» »

Problem z miško

Problem z miško

Mamaplata ::

Pozdravljeni !

Imam en zanimiv problem : ko vklopim računalnik ( mrzli zagon) mi windows ne zazna miške
nato računalnik resetiram in miška se pojavi.
Najprej nisem imel instaliranih driverjev in sem mislil , da je zato , nato instaliram driverje in problem ostaja.Kaj bi lahko bilo narobe?
Miška je Genius Netscroll Optical PS2


Hvala.

pingo76 ::

Poskusi pri sosedu/prijatelju si sposoditi kako logitech miš in probaj. Imam občutek, da bo šla tista tvoja miš v kanto saj sem bil vedno razočarnan nad geniusovimi miškami. NE znajo in pika.

Mamaplata ::

Bom poizkusil.
Hvala za info.
Katere podgane se torej najbolje obnesejo?

voda ::

imam genius netScroll optično mišiko na PS2 in dela brez težav. Mogoče se najde kaj na - http://www.geniusnet.com.tw/.

pingo76 ::

Oh well:\ . Hotel sem ti le priporočati miš drugega proizvajalca ki ga sedaj ne bom omenil da ne bom "tepen". Saj tvojam miš najbrž dela če imaš vse prav naloženo sicer pa se tu pa tam najde tudi kaka konfiguracija ki ji ne paše. Priporošam ti da preizkusiš še kakšnega proizvajalca miši zlasti tistega ki je zelo popularen ker težav ne povzroča (brez levih gonilnikov). Upam, da tole ne bo zbrisano kajti namen tega sporočila ni propagandnega značaja ampak le gola pomoč uporabniku. In ja imam izkušnje z mišmi proizvajalca ki začne na G in so večinoma slabe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877294 (5946) specterss
»

kazalec miške sam potuje po ekranu

Oddelek: Pomoč in nasveti
273421 (2894) St_Leoric
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515318 (5318) ender
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524538 (3979) g0Run7
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482010 (1713) AndrejX

Več podobnih tem