» »

Partis je dol?

Partis je dol?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 28
»»

Invictus ::

Naj bo partis lekcija za vse, ki imajo svojo stran, da si uredijo backup :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Karamelo ::

Groot je izjavil:

Ok ves čas sem podpiral/zagovarjal Partis, ampak tale VIP membership sistem je pa navaden joke. Ubistvu imam občutek kot da je nekdo vdrl v stran in hoče nategnit ljudi :))

Samo par top poudarkov:

Uporaba storitev ponudnikov video vsebin kot so Netflix, Voyo in HBO je plačljiva, saj njihovi stroški niso samo s serverji, pač pa tudi z razvijalci vsebin in spletnega portala.


You maybe missed the point about Netflix and the other being legitimate owners of their content????

Uporabniki, ki dosežejo VIP GOLD status, bodo deležni posebnih ekskluzivnih ponudb partnerjev, ki so dostopne samo na spletni platformi za doniranje. Ekskluzivne ponudbe ugodnejših paketov, storitev in produktov bodo omogočene na 8 področjih: energetika, voda, telekomunikacije, mobilna telefonija, bančništvo, zavarovalništvo, ogrevanje in pametna hiša. Primer: VIP GOLD uporabnik lahko prejme ekskluzivni paket mobilne telefonije po nižji ceni kot je aktualna redna ponudba tega paketa.


Res res rad bi vidu kdo od ponudnikov bo dovolj nor da bo sodeloval z torrent stranjo :))

Sklenitve določenih ponudb in produktov s sabo prinašajo tudi dodatne ugodnosti. V trenutni akciji za dopolnilno zavarovanje prejmete BON 40 EUR za zobozdravstvene storitve ob menjavi zavarovalnice, VIP GOLD uporabniki pa lahko prejmejo tudi direktne finančne ugodnosti v obliki nakazila na osebni TRR račun ob uporabi donatorske platforme.


A to se prav trudite privabit še kakšnega regulatorja na svojo stran???

EDIT: pozabil še pripisati da pol portala seveda še vedno ne dela XD XD XD


torej zdaj ko me vprašajo na zavarovalnici za popust, bom rekel, da sem ga dobil na torrent strani, prav tako pri zobarju :)

zanima me v kakšnem primeru mi bodo nakazali denar na trr in kako bo z davkom

NejcSSD ::

To so te popusti ko jih talajo z letaki po mestih. Menjava zavarovanja, banke, zobarja...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

acookook ::

Invictus je izjavil:

Naj bo partis lekcija za vse, ki imajo svojo stran, da si uredijo backup :D.

A ST ga ima?

pero12 ::

hojnikb je izjavil:


hahahahaha


Mislim da to furajo v sodelovanju s firmo, ki je znana po nategih s "Shiled" maskami lansko leto...

Kako do VIP statusa :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pero12 ()

V-i-p ::

Čudno, da metalcamp & DrSi to še gledajo...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Phantomeye ::

pero12 je izjavil:

hojnikb je izjavil:


hahahahaha


Mislim da to furajo v sodelovanju s firmo, ki je znana po nategih s "Shiled" maskami lansko leto...

Kako do VIP statusa :))



haha, cel point VIP-a je, da dobiš ekstra ugodnosti, ne da omejiš basic userja pri normalni uporabi. Tega si pomoje še privat torrenti ne upajo privoščit.

Primer Torrentleecha, kjer VIP prinaša additional perks (moja edina kritika je, da moraš dolg, ki si ga kot VIP nabereš, odplačat, ko nisi več VIP).


    No slot restrictions, regardless your ratio.
    Immunity to the auto-ban because of low ratio
    Exemption from Hit & Runs!
    Premium Support and high priority from First Line Support queries.
    You will get a distinct pleasure and fuzzy feeling, knowing that you are helping TorrentLeech provide you with the best service at all times ;)

bambam20 ::

Ta tema bo sedaj še komedija.

bauci ::

Evo so že začeli: Takojšnji prenos torrentov je omogočen samo VIP uporabnikom. Torrent lahko prenesete čez 36 ur.

Likalnik ::

a vam upload dela? pri meni dela samo download....upload je pa vedno enak...ratio pa vztrajno pada....kljub temu, da sejem 24/7...še kdo opazil kakšno podobno težavo?

bauci ::

Tudi pri meni štetje uploada ne dela, za download pa šteje tudi free torrente tako, da se ratio samo znižuje.

