» »

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Kolesarske dirke - Giro, Tour, Vuelta+

Temo vidijo: vsi
««
91 / 93
»»

hunter01 ::

Primožu +20 sekund kazni zaradi predolge vožnje za klubskim vozilom ob menjavi kolesa.

blink ::

Roglicu dobro kaze, vsakic po malem odscipne prednost O'Connorju. V torek, petek in soboto spet zakljucek z gorskim ciljem, v nedeljo pa se kronometer tako da ima se kar precej etap kjer lahko nadoknadi teh 63s zaostanka.

Invictus ::

O'Connor se precej dobro drži. Sem mislil/upal, da je slabši v teh hudih klancih.

Saj je res, da Roglič ukrade par 10 sekund vsako etapo, ampak ni še rdeč...

Včeraj se je pokazalo, da tudi najboljši za v klanec ni, ga je Mas kar ujel in še prehitel.

Tako da, rdeča majica lahko ostane tudi Avstralcu...

Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

karafeka ::

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.

Anney ::

Na to, da bo dobil kazen sem jaz že včeraj pri live prenosu takoj pomislil, ko sem videl kako vozi, ampak sem mislil, da zaradi tega ker so po levi švigali ostali avti drugih ekip mimo, pa ni šlo drugače, pa očitno temu ni tako. Pač spet ena cvetka ekipe.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

McMallar ::

Tudi na FR Eurosportu so komentatorji enih 5 minut debatirali, da bi to znala zelo verjetno biti kazen in da so pravila jasna.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

wcpapir ::

Mogoče je kolo menjal zaradi boljših prenosov, ampak ne da bi napadel, ampak samo da bi lahko ostal z ostalimi. 20 sekund za tak draft je kar "poštena" kazen, če so se je zavedali, so kar veliko tvegali in na koncu dobro odnesli.

Gambino ::

Dobro, dobil je samo 20s, maksimalna kazen je lahko tudi 5. minut!

no comment ::

Invictus je izjavil:


Včeraj se je pokazalo, da tudi najboljši za v klanec ni, ga je Mas kar ujel in še prehitel.

Ja, ampak ta Mas... Sedaj je imel Rogliča že dvakrat na vislicah, pa ni mogel spodmaknit klocna.

No, saj, hvalabogu. Zaenkrat.

Groot ::

karafeka je izjavil:

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.


In kdaj je po tvoji logiki vožnja v zavetrju dovoljena? Spet eni tipično slovenceljsko udari po sonarodnjaku in vsem kar je povezano z njim, samo da ne bo uspešen. Takšnih situacij je v vsaki etapi en kup, ampak ja pač komisarji bi radi naredili še malce drame. Zanimivo zakaj O'Connor ni dobil kazni za precej sticky bidone in hrano, ki so po čudežu sledili točno po tem, ko se je celih 20km do konca odločil, da bi šel na WC in je posledično zaostal.

Invictus ::

Pa saj smo o tem že govorili, ne bodo kar enu Slovenčku na izi prepustili zmage.

UCI je praktično francoska in jih jebe ko zmaja, da ni enega dobrega francoskega kolesarja. Zato malo nagajajo tistemu, ki lahko, ki se pusti in ne tistemu, ki da dovolj denarja v UCI blagajno in se zna malo zadreti in jih kam poslati...

Jumbo Visma ni prepoznala pravi čas Rogličevega talenta, ker so hoteli da zmaguje lokalec (Belgijec).

UAE podpira Pogačarja, ker je tehnični direktor Slovenec. In jim uspeva...

Pol je tu še ekipa RBH, ki je blazno zelena kar se tiče večtedenskih dirk, saj niso nikoli res imeli kolesarja takega kova, pa šepa strategija in taktika.

