» »

Partis je dol?

Partis je dol?

Temo vidijo: vsi
««
27 / 28
»»

kamiKaZaA ::

Prav vesel sem, da se nisem prijavil na infire. Vedno počakam nekaj časa, da stvar začne pravilno delovati (se reši vse poporodne krče) preden se na nekaj novega registriram. In isto bom počakal pri novem Partisu. In sploh vprašanje, če bom kdaj šel še kam drugam kot sta mojblink in torrenthr, ker se čisto vse gori dobi. Nimam pa potrebe, da bi moralo biti vse takoj isti dan ali naslednji gor.

libreus ::

vse skupaj zveni kot debate mac/pc ... "to je boljše od onega in obratno". naj vsak uporablja tisto, kar meni, da mu najbolj odgovarja. če kdo vpraša za mnenje, mu ga podaš (konstruktivno), vse ostalo je brezpredmetno.

klinker ::

Koga sploh bk kako torrent tracker zgleda.
Ste tam za gledat fonte in slikce?
Partisa ni vec in ga vec nikoli ne bo, ker Partis je bil baza podatkov, ki je vec ni.
Lahko se 10x popedenajo stran, una baza podatkov je sla v pozaru in z njo eden in edini Partis.

OutOfTheBox ::

Koga sploh bk kako torrent tracker zgleda.


Bolj kot si misliš, celo toliko da je od tega odvisno a bo stran rastla ali stangirala. Vsak ki nekaj dela eventualno hoče furat nek biznis, tudi če so samo donacije - če bo stran neprijazna uporabniku bo prej zaključil brskanje (oz. karkoli stran ponuja), kar "down the line" pomeni tudi manj donacij.

Pri 100 zagretih uporabnikih se to mogoče ne bo poznalo, ampak ko se začne stran širit med splošno populacijo, te taka napaka stane na stotisoče eur. Sem bil tam.

Če ravno prejšni dizajn ni imel kakšnih copyright problemov, je bila menjava dizajna popolnoma butasta odločitev. In če tudi je bila potrebna menjava dizajna, lahko narediš podobno strukturo in stil - treba je poznat uporabnike in infire uporabniki so uporabniki partisa, ki so tudi navajeni na prejšni stil.

Sedaj bo infire moral s takšnim stilom še bolj dodat vrednost ki jo drugi trackerji nimajo, drugače bo težka. Mojblink je recimo kar prijazen za brskanje.

Zgodovina sprememb…

NejcSSD ::



PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

donvito ::

2dark je izjavil:

OMg.. kakšno sranje od designa so šli pa zdej naredit? Že tko nisem več zahajal gor, zdaj pa sploh ne bom.

To je pa res katastrofa, za otroke. Pa pol stvari jim sploh ne dela. ;(

donvito ::


keri amaterji. :O

KTr1sk ::

Zelo čudna kombinacija barv, ampak se da v svojem profilu spremenit na temno, ki je malo boljše
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

V-i-p ::

Temna je malo boljša, ampak ja... Ka. Ta. Stro. Fa!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

roko11111 ::

OMG kaj je to za en sranje otrošk? Negledljivo, tud če dam na Dark.

Kodrnusa ::

A top tedna, meseca.. pa ni več možno videti?

libreus ::

zdaj sem se prijavil in videl ... wow, res slabo. :/

2dark ::

Pa najedajo s tistim radijem ves čas. V 8 mesecih jim je uspelo naložit manj kot 11.000 torrentov . Katastrofa.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Matheus ::

Hahaha omg leta 2000 se je naredilo lepšo stran. Bruham si v usta.

Na drugi strani pa tale partis.si dejansko deluje pregledno, moderno. Edino search mi manjka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Seba22 ::

Ja čisto so zjebali stran stara je 100x boljša saj zaradi tega jim bo promet pado pač škoda nekaj spreminajt kar deluje pri stari bi raje malo funkcionalnost dodelali in bi bilo ok
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Seba22 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Koga sploh bk kako torrent tracker zgleda.


