» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
93 / 94
»»

IL_DIAVOLO ::

Rešil si je mesto kapetana in se par let vrhunske pogodbe. Nujna in malo pričakovana zmaga. To je bilo za biti ali nebiti ob odsotnosti Pogacarja in Vinkota, ki sta v svoji ligi.

Čestitke.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

blink ::

Dobra Vuelta je bila, letosnji dosezek Pogacarja in Roglica pa LEGENDAREN!

Manjka se cesnja na torti (Triple Crown)!
29.09 World Championships ME - Road Race

Twixz ::

5 minut mu je dal fore.
Pa še zmer z 20 sekund kazni nažgal vse za 2+ minuti.
Kako srečen sem danes, da je lahko zaključil še slovensko poveljstvo v grand tourih. In to na najtežjem (po višincih) v zgodovini. Da o vročini in ostalem ne začnem.,

Hvala Primož. Nisi zastonj navdih mnogim (tudi meni). Čudovit športnik, čudovit oče in nasploh čudovita oseba.

Jaaaaaaaaaaa!!!

Anney ::

Dobra slika, za arhiv. Bravo.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

GupeM ::

Dobra, sam premlad izgleda :D

oo7 ::

2024 je naše :)

val46 ::

Največ osvojenih GT od Vuelte 2019, posamezniki:
- 5: Primož Roglič
- 4: Tadej Pogačar

- 2: Jonas Vingegaard
- 1: Tao Geoghegan, Egan Bernal, Jai Hindley, Remco Evenepoel, Sepp Kuss.

Države:
- 9: Slovenija
- 2: Danska
- 1: Velika Britanija, Kolumbija, Avstralija, Belgija, ZDA.

To je to. Če bi mi pred 5imi leti kdo to rekel, bi mu rekel da je fuknjen oziroma na čemu je :)) Bravo Primož in Bravo Tadej. Če jima(enemu ali drugemu) uspe letos pobrat še mavrično majico in naziv svetovnega prvaka, pa sploh ne bom vedel več, kaj se dogaja ;)

mikhaair ::

Plus, da bi se na OI Pogačar boril za zlato če bi le šel...glede na to, da je Remco tudi bil na TdF.

Twixz ::

val46 je izjavil:

Največ osvojenih GT od Vuelte 2019, posamezniki:
- 5: Primož Roglič
- 4: Tadej Pogačar

- 2: Jonas Vingegaard
- 1: Tao Geoghegan, Egan Bernal, Jai Hindley, Remco Evenepoel, Sepp Kuss.

Države:
- 9: Slovenija
- 2: Danska
- 1: Velika Britanija, Kolumbija, Avstralija, Belgija, ZDA.

To je to. Če bi mi pred 5imi leti kdo to rekel, bi mu rekel da je fuknjen oziroma na čemu je :)) Bravo Primož in Bravo Tadej. Če jima(enemu ali drugemu) uspe letos pobrat še mavrično majico in naziv svetovnega prvaka, pa sploh ne bom vedel več, kaj se dogaja ;)


Pa še bonbonček:
Primož je mislim da EDINI kolesar, ki je osvojil vsaj en Grand Tour v trojčku ekipno in državno v istem letu (lani Visma in letos Slovenija).

Če bi pa po nekem čudežu ratalo na svetovnem da bi bila Primož in Tadej 1. in 2. pa nimam več besed.....

Utk ::

Ni kaj, Pogačar je najboljši GC, Roglič je pa 3., trenutno vseeno za Jonasom, ki je pa šel letos samo na TDF.
Roglič in ekipa se lahko zdaj odločijo, ali prepustijo TDF ostalima dvema, ki jih bo realno prekleto težko premagat, in raje osvajajo giro in vuelto še par let (no, poskusijo, ni nujno da bojo kar avtomatsko vse dobili), ali pa grejo vseeno na all-in na tdf in upajo na čudež.

Groot ::

Utk je izjavil:

Ni kaj, Pogačar je najboljši GC, Roglič je pa 3., trenutno vseeno za Jonasom, ki je pa šel letos samo na TDF.
Roglič in ekipa se lahko zdaj odločijo, ali prepustijo TDF ostalima dvema, ki jih bo realno prekleto težko premagat, in raje osvajajo giro in vuelto še par let (no, poskusijo, ni nujno da bojo kar avtomatsko vse dobili), ali pa grejo vseeno na all-in na tdf in upajo na čudež.


