» »

samsung a3

samsung a3

gregc1 ::

Nameravam kupiti samsung a3 2017. ker je star ze eno leto me zanima če ima kdo informacijo, kdaj pride nova verzija? In pa če ima kdo ta telefon da malo opiše izkušnje z telefonom.

Lp

blackbfm ::

Nove verzije ne bo.

Slabosti:
- kamera se slabo obnese v low light, pocasen fokus
- rahlo prenizka locljivost zaslona (lahko bi bil vsaj full hd)
- stranski gumbi, torej volume/sleep.. Odvisno od serije, eni lepo klikajo, dober feedback, drugi tko tko..
- nekateri porocajo o težavah s proximity senzorjem med klicem (lahko stisneš sleep in fiksno zaklenes zaslon)
- nima notification led lučke, imas pa sicer always on display

Telefon je dober za svojo ceno, zmogljivost in odzivnost sta na nivoju, software odličen. Baterija zdrzi nadpovprecno za tak rang telefona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

gregc1 ::

blackbfm je izjavil:

Nove verzije ne bo.

Slabosti:
- kamera se slabo obnese v low light, pocasen fokus
- rahlo prenizka locljivost zaslona (lahko bi bil vsaj full hd)
- stranski gumbi, torej volume/sleep.. Odvisno od serije, eni lepo klikajo, dober feedback, drugi tko tko..
- nekateri porocajo o težavah s proximity senzorjem med klicem (lahko stisneš sleep in fiksno zaklenes zaslon)
- nima notification led lučke, imas pa sicer always on display

Telefon je dober za svojo ceno, zmogljivost in odzivnost sta na nivoju, software odličen. Baterija zdrzi nadpovprecno za tak rang telefona.


Hvala za dogovor. predusem me je zadnji stavek prepričal da bom kupil telefon. Pač ni telefon 1000€ oz. ne vem skerim telefonom si ga primerjal. led lučke ne rabim ločlivost zaslona mi je useen, no me pa malo skrbijo stranski gubi kot si navedel.

Hvala za odgovor.

blackbfm ::

Primerjal sem z s7 kateri stane dvakrat tolk kot a3 2017.. Pa da ne bos mislu da je s7 kaj bolje narejen, ima enake stranske gumbe:)

bambam20 ::

Jaz mam zamero pri A3, da ima zelo majhen zaslon. Potem je bolje A5 model.

TheBlueOne ::

A3 so naceloma super, ga je imela moja, edini problem je, da je poceni telefon z dragim displayem in verjetno nimas nekih zavarovanj. Moji je pri prvem malem padcu na tla sel zaslon in ga na koncu nismo menjali, ker je stal samo zaslon brez menjave 120USD, telefon pa takrat 180€. Govorim za model A3 2016, tako da morda ne drzi vec.

Ce si ga dal ob bok takratnim Iphonom, ki so priblizno istega formata, in nisi nek power user, ti ni jasno, kako je lahko tako poceni.

gregc1 ::

bambam20 je izjavil:

Jaz mam zamero pri A3, da ima zelo majhen zaslon. Potem je bolje A5 model.
Gledal sem a5 in a3. zaradi tega ker je manjši sem se odločil za a3.

blackbfm je izjavil:

Primerjal sem z s7 kateri stane dvakrat tolk kot a3 2017.. Pa da ne bos mislu da je s7 kaj bolje narejen, ima enake stranske gumbe:)



Telefoni nad 200€ odpadejo ker mi po dveh letih crknejo.... pac taka sluzba haha. Mi je pa nasploh skoda dat 1000€ za telefon. z telefonom za 200€ imam enake opcije. nisem nič prikrajšan. Važn je da dela kokr tok. Pa da dobr slisim sogovornika :)

TheBlueOne je izjavil:

A3 so naceloma super, ga je imela moja, edini problem je, da je poceni telefon z dragim displayem in verjetno nimas nekih zavarovanj. Moji je pri prvem malem padcu na tla sel zaslon in ga na koncu nismo menjali, ker je stal samo zaslon brez menjave 120USD, telefon pa takrat 180€. Govorim za model A3 2016, tako da morda ne drzi vec.

Ce si ga dal ob bok takratnim Iphonom, ki so priblizno istega formata, in nisi nek power user, ti ni jasno, kako je lahko tako poceni.


Dobr zasloni grejo pousod neglede na telefon. Če se meni zgodi da poči ekran ga pac sam zamenm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

TheBlueOne ::

Dobr zasloni grejo pousod neglede na telefon. Če se meni zgodi da poči ekran ga pac sam zamenm...


Problem tu je, da stane ce ga menjas sam 60% telefona. :) A3 2016 je bil res obcutljive sorte.

primozzzz ::

NI PODPISA

blackbfm ::

p.s te xiaomiji so eno generacijo zadaj s procesorji (v primerjavi z a3 2017)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

mancini ::

Ne vem kako je z A3 ampak A5 je odporen na vodo in prah, tako da ti bo mogoče zdržal več kot 2 leti

Dimnik ::

blackbfm je izjavil:

p.s te xiaomiji so eno generacijo zadaj s procesorji (v primerjavi z a3 2017)


Hmm, no v glavnem so xiaomiji po delovanju hitrejši....
Mel s8+ pa prodal, vzel xiaomi mi note3 pa samsunga šiša v delovanju, da ne govorim o sot na sammsungu okrog dobrih 5ur, na xiaomiju dobrih 10ur ob isti uporabi....

gregc1 ::

primozzzz je izjavil:

Raje to preveri:
https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note...
https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-4x-1...

p.s v tujini se dobi še ceneje..



zanimiva ponudba. skoda da nisem prej videl. dones sem dobil a3 samsung.... za mene perfekten. sploh mi je vsec ker ima gumb spredajt...

uglavnem dones sem dobil samsung a32017. je odporen...ip68. a mene je perfekten telefon....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021322 (2291) kanarin
»

Telefon do 350€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
509239 (7077) DeeCoy
»

Kateri pametni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
121657 (935) M-XXXX
»

Telefon iz Hoferja

Oddelek: Mobilne tehnologije
151799 (827) XLapse
»

Rabljen Samsung Galaxy S6 ali nov Xiaomi?

Oddelek: Mobilne tehnologije
344532 (3789) klinker

Več podobnih tem