» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
80 / 94
»»

val46 ::

To, da je padel, je zanj res skoraj da že značilno, ampak po pravici povedano, za večino teh padcev res ni kriv on sam. Vsaj ne direktno. Tudi pozicija ni bila ravno toliko slaba včeraj, vozil se je nekje okrog 30mesta od 170+kolesarjev. Treba je vedet, da se je to zgodilo cca 10km pred ciljem šprinterske etape. Takrat silijo v ospredje že šprinterske ekipe in je težko biti vedno odspredaj. Sploh če cesta ni široka 15m. Bolj kar me res čudi je to, da je bil prvi v vlaku od Bore. Ko sem videl padec, sem še rekel, ok...vsaj rogla ni padu, ker je padel samo prvi od Bore...in pol vidiš da je bil to on! Zakaj? Tega ne bom nikoli razumel. Kot kapetan, bi moral držati nekje 4-5 pozicijo v njegovi ekipi. Prvi reže zrak, naslednje dva ga recimo ščitita pred kakimi takimi padci...tudi glasovno, če je potreba, zadaj pa ma še vedno enega ali dva, ki mu ščitita hrbet, ter posledično pomagata pri kaki okvari kolesa.

mikhaair ::

val46 je izjavil:

To, da je padel, je zanj res skoraj da že značilno, ampak po pravici povedano, za večino teh padcev res ni kriv on sam. Vsaj ne direktno. Tudi pozicija ni bila ravno toliko slaba včeraj, vozil se je nekje okrog 30mesta od 170+kolesarjev. Treba je vedet, da se je to zgodilo cca 10km pred ciljem šprinterske etape. Takrat silijo v ospredje že šprinterske ekipe in je težko biti vedno odspredaj. Sploh če cesta ni široka 15m. Bolj kar me res čudi je to, da je bil prvi v vlaku od Bore. Ko sem videl padec, sem še rekel, ok...vsaj rogla ni padu, ker je padel samo prvi od Bore...in pol vidiš da je bil to on! Zakaj? Tega ne bom nikoli razumel. Kot kapetan, bi moral držati nekje 4-5 pozicijo v njegovi ekipi. Prvi reže zrak, naslednje dva ga recimo ščitita pred kakimi takimi padci...tudi glasovno, če je potreba, zadaj pa ma še vedno enega ali dva, ki mu ščitita hrbet, ter posledično pomagata pri kaki okvari kolesa.

To je to, RBH ni še organiziran in namazan kot dojčeban.

karafeka ::

Kot da je pri Vismi bilo kaj drugače. Kje v ekipi je bil takrat, ko je čez balo padel?
Pa ne namigujem, da je kakorkoli slabši od ostalih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

mikhaair ::

Ko je padel čez balo, ce se prav spomnim so bili tlakovci, splošna zmeda, itd.

hunter01 ::

Kriv za padec Primož ni, vprašanje tukaj je samo, ali bi se drugim uspelo padcu izogniti ali ne.
Ne glede na to, kako rad navijam za Primoža in ga spremljam še iz časov, ko je kot rekreativec v Sloveniji pometel s konkurenco, se mi zdi, da bi se marsikateremu kolesarju uspelo izogniti padcu. Iz posnetka iz zraka se meni zdi, da sta samo dve opciji - ali je zabremzal na mrtvo in poletel čez belanco ali pa bistveno prepozno in se je zabil v kolesarja pred sabo.
Pri tem je vseeno vidno, da so ostali kolesarji oboje (pravočasno bremzali in/ali manj na trdo) naredili boljše od Primoža. Zakaj njemu ni uspelo ne vem, mogoče mu pade koncentracija, malenkost počasnejši reakcijski čas, slabše obvladovanje kolesa?

Kakorkoli ... še en Tour je izgubljen, verjetno tako kot vsako leto zadnja leta -> odstop in priprava na Vuelto

Utk ::

Če vzamemo 10 padcev za katere "ni kriv", vseeno obstajajo kolesarji, ki se bi določenim od teh padcev izognili, on se pa pač ni. Tudi če ni "kriv".

karafeka ::

mikhaair je izjavil:

Ko je padel čez balo, ce se prav spomnim so bili tlakovci, splošna zmeda, itd.

