» »

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino )

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino )

1 2
3
4

Vitez ::

Tarantinu se pripisuje prevelik pomen, glede na to, da je en njegovih prvih Reservoir Dogs remake honkonškega filma City on Fire iz 1987. še scene so ene iste, lol.

https://www.imdb.com/title/tt0093435/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

2dark ::

Vitez je izjavil:

Tarantinu se pripisuje prevelik pomen, glede na to, da je en njegovih prvih Reservoir Dogs remake honkonškega filma City on Fire iz 1987. še scene so ene iste, lol.

https://www.imdb.com/title/tt0093435/


Saj se ve, da je tarantino jemal iz drugih filmov. Ampak jemal je kvalitetno.

IL_DIAVOLO ::

Tudi drugi delajo remake oz. zmazke.

Vitez ::

Ja, samo Tarantina se predstavlja kot nekega mainstream genija, v bistvu pa tip celo kariero samo jemlje ideje od drugih. De Palma je bil vsaj tolk pošten, da je povedal, da je skoraj vse od Hitchcocka povzel.

Vazelin ::

Daj prosim naštej Tarantino remake in originale, hater :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

Veš kaj, jaz te pa res ne bom izobraževal. V glavnem, kdor je pogledal karkoli exploitation filmov 60-ih, špaget vesternov, hongkonških akcijskih filmov..ve, da je Tarantino precenjen. V bistvu tip 50 let stare fore prodaja, lol.

Cruz ::

S kopiranjem ni nič narobe, če se le-to izkoristi na dober/boljši način. Vzornike je lepo pokazati. Za Tarantina sicer ne vem, ker mi ni ravno najbolj zanimiv režiser in sem gledal samo 3 ali 4 njegove filme, ampak lep primer dobrega "kopiranja" se mi zdi pri bratoma Coen. Onadva pa res naklonita lepo čast svojim vzornikom.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

2dark ::

Mene tudi nič ne moti, ker jemlje samo določene sekvence. tarantino je kralj dialogov.



Vazelin ::

Pri Tarantinu jaz cenim čut za perfekcijo vsake posamezne scene. Boli me k če je posnel kakšen remake. Meni je noro, da lahko en in isti prizor pogledam tudi 10x in je lahko noter še vedno kakšen sladek detajl. Tega ne premore veliko režiserjev.

Meni osebno je gladko na prvem mestu kar se čakajoč filma tiče. Ko Tarantino napove film zastrižem z očmi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Tarantino je edini režiser, ki mu uspeva, da so njegovi filmi odlični tudi 18 let kasneje, kar za ostale režiserje ne moremo zapisat. Mislim, da ga ni režiserja, ki je bil uspešen v začetku kariere in mu to uspeva tudi v današnjem času.

IL_DIAVOLO ::

Nekateri pač vedno najdejo način, da blatijo goata.

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nekateri pač vedno najdejo način, da blatijo goata.

8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

2dark je izjavil:

Tarantino je edini režiser, ki mu uspeva, da so njegovi filmi odlični tudi 18 let kasneje, kar za ostale režiserje ne moremo zapisat. Mislim, da ga ni režiserja, ki je bil uspešen v začetku kariere in mu to uspeva tudi v današnjem času.


Hecaš se. resno, sprašujem se, kakšne filme sicer fantje gledate, če se vam Tarantino zdi goat.

Vazelin ::

Tarantino ima top10 imdb movie trenutno. Ne vem, kakšne filme ti gledaš?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Je morda cast v tem filmu GOAT? Od glavnih do stranskih igralcev ogromno first class-a.
Manjka imo še kak Daniel Day Lewis in potem bi lahko govorili o GOAT zadevi, sedaj skoraj GOAT.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vitez je izjavil:

2dark je izjavil:

Tarantino je edini režiser, ki mu uspeva, da so njegovi filmi odlični tudi 18 let kasneje, kar za ostale režiserje ne moremo zapisat. Mislim, da ga ni režiserja, ki je bil uspešen v začetku kariere in mu to uspeva tudi v današnjem času.


Hecaš se. resno, sprašujem se, kakšne filme sicer fantje gledate, če se vam Tarantino zdi goat.



Raje se vprašaj, kakšne filme gledaš ti, če si mnenja, da Tarantino ni eden najboljših režiserjev vseh časov.

