» »

kako updatad driverje, če jih noče

kako updatad driverje, če jih noče

KontraCepec ::

Imam eno mrežno kartico, ki jo winxp sami prepoznajo in jo inštalirajo kot klasično Relatek čip kartico.
Jaz bi rad posnel driverje iz diskete, ne standardnih windowsovih. Ampak problem je, da vsakič ko dam update drivers iz a:\winxp mi javi da ni našel boljših driverjev kot jih imam že inštalirane.
Kako naj mu podturim te driverje iz diskete?

Equinoxe ::

Če se meni prav zdi XP-ji dejansko imajo boljše driverje.
Ker če imaš driverje na disketi in so to od proizvajalca originalne diskete - potem imaš že kar staro mrežno (ker sedaj pride zraven vse na CD-jih).
Tko, da imajo XP-ji morda novejšo verzijo in zato nočejo tistih driverjev z diskete.

Le ugibam seveda....:))

KontraCepec ::

za mrežne se mi zdi da so še vedno driverji le na disketah. samo ugibam seveda :)
Četudi je vse to res... hočem imet torej slabše driverje iz diskete. Torej je to sedaj nemogoče???

iskra ::

zakaj pa rabiš slabše driverje? a imaš kak samo destruktivno naravnan računalnik al kaj? dont fix it if it aint broken! :D

iration ::

> zakaj pa rabiš slabše driverje?

Mogoče bo underclocku?
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Mr.B ::

Ko rečes update driverje, moraš odklikati Advanced. Potem pa lahko izbiraš katerekoli gonilnike.

Drugače so pa v večini primerov ti. Windows gonilniki primerni le za nujno delovanje.
Meni recimo deluje MK če dam defoult WinXP gonilnike, ampak raspppoe ne deluje. Grafika ? A je kdo igral kakšne igrice z defoult driverji od Windowsov ?

V vsakem primeru ti bo MS ponudil podpisane gonilnike kot boljše kot pa nepodpisanih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

KontraCepec ::

ja hvala vsem predvsem mr.B. ratalo je.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bios ne zazna sata diska

Oddelek: Strojna oprema
323561 (3067) amigo_no1
»

SATA disk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111585 (1453) Shagrath
»

Mrežna

Oddelek: Strojna oprema
7837 (740) timork
»

XPji se ne zaženejo

Oddelek: Operacijski sistemi
312812 (2253) Paramedic
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452283 (1654) BlackHole

Več podobnih tem