» »

Top Gun: Maverick (2019)

Top Gun: Maverick (2019)

Temo vidijo: vsi
««
10 / 10
»
»»

BaTeMaN ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vredu film, vredu nadaljevanje prvega dela in veliko, veliko oslarij sicer, a gledljivo za nedeljski akcionar.


Ogled doma, je bil ful boljši kot v kinu :)
Ker sem lahko skipal vse cheezy love interes scene ter beach montage nostalgia scene.. in je kr ok film :)
Kljub temu, da je Jennifer Connelly boginja :).
less then zero

oo7 ::

Ta scena je bila dobra :)

meho7 ::

Tisti zadnji dog fight... ;((
Realnost bi bla popolnoma drugacna.

Eden boljsih akcijoner zadnjih let vendar mi je prvi del se vedno boljsi - ne mores cez tisti 80s vibe 8-)

sdafsda ::

Dobr film je bil. Jst sm hotu nostalgijo in akcijo in oboje sm dobil. Zdej se grem u kopalnco pobrit na #TopGun mustache.

brett ::

Pogledal (končno) TA film in moram priznati, da me je res navdušil. Sploh glede na to, da mi prvi del ni nikoli tako sedel, da bi rekel oh in sploh. Razen glasbe seveda :D

Ta pa me! Pika!
Kot prvo, Cruise je res v svojem elementu, pa če ga maraš ali ne. Potem je tukaj zopet odlična glasbena podlaga (Zimmer) z nostalgični sekvencami za piko na i. Potem top zvok in montaža ter res vau scene z letali. Najbolj pa se mi je vtisnil zadnji dog chase z legendarnim Tom Cat-om (F14). Letalo moje zgodnje mladosti. Res top! In še zadnje: Jennifer je še vedno huda, le kako kilco bi pa lahko dala gor ;)

Ocena filma 9/10. Takih "klasičnih" filmov manjka zadnjih 15 let!

yoco ::

Uspel doma pogledati film. Moram priznati, da mi je bil kar všeč! Itak ni boljši od prvega, a sem užival ob ogledu! :)

napaka ::

Gledljivo.

Vendar je film skupaj skrpan iz:
- muzika in šport iz prvega dela
- glavni scenarij iz Iron Eagle
- kanjon in tarča iz Star Wars
- sestrelitev iz Behind Enemy Lines
- Tomov tek iz Mission Impossible

Zmaga pa pristanek na letalonosilki, ki so ga sneli iz Hot Shots :D

oo7 ::

'Top Gun: Maverick' Named Best Film By National Board Of Review

https://deadline.com/2022/12/top-gun-ma...

oo7 ::

"He's not settling down": Top Gun: Maverick Director Teases Sequel With Tom Cruise After High Flying $1.48B Box-Office Decimation



https://fandomwire.com/hes-not-settling...



Bodo posneli Top Gun 3 ? :P

nirburu ::

No no. Spet ni tako dober.
Šlo je za nostalgia money, in ne ker je film šokantno dober.

3-ka bo vrjetno fail, ker je ljubezen malo splahnela.

Comandante ::

Scene so ze vrhunske, zvocna podlaga tudi. Zgodba malo manj. Malo zmoti, ker poskusa biti remake in nadaljevanje hkrati.

Osebno bi tudi rad videl, da bi se borili proti konkretnemu sovrazniku, ne nekemu hibridu Irana in Best Koreje, z ruskimi letali, ki jih nima nobena od teh drzav. Na svetu je vsaj sedem drzav, ki bi bile primerne za bad guy-e.

Ne vidim potrebe po TG3 ta trenutek.

delavec44 ::

Zračni posnetki so v primerjavi z enko precej napredovali. V času, ko je skoraj vse CGI, je že to nekaj vredno.

DamijanD ::

Comandante je izjavil:


Ne vidim potrebe po TG3 ta trenutek.

Moraš gledati skozi take oči: $ $
:D

oo7 ::

Top Gun: Maverick (2022) | Special Announcement From the Set of #MissionImpossible (Tom Cruise)

BaTeMaN ::

Kter car,.. sem včeraj gledal 10 minutni vid... kako se s crosom dropa v free wall base jump za nov MI film... jaz ne bi upal pogledat dol s cliffa on pa lagano 10x v istem dnevu :)
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Kter car,.. sem včeraj gledal 10 minutni vid... kako se s crosom dropa v free wall base jump za nov MI film... jaz ne bi upal pogledat dol s cliffa on pa lagano 10x v istem dnevu :)


Ne vem če je še kakšen igralec z A liste, ki bi počel take stvari ? Razen Tom Cruisa in Jackie Chana ?

oo7 ::

Kar se pa tiče filma Tom Gun Maverick 3 pa producent pravi, da je Tom Cruse trenutno preveč zaposlen. Misija nemogoče 7 in 8 potem gre v vesolje snemat nov film za Universal...

oo7 ::

'Top Gun: Maverick' Shatters Premiere Weekend Viewership Record On Paramount+

https://deadline.com/2022/12/top-gun-ma...

meho7 ::

oo7 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Kter car,.. sem včeraj gledal 10 minutni vid... kako se s crosom dropa v free wall base jump za nov MI film... jaz ne bi upal pogledat dol s cliffa on pa lagano 10x v istem dnevu :)


Ne vem če je še kakšen igralec z A liste, ki bi počel take stvari ? Razen Tom Cruisa in Jackie Chana ?


Da je Jackie same izvajal kaskaderske vragolije je verjetno najvecja laz 20 stoletja.
Imas doku na youtube, kjer so omenjeni vsi njegovi backup kaskaderji

oo7 ::

Glede na govorice bi lahko začeli snemati Top Gun 3 leta 2025 film pa bi lahko izšel 2026 ?