Bolj kot si misliš, celo toliko da je od tega odvisno a bo stran rastla ali stangirala. Vsak ki nekaj dela eventualno hoče furat nek biznis, tudi če so samo donacije - če bo stran neprijazna uporabniku bo prej zaključil brskanje (oz. karkoli stran ponuja), kar "down the line" pomeni tudi manj donacij.

Pri 100 zagretih uporabnikih se to mogoče ne bo poznalo, ampak ko se začne stran širit med splošno populacijo, te taka napaka stane na stotisoče eur. Sem bil tam.

Če ravno prejšni dizajn ni imel kakšnih copyright problemov, je bila menjava dizajna popolnoma butasta odločitev. In če tudi je bila potrebna menjava dizajna, lahko narediš podobno strukturo in stil - treba je poznat uporabnike in infire uporabniki so uporabniki partisa, ki so tudi navajeni na prejšni stil.

Sedaj bo infire moral s takšnim stilom še bolj dodat vrednost ki jo drugi trackerji nimajo, drugače bo težka. Mojblink je recimo kar prijazen za brskanje.


To se pa bolj ne bi mogo strinjat bolje ne bi mogo napisat
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

KTr1sk ::

Če bi dejansko se preselili uploaderji na https://partis.pro bi lahko mogoče zaživela "partis"? Partis ime in stari izgled in je to to
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Kurzweil ::

Grem na Infire in stran povsem fucked up... grem na Partis, hočejo mojo telefonsko... nisem sicer daily user teh strani, kaj za vraga se dogaja s temi stranmi? :D

2dark ::

Seba22 je izjavil:

Ja čisto so zjebali stran stara je 100x boljša saj zaradi tega jim bo promet pado pač škoda nekaj spreminajt kar deluje pri stari bi raje malo funkcionalnost dodelali in bi bilo ok


Ne bo jim padu promet. Vedno obstaja določena skupina ljudi, ki ne znajo tudjih jezikov. To je za tiste.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

val46 ::

Ste morda pomislili, da hočejo sami sebe "pokopati", zato da bi "novi" partis lažje zaživel?

OutOfTheBox ::

Zakaj ne izključiš strežnika v ta namen pol?

libreus ::

teorije zarote so bolj sexy ;)

val46 ::

Hehehe, ja :)

slitkx ::

Tisti, ki z infire.si tole (ZAGOTOVO) berete - včeraj resetirano geslo, je prijelo, ga v profilu spremenil v kompleksnejšega, je tudi prijelo, danes ZNOVA javlja napačno geslo. Pa koj k***c se greste?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()

LynxEffect ::

Trenutna verzija infire mi ni všeč, nepregledno in deluje počasno. Zakaj so sploh šli v to spremembo?

bemfa ::

Meni je pa prenovljen infire všeč. Ma še par glitchev za porihtat, ampak vsak dan kaj popravijo, tako da verjamem da bojo poštimali.

2dark ::

bemfa je izjavil:

Meni je pa prenovljen infire všeč. Ma še par glitchev za porihtat, ampak vsak dan kaj popravijo, tako da verjamem da bojo poštimali.


VSak dan kaj popravijo. Smeh. Stran deluje 7 mesecev in v tem času imajo skoz težave. Amaterji pač.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

NejcSSD ::

bemfa je izjavil:

Meni je pa prenovljen infire všeč. Ma še par glitchev za porihtat, ampak vsak dan kaj popravijo, tako da verjamem da bojo poštimali.


Ne vem lih če vsak dan: V sekundi najdem OBVETILO, ADMINISTRCIJA, FREELENCH

PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Anney ::

Tole zmaga. :) Tu se vidi, odgovornost, profesionalnost in volja do popravkov. Drugače pa, nepregledna stran, tako v svetlem ali temnem načinu.
Pa 100x boljših templatov za sharring strani je. Škoda.
Še bolj me skrbi, da bodo kaj popravljali in bo se slabše. Bog ve kdo tole dela, če osnov ni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

2dark ::

Več jezikov kot obladaš, manj rabiš slovenske amaterje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

bemfa ::

Ajde vsi glasni, pokažite svoje izdelke, pa da vas vidimo

libreus ::

včeraj sem prestavl intervju za private tracker MyAnonaMouse - tri ure čakanja, stotine ljudi ... kakšna izušnja, hehe :)

Han ::

Današnji članek na N1...

https://n1info.si/magazin/partis-vrnite...

msms ::

Registracije so odprte, vendar zahtevajo telefonsko številko, krneki!?