A110 ::

Brez zgodbe. Margot kot statist. Veliko razocaranje. Za mene ocena max 6

dronyx ::

A110 je izjavil:

Brez zgodbe. Margot kot statist. Veliko razocaranje. Za mene ocena max 6

Drugič spoiler alert...:)

Vazelin ::

Kaj točno je zgoraj spojler?:D

Jaz grem gledat v naslednjih dneh. So pa zgleda mnenja gledalcev precej deljena.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Kaj točno je zgoraj spojler?:D

Izdal je, da je film zanič. Kaj bi rad še več?

kow ::

- tema filma je zelo specificna in veliko konteksta je Neamericanom nerazumljivega
- dolzina filma je precejsnja (160m)
- film si bom (verjetno) se kdaj ogledal - gotovo ni nezanimiv
- v dvorani s(m)o se veckrat krohotali
- brad pitt je, po dolgem casu, zopet 'cool'

dronyx ::

Če sem film prav razumel je Rick Dalton metafora za Quentina tarantina? Sicer so se v skoraj porazni dvorani najbolj krohotali na koncu. Po moje podpovprečen film režiserja v zatonu. Najboljša leta QT so očitno že mimo.

2dark ::

Dejansko nihle ne zna napisat nič konkretnega o zgodbi, ker je ni.

Margot je baje v filmu zelo malo oz skoraj nič. Tako pravijo tisti, ki so šli film gledat v kino. Vsi pravijo, da film nima smiselne zgodbe.

dronyx je izjavil:

Po moje podpovprečen film režiserja v zatonu. Najboljša leta QT so očitno že mimo.


Dno je dosegel z Death Proofom pa se je potem pobral in posnel 3 super filme. Samo tematiko je zgrešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Cruz ::

To, da ni neke zgodbe ni nujno slabost. Saj Tarantino ni znan po dobrih zgodbah. Upam samo, da ne bom cel film gledal nostalgijo in pop reference 60's. Že Ready Player One me je zelo razočaral z obsedenostjo 80's. No, če je že scenarij slab vsaj igralci niso/ne bodo slabi. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

dronyx ::

Film rešita oba glavna igralca, kinematografija in občutek za podrobnosti. V filmu je veliko posnetkov iz filmov, ki jih snema glavni junak in to doda kakšno uro k sami dolžini. Sam sem dobil občutek da je QT spet hotel pokazati nek trik, ki ga je že izvedel pri enem filmu prej in ta pride na koncu. Ampak večina mlajših po moje ozadja te zgodbe niti ne pozna, tako da je vseeno, kako se vse skupaj konča. Predvsem zaradi igre obeh glavnih igralcev pa vsaj meni film ni bil dolgočasen. Feministke pa bodo verjetno nad filmom navdušene, saj so v njem ženske deležne vsaj toliko, če ne še več brutalnega nasilja kot moški.

Naslednji film pa o zmagi ZDA v Vietnamu (Once upon a time in Vietnam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

jype ::

Vitez je izjavil:

Tarantinu se pripisuje prevelik pomen, glede na to, da je en njegovih prvih Reservoir Dogs remake honkonškega filma City on Fire iz 1987. še scene so ene iste, lol.
Ne, zgolj azijski kinematografiji se pripisuje premajhnega.

Tarantino ni od muh:

http://www.bbc.com/culture/story/201908...

2dark ::

dronyx je izjavil:



Naslednji film pa o zmagi ZDA v Vietnamu (Once upon a time in Vietnam).


Evo. Dobro idejo imaš. SI kar predstavljam, kako odličen bi bil to film, sploh ko združimo Tarantinove dialoge in potencirano nasilje in gore krvi. Epsko.

Vitez ::

2dark je izjavil:

Vitez je izjavil:

2dark je izjavil:

Tarantino je edini režiser, ki mu uspeva, da so njegovi filmi odlični tudi 18 let kasneje, kar za ostale režiserje ne moremo zapisat. Mislim, da ga ni režiserja, ki je bil uspešen v začetku kariere in mu to uspeva tudi v današnjem času.


Hecaš se. resno, sprašujem se, kakšne filme sicer fantje gledate, če se vam Tarantino zdi goat.



Raje se vprašaj, kakšne filme gledaš ti, če si mnenja, da Tarantino ni eden najboljših režiserjev vseh časov.


Daj bodi no resen. Še v svoji generaciji ni najboljši. Tarantino je trash.

Machete ::

No definitivno ni nek umetniško subtilen in genialen ražiser, je tudi trash, ampak precej gledljiv trash, kar na koncu šteje. Da je ustvaril kar nekaj klasik in pop fenomenov ni za zanemariti. Je dober v svojem poslu zabavljaštva in vseeno poseben. Ni pa nek guru. Ima posrečene izbore igralcev, še boljšo glasbo in slabe zgodbe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

- Hitchcock
- Kubrick
- Tarantino

Mainstream filmski geniji.