Ja, etapa je že bila delno po tlakovcih, ramo pa si je izpahnil na asfaltu.

Na 4:35.

In Roglič se bali (nekako) ni mogel izogniti.
Ampak, mislim, da niti niso vsi v njegovi ekipi vedeli, da je padel in so peljali naprej. Tako, da spet minus ekipi, oz. vodenju le-te.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Samael ::

mikhaair je izjavil:

Samael je izjavil:

Tule se pa ne bomo strinjali :)

Meni se tudi zdi, da se tu krepko pretirava oz. sploh ni vozil v ozadju oz. bil kakorkoli nenavadno/slabo pozicioniran. Bolj me čudi, da ob njemu oz. pred njim bilo tistih treh ali štirih od Bore (van Poppel, Haller..) predvidenih za ravnine, ki bi morali biti.

Če mu še lahko očitamo prejšni padec, ki ga ni stal sekund, jaz ne vidim, kako bi bila lahko na njemu krivda za tega.

Kot kapetan ekipe bi moral organizirat, ukazat, kje in kako bodo v skupini.
Vceraj pri tem ni bil uspešen/uspešni.


Saj do neke mere se strinjam, ampak včerajšnjo šablonsko etapo, ki še vedno traja toliko in toliko ur, pa ki naj bi bila za GC-je zgolj rutina, ki naj bi jo dokaj mirno prevozil varno, si ne predstavljam kot nekaj, kjer se troši energijo z naknadno organizacijo, bi morala biti mesta in vloge jasne že naprej oz. če temu ni bilo tako, to prej pripisujem Borini neizkušenosti, premajhni kilometrini prevoženi skupaj, kot pa da se tam dere na njih, naj se spokajo pred njega.
Mogoče bi moral, ne vem, ampak meni se zdi pozicija tistih, ki naj bi na ravnini pazili nanj prej napaka Bore, kot njega.
Samael != Samuel

nokken ::

Groot je izjavil:

A res bolj obvladajo? A zaradi te silne spretnosti so se letos precej bolj kot Roglič razbili že Jonas, Remco, Vine, itd.? Pogačar si je pa lani iz dolgčasa zlomil zapestje, kar pač tako obvlada kolo, da lahko vozi z eno roko. Pa eden najboljših kolesarjev v zgodovini Froome je tako hudo obvladal kolo da se je uspel čelno zabiti v betonski zid in si lastnoročno uničil zaključek kariere.

Ja zares padajo vsi, ampak cisto tako omenil si bolj kot ne samo tiste, ki nimajo ravno vrhunskega bike handlinga in ki so prisli v kolesarstvo precej pozno (en je bil ribic... no zares niti to ne pac pa prodajalec rib na trznici, drugi je bil fuzbaler, tretji je ce slucajno nisem zamesal prvi, ki je prisel v Protour iz tiste Zwift akademije, cetrti pa je z marginal gains prerojen mtb rider iz Afrike, ki pred tem prav tako nikoli ni resno dirkal). Edini od teh ki si jih nastel in ki obvlada kolo je Pogacar.
Drugace pa je, vsakemu se lahko naredi in Pogacar je pred dnevi imel precej vec srece kot cesarkoli drugega, da se je brez padca izognil tistega znaka. In ce bi padel tam, bi bilo precej verjetno Toura zanj konec, ker bi cela grupa zapeljala direktno cez njega in sem skoraj 100% da je ne bi odnesel brez poskodb.
In ja vceraj je bil Roglic (ponovno) slabo pozicioniran. Ni bil ravno na koncu pelotona, bil je pa dalec za vsemi konkurenti. Cel UAE je bil spredaj, cel Ineos je bil spredaj, Cela Visma je bila spredaj, cela Astana je bila spredaj, pol Quickstepa je bilo spredaj, zares se 3/4 UnoX in Arkea je bilo spredaj. Tudi ce bi bili pred njim trije njegovi ne bi bilo nobene razlike, bi pac pokosil njih namesto tistega reveza iz UnoX, se vedno bi pa zelo verjetno koncal enako na tleh kot je :)

Samael ::

mikhaair je izjavil:

To je to, RBH ni še organiziran in namazan kot dojčeban.


