» »

Codewars in zaposlitev

Codewars in zaposlitev

elaerl ::

Zdravo, mogoče kdo ve, približno katero kato na Codewars moraš doseči, da si zaposljiv kot Junior programer - samo tehnično gledano? Trenutno sem na 4., sicer pa imam narejen družboslovni fax in nimam nobenih zahtev glede plače ali česarkoli podobnega, rada bi le nekje začela. Programirati se učim priblžno 4 mesece. Lp

eric_cartman ::

Portfolio (lastni projekti) --> To je pomembno! Pa kodo nalagat gor na Git.

Junior programer si določene firme različno razlagajo. Miha je kar zadel bistvo, vsaj meni se tako zdi:


Ampak realno pa podjetja dostikrat na to gledajo, da junior že nekaj zna. In je še ena stopnja pred tem. Začetnik torej. Tak, ki šele spoznava kaj programiranje sploh je.

Sicer pa še en pameten video na to temo oz. na tvoje vprašanje, ki si ga dostikrat pogledam. Neke vrste motivacija. :)

Zgodovina sprememb…

elaerl ::

Najlepša hvala, sem se ravno spraševala, zakaj se včasih reče junior in včasih začetnik..
In res zelo spodbudna videa, hvala tudi zanju!

moose_man ::

Čimprej stopit v kontakt s kakim podjetjem. Če si še precej na začetku se prijavi na oglas, v katerem iščejo začetnike; tudi takšni oglasi obstjajajo. Videl sem, da je na facebooku skupina Slovenski junior programerji, morda se ti splača vprašat tam.

Zdi se mi, da je koristno, da se odločiš za domeno, v kateri želiš delat. Nato si izberi kakšen zanimiv projekt iz tega področja (ne prehud za prvič) in ga spelji. Pa ne pozabit - pri programiranju (in verjetno tudi drugje) je tako, da se ob delu naučiš največ takrat, ko nalogo spelješ dobro in čisto do konca. Pa srečno. :)

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

scipascapa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
5410506 (7553) Kayzon
»

Rad bi izboljšal tehnično znanje v programiranju

Oddelek: Programiranje
91567 (910) nejcr
»

Kje se kaj učite online?

Oddelek: Programiranje
485998 (3911) scipascapa
»

Vsa podjetja rabijo "seniorčke" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6713348 (10174) krneki0001
»

programiranje s. p.

Oddelek: Programiranje
185113 (3809) Invictus

Več podobnih tem