Likalnik ::

bauci je izjavil:

Tudi pri meni štetje uploada ne dela, za download pa šteje tudi free torrente tako, da se ratio samo znižuje.


ja tako je...tudi free torrente šteje

donvito ::

Meni sploh ne naloži, pokaže nobenih torrentov, vedno samo melje ...

Mi lahko kdorkoli pošlje direkt link na utorrent(desni klik na torrent in kopiraj mesto povezave), da vidim.

Voss ::

Torej modeli potrebujejo več mesecev (sem že nehal šteti), da vzpostavijo Partis nazaj in se hvalijo, kako so ga nadgradili, kljub temu, da je design strani identičen kot prejšnji samo s tem dodatkom, da je na strani prisotno še vedno milijon in en bug. In oni si s takšnim "produktom" upajo celo zaračunavati download nelegalno pridobljene vsebine? Hkrati se pa celo enačijo z Netflixom in HBOjem LOL! Ob vsem tem pa imajo za odnos s strankami na facebooku postavljenega očitno nekega 12 letnika?

Kje lahko tole prijavim? Prav z veseljem si bom vzel čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Karamelo ::

Voss je izjavil:

Torej modeli potrebujejo več mesecev (sem že nehal šteti), da vzpostavijo Partis nazaj in se hvalijo, kako so ga nadgradili, kljub temu, da je design strani identičen kot prejšnji samo s tem dodatkom, da je na strani prisotno še vedno milijon in en bug. In oni si s takšnim "produktom" upajo celo zaračunavati download nelegalno pridobljene vsebine? Hkrati se pa celo enačijo z Netflixom in HBOjem LOL! Ob vsem tem pa imajo za odnos s strankami na facebooku postavljenega očitno nekega 12 letnika?

Kje lahko tole prijavim? Prav z veseljem si bom vzel čas.


da ne bi!

telexdell ::

Voss je izjavil:

Torej modeli potrebujejo več mesecev (sem že nehal šteti), da vzpostavijo Partis nazaj in se hvalijo, kako so ga nadgradili, kljub temu, da je design strani identičen kot prejšnji samo s tem dodatkom, da je na strani prisotno še vedno milijon in en bug. In oni si s takšnim "produktom" upajo celo zaračunavati download nelegalno pridobljene vsebine? Hkrati se pa celo enačijo z Netflixom in HBOjem LOL! Ob vsem tem pa imajo za odnos s strankami na facebooku postavljenega očitno nekega 12 letnika?

Kje lahko tole prijavim? Prav z veseljem si bom vzel čas.

Pa kdo ti kaj zaračunava? Preberi si, kaj pomeni kakšen status. Kolikor jaz razumem tisto boš z najnižjim statusom videl na novo naložen torenet šele čez 36 ur. Ko pa ga boš videl, pa ga boš lahko takoj prenesel. Torej bo problem le pri kakšnih serijah, za katero veš, kdaj je predvajana in bi si jo želel takoj ogledati. Za drugo pa itak ne boš vedel, če je naloženo ali ne.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

NejcSSD ::

Če bo pa ta model vzdržal potem pa ne vem...


PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Skyman ::

Itak je 95% navadnih uporabnikov,katerim je vseeno kdaj dobi cez 36 ali 48h.Ostali imamo pa druge trackerje.

bobiii16 ::

Voss je izjavil:

Torej modeli potrebujejo več mesecev (sem že nehal šteti), da vzpostavijo Partis nazaj in se hvalijo, kako so ga nadgradili, kljub temu, da je design strani identičen kot prejšnji samo s tem dodatkom, da je na strani prisotno še vedno milijon in en bug. In oni si s takšnim "produktom" upajo celo zaračunavati download nelegalno pridobljene vsebine? Hkrati se pa celo enačijo z Netflixom in HBOjem LOL! Ob vsem tem pa imajo za odnos s strankami na facebooku postavljenega očitno nekega 12 letnika?

Kje lahko tole prijavim? Prav z veseljem si bom vzel čas.