No saj, evo, saj se strinjamo :)
Samael != Samuel

Samael ::

Primoža Rogliča je že po včerajšnji etapi in znova danes zjutraj skrbno pregledala naša zdravniška ekipa. Odločili smo se, da ga danes ne bo na startu, tako da se bo lahko osredotočil na prihodnje cilje," so zapisali pri nemško-avstrijskem moštvu.

24ur.com

Ah, well... škoda.

Španija? :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

val46 ::

Evo, sem ravno hotel prilimat link, pa si me prehitel...ampak ajde, dam vseeno, sej je druga spletna stran

https://www.rtvslo.si/sport/kolesarstvo...

Ja, predvidevam da res Španija in Vuelta. Če se bo uspel pocajtat do takrat seveda, ker ne vemo kake poškodbe vse je sploh utrpel. Pol je pa še svetovno prvenstvo. Za olimpijske sem pa skoraj prepričan da ne bo šel. Že tako ni bil na tistem seznamu, zdej s poškodbo pa še tolk težje verjetno da bi šel.

Samael ::

Ravno razmišljam, kdo vse bi potemtakem znal biti GC kandidat na Vuelti.

Prva misel seveda španci, Rodriguez, Ayuso, Bilbao... ampak ta prva dva bi se znala precej skuriti že na Touru in evo... Ayuso ravnokar odstopil zaradi covida. Kaksno nakljucje :)
Samael != Samuel

Invictus ::

Če bo Pogačar zmagal TdF, bo ziher užgal še Vuelto...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nokken ::

@Samael ja Kuss valjda :)):)):)) Drugace pa ce bo res da gre Vingegaard potem verjeno on ni nihce drug, razen seveda ce se tudi Pogacar prikaze tam. Samo to bi bilo pa verjetno res malo prevec. Tudi ce zmaga Tour.

Samael ::

Ja, saj res, Kuss :) Pri Bori najbrž tudi Martinez.
Vingegaard pa, če se ne bo premislil, pravi da ga zaradi družinskih razlogovov prav gotovo ne bo na Vuelti.

@Invictus, Pogačar cilja na svetovno prvenstvo, ki sledi Vuelti. Oboje mislim, da ne bo opcija.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

michael32 ::

Neverjetno kako se Pogačar zna pozicionirat, da ni zraven pri padcih. Danes sem bil že prepričan, da je zraven na tleh.

gusto ::

Kako bo danes med GC-ji? Pričakujete prvi napad od Vinkota ali Pogija, kdo bo prvi trznil? Lahko Remco pripravi kaj zanimivega?
Have you tried turning it off and on again?

blink ::

gusto je izjavil:

Kako bo danes med GC-ji? Pričakujete prvi napad od Vinkota ali Pogija, kdo bo prvi trznil? Lahko Remco pripravi kaj zanimivega?


Pogacar: varcevanje z energijo, treba je preziveti. Jutri je se ena tezka, naslednji teden pa tri tezke gorske + zakljucni TT
Vingegaard: naj napada ce zeli
Remco: na vzponih ne pricakujem veliko, mogoce bi znal na zakljucnem TT dobro iti

gusto ::

Zanimiva taktika UAE, Yates naprej. Očitno se obeta napad Pogačarja in računajo, da mu Yates lahko pomaga po bolj ravnem delu.
Have you tried turning it off and on again?

Groot ::

gusto je izjavil:

Zanimiva taktika UAE, Yates naprej. Očitno se obeta napad Pogačarja in računajo, da mu Yates lahko pomaga po bolj ravnem delu.