Jaz mislim, da bomo vseeno vsaj še drugo leto videli Primoža na TdF. Navsezadnje je ravno zaradi tega prestopil k Bori. Tudi če se jim slučajno res pridruži Remco, pričakujem v tem primeru kvečjemu taktiko dveh kapetanov. Seveda odvisno od koledarja pa je povsem mogoče da bodo nekako že v štartu začrtali dvojček Giro-Tour ali pa Tour-Vuelta.

Ni pa Primož več rosno mlad in v letošnjih izjavah se tudi počasi vidi vedno več omenjanja odsotnosti od družine. Tako da po drugi strani me pa tudi ne bi presenetilo, če bi se odločil zgolj za Giro ali Vuelto in si tako skrajšal sezono.

Twixz ::

Groot je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni kaj, Pogačar je najboljši GC, Roglič je pa 3., trenutno vseeno za Jonasom, ki je pa šel letos samo na TDF.
Roglič in ekipa se lahko zdaj odločijo, ali prepustijo TDF ostalima dvema, ki jih bo realno prekleto težko premagat, in raje osvajajo giro in vuelto še par let (no, poskusijo, ni nujno da bojo kar avtomatsko vse dobili), ali pa grejo vseeno na all-in na tdf in upajo na čudež.


Jaz mislim, da bomo vseeno vsaj še drugo leto videli Primoža na TdF. Navsezadnje je ravno zaradi tega prestopil k Bori. Tudi če se jim slučajno res pridruži Remco, pričakujem v tem primeru kvečjemu taktiko dveh kapetanov. Seveda odvisno od koledarja pa je povsem mogoče da bodo nekako že v štartu začrtali dvojček Giro-Tour ali pa Tour-Vuelta.

Ni pa Primož več rosno mlad in v letošnjih izjavah se tudi počasi vidi vedno več omenjanja odsotnosti od družine. Tako da po drugi strani me pa tudi ne bi presenetilo, če bi se odločil zgolj za Giro ali Vuelto in si tako skrajšal sezono.


Njemu je družina temelj vsega, kot je rekel v enem videu pred kratkim ko je en kolesar ratal oče, ti dajo otroci še nek dodaten zagon za vse.
Sej je zgledal malo hud, ko mu niso pustili otrok zraven na podelitev. Pač je tako kot je. Pa isto Lori vsa čast, da vse tole skupaj "hendla" na tak način kot ga.
Tadej in Jonas sta itak svoja klasa in Tour je tudi svoje klase kar se tiče gledanosti in vsega. Čeprav dvomim da bi s tako lahkoto, če sploh bi, Tadej letos dobil Vuelto. Še posebej po videnem.

Uživajmo v tem kar je zdaj, dokler še traja.

blink ::

Twixz je izjavil:

Groot je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni kaj, Pogačar je najboljši GC, Roglič je pa 3., trenutno vseeno za Jonasom, ki je pa šel letos samo na TDF.
Roglič in ekipa se lahko zdaj odločijo, ali prepustijo TDF ostalima dvema, ki jih bo realno prekleto težko premagat, in raje osvajajo giro in vuelto še par let (no, poskusijo, ni nujno da bojo kar avtomatsko vse dobili), ali pa grejo vseeno na all-in na tdf in upajo na čudež.


Jaz mislim, da bomo vseeno vsaj še drugo leto videli Primoža na TdF. Navsezadnje je ravno zaradi tega prestopil k Bori. Tudi če se jim slučajno res pridruži Remco, pričakujem v tem primeru kvečjemu taktiko dveh kapetanov. Seveda odvisno od koledarja pa je povsem mogoče da bodo nekako že v štartu začrtali dvojček Giro-Tour ali pa Tour-Vuelta.

Ni pa Primož več rosno mlad in v letošnjih izjavah se tudi počasi vidi vedno več omenjanja odsotnosti od družine. Tako da po drugi strani me pa tudi ne bi presenetilo, če bi se odločil zgolj za Giro ali Vuelto in si tako skrajšal sezono.


