» »

ADSL teče bolj počasi?

ADSL teče bolj počasi?

jolandic ::

:( Zadnji cajt mi je ADSL začel delat bolj počasi. Prej sem brez problema vlekel na ircu in kazaa (je ptoegnilo ~400MB na uro), zdej pa ni važno kje downlodam mi ni gre čez okrog ~100MB>:D . Kašne so kej Vaše izkušnje s temi stvarmi?

Sergio ::

Zapri vse prenose in p2p programe.

klikni

povej hitrost prenosa.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Cokolesnik ::

Potegni dol kakšno datoteko iz http://tucows.siol.net pa boš videl kakšen imaš DL. Za UL pa pošlji kakšen mail s priponko in boš tudi to videl, koliko ga imaš. Za merjenje hitrosti povezave je dober DU meter. Zakaj ne dela tako hitro tvoj program za izmenjavo datotek, pa je zelo relativna zadeva. V mislih imej to, da nisi edini ki čaka na takšno ali drugačno datoteko na p2p omrežju, vsekakor pa to ni nujno razlog za počasen prenos.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

pingo76 ::

Zadnje čase imam tudi sam težavo z ADSL dostopom. Ping na siolov DNS je pa od 76-890ms (povprečje nad 400ms). Ne morem igrati ene poštene fast paced igre internetu;((. P2P programi so izklopljeni, Trojancev nimam, bonzi buddy & co. pa tudi ni, virusov pa nimam že nekaj let (preverjeno). Nevem več kaj bi naredil. Oba PC-ja se obnašata enako ko sta oba povezana in posamično. Fuj skratka. Sama hitrost pa je čisto vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
449385985 (2543) dussan
»

Ftp serverji z igrami, programi...

Oddelek: Omrežja in internet
141961 (1140) Tody
»

ADSL prenos

Oddelek: Pomoč in nasveti
71172 (850) [t502]
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548277 (6601) DC-
»

Kabelski ISP za Bežigradom

Oddelek: Omrežja in internet
131813 (1576) hatch

Več podobnih tem