» »

Gearbest nakupi in kuponi

Gearbest nakupi in kuponi

Temo vidijo: vsi
««
102 / 181
»»

bmwwww ::

@Tomson kaka koda za kak kolko tolko soliden portable bluetooth soundbar ? :D

krefi ::

kaksna koda za raspberry pi 3 b+ ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tomson ::

@kodrnusa:
edina razlika med Oneplus 6 International in Oneplus 6 Global, je pri slednjem podpora dodatnih Bandov B30 (AT&T), B32 and B71 (TMobile), ki za nas niso relavantni ter EU adapterju, ostalo je enako, tako hardversko kot softversko. Glede na že res ugodno ceno OP6 International modela (347€) ni razloga za občutno dražji Global model ...

@bmwwww:
od Soundbarov kolikor toliko solidni le ti dve opciji, ki glede na ceno nista slabi, nista pa primerljivi s 150€+ soundbari ...
Alfawise XBR Bluetooth Soundbar s kodo: GBalfXBR-08 iz 50€ na 46€
Xiaomi 33" TV Soundbar za 66€

@krefi:
žal že precej časa ni bilo kakšne kode za RP3 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tebodi ::

tebodi je izjavil:

Trenutno glede Gearbesta:
Naročil 11.11. Honor Band 4, sporočili, da jih je "zmanjkalo", da lahko vzamem kaj drugega, ne vedo pa, "kdaj bodo dobili novo zalogo".
To je seveda BS in bi jih moral kdo po prstih.
Sam bom še počakal kak teden, da kupljeno dejansko dobavijo, ker je cena + pogoji bila opazno boljša kot drugje.
Dobro je, da so podporo vsaj odzivno izboljšali v zadnjem času.

V informacijo, v mojem primeru so se pri Gearbestu držali obljube (rekli da bo "mogoče" od 18.11. nova zaloga) in 19.11. odposlali naročeno.

Priporočal bi se za vsakršno ugodno pondubo za Pocophone, kar jih bo okrog Black friday.

MucuCat ::

Tomson je izjavil:

@kodrnusa:
edina razlika med Oneplus 6 International in Oneplus 6 Global, je pri slednjem podpora dodatnih Bandov B30 (AT&T), B32 and B71 (TMobile), ki za nas niso relavantni ter EU adapterju, ostalo je enako, tako hardversko kot softversko. Glede na že res ugodno ceno OP6 International modela (347€) ni razloga za občutno dražji Global model ...






Kaj pravite oneplus6 ali mi8 in za kaj? Zdaj sta cenovno skoraj izenacena.

Enega od teh dveh bi vzel ta teden.

Dimnik ::

Jaz sem prejšnjo nedeljo vzel mi8 6/128 za 304eur, sem hotel vzeti op6 za 335e, ampak bi ga komaj konc meseca poslali, če. Mi 8 je pa že na poti, sem hotel sprobat malo drugo znamko, ker sem že dolgo na xiaomijih...mogoče ga prodam naprej, pa vzamem op6

M@73Y ::

@Tomson
Kakšna fajn koda za dobro avtokamero na Gearbest (npr. Xiaomi 70mai), priporočljivo iz Fast skladišč.
..jump into psytrance tunnel..

Kodrnusa ::

OP6 je po mojem boljša opcija. Moja ga ima in je res raketa, predvsem software je dodelan. Pa rootas ga lahko brez problema, pa 100 custom romov je za njega in dober development...Moj naslednji telefon bo tudi OP. Sedaj bom pa v petek vzel za sestrično tale OP6.

darkomiku ::

darkomiku je izjavil:

Hvala Tomson glede tv boxa. Bom mogoče raje počakal Mecool Pro L, ki ima 912 procesor.

Kaj pa kakšne preverjetno dobre noise cancelation slušalke? A je tukaj kakšna solidna konkurenca Sonyju, Bose-u, ...?


A mi noben ne more pomagat glede vprašanja o slušalkah? Ziher je že kakšen kaj nabavil ... ;)

Kodrnusa ::

@tomson Dej v petek zjutraj nalepi tvoje linke za roborock s50, OP6 ter še Dash charger EU plug za OP6 , da bom naročil prek tebe. Kolikor se trudiš tukaj na forumu, upam da se ti vsaj malo povrne.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

goba ::

UIISII HM7 so ene boljših poceni slušalk na GB, če si imel kaj takšnega v mislih.

gregor ::

ali se že morda ve kdaj bo na voljo mi mix 3 global version?

je že kar nekaj časa zunaj, pa še vedno ni te verzije, verjetno ne uspejo izdobavit niti vseh naročil za CH verzijo..., mogoče je to razlog

LP

Killermode ::

gregor je izjavil:

ali se že morda ve kdaj bo na voljo mi mix 3 global version?

je že kar nekaj časa zunaj, pa še vedno ni te verzije, verjetno ne uspejo izdobavit niti vseh naročil za CH verzijo..., mogoče je to razlog

LP

Glede na to da že v osnovi podpira mi mix 3 vse frekvence ne vidim smisla, da bi delal še global verzijo.