Pogi ne more iz svoje kože

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

gusto ::

Mislim da nimaš prav, Pogi že leti.:D

EDIT: Ni lepo, da si spremenil komentar, ccc.
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

Groot ::

Haha ja sem lahko hitro popravil post :))

blink ::

Go, Pogi, go! :)

Samael ::

Tole ga pa ne bo ujel :) Hell yeah!
Samael != Samuel

blink ::

Uau, 40s prednosti pred Vingegaardom! Bravo Pogi!

gusto ::

Super razplet! Bravo Pogi!
Have you tried turning it off and on again?

GupeM ::

Zmaga Pogija, fantastično, neverjetno :)

Vinko že sedaj kaže, da nima več energije, Pogi prihaja!

Tadej je res klasa. Najboljši kolesar trenutno, to je treba priznati.

Pogi vrhunsko do zmage danes. Neverjetno !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Samael ::

Saj ne, da bi kaj spremenilo, ampak mislim da Visma z Jorgensonom, ki poskuša loviti Yatesa, tudi sicer ni najboljše odigrala tega.

Jutri zna biti zelo zanimiv dan :)

--

Kdo je to, IL_DIAVOLO ali wcpapir? ;(

https://x.com/BenjiNaesen/status/181214...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Veliki_Blek ::

Tadej je danes samo še enkrat več pokazal zakaj je prvi kolesar sveta. Na žalost pa je ob njegovi zmagi polovica Slovencev nesrečnih.

Ganon ::

Kdo je imel pri njegovih letih največ skupnih zmag na TdF?

Samael ::

Če se ti da, lahko v tabeli "Multiple winners of the Tour de France general classification" samo za prvih osem pogledaš, koliko so bili stari pri prvi zmagi, pa boš vedel - jaz sem prelen :)
Če bo ta Tour dobil, sumim, da je mogoče celo najmlajši.

List of Tour de France general classification winners @ Wikipedia
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

nokken ::

Generalno ni prav veliko ljudi, ki imajo osvojena 2 Toura (ali pa magari "samo" enega), ne glede na leta.

Ganon ::

Sem preveril po tisti tabeli. Pogačar bi bil najmlajši trikratni zmagovalec. Najbolj bi se mu približal Eddy Merckx, 26 let. On jih je osvojil pet, zadnjega, ko je bil star 29 let.

Če bo šlo Pogačarju vse po planu v prihodnjih letih, bo lahko na koncu sam na vrhu lestvice.

GupeM ::

Veliki_Blek je izjavil:

Tadej je danes samo še enkrat več pokazal zakaj je prvi kolesar sveta. Na žalost pa je ob njegovi zmagi polovica Slovencev nesrečnih.

Ne vem če ravno polovica, jih je pa zagotovo nekaj, ja. Jaz teh ljudi ne razumem. Tudi jaz navijam za Rogliča. 2020 sem tudi navijal za Rogliča. Če sem povsem pošten, sem tudi jaz takrat bil razočaran, da je Roglič izgubil tisti tour. Ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi zaradi tega ne navijal za Pogačarja.

hunter01 ::

Iskreno rečeno je ob odstopu Rogliča vsaj to dobra stvar, da ni cmoka v grlu, ko gledam kako Pogačar raztura. Ko je pa bil še Roglič, pa skos po tihem upam, da mogoče pa Rogliču vseeno uspe, pa bo tokrat Pogačar drugi. Ampak, Tadej je neverjeten, noro pripravljen in veliko veliko bolj zanimiv in zabaven za gledat kot je bil Primož oz kot je 95%+ karavane. On ne j* in samo gre. Bravo!

IL_DIAVOLO ::

Malo sem kinkal poleg in mi ni bilo nic jasno kaj se nekaj repencijo suhljati moziclji v studiu. Sicer res ne podpiram tega, ampak hahaha...pogacar mislim da je top odreagiral, mislim da se je pojedel kak smoki :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

hunter01 je izjavil:

Iskreno rečeno je ob odstopu Rogliča vsaj to dobra stvar, da ni cmoka v grlu, ko gledam kako Pogačar raztura. Ko je pa bil še Roglič, pa skos po tihem upam, da mogoče pa Rogliču vseeno uspe, pa bo tokrat Pogačar drugi. Ampak, Tadej je neverjeten...


