» »

Erudio e-šolanje Logistično inženirstvo

Erudio e-šolanje Logistično inženirstvo

Crestwood ::

Nevem, če je to pravo mesto za tale post but here we go!

Zanima me, če ima kdo izkušnje z Erudio Online študijem v Logistiki ali katerem drugem predmetu.

Razmišljam o vpisu v tale študij z njihovo "PREMIUM ONLINE" ali "FLEKSI ONLINE" paketom.
Vsak komentar je dobrodošel.

mackilla ::

Pravkar končujem študij na Erudio. Sam sem vzel Premium online način študija. Vse izpite opravljaš od doma preko spletne učilnice, če se ne motim moraš pri paketu fleksi izpite opravljati na sedežu šole.Predavanja se snemajo in če jih nimaš časa spremljati v živo jih lahko pogledaš kasneje. Če rabiš kakšno pomoč pri snovi so profesorji dokaj ažurni seveda pa ni isto kot klasični študij. V spletni učilnici so naložene vse skripte in gradiva, ki so potrbna za učenje.Meni ni žal, da sem se odločil za spletni študij in bi ti priporočal premium paket še posebej, če hodiš v službo in nimaš časa obiskovati predavanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

cerar88 ::

Lep pozdrav, Potrebovala bi skripto in če ima kdo posnetke ali zapiske predavanja za poslovno pravo. Namreč ostal mi je še 1 izpit (poslovno pravo) in moram doplačati 275 da dobim dostop do tega edinega izpita, ki mi je ostal, skratka oderuhi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI, IŠRM

Oddelek: Šola
201774 (1311) Ma_en_tm
»

FIŠ-fakulteta za informacijske študije

Oddelek: Šola
3411042 (5114) cheetah2
»

Online predavanja iz matematike

Oddelek: Šola
143148 (2936) elomat
»

Prenosniki na faksu (Feri) - uporabnost

Oddelek: Šola
153345 (2920) Pyr0Beast
»

FRI in ponavljanje letnika (bolonjski)

Oddelek: Šola
82383 (2139) mr1two

Več podobnih tem