Ne morem verjet kaj vse zemlja nosi !!!!, ne vem ali si nepismen ali pa ne razumeš slovensščine

hojnikb ::

mislim, smisel trackerja je ravno to, da je gor cimvec folka, cimvec folka dol vlece in seje, da so brzine visoke in razpolozljivost visoka.
s tem modelom, ko lahko navadn user potegne sam en torrrent na dan sele 3 dni po uploadu je recept, kako tracker nardit ghost town z 0 sejalci.
Dobesedno samsebe bodo zaklal.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

c3p0 ::

bobiii16 ti si pa sigurno tisti "partis" user iz screenshotov?

scipascapa ::

rip

Groot ::

hojnikb je izjavil:

mislim, smisel trackerja je ravno to, da je gor cimvec folka, cimvec folka dol vlece in seje, da so brzine visoke in razpolozljivost visoka.
s tem modelom, ko lahko navadn user potegne sam en torrrent na dan sele 3 dni po uploadu je recept, kako tracker nardit ghost town z 0 sejalci.
Dobesedno samsebe bodo zaklal.


Točno to. Plus še pravilo da imajo VIP userji prednost pri downloadu tudi ko je torrent free for all ti zagotovi to da bo folk raje šel drugam in imel stvar instant dol, medtem ko bi na Partisu mogel čakati 3 dni pa še molil boga da čim manj VIP userjev vleče torrent. Kdo bo pa sejal, bo pa tako ali tako uganka.

NejcSSD ::

Trenutno spet dela prenos tudi zadnjih svežih stvari, se malo poigravajo..
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

hojnikb ::

sj stalno spreminjajo, se prejsni dan je bil limit 1 torrent na dan, sedaj ni vec. Decki so prsl z faksa, zdej jim je pa dolg cas pa mal prckajo stran :))
#brezpodpisa

KTr1sk ::

Škoda za partis, če je prej bilo vredu 15let ne vem zakaj spreminjajo, sploh ne vem kaj pomeni kakšen status na partisu je (SysOP), ki mi prikazuje zraven vzdevka, ko kliknem "moj profil"--->"osebna izkaznica" sploh ne odpre ničesar
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

xseki ::

Tole je verjetno začetek konca partisa kot smo ga poznali. Partis Premium.

scythe ::

Mislim da imaš prav:|
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

d4vid ::

Blink ma že pol leta šanso, pa se ne premika.

10 let je bil partis prvi tracker, kamor sem sel pogledat, ce majo tisto kar iscem. Sedaj ni vec. Grem težit, da naj me brišejo kot userja. Kaki kreteni. Bi jih tudi jaz prijavil kam.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Fsegula62 ::

+1 Prej redni uporabnik partisa, sedaj ga obiščem ravno toliko, da vidim kako je še bolj uničen kor prej. Res zalostno.

FoxKnox ::

Je že "world wide"
https://siol.net/digisvet/novice/bo-ena...
Konec ?

lonewolf_ ::

Potegnil dol dva repacka in oba polna nekih minerjev itd. Ne vidijo me več.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

xseki ::

Zdaj že ponujajo vinjete po znižani ceni:))

https://www.partis.si/portal#partis/vin...

kuvanasarma ::

Najboljš je to da jih določen folk še zagovarja, kako je to dobr...

Meiniken ::

Najprej jih tričetrt leta ni, ljudje se vmes navadijo in uporabljajo druge trackerje, potem pa vodstvo partisa misli, da se bojo ti isti ljudje vračali? Sploh po tem, ko spuustijo tole VIP bombico?

Neverjetno :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

scythe ::

Eni se bodo vrnali, eni pač ne. ;) Že stari partis je imel veliko oglasov gor, brez Ad-blockerja nisi mogel v miru iskat. Zgleda da ni bilo dost €€€ od reklam in hočjo zdaj še več €€€. A na račun piratstva lahko služiš v Slo? Sprašujem za kolega :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

V-i-p ::

hojnikb je izjavil:

mislim, smisel trackerja je ravno to, da je gor cimvec folka, cimvec folka dol vlece in seje, da so brzine visoke in razpolozljivost visoka.
s tem modelom, ko lahko navadn user potegne sam en torrrent na dan sele 3 dni po uploadu je recept, kako tracker nardit ghost town z 0 sejalci.
Dobesedno samsebe bodo zaklal.