Njemu je družina temelj vsega, kot je rekel v enem videu pred kratkim ko je en kolesar ratal oče, ti dajo otroci še nek dodaten zagon za vse.
Sej je zgledal malo hud, ko mu niso pustili otrok zraven na podelitev. Pač je tako kot je. Pa isto Lori vsa čast, da vse tole skupaj "hendla" na tak način kot ga.
Tadej in Jonas sta itak svoja klasa in Tour je tudi svoje klase kar se tiče gledanosti in vsega. Čeprav dvomim da bi s tako lahkoto, če sploh bi, Tadej letos dobil Vuelto. Še posebej po videnem.

Uživajmo v tem kar je zdaj, dokler še traja.


Seveda je imel otroke na podelitvi, poglej celoten video posnetek.

Se slika:
https://pbs.twimg.com/media/GW-Y0aGWkAA...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blink ()

blink ::

Petek in nedelja, dve klasike s Pogacarjem v Kanadi:
13.09 Grand Prix Cycliste de Québec (201,6 km)
15.09 Grand Prix Cycliste de Montréal (209,1 km)

+ UAE ekipa (Ayuso, Novak, Wellens, Arrieta)

mikhaair ::

According to Het Laatste Nieuws, ?? Jonas Vingegaard would like to participate at the Giro in 2025. ?

Visma | Lease a Bike will have to look into this possibility, if it works out with his season schedule!


Zanimivo :)

Twixz ::

blink je izjavil:

Twixz je izjavil:

Groot je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni kaj, Pogačar je najboljši GC, Roglič je pa 3., trenutno vseeno za Jonasom, ki je pa šel letos samo na TDF.
Roglič in ekipa se lahko zdaj odločijo, ali prepustijo TDF ostalima dvema, ki jih bo realno prekleto težko premagat, in raje osvajajo giro in vuelto še par let (no, poskusijo, ni nujno da bojo kar avtomatsko vse dobili), ali pa grejo vseeno na all-in na tdf in upajo na čudež.


Jaz mislim, da bomo vseeno vsaj še drugo leto videli Primoža na TdF. Navsezadnje je ravno zaradi tega prestopil k Bori. Tudi če se jim slučajno res pridruži Remco, pričakujem v tem primeru kvečjemu taktiko dveh kapetanov. Seveda odvisno od koledarja pa je povsem mogoče da bodo nekako že v štartu začrtali dvojček Giro-Tour ali pa Tour-Vuelta.

Ni pa Primož več rosno mlad in v letošnjih izjavah se tudi počasi vidi vedno več omenjanja odsotnosti od družine. Tako da po drugi strani me pa tudi ne bi presenetilo, če bi se odločil zgolj za Giro ali Vuelto in si tako skrajšal sezono.


Njemu je družina temelj vsega, kot je rekel v enem videu pred kratkim ko je en kolesar ratal oče, ti dajo otroci še nek dodaten zagon za vse.
Sej je zgledal malo hud, ko mu niso pustili otrok zraven na podelitev. Pač je tako kot je. Pa isto Lori vsa čast, da vse tole skupaj "hendla" na tak način kot ga.
Tadej in Jonas sta itak svoja klasa in Tour je tudi svoje klase kar se tiče gledanosti in vsega. Čeprav dvomim da bi s tako lahkoto, če sploh bi, Tadej letos dobil Vuelto. Še posebej po videnem.

Uživajmo v tem kar je zdaj, dokler še traja.


Seveda je imel otroke na podelitvi, poglej celoten video posnetek.

Se slika:
https://pbs.twimg.com/media/GW-Y0aGWkAA...


Na Facebooku na Eurosport strani imaš posnetek ko je šel na oder otroci so morali pa počakati da je podelitev minila in so potem prišli gor.

