» »

Top Gun: Maverick (2019)

Top Gun: Maverick (2019)

Temo vidijo: vsi
««
2 / 10
»»

oo7 ::

Ker avion je tole ?



Tole bo pilotiral Tom Cruise.

msjr ::

oo7 je izjavil:

Ker avion je tole ?

Kot že rečeno F/A 18, ki je tudi tudi poleg F 16 uradno TOPGUN letalo.

To so v bistvu še zadnja letala, za katere je treba znati letet, za vse ostale kasnješe modele je nekdo dobro parafraziral: rabiš motor, računalnik potem pa lahko oboje obesiš na kamen pa bo letel...

gendale2018 ::

s tem da morata bit in motor in računalnik dovolj močna :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

vostok_1 ::

Resno ne vem, kaka bo zgodba...

a bodo severno korejci tokrat baddies? Kitajci? Spet rusija?

Kitajci jasno ne morejo biti, ker holivud to ne bi nikoli dovolil, glede na to, da je kitajski movie trg skoraj toliko vreden kot ameriški dandanes.
Severno korejci? Malce politično nerodno.

Mam sicer še par idej, ampak let's see in two years time.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Resno ne vem, kaka bo zgodba...

a bodo severno korejci tokrat baddies? Kitajci? Spet rusija?

Kitajci jasno ne morejo biti, ker holivud to ne bi nikoli dovolil, glede na to, da je kitajski movie trg skoraj toliko vreden kot ameriški dandanes.
Severno korejci? Malce politično nerodno.

Mam sicer še par idej, ampak let's see in two years time.



Ruse ne, ker imajo boljše avione in najboljše pilote >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Sheteentz ::



O moj bog, tole bo brezmožganska uživancija par excellence, že uvodni glasbeni motiv mi je naježil kožo!

oo7 ::

Top Gun: Maverick Official Trailer (2020) Tom Cruise

gddr85 ::

pa ne da so mu pustil letet f18? :))
sicer bo pa vse odvisno kolk bo dober scenarij, cgi in tom cruise že vemo da bo ok..

oo7 ::

Tom Cruise se je v filmu Misija Nemogoče Fallout naučil leteti z helikopterjem in posnel vse sam tako, da me ne bi čudilo popolnoma nič če je tudi sam vozil letalo :)

gddr85 ::

ja, samo eno je pilotirat kak helikopter, cesno al pa kak piper, drugo pa f18 jet fighter...let me guess, zraven se je pa naučil še katapultirat iz letalonosilke in potem nazaj pristat in pravilno zadet zajlo, right? šur šur :))

2dark ::

Zagotovo je zadaj sedel pilot, ki je pilotiral letalo.

Ah.. ko trčiš v krizo srednjih let in misliš, da si star 25.. Smešno izpade, ko se ostareli dedec šopiri in misli, da je star 25.

Če niste vedeli. TOP GUN je film o gayih. Si želiti biti gay? Očitno.

Sheteentz ::

The gays are beating the russians!

evo, tole je izvrsten enovrstični povzetek celotnega filma. Ampak film je vseeno odličen, eh, kaj odličen, Top Gun po mojem mnenju vstopa v polje sublimnega, bolje ne more bit.

vostok_1 ::

Originalni top gun je bil dober ja.

Sicer pa ne vem kaka je zgodba za novega, ampak komot bi lahko naredili kao dvoboj med človekom in AI.
Vojske sveta so dale online avtonomna letala, ki pa so zašla out of control.
Maverik and his team of apprentices save the day.

I'd fucking watch that.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

pegasus ::

Kot mulcu mi je bila B produkcija Iron Eagle veliko bolj všeč. :)

Invictus ::

Še nihče objavil...