Se kar strinjam glede na okoliščine, sploh pa ob tem je zdaj upanje, da gre Primož dobro pripravljen na Vuelto, kjer bi znal imeti nekoliko bolj realistične možnosti dobiti še peti grand tour, kar bi bila pa tudi velika reč.
Je pa kar smešno, kako en za drugim Tour predčasno zapuščajo Španci (Ayuso, Bilbao, Izagirre, Herrada...) pa mislim, da niti en zaradi poškodbe. Stavim, da se bodo vsi zdravi kot dren pojavili na domači Vuelti.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

nokken ::

GupeM je izjavil:


Ne vem če ravno polovica, jih je pa zagotovo nekaj, ja. Jaz teh ljudi ne razumem. Tudi jaz navijam za Rogliča. 2020 sem tudi navijal za Rogliča. Če sem povsem pošten, sem tudi jaz takrat bil razočaran, da je Roglič izgubil tisti tour. Ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi zaradi tega ne navijal za Pogačarja.

Enako. Sicer ne da si te stvari ravno k srcu jemljem in niti pod razno nisem nek navijac ampak takrat sem bil tudi jaz razocaran in ni bil enak obcutek kot leto kasneje... pa oba osebno poznam, ampak ne vem nekako sem upal da Roglic dobi tisti Tour. Danes bi zares privoscil zmago komurkoli od obeh in tudi ce koga od teh dveh iz bogvedi kaksnega razloga ne bi maral, bi vseeno raje videl da dobi dirko tisti, ki ga ne bi maral, kot nek tujec. Tako zares ne razumem ljudi, ki delajo zakljucke na podlagi nekih 5sec TV intervjujev, medtem ko cloveka nikoli v zivljenju niso videli in nimajo pojma kaksen sploh je ter pluvajo po enem ali drugem namesto da bi bili veseli, da imamo dva taksna kolesarja. In ja, za razliko od "navijacev" sta Roglic in Pogacar se danes dobra prijatelja.

Sc0ut ::

Bold.de piše da želi Red bull Bora 2025 na tdf poslati Remkota.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

globoko grlo ::

Itak, RB ne placuje folk da se po tleh vala, samo vprasanje casa kdaj bo rogla pomocnik.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nokken ::

globoko grlo je izjavil:

Itak, RB ne placuje folk da se po tleh vala, samo vprasanje casa kdaj bo rogla pomocnik.

In ce bi se to zgodilo bi bil svet spet lep, kajne?
Drugace pa verjetno Roglic nikoli ne bo pomocnik. Ljudje, ki so dosegeli desetino njegovih uspehov nikoli ne vozijo kot pomocniki. Ce slucajno se vozijo imajo v najslabsem primeru proste roke brez neke strasne pomoci, vecinoma pa zakljucijo kariero, ko niso vec konkurencni. In zelo verjetno bo pri Roglicu enako. Dosegel je dobesedno vse kar je lahko, tudi ce Toura nikoli ne bo zmagal ima 4 GT-je ter bolj kot ne vse ostalo kar steje, vkljucno z zlato olimpijsko medaljo. Tako da verjemi, da nikoli ne bo nosil bidonov.

globoko grlo ::

Ja ampak, ce se mu zahoce, je lohka prvi pomocnik se kr neki cajta, al ne?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Yossarian ::

globoko grlo je izjavil:

Ja ampak, ce se mu zahoce, je lohka prvi pomocnik se kr neki cajta, al ne?


Kaj se zdaj ven vlačiš? Ti si to napisal tako, kot da sploh ne bo imel možnosti izbire: ali boš pomočnik, ali pa pojdi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Invictus ::

Samael je izjavil:

Č
Če bo ta Tour dobil, sumim, da je mogoče celo najmlajši.