Petek in nedelja, dve klasike s Pogacarjem v Kanadi:
13.09 Grand Prix Cycliste de Québec (201,6 km)
15.09 Grand Prix Cycliste de Montréal (209,1 km)

+ UAE ekipa (Ayuso, Novak, Wellens, Arrieta)


Jaz čakam ko bo šel enkrat na Sella Ronda v Dolomite na tekmo, tam ga častijo kot boga. :))

Samael ::

Samael != Samuel

blink ::

blink je izjavil:

Petek in nedelja, dve klasike s Pogacarjem v Kanadi:
13.09 Grand Prix Cycliste de Québec (201,6 km)
15.09 Grand Prix Cycliste de Montréal (209,1 km)

+ UAE ekipa (Ayuso, Novak, Wellens, Arrieta)


Start ob 17:00 (11:00 Quebec time).

oo7 ::

Namesto, da bi tisti zadnji kilometer še malo pritisnili na pedala so raje gledali nazaj in počakali skupino :|

Anney ::

To sem se tudi sam spraševal, zakaj ni šel sam naprej če mu tisti ni želel pomagati, ko mu je Tadej nakazoval, da naj gre naprej, potem pa sta se vstavla.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

oo7 ::

Anney je izjavil:

To sem se tudi sam spraševal, zakaj ni šel sam naprej če mu tisti ni želel pomagati, ko mu je Tadej nakazoval, da naj gre naprej, potem pa sta se vstavla.



Točno to.


Drugače pa brezvezna dolgočasna proga.

blink ::

Anney je izjavil:

To sem se tudi sam spraševal, zakaj ni šel sam naprej če mu tisti ni želel pomagati, ko mu je Tadej nakazoval, da naj gre naprej, potem pa sta se vstavla.


Za Pogija je tole bil trening za SP, temu primerna je tudi ne-motivacija za dati 110% iz sebe.

blink ::

SP v Zurichu - 21.-29.9.
"Ob Pogačarju in Rogliču so se selektorjevemu pozivu odzvali tudi Matej Mohorič, Jan Tratnik, Domen Novak, Luka Mezgec in Matevž Govekar.

Ob takšni ekipi so cilji postavljeni zelo visoko. "Medalja tako na kronometru kot na cestni dirki. Vsaj dve medalji. Kaj več je že težko. Na kronometru imamo enega tekmovalca, na cestni dirki računamo na eno, lahko sta pa tudi dve, seveda, potrebovali bomo tudi malo sreče," slovenski selektor ni skrival ciljev.

V slovenskem taboru dobro poznajo traso cestne dirke. "Trasa je zelo zahtevna, 4500 višinskih metrov, 273,9 km dolga dirka. V Zürichu so zelo zahtevni vzponi, en del je ravninski ob jezeru, potem se gre na vrh, zaokroži pa po hribih nad jezerom."


https://www.24ur.com/sport/kolesarstvo/...

Groot ::

A je morda kdo zasledil informacijo kdo bo naš 8 kolesar na SP? Upam da nismo spet toliko neumni da ne bomo šli s polno postavo, kot par let nazaj na EP.

Samael ::

Tudi sam sem iskal isto, pa prav nikjer ni omenjeno, kdo bi bil osmi, če sploh. Vsepovsod navajajo sedem imen.
https://www.procyclingstats.com/team-in...

Tule je razpored, če koga zanima oz. se mu ne da brskati: https://www.cyclingnews.com/uci-road-wo...
Samael != Samuel

Yossarian ::

Pred dnevi sem nekje prebral, da bo zraven eden s kontinentalne ekipe, vendar še niso povedali, kdo, pa tudi članka več ne najdem.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

val46 ::

Najbrž Jaka Primužič, glede na to da je Gal Glivar trenutno na EP. Se mi zdi da bi od preostalih še najbolj pašal v to ekipo, sploh ker je bolj klančarska dirka na sporedu.

Samael ::

Jap, Primožič je omenjen.

Zadnje mesto bo pripadlo kolesarju iz kontinentalnih ekip, letos je v odlični pripravljenosti Jaka Primožič, ki mu velika tekmovanja niso tuja.
https://peloton.si/pogacar-in-roglic-z-...
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

blink ::

Opa, Pogi pobegnil!

Groot ::

Pogačar praktično prelahko 8-)

Res upam, da se nam letos poklopi na SP. Na papirju imamo eno najboljših postav, ki bi morala biti sposobna pokriti praktično vse scenarije. Ampak tudi v zadnjih letih smo bili nekajkrat vnpodobni situaciji, pa nam nekako te taktične zamisli potem ne gredo v prid.

blink ::

Bravo Pogi! Lepa zmaga!