"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PunkDude ::

Malo letenja, malo vožnje z motorjem :)
A je znan plot?

scipascapa ::

Jennifer bo spet huda v tem filmu :)

Nikec3 ::

Trailer je dober.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

Dejansko je videti ok; čeprav saj filmi od njega so vsi več ali manj ok, le nikakor se ne moreš vživeti v vlogo, ki jo igra, ker vedno vidiš le Tom Cruisa in njegov nasmešek:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

PunkDude je izjavil:

Malo letenja, malo vožnje z motorjem :)
A je znan plot?


The plot is unknown at this time.

Vazelin ::

Tom vedno delivera. Valda junija v kino:)

oo7 ::

Na IMDB piše tudi Val kilmer - Iceman

Gregor P ::

... un pa bo pol admiral pa to:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Sheteentz ::

Plot bo klasična zgodba o vzponu junaka: odkritje, vzpon, obvezen padec nekje na dveh tretjinah, kanček samorefleksije in zmagoviti višek. V kaj bodo pa to zapakirali pa niti ni toliko pomembno. Tako, kot ni bilo pomembno v originalu. Važno, da je cheesy na kvadrat.

vostok_1 ::

Invictus je izjavil:

Še nihče objavil...



Looks like a fuckton of nostalgic cringe, ampak that aside...it might be awesome.

Tom, izven njegovega kulta, me še ni razočaral.

Glede zgodbe...mi deluje, da bo res nekaj z AI.
Efekti pa tudi zgledajo top-notch.

Definitivno kino. I'll have this on my list.

Me pa moti, da še vedno uporabljajo antične F18. Saj vem, da je F35 a pile of garbage. Ampak vsaj zgleda dobro, pa še je carrier compatible.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

lynxslo5 ::

Ko je bil prvi Top Gun film predvajan v Kino Center Kranj leta 87, je bilo takšen naval za karte, da je množica obiskovalcev s tako silo pritisnila na predprostor, kjer prodajajo karte, da je počilo pleksi steklo na vratih. Kino center je pokal po šivih. Bila je cela norišnica. To so bili še zlati časi, ko smo vsi hodili v kino večkrat na teden.

scipascapa ::

ni bilo nakupovalnih centrov, ni bilo neta kot danes, ni bilo đesimujotov, pač druga odvisnost kot danes, pa tudi cena karte je bil nižja kot danes.

vostok_1 ::

Kdo bi si mislu, da sem že 3x pogledal trailer.
This might be the only sequel in the last decade i actually want to see.
Prizori zgledajo res pristni. Super.

Edino kar me moti, je da tom cruise se ne stara. A on je tudi na tisti terapiji transfuzije krvi od mladine?
By now, bi moral imeti vsaj nekaj sivih las. Vsaj, da bi mu jih pobarvali če ne drugega.
Feels wrong.

Sicer pa i'm watching this, tud če bodo sovražniki nezemljani.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

z3ro ::

Jaz v trailerju nisem videl česa posebnega, prvi del mi je bil drugače zakon, eden boljših filmov že iz otroštva. Upam da bo drugi del vsaj pol tolko dober.

vostok_1 ::

Gre za subtilnosti.

Najprej seveda lahko opazimo, da je center pozornosti še vedno on in ne black-latino, androgenous trans woman.
Že to je dober znak.
I'm optimistic.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Vseeno treba bit previden, ker trailerji niso merilo.

Ampak lahko vidimo, da rookiji, kateremu bo predal štafeto so ok. White dude, latino mešanka. Skratka, they didn't go overboard with it.
Zgleda obetavno, da.

Je pa res minimalno CGIja. Še krila reaktivca se vidi, kako se zvijajo pri manevriranju.
Če ne drugega, bo vsaj vizualna poslastica.
In ja, sem še en 3x dodatno pogledal trejler.
I'm sold zaenkrat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Prvi film Top Gun je režiseral brat od Ridlija Scott-a Tony Scott.

Sheteentz ::

Eh, jaz sem že ene desetkrat pogledal ta trejler. Itak so notri edine scene vredne ogleda. Tudi če filma ne bo, jaz sem zadovoljen.

oo7 ::

Top Gun: Maverick Trailer Sparks Controversy Over Change to Tom Cruise's Jacket

https://www.ign.com/articles/2019/07/22...

