» »

Run as differet user in nedostopnost tiskalnikov

Run as differet user in nedostopnost tiskalnikov

bastadu ::

Imam eno težavo, in sicer v domenskem okolju se prijavim z uporabnikom A, nameščene ima tiskalnike, na katere lahko normalno tiska. Po prijavi uporabnika A, moram zaradi določenih razlogov nek program pognati z drugim uporabnikom B (shift + desni klik na program in Run as different user), težava pa je, ko iz tega programa želim tiskati, mi napiše, kot da nimam nameščenega nobenega tiskalnika, torej očitno ta uporabnik B nekako nima pravic do (seznama?) nameščenih tiskalnikov, ki jih lahko uporabnik A uporablja bp. Pod privzetim tiskalnikom sem pod Securitiy jeziček dodal še vse pravice za uporabnika B, ampak nič ne pomaga. Še kakšna ideja, kako uporabniku B omogočiti dostop do tiskalnikov? Hvala za pomoč!

ToniT ::

Prijavi se na delovno postajo kot uporabnik B in preveri tiskalnike.

bastadu ::

Ja to je bil zgleda vzrok, da se kot uporabnik B na tem računalniku še nikoli nisem prijavil. Ko sem se sedaj prijavil prvič je to očitno namestilo tudi tiskalnike za tega uporabnika in potem, ko sem se prijavil nazaj kot uporabnik A je pognal program kot uporabnik B, je normalno šlo tiskat ... Hvala za namig!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Access 2007] Kako narediti da grejo ID-ji po vrsti brez preskakovanja

Oddelek: Programiranje
5638 (598) techfreak :)
»

Remote desktop in skrivanje diskov

Oddelek: Programska oprema
9984 (806) solatko
»

dva prijavljena uporabnika v XP-jih prek LAN-a

Oddelek: Programska oprema
91141 (926) karafeka
»

dodatno zaklepanje folderja na ntfs

Oddelek: Programska oprema
6734 (685) andrej

Več podobnih tem