Tomson ::

@MucuCat:
Moja zadnja dva telefona sta OnePlus 5T in Xiaomi Mi Mix 2S, se pravi podobna primerjava kot med OP6 in Mi8, s tem da imata slednja oba OLED zaslon. Kar se uporabniške izkušnje tiče sta mi oba super, ker imata vsak svoje lastne rešitve/bližnjice, ki so zelo uporabne, pri obeh lahko pričakuješ hitro, odzivno delovanje, če uporabljaš kakšen launcher, bo tudi izgled enak. Kar pa se razlik tiče, OP6 že ima nadgradnjo na Android 9, kamera je pri Mi8 brez dvoma nekoliko boljša, OP6 ima še 3.5mm priključek, sicer pa tudi sam mislim da sta oba modela top za ceno in se z nobenim ne zgreši, gre mogoče bolj za stvar preferenc, npr. OnePlus vs Xiaomi ...

@M@73Y:
Alfawise F1 je dobra opcija, z LCD zaslonom, trenutno v EarlyBird FlashSale za 36€ ... Za Xiaomi 70mai pa trenutno kakšne kode ni, iz EU trenutno najugodneje iz Fast-29 skladišča za 32€ + 5€ poštnina ...

@darkomiku:
sam imam tale model, Xiaomi Noise Reduction za 52€. Niso poceni, sem jih pa primerjal z nekajkrat dražjim Bose QC20 modelom in sta tako po kvaliteti zvoka kot po procentu odstranjevanja šuma okolice zelo zelo primerljive.

@Kodrnusa:
hvala, objavim, bodo tudi kakšne dobre kode v petek, upajmo ...

@gregor:
zaenkrat še ni kakšne informacije. Sam imam naročeno trenutno Mi Mix 3 verzijo, pa da vidimo, sporočim prve vtise, ko dobim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Danes kar nekaj dobrih dealov pametnih telefonov iz EU skladišča ter -9€ v košarici:

Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB pametni telefon v FlashSale za 338€ (EU skladišče)
Xiaomi Pocophone F1 Global 6/128GB pametni telefon v FlashSale za 302€ (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64GB pametni telefon v FlashSale za 169€ (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon v FlashSale za 112€ (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6A Global 2/16GB pametni telefon v FlashSale za 80€ (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon v FlashSale za 160€ (EU skladišče)
Huawei Honor 10 Global 4/128GB pametni telefon v FlashSale za 323€ (EU skladišče)

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Killermode je izjavil:

gregor je izjavil:

ali se že morda ve kdaj bo na voljo mi mix 3 global version?

je že kar nekaj časa zunaj, pa še vedno ni te verzije, verjetno ne uspejo izdobavit niti vseh naročil za CH verzijo..., mogoče je to razlog

LP

Glede na to da že v osnovi podpira mi mix 3 vse frekvence ne vidim smisla, da bi delal še global verzijo.


Jaz pa vidim smisel, zaradi dveh zadev:
- ne znam naložit rom- z slovenščino, ne obvladam tega področja, ni ravno enostavno...
- ni priložen eu polnilec

sicer pa tako ali tako nimam $$$, nakup je prestavljen na Q1/2019 ;), do takrat pa se lahko marsikaj spremeni, morda že pride mi mix 4 ;)

LP

Tomson ::

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP36 iz 160€ na 142€
Xiaomi Mi Mix 3 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPMX32 iz 578€ na 560€
Xiaomi Mi Mix 3 8/256GB pametni telefon s kodo: GBMPMI3Xiz 623€ na 614€
Xiaomi Redmi 6 Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMPR620 iz 112€ na 96€
Xiaomi Redmi Note 5 Global 4/64G pametni telefon s kodo: GBMPN512 iz 204€ na 160€
OnePlus 6T 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMP6T iz 534€ na 509€
OnePlus 6T 6/128GB pametni telefon s kodo: GBMPOP6T iz 507€ na 477€
Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1116 iz 329€ na 323€
Xiaomi Mi 8 Pro Global 8/128GB pametni telefon s kodo: GBMPM8P iz 507€ na 480€
Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1111A2 iz 181€ na 169€
Xiaomi Redmi 6 Global 3/64GB pametni telefon s kodo: GBMP78 iz 115€ na 100€
Asus Zenfone 5 Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMP1120 iz 293€ na 281€

danes ob 14:00 Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 3/32GB pametni telefon s kodo: GBMP6P iz 160€ na 139€

Vse Gearbest kode na enem mestu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Buggy ::

@Tomson: za tale TV box imas morda kaksen nasvet ali celo kaksno kodo pred dejanskim nakupom.

