» »

Težave z spanjem (sleep paralysis)

Težave z spanjem (sleep paralysis)

wonderlu ::

lep pozdrav, star sem 18 let in se mi pogosto dogaja (skoraj vsake 2,3 dni), da se ponoči sredi noči zbudim in se ne morem premikati.. vem da sem buden ampak včasih tudi po nekaj minut nemorem premakniti niti ene mišice na telesu.. V tej pojavu naj bi se prikazovale tudi nekakšne pošasti oz. demoni ampak na srečo tega še nisem videl.. se mi je pa dozdevalo da se nekaj prikazuje. Nevem kaj naj naredim in zakaj se mi to dogaja.

Tr0n ::

S spanjem.

wonderlu ::

Tr0n je izjavil:

S spanjem.

to pa je zdaj res pomembno

forplan ::

Tudi sam se srečujem s tem pojavom že od otroštva.
Kolikor vem se ne zdravi.
Pomaga da si manj živčen (se ne toliko sekiraš v življenju)
Več pa ti lahko povem/napišem ko bom za tipkovnico in PC :)
da se strinjam

shintaro ::

to da se ti pojavljajo slike (pošasti itd.), ko imaš za zaspat in ko se zbudiš ... je druga stvar , mislim da nima veze s sleep paralysis. Sm zadnjič točno o temu bral, zdej na pamet pa ne ne vem linka.


Sleep paralysis nism nkol mel... Mam pa ACID REFLUX, kar je tudi neki tko groznega kot ta tvoja težava. Tko včasih preden zaspiš, zmanjka zraka pa morš fajn vdihnit. Ranital je rešitev , ampak ker se to dogaja poredko in tudi ker so Ranital drage , raje malo potrpim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

wonderlu ::

shintaro je izjavil:

to da se ti pojavljajo slike (pošasti itd.), ko imaš za zaspat in ko se zbudiš ... je druga stvar , mislim da nima veze s sleep paralysis. Sm zadnjič točno o temu bral, zdej na pamet pa ne ne vem linka.


Sleep paralysis nism nkol mel... Mam pa ACID REFLUX, kar je tudi neki tko groznega kot ta tvoja težava. Tko včasih preden zaspiš, zmanjka zraka pa morš fajn vdihnit. Ranital je rešitev , ampak ker se to dogaja poredko in tudi ker so Ranital drage , raje malo potrpim.

To da ne morem dihat se mi ne dogaja.. če hočem na primer kričati ali pa premakniti roko, odpreti oči.. nič ne morem, pa ušesa mi postanejo včasih zelo vroča.. res je čudno pa ni prijetno.

Alien123 ::

Imam kar pogoste spalne paralize, ne dolgo nazaj sem v eni noči imel 3 zaporedne :D.. Moja je že navajena da včasih kakšne krike spustim preden se zbudim ker tale shit je kar spooky. So pa najbolj pogosti če zaspim na hrbtu. Tak da je ene 90% da bom prišel v stanje spalne, če zaspim na hrbtu.
Rabim kake pol minute da se zbudim, je pa res da skoraj nikdar ne vidim "pošasti", včasih kake sence. Če te še kaj zanima samo vprašaj

#000000 ::

shintaro je izjavil:

to da se ti pojavljajo slike (pošasti itd.), ko imaš za zaspat in ko se zbudiš ... je druga stvar , mislim da nima veze s sleep paralysis. Sm zadnjič točno o temu bral, zdej na pamet pa ne ne vem linka.


Sleep paralysis nism nkol mel... Mam pa ACID REFLUX, kar je tudi neki tko groznega kot ta tvoja težava. Tko včasih preden zaspiš, zmanjka zraka pa morš fajn vdihnit. Ranital je rešitev , ampak ker se to dogaja poredko in tudi ker so Ranital drage , raje malo potrpim.



Pejt k zdravniku in naj ti napiše, ali controloc, ali nexium (slednji je za doplačat) za prvega pa ne vem, uglavnem vzameš enga zjutri enga zvečer in zadeva pozabljena.

gruntfürmich ::

wonderlu je izjavil:

V tej pojavu naj bi se prikazovale tudi nekakšne pošasti oz. demoni ampak na srečo tega še nisem videl..
če ne boš poslušal teh idiotov ki ti take bedarije pravijo jih tudi nikoli ne boš videl. če pa boš šel po tej poti nizko inteligentnih ljudi in njihovih verovanj v pravljice pa se pripravi na stresno in nikoli dovolj dobro življenje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

Spalna paraliza. S katero zagotovostjo spalna paraliza je, se posveti s svojim osebnim zdravnikom.

737 ::

Spalna paraliza se lahko nadaljuje v izventelesno izkušnjo (OBE - out of body experience), raziskuj v tej smeri. Pred časom sem poslušal avdio knjigo na to temo. Prilepim link, če jo najdem.


Out-of-body experience @ Wikipedia

Black Dragon ::

Nadaljujem 737 komentar z videom, ki omenja spalno paralizo in OBE, ter spalno paralizo, kot korak do OBE. Imaš neverjetno srečo, da imaš spontano paralizo, edino kar je sedaj je da greš preko strahu. Premagej svojo podzavest in fight of flight mehanizem. Veliko sreče!

Time will tell.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s spanjem

Oddelek: Loža
172688 (1456) mulc007
»

Spalna paraliza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9319091 (9764) Scorpia
»

Shizofrenija,psihoze ali....je to vse res...

Oddelek: Problemi človeštva
314322 (3279) Twy
»

nočne more (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627206 (6072) Keyser Soze
»

Lucidne Sanje

Oddelek: Sedem umetnosti
214568 (4157) lymph

Več podobnih tem