Meni je Tarantino med GOAT, kot sem povedal zaradi perfekcionizma, kjer posamezno sceno lahko gledaš tudi 20x, primeri nekaj takšnih GOAT scen:
- Pulp Fiction: Jimmy Situation, vrhunski Harvey Kietel kot Winston Wolf (prizor, kjer se Jimmyu zahvali in pohvali kavo ... sama mimika ... je izreden), 10/10 gladko
- kill bill bar scena: na prvi pogled deluje kot čisti filer in kar neki tko notri napopano, šele na 3 ali 4i ogled opaziš vrhunskost
- inglorious bastards: sam vibe uverture in tisto neznosno pričakovanje in thrill je zelo dope.

Tega je ogromno.


Žal nisem še imel časa gledati Once up... Upam da mi rata v naslednjem tednu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

Žrtvuj 3 ure dežurstva na st in pojdi v kino. Bo blagodejno zate in za st :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Phantomeye ::

ja a je kdo sploh ze pogledal?

A110 ::

ja ampak kot sem ze omenil mi razen glasbe in recimo igre glavnih 2 igralcev ni bilo kaj prevec vsec

Filip8 ::

Leonardo je odigral super, Brad tudi, samo Leonardo je moral igrati več likov, pa je zato prišlo bolj do izraza, po mojem mnenju bi lahko film takoj skrajšali za 40min, ko so neki brezvezni prizori, ampak to je tudi nekako tarantino to hotel, pač takšen stil, da se nič ne dogaja in na koncu vse, ko cela dvorana res uživa in se smeji.

avani ::

Jaz sem ga včeraj gledal in mi je bil všeč. Vsi trije so odigrali super, še posebej dicaprio. Že samo zaradi njega se splača film videti. Inserti iz drugih filmov so zelo lepi, poklon določeni dobi. Robbie je pa dobila dovolj časa in ga je tudi dobro izkoristila.

kow ::

Zanimivo bi bilo vedeti koliko casa je Robbie na zaslonu - verjetno sploh ne malo - pac ne govori veliko.

Nikec3 ::

Film je meeeh. Pogledal sem vse Tarantinove filme in tole gre nekam ob bok Death Proof ali pa še nižje. Zgodbe ni, dialogi niso nič posebnega, igra je ok, spet pa ni nekega izjemnega presežka. Dodajmo k temu še to, da je film tak, da se z njim lahko poistovetijo samo 50+ stari američani, pa imamo zehalico.

Pa še to. Že drug film zapored ima Tarantino resen problem, da mu manjka svežine. Cel film je jasno, da bo Tarantino uporabil foro da vzame zgodovinski dogodek in ga prikroji po svoje. Zelo logično je tudi, da bo Mansonova banda zakorakala v drugo hišo kot v resnici. Storytelinga ni, še največ zgodbe pa je ko smo imeli 2 minuti naratanja, pa še to ne vem točno kak je sploh imelo smisel.

Najbolj kul zadeva filma je srajca Brada Pitta.

5/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Vazelin ::

Hvala za spojlerje "da bo mansonova banda zakorakala...";(
Naprej nisem bral
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

starboi ::

Nikec3 je izjavil:

Film je meeeh. Pogledal sem vse Tarantinove filme in tole gre nekam ob bok Death Proof ali pa še nižje. Zgodbe ni, dialogi niso nič posebnega, igra je ok, spet pa ni nekega izjemnega presežka. Dodajmo k temu še to, da je film tak, da se z njim lahko poistovetijo samo 50+ stari američani, pa imamo zehalico.

Pa še to. Že drug film zapored ima Tarantino resen problem, da mu manjka svežine. Cel film je jasno, da bo Tarantino uporabil foro da vzame zgodovinski dogodek in ga prikroji po svoje. Zelo logično je tudi, da bo Mansonova banda zakorakala v drugo hišo kot v resnici. Storytelinga ni, še največ zgodbe pa je ko smo imeli 2 minuti naratanja, pa še to ne vem točno kak je sploh imelo smisel.

Najbolj kul zadeva filma je srajca Brada Pitta.

5/10


Mnenje človeka, ki raznoraznim škropucalom izpod rok Marvela daje ocene 9 ali 10 pač ne moremo resno jemati .Tako da naslednjič bi bilo kul, če se vzdržiš komentarja dejansko kvalitetnih filmov, ker ga ne bi prepoznal, pa če bi te nekdo udaril po glavi z njim . :|

Film je dejansko odličen . Zgodba ( predvsem, še enkrat več fenomenalni dialogi ), predstave vseh vpletenih, da ne govorimo o glasbeni podlagi in fenomenalnem delu celotne ekipe za kamero , ki so pričarali čas, ki se je končal pred polovico stoletja.