Potem pa še sam Roglič, ki je DOBER, kapo dol kaj je naredil po 27 letu, ampak vseeno mu manjka kanček tiste zmagovalne mentalitete kot jo ima Pogačar. Meni se zdi, da se v zadnjih 10 letih NI NIČ naučil, predvsem pa ne prevzeti vajeti v ekipi, poslati v 3PM vse direktorčke, in odpeljati svojo dirko. Meni se zdi majčkeno preveč dober uslužbenec, ki pridno uboga svojega šefa. Zdaj, ali je to del karakterja ali pa samo brani svojo službo, ne bom modroval. Vseeno kapo dol, saj je bi prvi pri marsikaterem dosežku slovenskih kolesarjev... Zaslužil bo pa tudi dovolj, da se kasneje ne bo pretegnil...

Vsi športi so pa danes ena velika kuhinja krovnih organizacij, ki lahko določeno ekipo ali tekmovalca zjebejo do amena, če se tako odločijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Samael ::

Nizozemec :)
(forsirali so Kruijswijka)
Samael != Samuel

LeQuack ::

Quack !

Gambino ::

Groot je izjavil:

karafeka je izjavil:

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.


In kdaj je po tvoji logiki vožnja v zavetrju dovoljena? Spet eni tipično slovenceljsko udari po sonarodnjaku in vsem kar je povezano z njim, samo da ne bo uspešen. Takšnih situacij je v vsaki etapi en kup, ampak ja pač komisarji bi radi naredili še malce drame. Zanimivo zakaj O'Connor ni dobil kazni za precej sticky bidone in hrano, ki so po čudežu sledili točno po tem, ko se je celih 20km do konca odločil, da bi šel na WC in je posledično zaostal.


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!

Groot ::

Gambino je izjavil:

Groot je izjavil:

karafeka je izjavil:

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.


In kdaj je po tvoji logiki vožnja v zavetrju dovoljena? Spet eni tipično slovenceljsko udari po sonarodnjaku in vsem kar je povezano z njim, samo da ne bo uspešen. Takšnih situacij je v vsaki etapi en kup, ampak ja pač komisarji bi radi naredili še malce drame. Zanimivo zakaj O'Connor ni dobil kazni za precej sticky bidone in hrano, ki so po čudežu sledili točno po tem, ko se je celih 20km do konca odločil, da bi šel na WC in je posledično zaostal.


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!


Na pamet nabijaš samo ti. Ben je dobil kazen za uriniranje v javnosti (200 švicarskih frankov), enako kot Landa. Za sticky bidon pa ni bilo prav nobene kazni.

Invictus ::

Gambino je izjavil:


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!

Denarna kazen je bistveno manj huda kot časovna...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gambino ::

Invictus je izjavil:

Gambino je izjavil:


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!

Denarna kazen je bistveno manj huda kot časovna...


Seveda, ampak Roglič jo je dobil upravičeno, verjetno jo ne bi dobil, če bi prišlo do predrtja gume ali okvare kolesa. Ponavadi je tako. Če pa menjaš kolo, je pa to druga pesem! Sicer pa je dobil minimalno kazen, lahko bi dobil tudi večji pribitek, tudi do 5. minut!

karafeka ::

Bodimo raje veseli, da se Roglič še drži na kolesu. Zaenkrat.. :)

Samael ::

Mimogrede, če je kdo radoveden, ampak ne toliko, da bi se spravil brskati, tule je lista prisluženih kazni po etapah te Vuelte.

https://cyclinguptodate.com/cycling/jur...
Samael != Samuel

GupeM ::

Še 5 sekund.

Dobro si je opomogel O'Connor, sicer bi danes favoriti pridobili več kot 2 minuti proti njemu.

buttcrack ::

Groot je izjavil:

Gambino je izjavil:

Groot je izjavil:

karafeka je izjavil:

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.


In kdaj je po tvoji logiki vožnja v zavetrju dovoljena? Spet eni tipično slovenceljsko udari po sonarodnjaku in vsem kar je povezano z njim, samo da ne bo uspešen. Takšnih situacij je v vsaki etapi en kup, ampak ja pač komisarji bi radi naredili še malce drame. Zanimivo zakaj O'Connor ni dobil kazni za precej sticky bidone in hrano, ki so po čudežu sledili točno po tem, ko se je celih 20km do konca odločil, da bi šel na WC in je posledično zaostal.