Gledam Mecool M8S PRO L 4K TV Box Amlogic S912 Bluetooth 4.1 + HS - EU PLUG VOICE REMOTE CONTROL ( 3GB RAM + 32GB ROM ) s postnino iz Fast-23 (Ceska/Nemcija) za 60€

V GB walletu imam se 31€. Ali lahko polovico placam iz walleta in ostalo prek PayPal?

TNX

Tomson ::

Trenutno sicer je koda, a ker je FlashSale cena kar dobra ni dosti razlike:
Mecool M8S Pro L S912 Android TV Box s kodo: GBME3 iz 53€ na 52€

Če bi sam kupoval Android Box s Android TV operacijskim sistemom bi se odločal med omenjenim Mecoolom in novim Xiaomi Mi Box S modelom. Redna cena je sicer kar visoka, je pa skoraj vsak teden akcija za 49€. Če je WiFi dovolj, ni potreben po ethernet povezavi bi se sam nagibal Xiaomiju, sicer je boljša izbira Mecool.

glede plačila pa jasno, porabiš kolikor imaš na Walletu, ostalo lahko preko Paypala. Ampak, pri večini artikolov, ki so v FlashSale ali s kodo, se omenjenih sredstev ne da uporabit. Pač poizkusiš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SubOrbit ::

@Tomson: ko bo koda za Mi Box S, se priporočam! Hvala!

AndreAS ::

SubOrbit je izjavil:

@Tomson: ko bo koda za Mi Box S, se priporočam! Hvala!

+ Stratos URA ko bo...

Buggy ::

@Tomson: TNX, sem vzel kar iz mojega linka ker je EU warehouse, pa se 3/32 je, polovicka iz GB walleta je pa delala.

nerro32 ::

Sem napisal že v temo o prenosnikih, pa vidim, da je tu bolj aktivna debata:

Kakšne izkušnje morda s Teclast f6 pro? Tale mi izgleda kar soliden za tak denar. Je morda še kakšna boljša opcija do 500EUR (do 15", full HD, Win10, 8GB RAM, vsaj 120GB SSD, solidna baterija, spodoben procesor, ni potrebe po convertible zadevi ali touchscreenu)?
Za office, YT, ogled filmov, surfanje med zavihki in ostale študentske zadeve.

Sem počakal z nakupom do tedna črnega petka, ste morda že zasledili kako super ponudbo za prenosnik, ki bi ustrezal navedenim kriterijem? Na GB ali kje drugje.

IcyFox ::

A kdo mogoče ve, če je normalno da mi iz HK skladišča že 20 dni pošiljajo pošiljko, z EU Priority line, in že 10 dni piše da je bila predana naši pošti?
Se mi zdi malo dolgo...

Dimnik ::

Verjetno fake sledilna...

Poglej na 1tracking

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

IcyFox ::

Dimnik je izjavil:

Verjetno fake sledilna...

Poglej na 1tracking


1tracking isto kaže...

Dimnik ::

Kaj pa naša pošta kaže?

amacar ::

Iz kitajske 20 dni ni nič nenavadnega. Sem čakal že tudi 30 dni iz gearbesta s priority line.

IcyFox ::

Dimnik je izjavil:

Kaj pa naša pošta kaže?

nimam trackinga za našo pošto

Looka91 ::

@Tomson: a je smiselno pricakovat upad cene za xiaomi m365, glede na to da se pricakuje black friday? Cene trenutno so bolano visoke...

IcyFox ::

Kako pa je s tem, če paket ne bo prispel? Dobim denar povrnjen?

Tomson ::

@nerro32:
okoli 500€ je tole ena najboljših opcij ta hip: Huawei Honor MagicBook za 534€ (še 10h EarlyBird FlashSale). 14" FHD IPS, AMD Ryzen 5, 8GB RAM, 256GB SSD, Windows 10, kovinsko ohišje, 4x Dolby zvočniki, FullSize tipkovnica, osvetljene tipke, si ga že tudi sam nekaj časa oglejujem, bo za ženo kmalu padel ...