Pogačar je Tdf že dobil, tako da kljub letošnji zmagi ne bo najmlajši >:D.

cccc....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bellator ::

Invictus je izjavil:

Samael je izjavil:

Č
Če bo ta Tour dobil, sumim, da je mogoče celo najmlajši.

Pogačar je Tdf že dobil, tako da kljub letošnji zmagi ne bo najmlajši >:D.

cccc....


A sploh znaš brati oziroma razumeš napisano? :)) :))

Samael ::

Invictus je izjavil:

Samael je izjavil:

Č
Če bo ta Tour dobil, sumim, da je mogoče celo najmlajši.

Pogačar je Tdf že dobil, tako da kljub letošnji zmagi ne bo najmlajši >:D.

cccc....

Ja, dobil je že dva, ampak ni bilo to vprašanje. :)
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

nokken je izjavil:

GupeM je izjavil:


Ne vem če ravno polovica, jih je pa zagotovo nekaj, ja. Jaz teh ljudi ne razumem. Tudi jaz navijam za Rogliča. 2020 sem tudi navijal za Rogliča. Če sem povsem pošten, sem tudi jaz takrat bil razočaran, da je Roglič izgubil tisti tour. Ampak mi na kraj pameti ne pade, da bi zaradi tega ne navijal za Pogačarja.

Enako. Sicer ne da si te stvari ravno k srcu jemljem in niti pod razno nisem nek navijac ampak takrat sem bil tudi jaz razocaran in ni bil enak obcutek kot leto kasneje... pa oba osebno poznam, ampak ne vem nekako sem upal da Roglic dobi tisti Tour. Danes bi zares privoscil zmago komurkoli od obeh in tudi ce koga od teh dveh iz bogvedi kaksnega razloga ne bi maral, bi vseeno raje videl da dobi dirko tisti, ki ga ne bi maral, kot nek tujec. Tako zares ne razumem ljudi, ki delajo zakljucke na podlagi nekih 5sec TV intervjujev, medtem ko cloveka nikoli v zivljenju niso videli in nimajo pojma kaksen sploh je ter pluvajo po enem ali drugem namesto da bi bili veseli, da imamo dva taksna kolesarja. In ja, za razliko od "navijacev" sta Roglic in Pogacar se danes dobra prijatelja.


Ce imas takega prijatelja, ne rabis sovraznikov.

https://x.com/LeTour/status/18110623548...

Rogla je dovolj pameten, kdo so njegovi pravi prijatelji. Pogacar to pac ni. Talent sampiona, obnasanje pa dalec dalec od tega. Skoda, ker mu je tako hitro stopila slava v glavo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Daj, dramatiziraj ja - ker, kaj si pa potem ti, glede na vse neumnosti, ki jih sproduciraš, izrečeš, zapišeš... na dnevni bazi?
Kaj je pa tebi stopilo v glavo?
Ljudje pravite, takšen pa takšen je ... a v resnici je večina le teh navadni arogantnih drekačev. Ko bi raje počistil pred svojim lastnim pragom. Samo pomisli, če bi se tebi sodili za vsako naključno neumnost, ki jo izjaviš.
Pogačar je prav gotovo boljši kolesar, kot si ti ... dvomim pa da lahko s teboj tekmuje, kdo je večji pezde. Ampak važno, da se prilima eno čisto navadno chit chat zadevo in iz nje naredi dramo.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Invictus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Rogla je dovolj pameten, kdo so njegovi pravi prijatelji. Pogacar to pac ni. Talent sampiona, obnasanje pa dalec dalec od tega. Skoda, ker mu je tako hitro stopila slava v glavo.

Pogačar je pač šampion, zato se tako obnaša.

Razlika med Rogličem in Pogačarjem, je kot med Rožletom in Kekcem.

BTW. če komu ni jasno, je Roglič Rožle...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
80 / 94
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Olimpijske igre Francija 2024 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21910283 (3120) Hypathia
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
434085 (1777) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5411339 (9041) harvey
»

tour de france

Oddelek: Loža
333572 (2863) IČA

Več podobnih tem