Vazelin ::

Tom Cruise je GOAT kar se tiče holywoodske ekstravagance. V akcijskih trilerjih je tako dober, kot Marlon Brando ali Daniel Day Lewis v karakternih moviejih. Če bi moral reči igralsko sopomenko za Holywood bi rekel Client Eastwood ali Tom Cruise. Cruise je eden redkih v poslu, ki mu uspeva že desetletja. In vedno ima na voljo odlične zadeve. Še največji pofl je bila Mumija. Kljub več desetletij trajajoči karieri mu ni potrebno snemati filme B ali C produkcije. In pred sabo ima sigurno še 5 let na najvišji ravni kar se igralstva tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kurzweil ::

Top Gun je zgleda naslednji film, ki ga bodo zdemolirali v Hollywoodu. Je pa res, da če odštejemo nostalgijo in neko sentimentalnost zaradi časa, ko smo ga gledali, je tudi 1. del butast. V bistvu je največji dosežek 1. dela Top Gun dejstvo, da so takrat že propadajočo firmo za špegle Ray Ban nazaj postavili na noge.

Napovedujem neumnost, ki bo na koncu pristala pri oceni 6.5 na IMDB... upam, na še malce več USA propagande, kot v prvem delu, da bo stvar še bolj debilna.

Vazelin ::

Meni je trailer kul, cheesy as fuck ampak kul. Mislim je vse... odlična silhueta z letalom in meglico, potem alpha Tom Cruise na motorju z ray bankami. Končni trailer pa itak še pride, ki bo imo veliko daljši

GRT ::

Kurzweil je izjavil:


Napovedujem neumnost, ki bo na koncu pristala pri oceni 6.5 na IMDB... upam, na še malce več USA propagande, kot v prvem delu, da bo stvar še bolj debilna.

Ja škoda. Zadeva bo na nivoju Mission Impossible, ČE, tako da se ve kaj pričakovat.

djabi ::

Vazelin je izjavil:

Tom Cruise je GOAT kar se tiče holywoodske ekstravagance. V akcijskih trilerjih je tako dober, kot Marlon Brando ali Daniel Day Lewis v karakternih moviejih. Če bi moral reči igralsko sopomenko za Holywood bi rekel Client Eastwood ali Tom Cruise. Cruise je eden redkih v poslu, ki mu uspeva že desetletja. In vedno ima na voljo odlične zadeve. Še največji pofl je bila Mumija. Kljub več desetletij trajajoči karieri mu ni potrebno snemati filme B ali C produkcije. In pred sabo ima sigurno še 5 let na najvišji ravni kar se igralstva tiče.


Jaz bi dodal še Keanu Reeves. Ampak ja, karakterno je Tom Cruise kakšno stopničko više.

DamijanD ::

Jaz bi rekel karierno, ne karakterno

meho7 ::

20 years too late :8)

Sheteentz ::

Jaz bi rekel, da je tempiranje dejansko kar dobro. Tisti, ki so premladi, da bi gledali original z vsemi glupostmi, kot so tuširanja v slačilnicah in dramatični vložki na nivoju Santa Barbare, bodo v kino leteli že za to, da vidijo Tomija, tisti stari, ki smo ta film gledali (ne nujno ob nastanku) pa smo vse te gluposti pozabili, in se spominjamo samo awesome momemontov.

Skratka, fenomen originalnega filma je v tem, da je spomin na ta film mnogo boljši, kot pa sam film. Vnovični ogled bi to fantazmo odpihnil, ostal bi pa samo občutek sramu, da smo takšno sranje sploh gledali.

vostok_1 ::

Kurzweil je izjavil:

Top Gun je zgleda naslednji film, ki ga bodo zdemolirali v Hollywoodu. Je pa res, da če odštejemo nostalgijo in neko sentimentalnost zaradi časa, ko smo ga gledali, je tudi 1. del butast. V bistvu je največji dosežek 1. dela Top Gun dejstvo, da so takrat že propadajočo firmo za špegle Ray Ban nazaj postavili na noge.