@Looka91:
Trenutno je Xiaomi M365 za 338€, kar je precej dobra cena, 11.11 je sicer bil 317€ npr. ko je bil res znižan, ceneje pa ga letos nikjer nisem zasledil, za BF nisem zasledil da bi bil kaj posebej znižan, a nikoli se ne ve, je možno da zopet zajadra proti 317€ ... Je pa sedaj zopet opcija za Xiaomi M365 Europe Version za 338€, je možno pošiljanje v SLO ...

@IcyFox:
v najslabšem primeru dobiš full refund preko PayPal dispute, marsikaj pa se da tudi direktno dogovorit, le včasih malo traja ... Sicer pa pri 20 dnevih še ni panike, se pa včasih splača na lokalni pošti preverit, tu in tam se zgodi da imajo paket, pa nič ne javijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

THXMASTER ::

lahko kdo priporoča dobre/kvalitetne bluetooth slušalke? max 20eur

rabim za telefoniranje v avtu,lahko so in-ear al pa za zataknit za uho.

buneech ::

IcyFox je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Kaj pa naša pošta kaže?

nimam trackinga za našo pošto

http://sledenje.posta.si/ probi tracking številko vpisat not, bi mogl pokazat

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

Trenutno sicer je koda, a ker je FlashSale cena kar dobra ni dosti razlike:
Mecool M8S Pro L S912 Android TV Box s kodo: GBME3 iz 53€ na 52€

Če bi sam kupoval Android Box s Android TV operacijskim sistemom bi se odločal med omenjenim Mecoolom in novim Xiaomi Mi Box S modelom. Redna cena je sicer kar visoka, je pa skoraj vsak teden akcija za 49€. Če je WiFi dovolj, ni potreben po ethernet povezavi bi se sam nagibal Xiaomiju, sicer je boljša izbira Mecool.

glede plačila pa jasno, porabiš kolikor imaš na Walletu, ostalo lahko preko Paypala. Ampak, pri večini artikolov, ki so v FlashSale ali s kodo, se omenjenih sredstev ne da uporabit. Pač poizkusiš ...


A se pri teh zadevah nam slovenčkom splača vzet Voice control? JAz bi skoraj rekel, da ne ... po moje je bolj uporaben navaden daljinec. Kaj menita?

Tomson, vidim, da je pri teh Xiaomi Mi Box S ponavadi kar precejšen zamik z odpošiljanjem. Sicer bi ga jaz tudi vzel. Upam, da bo kakšna akcija iz EU skladišča.

MucuCat ::

@Tomson

če boš imel kakšno dobro akcijo za One plus 6, se priporočam.

Sem se odločal med Mi8 in One plus 6 pa me je boljši developement na slednjem premamil :)

Tomson ::

@THXMASTER:
od klasičnih Bleutooth slušalk vsekakor Meizu EP51 (HK skladišče ali EU skladišče), alternativa Xiaomi BT InEar (CN skladišče ali EU skladišče), če pa imaš v mislih Bluetooth slušalko pa Xiaomi Mi BT Headset ali zanimiva opcija Xiaomi Mini Single EarBud z mikrofonom ...

@darkomiku:
verjetno res ne kar se Boxov tiče, je sicer samo dodatna funkcionalnost, glede na teste pa v praksi super deluje, za tiste ki jih pritegne, uporabno npr. ko je potrebno vnašat tekst in se lahko uporabi namesto tipkovnice, na enem od testov so bili precej navdušeni nad funkcionalnostjo, na koncu so zapisali: Do not choose the versions without the Voice Remote Control. :) Sicer pa je trenutno iz EU skladišča, za 3/32GB Voice verzijo precej dobra cena, ni razlogov za drugo opcijo, kjer kot gledam niti ni zaloge ... Zamik pri Xiaomi Mi Box S modelih pa je verjetno zaradi velikega povpraševanja in naročanja ko je bila cena dvakrat 49€ ...

@MucuCat:
seveda, so vse kode redno objavljene, do petka pa bo sigurno kakšna dobra akcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bmwwww ::

Tomson je izjavil:


@bmwwww:
od Soundbarov kolikor toliko solidni le ti dve opciji, ki glede na ceno nista slabi, nista pa primerljivi s 150€+ soundbari ...
Alfawise XBR Bluetooth Soundbar s kodo: GBalfXBR-08 iz 50€ na 46€
Xiaomi 33" TV Soundbar za 66€


Falil v vprašanju... bolj je bil mišljen kot "mini" portable soundbar oz. prenosen zvočnik.

Hvala.