Mi je pa všeč, da se Tarantino vedno drži svojih okvirov in se požvižga na konstantno ponavljanje katerega smo deležni iz strani Holivuda v zadnjem desetletju. Vzame stvari in jih naredi po svoje in to božansko, da pravi filmofili vedno pridemo na svoj račun. Filmu bi podal končno oceno 9/10 , tako da ga vsakemu priporočam, da si ga ogleda na velikem platnu, saj bo skozi čas dosegel kultni status , kot večina Tarantinotovih predhodnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

jype ::

Vitez je izjavil:

Tarantino je trash.
Ne, le žanr ti ni všeč.

Vazelin ::

jype je izjavil:

Vitez je izjavil:

Tarantino je trash.
Ne, le žanr ti ni všeč.

Ne, le navaden hater je lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Evo Tarantino bo imel s svojo 35 let mlajši ženo prvega otroka.
Upam, da posname še kak dober risani film :P Otroško verzijo animeja iz Kill Billa would be nice
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Tarantino ni za vsakogar, tako kot ni Trier, Welles in drugi podobni čudaki, ki ustvarjajo izjemne filme.

c3p0 ::

Lahko film torej oceni nekdo, ki ne gleda superhero trasha, oz. mu vsaj ni top? Načrtujem vikend in rabim info ;)

Nikec3 ::

Vazelin je izjavil:

Hvala za spojlerje "da bo mansonova banda zakorakala...";(
Naprej nisem bral

Če bereš temo po tem ko je film že en teden v kinu potem si pač budalo. In ne, ne bom se opravičil.

Tako da naslednjič bi bilo kul, če se vzdržiš komentarja dejansko kvalitetnih filmov, ker ga ne bi prepoznal, pa če bi te nekdo udaril po glavi z njim . :|

Aha, torej če ti povem, da mi je eden izmed najljubših filmov Reservoir Dogs, potem to tudi ne šteje?

Zgodba ( predvsem, še enkrat več fenomenalni dialogi )

Dialogi niso fenomenalni. Boljši so v: Reservoir Dogs, Pulp Fiction, obeh Kill Billih, Basterdsih, Djangotu in Hateful Eight. So pa boljši kot v Death Proof, to pa.

Mi je pa všeč, da se Tarantino vedno drži svojih okvirov in se požvižga na konstantno ponavljanje katerega smo deležni iz strani Holivuda v zadnjem desetletju.

Eden iz izmed večjih problemov zadnjih dveh Tarantinovih filmov je je ravno ponavljanje v njegovem delu.

Tarantino ni za vsakogar, tako kot ni Trier, Welles in drugi podobni čudaki, ki ustvarjajo izjemne filme.

Sure, ampak glede na to da mi je od Tarantina všeč 6/9 filmov, potem Tarantino najbrž je za mene ali ne?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

YesMan ::

Sem precej užival ob gledanju. Ni me motilo, da film nima tipične strukture - meni je delovalo "osvežujoče", Igralci so bili vrhunski in dialogi odlični. Všeč mi je bila tudi osnovna postavitev filma, torej ta pravljična 60-ta leta. Sploh konec mi je bil neverjetno dober (sploh zato, ker sem ravno par tednov prej poslušal eno radijsko oddajo na šihtu o Tate umorih in o družini Manson).

Sem googlal zdaj malo in opazil, da sem gledal že skoraj vse filme tega Tarantinoja in vsi so mi bili zelo všeč (reservoir dogs, pulp fiction, Django Unchained, kill bill, hateful eight in inglorious basterds). Ne bi rekel, da mi je ta novi najboljši, je pa definitivno na nivoju vseh ostalih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

Vazelin ::

Omg. Še zbiram vtise po ogledu.:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Uros!no ::

Kakšne vtise, točno? Film je milo rečeno brezvezen.

Vazelin ::

Še obljubljeni vtisi. Podobno kot pri novi ženski, se je tudi tule čakanje več kot izplačalo. Po tednu dni čakanja so bila jajčka že skoraj modra. Kaj naj rečem, film delivera. Pričakovanja izpolnjena.

Gremo po vrsti. Soundtrack. Klasično Tarantinovska močna izbira komadov, ki so resnično zliti s samo sceno. Npr. na začetku, ko sem slišal Deep Purplov Hush, ko se Margotova oz. Sharon Tate fura z avtom okoli holywood hillsov je bilo res tisto - strong song to movie content ratio.8-) Feels good man. Tudi komad po odjavni špici seka :P (in ne pozabite, da je med creditsi še ena scena z DiCapriom - sem opazil, da jih je veliko že odšlo ven ;)) Kljub temu, da je bilo v dvorani kar nekaj ljudi lahko rečem, da je crowd pozitivno presenetil.