Napovedujem neumnost, ki bo na koncu pristala pri oceni 6.5 na IMDB... upam, na še malce več USA propagande, kot v prvem delu, da bo stvar še bolj debilna.


Danes obstaja zelo preprosto pravilo čez palec.
Bolj kot je nekaj zdemonizirano, boljše je.
Tko, da upam, da bo spet
"critics 15%, audience 95%" razmerje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Danes obstaja zelo preprosto pravilo čez palec.
Bolj kot je nekaj zdemonizirano, boljše je.
Tko, da upam, da bo spet
"critics 15%, audience 95%" razmerje.

Povej en primer takega filma.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Alita battle angel. Baje je alt-right film (shhh...it's really not). Zato pa je dober.

Glede nesorazmerja pa je bil zdaj, nedolgo nazaj en...kaj že....M-Power, pomagaj...
Sicer pa je več takih, ki imajo "critics" visoko, "audience" pa nizko. Ta zadnji SoyWars pa tko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Se kdo spomni Top Gun sceno z odbojko na mivki? Haha kako cheesy je tisto vrtenje žoge na prstu na začetku :D... lets go! :D




:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Kurzweil je izjavil:

Top Gun je zgleda naslednji film, ki ga bodo zdemolirali v Hollywoodu.

Ne vem kaj bi lahko zdemolirali? Prvi del iz 1986 bo ostal tak kot je, ta bo pa sigurno vreden obiska kina za ljubitelje žanra. Škoda samo, ker je najbližji Imax v Zagrebu.

Kurzweil ::

@drnoyx, to kar počnejo že zadnjih kaj pa vem 20 let... ob pomanjkanju idej in kreativnosti delajo vedno nove reboote, prequele, seqeuele,... in v 99% pač pokvarijo okus po neki klasiki, kaj je tu tako težko razumet.... pač iz nekega filma, ki je bil res kvaliteten, postal klasika naredijo potem nadaljevanje, ki pokvari vse skupaj. Jaz res ne vem kaj ti je tu težko razumet? In pa za res die hard ljubitelje določenega filma je lahko to zelo občutljiva stvar, malodane na osebni ravni... večina pravih fanov ima stvari raje "zase", brez da bi stvar postala popular... recimo LOTR ali GOT... če poznaš kakšnega fana iz časa, ko je to bilo napisano, mu je šlo verjetno na bruhanje ob vsem pompu...

Prvi Top Gun bo seveda ostal takšen kot je... torej butast... ampak nadaljevanje vedno lahko ta okus še pokvari... ne vem kako ti naj razložim... če ti ne potegne, potem je težko nekomu vbijat v glavo...

Vazelin ::

Top Gun ima tisti nor 80's vibe, ki ga dandanes ne morejo ponoviti.
Morda pa res letim v IMAX v Zagreb to gledat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Kurzweil je izjavil:

Prvi Top Gun bo seveda ostal takšen kot je... torej butast... ampak nadaljevanje vedno lahko ta okus še pokvari... ne vem kako ti naj razložim... če ti ne potegne, potem je težko nekomu vbijat v glavo...

Te razumem, ampak to kljub vsemu ni remake Botra, da bi lahko naredili res veliko škodo. Sam moram reči da se filma veselim, ker so mi všeč dobro narejeni akcijski prizori z vojaškimi letali in na tem področju ni neke velike konkurence ali izbire. V dobrem kinu je zame to filmska izkušnja vredna kino vstopnice.
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mission: Impossible - Rogue Nation (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16531041 (2167) Nikec3
»

Tom Cruise gre v vesolje - film (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7013344 (3226) gddr85
»

Najavljena prva zasebna poleta s Crew Dragonom

Oddelek: Novice / Ostale najave
126462 (5550) endelin
»

Dark Universe (Universal Monsters) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5713219 (6392) oo7

Več podobnih tem