» »

Desperados Wanted Dead or Alive

Desperados Wanted Dead or Alive

DJ ROK ::

živjo ali mi lahko poveste kako se naredi 4 soba pri igri Desperados Wanted Dead or Alive jaz sem tiste pobil in zdaj ne najdem konca da bi šel v drugo sobo. Ali moram mogoče tiste konje kam dati.

VuLc4n0 ::

a je to tista misija k unga črnca rešiš?
potem greš na konja in proti izhodu (izhod je tam kjer si prišel noter) potem pa klikneš tam na spodnji del zaslona in končal si misijo( maš eno pot navzdol, široooka je:D ). upam da sem ti pomagal,

LP
http://christinalake.cjb.net

DJ ROK ::

nič mi nisi pomagal še zmirom jo ne morem narediti.

flipflop ::

Kaj pa če bi si poiskal kakšen vodič na netu? Bo prej kot če čakaš odgovor s foruma.

DJ ROK ::

daj mi ti kakšnega povej.

flipflop ::

Za kaj? Si ga ne znaš sam?

gonilnik ::

flipflop::D dobra ti je ta
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

DJ ROK ::

zdaj sem to sobo naredil in zdaj pa ne znam narediti 5 sobo ko moraš enega krokodila vbiti in ga sploh ne moreš.

pingo76 ::

Glede nato da imaš rešitve v rokah ti lahko svetujem le da prenehaš igrati to igro oz. da si klimatiziraš sobo saj je notri prevroče da bi možgani prav delali.:\

Potrudi se no!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

DJ ROK ::

živjo ali mi lahko prosim poveste kako se naredi 8 sobo tam če kakšnega ustreliš si takoj game over.

VuLc4n0 ::

Jaz ti priporočam da to igro zbrišeš z trdega diska in jo ne igraš tam do novembra ko bo že malo bolj mrzlo>:D. Enkrat probaš ( ''Ja tam če kakšnega ustreliš si takoj game over'' )potem pa takoj jokat na forum da če koga ustreliš game over. Najdi si rešitev v googlu in če ti tudi to ne pomaga, pol jokat na forum.

Ja, ej potem takem ne smeš nikogar ustreliti>:D . Pač ne streljaj, če si rekel da je game over ko nekoga ustreliš.

LP>:D
http://christinalake.cjb.net

flipflop ::

DJ ROK,a se ti delaš norca al kaj? Tam malo više imaš link do rešitev igre. Bila je tudi slovenska napisana v Jokerju. Sploh pa ti za vsako misijo da navodila,kaj je treba narest. Kaj je sploh užitek igrat,če ti vse drugi povejo,pol pa ti sam to narediš?

VuLc4n0 ::

DJ ROK emmm...ej če še nisi opazil imaš zgoraj v besedi ZAKAJ oziroma v črki K povezavo do rešitve te igre. Pa ne se delat norcaz nas>:D

>:D PS: ko boš v deveti sobi nas ne pozabi vprašat za rešitev>:D
http://christinalake.cjb.net

MrGTO ::

evo se mene.
Sem naredu vse sobe do 20-e....razen 9-e :D :D :D
Torej kako pobiti vse une okoli ognja?!?!?!?

Lp, Blaž

Vikking ::

une okol ognja sploh ne ubiješ, tiste pustiš namiru, se sploh ne dotikaš, sicer je pa ta igrca čist simpl za igrat pa nardit vse levele, je pa ful fino igralna, in sm prav jezen k ne nardijo nadaljevanja!

MrGTO ::

Zivjo!

No po dolgem cajtu spet tu...
vse sem naredil, samo tistega tujca v plavem ne znam odvlect s sabo. Ne znam ga posaditi na konja....kako ste to vi naredili?

Lp, Blaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Painkiller (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1078829 (4174) Outsajder
»

god of war 2

Oddelek: Konzole
252047 (892) laught
»

Obrnil Desperadose :-)

Oddelek: Igre
252264 (1297) Vikking
»

Painkiller problem....

Oddelek: Igre
8963 (756) krho
»

Chaser - pomoč

Oddelek: Igre
451336 (1014) WildTHink

Več podobnih tem