Twixz ::

Groot je izjavil:

Pogačar praktično prelahko 8-)

Res upam, da se nam letos poklopi na SP. Na papirju imamo eno najboljših postav, ki bi morala biti sposobna pokriti praktično vse scenarije. Ampak tudi v zadnjih letih smo bili nekajkrat vnpodobni situaciji, pa nam nekako te taktične zamisli potem ne gredo v prid.


Sicer sem daleč od strokovnjaka ampak mislim da bodo naši pripravili teren za Pogačarjev pobeg, Rogla pa v glavnini proti cilju proba s šprintom še kako medaljo.
Pobeg Mohota se mi zdi možen scenarij a ne verjamem. Novak, Tratnik tudi znata bit močna za vlečt :)

Groot ::

Twixz je izjavil:

Groot je izjavil:

Pogačar praktično prelahko 8-)

Res upam, da se nam letos poklopi na SP. Na papirju imamo eno najboljših postav, ki bi morala biti sposobna pokriti praktično vse scenarije. Ampak tudi v zadnjih letih smo bili nekajkrat vnpodobni situaciji, pa nam nekako te taktične zamisli potem ne gredo v prid.


Sicer sem daleč od strokovnjaka ampak mislim da bodo naši pripravili teren za Pogačarjev pobeg, Rogla pa v glavnini proti cilju proba s šprintom še kako medaljo.
Pobeg Mohota se mi zdi možen scenarij a ne verjamem. Novak, Tratnik tudi znata bit močna za vlečt :)


Ja realno lahko pokrivamo vse možne scenarije. Trojica Mohorič, Novak in Tratnik lahko pokriva možne zgodnje bege. Od Mezgeca, Govekarja in Primožiča pričakujem predvsem da bodo vlekli, če bo to treba in hodili nazaj do avta. Potem pa bo Primož najbrž računal predvsem na sledenje čim dlje in eksplozivni zaključek, Pogačar pa zelo verjetno računa na zgodnji napad in solo do cilja.

Na papirju stvar izgleda odlično. Ampak v realnosti so dirke na SP vedno zelo nepredvidljive, pač manjko radia doda svoje, vedenje posameznih reprezentanc pa je tudi precej bolj nepredvidljivo kot smo vajeni pri ekipah v WT.

Invictus ::

Enodnevne dirke so vedno loterija...

Mal zaspiš, nekdo narediš par 10 sekund prednosti, nobenemu se ga ne da loviti, pa je zadeva zaključena...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Twixz ::

Tratnik k Rogliču! :))

LINK

val46 ::

To se je vedelo že dalj časa in samo čakalo se je, da sploh lahko objavijo. Zaradi raznih pogodb s sponzorji in takih zadev, ne smejo dat uradno v javnost do določenega datuma. Mislim da je to do 15.9. vsako leto, nisem pa prepričan.

Gambino ::

Twixz je izjavil:

Tratnik k Rogliču! :))

LINK



To se ve pa že zelooooooo dolgo!


Glede SPja pa jaz stavim na EVENEPOELa ter VAN DER POEL-a!

val46 ::

Ti kar stavi. Vse miljone k jih maš, pa še hišo in avto. Remco še morda, če mu uspe kak pobeg od daleč, pa da je ni reprezentance, ki bi složno začela lovit. VDP pa ni varinate. Precej preveč višincev zanj. Če že bi res šel stavit, bi stavil izrecno na Tadeja, ker je mislim da res v formi in edini sposoben zmagat na čisto vsak način...ali z begom, ali v šprintu manjše grupe. Samo da ne bo kakih okvar in padcev, pa mislim da mu letos mavrične majice težko kdo odvzame. Upam sam da se ne bodo v prvih 50km gledali kot budale eni drugega in da bo šel pobeg kakih 20 dobrih kolesarjev na 5min+. Ker potem bo res težko jih polovit, še posebej, če bo v tej grupi kak močan belgijec, italijan ali francoz in bodo morali vse lovljenje opraviti naši.

GupeM ::

Sem zasledil zanimiv seznam 5 favoritov za letošnji naslov svetovnega prvaka. Priporočam:

https://cyclingmagazine.ca/sections/new...