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!


Na pamet nabijaš samo ti. Ben je dobil kazen za uriniranje v javnosti (200 švicarskih frankov), enako kot Landa. Za sticky bidon pa ni bilo prav nobene kazni.

In če bi jo, bi pa ekipa ruknla še od 200 do 500 frankov. A bi potem bolje spal?

wcpapir ::

Ben ni bil kandidat za stopničke in če bo leto bo to bolj izjema kot pravilo.

IL_DIAVOLO ::

Bravo stari macek se zmore.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Groot ::

buttcrack je izjavil:

Groot je izjavil:

Gambino je izjavil:

Groot je izjavil:

karafeka je izjavil:

Invictus je izjavil:


Upam, da se bo RBH kar naučila iz tistega zajeba, ko je O'Connor ušel, sam glede na Rogličevo zgodovino dvomim...


Dvomim. Niti pravil si niso pogledali, kdaj je vožnja v zavetrju avtov dovoljena in kdaj ne. Kako je to eno vodstvo ekipe mi ni jasno. Da zgubiš 20 sekund na tak način, brezveze da je sploh šel menjat pecikl.


In kdaj je po tvoji logiki vožnja v zavetrju dovoljena? Spet eni tipično slovenceljsko udari po sonarodnjaku in vsem kar je povezano z njim, samo da ne bo uspešen. Takšnih situacij je v vsaki etapi en kup, ampak ja pač komisarji bi radi naredili še malce drame. Zanimivo zakaj O'Connor ni dobil kazni za precej sticky bidone in hrano, ki so po čudežu sledili točno po tem, ko se je celih 20km do konca odločil, da bi šel na WC in je posledično zaostal.


Seveda je avstralec dobil kazen, sicer denarno, pa še ekipa, tako da ne pisat nekaj na pamet!


Na pamet nabijaš samo ti. Ben je dobil kazen za uriniranje v javnosti (200 švicarskih frankov), enako kot Landa. Za sticky bidon pa ni bilo prav nobene kazni.

In če bi jo, bi pa ekipa ruknla še od 200 do 500 frankov. A bi potem bolje spal?


Še en malo na pamet. Za sticky bidon bodo v igri kar lepo podobni časovni pribitki kot za vožnjo za avtom.

Ampak je to sedaj že popolnoma nerelevantno. Ben kot pričakovano počasi drsi v pozabo. Dejansko moram priznat da se drži še bolje, kot se pričakoval, čeprav bi ob realnem poteku dokaganja sedaj bil že izven top 10. Na koncu bo predvsem od Lande in Carapaza odvisno ali bo po čudežu videl stopničke.

Utk ::

Normalno, ne pravijo zaman da ti vodilna majica da vsaj minuto na etapo. Če ne bi imel rdeče, sigurno ne bi tako gonil gor.

blink ::

Roglic mora paziti na bolezen/padce/tehnicne tezave/kazni in bo GC zmaga njegova. Sta pa nevarna Mas in Carapaz, vedno v blizini in vedno na prezi za koriscenje morebitne sibkosti nasprotnika. V petek in soboto se dve dobri priloznosti z gorskim ciljem in seveda nedeljski kronometer kjer je Roglic favorit.

Pet.



Sob.



Ned.

Twixz ::

Samael je izjavil:

Mimogrede, če je kdo radoveden, ampak ne toliko, da bi se spravil brskati, tule je lista prisluženih kazni po etapah te Vuelte.

https://cyclinguptodate.com/cycling/jur...


LOL!

Stage 15

Ben O'Connor (Decathlon AG2R La Mondiale): Urinating in public. 200CHF fine.

Mikel Landa (Soudal - Quick-Step): Urinating in public. 200CHF fine.

