo škoda, ker ni možnosti (al pa jaz ne vem) sinh. z Windowsi oziroma vnašanja tudi preko pcja. Sem imel sedaj Tošel in mi je po enomesečnem brezplačnem preizkusu brez opozorila kr vse izbrisalo. Sedaj pa 4€ na mesec, če hočem podaljšat. Kr neki.

MajorM ::

Jaz za to uporabljam Excel. Je ročno delo ampak to je recimo 1 uro dela na mesec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pregled in nadzor financ - aplikacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
141076 (570) Dag
»

Android/iOS in desktop app za finance

Oddelek: Pomoč in nasveti
111172 (1030) Mavrik
»

Prihaja nova varna domena .secure?

Oddelek: Novice / Varnost
227221 (5529) Phantomeye
»

DivXDb

Oddelek: Zvok in slika
11961 (758) krho
»

Program za štetje porabe časa na netu.

Oddelek: Programska oprema
5815 (746) andro

Več podobnih tem