Utk ::

Upam sam da se ne bodo v prvih 50km gledali kot budale eni drugega in da bo šel pobeg kakih 20 dobrih kolesarjev na 5min+. Ker potem bo res težko jih polovit, še posebej, če bo v tej grupi kak močan belgijec, italijan ali francoz in bodo morali vse lovljenje opraviti naši.

Ja, to bi bil fail. Bege bo moral pokrivat kar Pogačar osebno. Če se bo pri tem skuril, bo pač poskusil na koncu kaj naredit Roglič.
Kaj si bomo pomagali z Mohoričem ali pa Tratnikom v begu...njih ne bo nihče lovil, zmagala pa tudi ne bosta.

kixs ::

GupeM je izjavil:

Sem zasledil zanimiv seznam 5 favoritov za letošnji naslov svetovnega prvaka. Priporočam:

https://cyclingmagazine.ca/sections/new...


LOL :))

bm1973 ::

Groot ::

Utk je izjavil:

Upam sam da se ne bodo v prvih 50km gledali kot budale eni drugega in da bo šel pobeg kakih 20 dobrih kolesarjev na 5min+. Ker potem bo res težko jih polovit, še posebej, če bo v tej grupi kak močan belgijec, italijan ali francoz in bodo morali vse lovljenje opraviti naši.

Ja, to bi bil fail. Bege bo moral pokrivat kar Pogačar osebno. Če se bo pri tem skuril, bo pač poskusil na koncu kaj naredit Roglič.
Kaj si bomo pomagali z Mohoričem ali pa Tratnikom v begu...njih ne bo nihče lovil, zmagala pa tudi ne bosta.


A kar Pogačar da bo lovil pobege? Joj eni jih pa res streljate oziroma ste več kot očitno včeraj začeli gledati kolesarstvo pa že radi pišete. Bege bodo pokrivali zgolj in le Mohorič, Tratnik in Novak. In ja vsi našteti, predvsem pa Mohorič in Tratnik, so več kot sposobni zmagati iz pobega.

Utk ::

Ne vsakega, ampak če gre kdorkoli od teh, ki so vsaj malo nevarni v beg, ga Pogačar ne sme spustit.
Takih bo pa na prvenstvu vsaj 15. Ne 3 kot na touru.

In ja vsi našteti, predvsem pa Mohorič in Tratnik, so več kot sposobni zmagati iz pobega.

Malo morgen. Če bi bli 3 v begu, od tega en naš, jih bojo itak lovili tudi drugi.
Če jih bo 15 v begu, sta lahk not Mohorič IN Tratnik, pa ne bo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Saj še ni 1. april, ane?

https://cyclinguptodate.com/cycling/wou...

Zakaj bi kdorkoli podpisal doživljenjsko pogodbo?

bm1973 ::

Na SP se bo lovilo vse ubežnike, saj ne gre za večdnevno dirko.

Če hočeš zmagati, moraš biti med ubežniki... In na koncu tudi prvi...

Ubežnikov se ne bo puščalo kot na večdnevnih dirkah, tudi po 10 minut, če so nepomembni v skupni razvrstitvi, ker na SP tega ni...

Če hočeš biti svetovni prvak, moraš priti prvi na cilj, druge opcije ni...

Okapi ::

GupeM je izjavil:

Saj še ni 1. april, ane?

https://cyclinguptodate.com/cycling/wou...

Zakaj bi kdorkoli podpisal doživljenjsko pogodbo?

Zakaj ne bi, če je dovolj dobra?

GupeM ::

Ker nobena ni dovolj dobra.

Okapi ::

Za "pohlepneže" morda res ne. Tako kot za nekatere nobena varna naložba ni dovolj donosna.
Ampak niso vsi taki.

no comment ::

GupeM je izjavil:

Ker nobena ni dovolj dobra.

Lahko se tudi zgodi, da ti čez par let nisi dovolj dober za "večno" pogodbo in si tako v "plusu".
««
93 / 94
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Olimpijske igre Francija 2024 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21910269 (3106) Hypathia
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
434067 (1759) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5411328 (9030) harvey
»

tour de france

Oddelek: Loža
333570 (2861) IČA

Več podobnih tem