Stage 16

Ben O'Connor (Decathlon AG2R La Mondiale): Failing to attend official ceremonies' 10-minute deadline after stage finish. 1000CHF fine; 20 UCI points penalization.

Kake kazni..... :))

Invictus ::

GupeM je izjavil:

Še 5 sekund.

Dobro si je opomogel O'Connor, sicer bi danes favoriti pridobili več kot 2 minuti proti njemu.

Fant ni slab, zato sem še vedno presenečen kako so ga pustili pri miru, ko je na tisti etapi dobil 5 minut prednosti.

Twixz je izjavil:


Kake kazni..... :))

Malo otročje je...

Kje se pa lahko kolesar drugače uščije na dirki kot v javnosti ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

val46 ::

No, zgleda da nisi gledal etape. Tip je scal sredi naselja/vasi. Dobesedno po folku, ki je stal pred svojimi vrati od hiš. Ne mi rečt da ne moreš potrpet 2 minuti, da greš iz vasi ven in se potem poščiješ nekje po nekem travniku. Ko sem to videl v prenosu, sm sam wtf reku. Probej se ti nekomu na dvoriščna vrata poscat, pa njemu po nogah...me zanima če boš videl tablo za konec naselja.

Groot ::

Invictus je izjavil:

GupeM je izjavil:

Še 5 sekund.

Dobro si je opomogel O'Connor, sicer bi danes favoriti pridobili več kot 2 minuti proti njemu.

Fant ni slab, zato sem še vedno presenečen kako so ga pustili pri miru, ko je na tisti etapi dobil 5 minut prednosti.

Twixz je izjavil:


Kake kazni..... :))

Malo otročje je...

Kje se pa lahko kolesar drugače uščije na dirki kot v javnosti ?!?!?!


Imaš za to določene dele, sicer pa se tolerira tudi kjerkoli izven urejenih naselij načeloma. Ampak ja kdor vsaj malo spremlja kolesarstvo ve da je Ben precej tankih živcev ko je pod pritiskom tako da se je pač odločil da se bo poscal ljudem praktično pred vhodna vrata.

mikhaair ::

Če je temu tako, je kazen se premila.

Twixz ::

During the opening kilometers of the first stage of important junior race Giro della Lunigiana a serious accident occured. Main victim was the Slovenian Jakob Omrzel. The life of this year's winner of the Paris-Roubaix juniors was in a stake, but latest reports suggest he'll be able to recover from the horrible experience.

Bicisport initially reported that the young rider was taken to the hospital in La Spezia but will most likely be transferred to bigger facility in Genoa soon. The accident was caused by a motorbike from the organizing party. Italian rider Jacopo Sasso was also involved. The latter suffered numerous abrasions, the motorcyclist fractures to a leg and elbow, while Omrzel had the worst of it: first a large cut on his neck and then cardiac massage was necessary.

Ja to pa res ni dobro.......... :(

errhec ::

Selektor slovenske mladinske reprezentance Nace Korošec, ki je s kolesarji na prizorišču dirke, je za Sportal povedal, da je stanje 18-letnega Jakoba Omrzela stabilno, da je pri zavesti in komunicira z okolico.

Več na SIOL.
dd

Twixz ::

Hvalabogu.
Tile motoristi mi grejo že tako na ku*ac po temle pa sploh ne vem če jih bom še prebavljal. Res, fura se čisto ob kolesarju, ko bumbar...

GupeM ::

Sprva so poročali, da je nesrečo zakrivil motor, a se je pozneje izkazalo, da je bil krivec varnostnik, ki je opozarjal na nevarnost na cesti.


Vir: rtvslo.si

Očitno bi bil motorist kriv.

energetik ::

Twixz je izjavil:


Stage 16

Ben O'Connor (Decathlon AG2R La Mondiale): Failing to attend official ceremonies' 10-minute deadline after stage finish. 1000CHF fine; 20 UCI points penalization.