#33 ::

Je kaksna koda iz eu skladisca za xiaomi mi 8 6/128 ?

Recordman ::

Tomson je izjavil:


če pa imaš v mislih Bluetooth slušalko pa Xiaomi Mi BT Headset ali zanimiva opcija Xiaomi Mini Single EarBud z mikrofonom ...


Prvo dobis na mimovrste za 10€ in se angleska verzija je. Info o klicani stevilki, prazni bateriji, povezavi, dosegu ti pove slusalka, ce narocis z drugega konca sveta bo po pricevanju kupcev govorila kitajsko.

Sam je ne priporocam zaradi prenizke glasnosti. Mogoce je razlog tudi v slabsem nastavku za uho, ki prepusca prevec suma iz okolice ali kje drugje, ampak zunaj, na cesti, ob obicajni jakosti hrupa, sogovornika slisis precej slabo. Na najvisji glasnosti,seveda.

knap ::

Tomson, ko boš nekaj čaasa imel v uporabi mi mix 3, prosim napiši ali si zadovoljen, kaj te moti...
Ali boš manjal rom, kaj boš dal gor?
Je to kompleksno opravilo?
___

Ali je morda kdo od vas naredil bolj podrobno primerjavo (kakšne so razlike) med:

- roidmi F8
- jimmy JV51

Seveda gre za brezžična vakumska sesalca.

Hvala

LP

kratos ::

Je kakšna aktualna koda za Soocas x3 ? gledam iz EU skladišč pa je osnovna cena cca. 40€ + 10€ poštnina. Vem pa da je bila cena že bistveno nižja, se morda motim ?

barakus ::

Ali je že kdo naročal escooter iz gearbesta? Gledam xiaomija edina opcija za pošiljanje je "
FREE SHIPPING to Slovenia Via Priority Line" ali je to isto kot Priority Line EU oz. kakšne so možnosti, da fašem carino?

milos621 ::

THXMASTER je izjavil:

lahko kdo priporoča dobre/kvalitetne bluetooth slušalke? max 20eur

rabim za telefoniranje v avtu,lahko so in-ear al pa za zataknit za uho.


Imam Awei 980. Zelo dober zvok. So pa od 920 do 980 samo po dizajnu različne.

gregor ::

Tole moram naročit za sodelavko:

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_...

Ali se da dobit še kakšno kodo oz je to najceneje?

Hvala

LP

Bye ::

IcyFox je izjavil:

A kdo mogoče ve, če je normalno da mi iz HK skladišča že 20 dni pošiljajo pošiljko, z EU Priority line, in že 10 dni piše da je bila predana naši pošti?
Se mi zdi malo dolgo...

To je normalno. Čeprav mi je bil telefon odposlan 2.11. prek EU priority line, sem komaj pred nekaj dnevi lahko začel spremljati njegovo pot preko trackinga. Šele včeraj pa se je njegovo sledenje omogočilo pri nacionalni pošti. Dostava bo danes ali jutri, tako da ne skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

NikolormousB ::

Ali je morda kdo od vas naredil bolj podrobno primerjavo (kakšne so razlike) med:

- roidmi F8
- jimmy JV51

Seveda gre za brezžična vakumska sesalca.

Hvala

LP


Tole tudi mene zanima. Pa če je kakšna koda.

gregor ::

Mene tudi :)

Ta video je bil naloženm pred 6 urami, ker pa sem v službi, ga ne morem pogledat. :'(

Roidmi F8 Storm vs Jimmy JV51: Battle of the Xiaomi Cordless Vacuum


LP

barakus ::

Ali je normalno, da pod Priority Line piše tako:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

Tomson ::

#33:
ZA Xiaomi Mi 8 Global 128GB trenutno le FlashSale za 347€, a ShipOut čez 1mesec ...

@barakus:
električni skiroji prispejo brez dodatnih stroškov, le preko Railway je dostava nekje 2meseca ...

@gregor:
trenutno kakšne kode ni, je omenjena FlashSale cena najnižja, ceneje bil le na 11.11 za 104€ ...

@NinjaMig21:
Kljub večji razliki v ceni, med Roidmi F8 in Jimmy JV51 ni bistvenih razlik v prid dražjega. Glede na vse teste kar sem jih prebral se Jimmy malo bolje odreže na preprogah, sicer pa sta precej enako učinkovita. Jimmy ima malo več opreme/nastavkov, se lažje čisti in je ceneješi. Trenutno je Jimmy JV51 iz EU skladišča za 151€, medtem ko je Roidmi F8 sicer najceneje do danes, a še vedno 249€ iz HK skladišča ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
102 / 181
»»