» »

Samsung Galaxy A5 (2017) mnenja

Samsung Galaxy A5 (2017) mnenja

Sandi1987 ::

Ali je dober mobilnik? Koliko je slabši v primerjavi z Samsung Galaxy S7? Ali je A serija boljša od J serije?

RedDrake ::

Sodelavci imajo skoraj vsi te A5-ke.
Telefoni so super zmogljivi, odzivnost je še sedaj, skoraj leto po nakupu, odlična, ipd ...
Edini velik minus je fotoaparat, ki je v slabih svetlobnih pogojih precej veliko razočaranje, če ga primerjam z mojim S8 (ki ima precej enak fotoaparat kot S7).

Han ::

S7 ima predvsem hitrejši procesor, 1 GB več sistemskega spomina, višjo QHD ločljivost, boljši fotoaparat in malo boljšo baterijo, ki jo lahko polniš tudi indukcijsko (brezžično). A serija je boljša kot J.

beethoven ::

Za ta denar je A5 super telefon. Build quality se lahko postavi ob bok kakšnemu flagshipu, zaslon pa je tudi dober. Po nadgradnji na Oreo se mi zdi da deluje še bolj tekoče kot prej (edino Samsungov bloat in skin mi nista preveč všeč), tako, da tudi to ni problem. Edino, tako kot je nekdo že omenil, kamera je malo bolj švoh ob slabših svetlobnih pogojih. Podnevi, zunaj dela dobre slike, čim pa je slabša svetloba pa začne šepati. Nekdo, ki kupuje ta telefon mu dobra kamera ne sme biti prioriteta.

blackbfm ::

Za A serijo jz ne bi reku da so super zmogljivi.. če karkoli laufa v backgroundu se že pozna štekanje, na s7 se tega ne občuti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813365 (10038) toro69
»

Bi bil Samsung Galaxy A5 2017 prava izbira zame?

Oddelek: Mobilne tehnologije
221445 (1129) Badwolff
»

Predlogi za smartphone z najboljso kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214824 (12821) next3steps
»

dilema huawei ali samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8612304 (10378) next3steps
»

Samsung s 7 ali Iphone 7 katerega izbrati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8011633 (9804) nokia6310

Več podobnih tem