Kake kazni..... :))
Meni je tale še bolj nora kazen. Torej če ne dovoliš, da ti v 10min po tistem, ko izdihneš dušo v klanec, novinarji rinejo kamero v faco, dobiš jurčka kazni? Bedastoče. ;((
Na k... mi gredo kamermani, ki rinejo objektiv dobesedno v obraz, sploh ko se kolesar joka ali pa mu slina kaplja od ust.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

hunter01 ::

Twixz je izjavil:

Omrzel had the worst of it: first a large cut on his neck and then cardiac massage was necessary.


Uf tega pa noben naš medij ni napisal, da je bilo potrebno celo srce animirati. Držimo pesti, da čim prej okreva.

GupeM ::

Na RTV-ju piše, da je doživel srčni zastoj. Torej je jasno, da je rabil reanimacijo.

karafeka ::

energetik je izjavil:


Na k... mi gredo kamermani, ki rinejo objektiv dobesedno v obraz, sploh ko se kolesar joka ali pa mu slina kaplja od ust.

Kdo jih pa sili, da morajo kolesarit?

no comment ::

karafeka je izjavil:


Kdo jih pa sili, da morajo kolesarit?

Oz. lahko gredo kolesarit sami v en hrib, ko ni zraven nobene kamere in novinarja.

Vrhunski šport je show.

val46 ::

Tle se je traba zavedati, da so tv prenosi omejeni in ne morejo čakati eno uro po koncu etape, da kolesar kao pride k sebi za podat izjavo. In tv produkcija je tista, ki da največ denarja organizatorjem. Sej to je povsod, ne samo pri kolesarstvu. Pač, tv pravice in show biznis. Nič drugega. Drugače pa, noben kamerman ne rine objektiva nekomu v obraz energetik. Sej veš da obstajajo zoom-i, k lahko iz 5 metrov približa kamero tako, kot da zgleda da kolesar dobesedno diha vanjo? In ti ne bi tega gledal? Kaj pa bi potem gledal? Prenos samo iz helikopterja?

Kar se pa Omrzela tiče, upam da se pozdravi, pobere in da mu ta padec in poškodbe ne bodo pustili prevelikih posledic za naprej. Bi ga bilo res škoda, ker je res velik up, ne samo Slovenskega, ampak kolesarstva nasploh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: val46 ()

Utk ::

Zato je pa Roglič prepustil rdečo majico...
In po 10 minutah je kolesar že čisto v redu. Če ne opazite pri kakšni gorski etapi, če je cilj na vrhu, ko prvi pridejo v cilj, se razen rdeče majice in kakšnega vip-ja, če je med njimi, takoj odpravijo v dolino, kjer so ponavadi avtodomi, kolesarijo v kontra smer tistim, ki niso še prišli do cilja. Že po parih minutah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Badwolff ::

Kolesarstvo je kr hecen šport, neizmerni napori, ampak zmoreš jih vsak dan po 4,5 ur in več.
V večini ostalih športov nivo povsem pade, poškodbe narastejo ob takem tempu.
Nikol nisem prav zastopil tega.

Utk ::

Če je etapa 4,5 ure, se oni "matrajo" največ pol ure. Drugo gre (za njih) na izi.

KobayashiM ::

GupeM je izjavil:

Sprva so poročali, da je nesrečo zakrivil motor, a se je pozneje izkazalo, da je bil krivec varnostnik, ki je opozarjal na nevarnost na cesti.