Smartydug ::

Pa res niso tako naivni, da mislijo da bom telefonsko vpisal...


Morda kdo ve kaj je dev.partis.pro, kjer naj bi mi aktivirali staro uporabniško ime iz partis, se sploh ne upam prijavit da ne bom spet kam vpisoval kakšnih gesel kaj. Je partis.pro legit?

Dejancek ::

msms je izjavil:

Registracije so odprte, vendar zahtevajo telefonsko številko, krneki!?


Dejansko imajo upanje, da se bo kdo registriral in dal telefonsko :D #facepalm
Dober posksu res, za nabiranje telefonskih za mobilno spemanje...

Ozric ::

Vse malo šepa, zavrača slovenske tel. številke, prav tako tudi maile...zanimivo

2dark ::

msms je izjavil:

Registracije so odprte, vendar zahtevajo telefonsko številko, krneki!?

A ni blo rečeno, da se ob registraciji ne zahteva mobilne?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

OutOfTheBox ::

Ne moreš prenašat če se ne registriraš, kjer pa zahtevajo telefonsko ^_^'.

Stari lastnik se v grobu obrača.

Zgodovina sprememb…

Matheus ::

Registracije so zopet odprte. Zaenkrat je dovolj potrditev preko elektronskega naslova kamor boste po novem prejeli potrditveno kodo. Za tiste, ki se boste registrirali samo z elektronskim naslovom bo potrditev s telefonsko številko omogočena naknadno.

Laki_ laik ::

Večjega sr..a kot je ta paris še nisem videl.Ob vsakem ponovnem prižigu računalnika se ne morem več vpisat v račun niti z svojim geslom. Če pa daš pozabljeno geslo pa ne gre ker je napaka "Not found. The requested URL /pozabilgeslo was not found on this server." To morajo biti čisti amaterji ki ne vedo porihtat niti osnovnih zadev.

Dejancek ::

Kdor bolje pogleda, opazi, da niti ene datoteke ne gostujejo pri njih... Dejansko je vsa vsebina na strani https://yts.mx/

Torej ne rabiš sploh na to sh*t stran od Partisa, ampak greš direkt na YTS ;)

Imam filing, da so želeli in da želijo samo pobrati podatke, mejle in kar so uspeli telefonske za prodajo spam agencijam...

OutOfTheBox ::

Imam filing, da so želeli in da želijo samo pobrati podatke, mejle in kar so uspeli telefonske za prodajo spam agencijam...


Ma bejž ;((

somethingnew ::



Mesečna naročnina za dostop do "aplikacije" :)):)):))

tomlin ::

Kje za vraga, so na novem partisu so podnapisi?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

Dejancek je izjavil:

Kdor bolje pogleda, opazi, da niti ene datoteke ne gostujejo pri njih... Dejansko je vsa vsebina na strani https://yts.mx/

Torej ne rabiš sploh na to sh*t stran od Partisa, ampak greš direkt na YTS ;)

Imam filing, da so želeli in da želijo samo pobrati podatke, mejle in kar so uspeli telefonske za prodajo spam agencijam...


Popolnoma možno in zelo verjetno!
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

xseki ::

Kot kaže je Partis.si neke vrste "mirror" YTS-ja v slo. različici.
https://yts.mx/torrent/download/3A07394C782B41504F8DDCA1D8620EE6F2439234

NejcSSD ::

To kaže že od prvega dne, že takoj se vidi
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

tomlin ::

Sem se po nekem času odločil za PB. Potegnil prastaro serijo Twilight zone
perfektno - zelo lepo vidni podnapisi, sicer angleški, saj gre itak za SF.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

tomlin ::

na novem partisu, sploh ne najdem nobenih podnapisov?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman
««
27 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojblink.si je dol!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6210014 (1536) DePalmo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20739186 (2526) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456255375 (104578) metalcamp1

Več podobnih tem