» »

Uničen usb ključek

Uničen usb ključek

simnov ::

Najprej sem na ključek dal restore image od os x dmg datoteko. Potem sem pa v upravljanje diskov izbrisal obe particiji iz usb ključka in naredil eno ena particija je bila Efi. In zdaj kokor koli brišem formatiram ključek na tv napiše , da je z njim nekaj narobe.

Jst ::

Meni je od leta 2000, ko so bili UBS ključki 8 MegaBytov, do danes, ko je 128GB standard, crknilo toliko USB "storage" ključkov, da jih več ne štejem. USB in SD micro so najcenejši flash, kontrolerji tudi niso na nivoju "SSD", tako, da se mi je že večkrat zgodilo, da ko sem nov SD micro ali USB 3+ ključek priklopil na telefon ali prenosnik, če-ta postal vroč in umrl v roku parih minut, ko je bilo kaj "activity-ja".

Le zakaj so tako poceni?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

simnov ::

Meni ni crknil sem ga sam šel uničit.

Han ::

Poskusi ga izbrisat še z ImageUSB.

Riff ::

mogoče je pa usb šel, men pa crknir USb ko sem narobe zvezal usb od matične ba sprednjem delu ohišja drugače pa men ne crknejo kot po tekočem traku kar delajo :)

simnov ::

Riff je izjavil:

mogoče je pa usb šel, men pa crknir USb ko sem narobe zvezal usb od matične ba sprednjem delu ohišja drugače pa men ne crknejo kot po tekočem traku kar delajo :)

Diskpart mi je moral zbrisat neko skrito particijo pomoje samo kako to nazaj popravit.

Mare2 ::

- Upravitelj diskov
- Izbriši nosilec

simnov ::

Thx Han za ImageUsb sem v njemu izbral Zero usb drive in potem formatiral pa zdaj spet deluje. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključek USB 3.1 se obnaša skoraj kot USB 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
151846 (1434) MrStein
»

Incompatible USB Device

Oddelek: Strojna oprema
6942 (830) miraldi
»

USB ključ po namestitvi OS nanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
8908 (670) Redorange
»

podatki iz diskete

Oddelek: Pomoč in nasveti
312807 (2121) Invictus
»

USB KLJUČEK-TEŽAVA

Oddelek: Pomoč in nasveti
51101 (979) Han

Več podobnih tem