Vir: rtvslo.si

Očitno bi bil motorist kriv.


https://x.com/Cyclingtimenews/status/18...

video- varnostnik, mahač z zastavico je naenkrat stopil vstran in v njega so se zaleteli. Ni bilo nobenega motorista blizu.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

val46 je izjavil:

Tle se je traba zavedati, da so tv prenosi omejeni in ne morejo čakati eno uro po koncu etape, da kolesar kao pride k sebi za podat izjavo. In tv produkcija je tista, ki da največ denarja organizatorjem. Sej to je povsod, ne samo pri kolesarstvu. Pač, tv pravice in show biznis. Nič drugega. Drugače pa, noben kamerman ne rine objektiva nekomu v obraz energetik. Sej veš da obstajajo zoom-i, k lahko iz 5 metrov približa kamero tako, kot da zgleda da kolesar dobesedno diha vanjo? In ti ne bi tega gledal? Kaj pa bi potem gledal? Prenos samo iz helikopterja?
Ne, takih posnetkov ponavadi ne gledam, kot tudi ne poslušam glupih vprašanj novinarjev. Všeč so mi posnetki na klancih z motorjev, tisto ko se posname par kolesarjev na nekih 20 metrov razdalje, ko se dajejo med sabo. Zakaj bi gledal kolesarja po cilju, ko mu kaplja iz ust, mi ni jasno.

Ja, show must go on, takle imamo.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

val46 ::

Vidim ja, da ne gledaš kakih intervjujev po cilju. Jaz ponavadi jih, pa ne vem kdaj sem zadnjič videl nekoga, ki bi mu kapljalo iz ust. Zgleda da si ti zadnjic videl ko je Primož izgubil tisti kronometer na touru in tudi zmago proti Tadeju. Pa pol misliš da so vsi taki in jim teče slina iz ust? Me zanima kako si se moral šele "zgražati" un dan, ko je zmagal un španski kolesar iz KERNa in ko je kazalo Vlasova v zadnjih par 100m, ko je res izgledalo, da bo izpustil dušo na kolesu?

buttcrack ::

zadnjič jim res ni bilo treba "pol" etape snemat WVA, ko je kri tekla iz njega...

val46 ::

Ja ok, s tem se strinjam. Pač, ni potrebno kazat poškodovane toliko časa, ampak je treba razumet, da je WVA bil nosilec tako zelene kot pikčaste majice in to, da en tak tekmovalec odstopi, je to kar velika novica in zadeva. Pač, kot sem gor napisal, kruha in iger...show pač, to se v današnjih časih pač prodaja. Ni samo kolesarstvo podvrženo tem tv kapricam. Je tega povsod dosti. Sej na kaki nogometni tekmi recimo, ko kdo koga pokosi, ga tudi kaže še par minut od blizu, kako se zvija po igrišču. Edino kar so dosegli na take vrste tekmah je to, da ne kažejo raznih "ekscesov", ko nagi recimo zatečejo na stadion. Predvsem zato, da se to ne bi pogosteje dogajalo. Če te nihče ne vidi, nisi pomemben. No, v kolesarstvu, ko je toliko ljudi ob progi in se stanje spreminja iz sekunde v sekundo, je to težje ali nemogoče izvest.

gusto ::

KobayashiM je izjavil:

GupeM je izjavil:

Sprva so poročali, da je nesrečo zakrivil motor, a se je pozneje izkazalo, da je bil krivec varnostnik, ki je opozarjal na nevarnost na cesti.


Vir: rtvslo.si

Očitno bi bil motorist kriv.


https://x.com/Cyclingtimenews/status/18...

video- varnostnik, mahač z zastavico je naenkrat stopil vstran in v njega so se zaleteli. Ni bilo nobenega motorista blizu.


Tole je katastrofano označeno s strani organizatorja, tukaj bi moral nekdo v zapor. Ta varnostnik je še najmanj kriv. Kako se ga naj sploh opazi, če je v isti ravnini s kolesarji in z uno malo zastavico. Dodatno še une špice na tleh po sredini niso bile zavarovane. Tole je za v arest.
Have you tried turning it off and on again?
««
91 / 93
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Olimpijske igre Francija 2024 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
21910217 (3054) Hypathia
»

Doping v vrhunskem športu

Oddelek: Loža
434062 (1754) nokken
»

Tour de France 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5411295 (8997) harvey
»

tour de france

Oddelek: Loža
333564 (2855) IČA

Več podobnih tem