The rumor du jour is a blockbuster. There have been whispers that Tom Cruise is ready to shoot a sequel to "Top Gun: Maverick." The tentative plan is for a 2025 production start.

https://www.worldofreel.com/blog/2023/1...

2dark ::

oo7 je izjavil:

Kar se pa tiče filma Tom Gun Maverick 3 pa producent pravi, da je Tom Cruse trenutno preveč zaposlen. Misija nemogoče 7 in 8 potem gre v vesolje snemat nov film za Universal...


Tole bomo še videli, glede, da je prvi del Misije 7 pridelal vsaj 100 milijonov izgube.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

ilirijec ::

V Mavericku sem pogrešal globino. Če bo 3ka bi morali razširiti zgodbo. Novega-starega zlikovca pripravljenega za akcijo imamo (Rusija), kar pomeni, da ni več potrebe po bombardiranju kriptičnega jedrskega reaktorja sredi neznanega gorovja.

Gregor P ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kar se pa tiče filma Tom Gun Maverick 3 pa producent pravi, da je Tom Cruse trenutno preveč zaposlen. Misija nemogoče 7 in 8 potem gre v vesolje snemat nov film za Universal...


Tole bomo še videli, glede, da je prvi del Misije 7 pridelal vsaj 100 milijonov izgube.

… po mojem smo ljudje že malo naveličani tega; jaz sem sicer gledal vse prejšnje dele, za tega pa nikakor ne najdem časa in volje, da bi ga pogledal, tudi če je dejansko dober film. Tudi za Mavericka sem si vzel kar nekaj časa preden sem si ga ogledal - takrat ko je pa prišel v kino, me pa sploh ni zanimal.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

2dark ::

Gregor P je izjavil:

Tudi za Mavericka sem si vzel kar nekaj časa preden sem si ga ogledal - takrat ko je pa prišel v kino, me pa sploh ni zanimal.


Mavericka sem sicer pogledal, ampak moti manjko močnih likov. Plus to, da Hollywood nima jajc, da bi pal Kitajce postavit za nasprotnike v filmu, ker so jim pomemnbi pri zaslužku.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BRBR ::

Tole bomo še videli, glede, da je prvi del Misije 7 pridelal vsaj 100 milijonov izgube.

Ker je bil totalno brezvezen. In česa takega ne trdim za noben prejšnji del.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

2dark ::

Men sta bla prvi pa drugi del ok.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Scaramouche3 ::

2dark je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Tudi za Mavericka sem si vzel kar nekaj časa preden sem si ga ogledal - takrat ko je pa prišel v kino, me pa sploh ni zanimal.


Mavericka sem sicer pogledal, ampak moti manjko močnih likov. Plus to, da Hollywood nima jajc, da bi pal Kitajce postavit za nasprotnike v filmu, ker so jim pomemnbi pri zaslužku.


Mislim da je bila poanta pokazati razlike v generacijah, kar je tudi v realnosti očitno, da so bolj soft...

2dark ::

Scaramouche3 je izjavil:

2dark je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Tudi za Mavericka sem si vzel kar nekaj časa preden sem si ga ogledal - takrat ko je pa prišel v kino, me pa sploh ni zanimal.


Mavericka sem sicer pogledal, ampak moti manjko močnih likov. Plus to, da Hollywood nima jajc, da bi pal Kitajce postavit za nasprotnike v filmu, ker so jim pomemnbi pri zaslužku.


Mislim da je bila poanta pokazati razlike v generacijah, kar je tudi v realnosti očitno, da so bolj soft...


Ko ne upajo kitajce uporabit za nasprotnike .. Če bi imeli jajca bi nesel denar v kino. Tako sem dol potegnu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Scaramouche3 ::

2dark je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

2dark je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Tudi za Mavericka sem si vzel kar nekaj časa preden sem si ga ogledal - takrat ko je pa prišel v kino, me pa sploh ni zanimal.


Mavericka sem sicer pogledal, ampak moti manjko močnih likov. Plus to, da Hollywood nima jajc, da bi pal Kitajce postavit za nasprotnike v filmu, ker so jim pomemnbi pri zaslužku.


Mislim da je bila poanta pokazati razlike v generacijah, kar je tudi v realnosti očitno, da so bolj soft...


Ko ne upajo kitajce uporabit za nasprotnike .. Če bi imeli jajca bi nesel denar v kino. Tako sem dol potegnu.


Jebiga,sej bi ti tud,ko bi posnel film in bi zvedu da je potem zguba v desetinah milijonih!

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kar se pa tiče filma Tom Gun Maverick 3 pa producent pravi, da je Tom Cruse trenutno preveč zaposlen. Misija nemogoče 7 in 8 potem gre v vesolje snemat nov film za Universal...


Tole bomo še videli, glede, da je prvi del Misije 7 pridelal vsaj 100 milijonov izgube.


Če se ne motim je Misija 8 film se pravi part 2 že posnet.

BaTeMaN ::

Meni Hayley Atwell z likom GRACE uniči Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One.

Nimam nobene želje po TOP GUN 3.
less then zero

oo7 ::

Zdaj je uradno TG3 v izdelavi.


'Top Gun 3' in the Works at Paramount

https://www.hollywoodreporter.com/movie...

oo7 ::

Top Gun star teases third movie: "There is going to be some fun stuff being announced soon"

https://www.gamesradar.com/top-gun-3-st...
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mission: Impossible - Rogue Nation (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16531126 (2252) Nikec3
»

Tom Cruise gre v vesolje - film (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7013398 (3280) gddr85
»

Najavljena prva zasebna poleta s Crew Dragonom

Oddelek: Novice / Ostale najave
126490 (5578) endelin
»

Dark Universe (Universal Monsters) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5713247 (6420) oo7

Več podobnih tem