Če sem pošten me je pred ogledom malce skrbela dolžina filma, predvsem zaradi sogledalcev v dvorani, da ne bi bilo kakšnega whineanja ipd. Wrong! Obiskovalci so bili zelo skulirani, praktično v celi dvorani ni bilo nobenega govoričenja. Sledili so vibe-u v filmu in na momente je bil res sladek in iskren smeh v dvorani. Jaz osebno sem bil razočaran, saj med ogledom niti enkrat nisem pogledal na uro in sem bil dejansko prepričan, da je še ostalo kakšnih 10 minut. No ni. Prehitro je bilo konec na koncu :( Je pa nekaj res, določene scene bi bile lahko krajše, npr. tista vožnja Brad Pitta z avtom. Verjetno pa bi lahko bil sam movie tudi za enih 15 minut krajši in se ne bi izgubilo pretirano sporočila. Ampak meni je super tako kot je.

Sama igra sodelujočih je bila pričakovano precej strong. DiCaprio dokazuje kvaliteto. V določenih scenah zelo zelo močan. V tistem bazenu me je spomnil na the wolf of wall street :P. Če sem pošten nisem ravno ljubitelj Brad Pita - v Inglorius Bastardsih bi lahko bil tudi kakšen drug bolj primeren za njegovo vlogo. Ampak tule mi je precej pašal. Glede Margotove: vsaka čast tistemu, ki je izbiral crew ... ženska ima res videz starlet iz 60ih. Tam pri pool party, ko je bila oblečena v rumeno minico sem dobil bonerja. Je pa res, da razen DiCapria in Brada ostali igralci ne igrajo nič kaj veliko. Npr. Kurt Russell ima manjšo vlogo, podobno Al Pacino. Zelo strong performance pa je predstavljala deklica, ki je igrala v filmu in dialogi z Leonardom so bili preprosto kulski. Da, preprosto kul. :)

Glede Tarantina. Film prinaša klasične podrobnosti, kjer se vidi, da je vsak kader naštudiral do potankosti. Recimo scena z Bruce Leejem, ko se kamera izmenično fokusira nanj in kasneje na Brada in tako dalje - bonbonček. Ali recimo fokusiran znak Rolls Royca - take brezvezne stvari, ki na koncu dajo piko na i. Dialogi (razen izjem) niso tako strong, kot v kakšnem Pulp Fictionu ali Reservoir Dogs ampak tudi tisti, ki pričakujejo kak spicy dialog pridejo na svoj račun. Morda sem pa tja res spomni na, kot je nekdo omenil, kakšen dialog v stilu Death Proof (ne čist isto, ampak morda tak stil).

Moja ocena: sladkih 8.7/10, poleg The Mule eden filmov leta. Zelo zelo me gusta.;)
Oh in ta sladek vibe 60ih, že skoraj 70ih.8-) Uf kako noro bi bilo videt Tarantinov film s setupom 80s.:) Vsekakor si ga v kinu ogledam še enkrat v naslednjih tednih. :)

ps: Michael Madsen je igral like 4 sekunde:'(
ps2: sedaj pa spet čakanje 3 leta na nekaj novega od Tarantina.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Še na kratko o zgodbi: film govori igralcu, ki je v zatonu svoje kariere (DiCaprio), ki ima za bestiča Brada, ki se preživlja kot kaskader. Igralec je precej obupan, saj dobiva samo neke cenene vloge, od zadnjega se upira tudi igranju v špageti westernu. Medtem za sosede dobi Polanskega in njegovo ženo Sharon Tate. Na drugi strani mesta se v neki komuni družijo smrdljivi hipurji (igralec jih ne mara in ima prezir do njih). Dejansko same zgodbe v filmu ni veliko.:) Ne pričakovat, da boste v filmu videli kakšen vpogled v zakulisje v stilu Eyes Wide Shut. Film ne gre v tej smeri. Tarantino ima noro domišljijo.

Izgleda sem jaz povsem na strani kritikov, ki jim je film vrhunski.

Še to: tista zadnja scena je res vrhunsko izpeljana, dialogi pri tisti ograji so upscale.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11017101 (11256) WallSreet
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
313969 (2673) oo7
»

Star Trek (Tarantino)

Oddelek: Sedem umetnosti
163328 (1714) Gregor P
»

Django Unchained (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5310892 (8668) Samurai
»

Lestvica najboljših 10 režiserjev

Oddelek: Sedem umetnosti
274073 (3337) Evil mind

Več podobnih tem