Boljše se ne da napisat, žal.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

svecka ::

Sem vesel, da se nisem tikal Partisa odkar je pogorel v marcu. Že zaradi principa takih nategunskih bedarij kot je VIP stauts. Se vidi da ima nadzor nad partisom nekdo, ki nima pojma kako delati v društvu, kjer je vse prostovoljno. Sam pohlep jih je in to naj jih tudi ugnobi.

bambam20 ::

Paretis je imel že prej VIP status, ampak se ga ni vsiljevalo. VIP je pomenil samo, da si imel recimo ugodnost, da si lahko počel hit N rune, da ni bilo potrebno odsejat do razmerja 1. Vse ostalo je bilo enako, kot pri navadnih uporabnikih.

Pa močno dvomim, da je stanje v Sloveniji res takšno, da 90% potrebuje slovenske podnapise za filme v angleškem jeziku. Jaz pravim,da jih ne. Posledično se naučiš dobro angleško.

Partis ima izgled iz 2007, neizostren, grd.

Yossarian ::

Pa škoda, da na strani, kjer se prikažejo vsi torenti, ni več razvidno, kdaj je bil torent naložen.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

bambam20 ::

Yossarian je izjavil:

Pa škoda, da na strani, kjer se prikažejo vsi torenti, ni več razvidno, kdaj je bil torent naložen.



Ko boš plačal boš vse videl.

scythe ::

Vidim da smo stari ¨power user¨ dobili VIP na novem partisu. :D Me pa še vsejen firbec matra, ali lahko na račun tujih piratskih vsebin služiš v SLO? Legalno seveda....
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Kodrnusa ::

Tud jaz dobil vip kot bivši poweruser.. Se mi pa ne zdi pošteno da Partis delo tujih nalagalcev želi računat oziroma delati razlike med userji.

maticb492 ::

Jaz sem imel več kot 10TB uploada, zdaj se mi je pa resetiralo na 0, wtf?

Sem bil tudi power user, celo nekaj let nazaj uploader... kaj bojo to zrihtali ali moram pisat podpori?

EDIT: Eh nevermind, je bila debilna fora samo logout/login pa mi je dalo nazaj upload in "VIP" status.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

bambam20 ::

scythe je izjavil:

Me pa še vsejen firbec matra, ali lahko na račun tujih piratskih vsebin služiš v SLO? Legalno seveda....


Z reklamami. Partis je imel potencialno domet vsaj 500.000 Slovencev.

Večina ni sposobna uporabit adblock.


Ce sta gor oglasevali med drugimi bmw in big bang, mimo vrste pol veš da se je v ozadju vrtel keš.

scythe ::

To sem slišal, da so vrteli lepe denarje od reklam...:D Tist ko bo hotel imeti VIP, bo pa našopal tistih 200-1000Gb uploada in bo imel VIP...;) (Upload* 2 GB = 1 točka)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Karamelo ::

čak ne razumem...a torrent stran sponzorira triglav zavarovalnica?? si pa nekdo upa :)

V-i-p ::

Eni ste pa hecni no :). Kaj res mislite, da zavarovalnica triglav plača partisu za oglaševanje? Oni plačajo firmi, ki se s tem ukvarja, kam porinejo oglase oz. kje jih prikazujejo pa sigurno ne določa zavarovalnica sama od sebe.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

lonewolf_ ::

Zanimivo. Sem bil prej VIP, zdaj mi pa piše SysOP, karkoli bi naj to pomenilo.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

mujek ::

Meni so izbrisali račun.
Na partisu sem (bil) 10+ let. Lepo sem seedal, kot se spodobi.
Ko so ponovno odprili portal, sem se prijavil, prenesel nek torrent, in ga seedal (še zdaj ga seedam, pa sploh nimam računa).
Čez nekaj dni pa mi portal čudno deluje. Se odjavim in se ne morem nazaj prijaviti. Restore gesla ne deluje (maila ni v bazi).

Bomo se znašli drugače, kot smo se že prej.

EDIT: 5 minut po tem postu, sem še enkrat poskusil. Sedaj mi je uspelo restorat geslo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mujek ()
««
5 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojblink.si je dol!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629171 (693) DePalmo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20737628 (968) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253294 (102497) metalcamp1

Več podobnih tem