» »

Huawei

Huawei

JanJan ::

Pozdravljeni!

Bi mi lahko kdo prosim povedal kako se za dolocen stik doda oziroma nastavi dolocen ton pri sporocilih?

Za melodijo zvonenja sem nasel moznost, za ton sporocila pa ne. Imam pa Huawei mate 10 pro.

Hvala!

Seba22 ::

Tone sporočil lahko nastaviš v nastavitvah v sporočilih.Greš v sporočila stisneš opcijo več in pa nastavitve in imaš notri za nastavit
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

JanJan ::

To vem. Jaz bi rad spremenil ton sporocila samo za doloceni kontakt. Tega ne najdem :/

Hvala za odgovor :)

gusto ::

Da boš takoj vedel, ko žena kliče?:D Jaz lahko na svojem P10 to nastavim tako, da grem v imenik, kliknem na osebo, potem pa tam nastavim zvonenje. Če nič ne nastavljam piše "zvonenje telefona: privzeto", lahko pa poljubno spremenim.

gusto ::

Jaz mam pa zdaj kontra problem, ko sem tole preiskušal. Ne morem se znebiti te "osebne" melodije zvonenja za ta stik. :D:D Ko spremenim melodijo za vse, se mi za stik, kjer sem poljubno nastavil, ne spremeni. Ne morem nastaviti nazaj na privzeto. Pa samo pomagat sem hotel. Dobrota je sirota.:))

Dimnik ::

On bi rad nastavil zvok za sporočila, ne za klic...

Malo študiraj pa sprobavaj, nekak se mora ponastavit nazaj...

JanJan ::

:)

Za zvonenje vem, da gre.. sem ugotovil :)

Ne najdem pa nikjer enake moznosti za sporocila :/..

Gusto.. zdaj se pocutim malo krivega.. :) :) upam, da ti uspe urediti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JanJan ()

gusto ::

Za sporočila kot kaže ne gre, razen s kakšno zunanjo aplikacijo. Svoj problem sem pa rešil tako, da sem stik ročno izbrisal in nato ponovno dodal. Drugače ne gre. Baje celo to ne deluje, če so kontakti sinhronizirani z whatsapp-om, k sreči ga ta moj kontakt ni imel. :)

JanJan ::

Tako sem navajen na te personalizirane zvoke pri sporocilih.. da mi zdaj postaja zal glede nakupa.. :/

Sem probal z aplikacijo Go sms.. in ni podobno nicemur..

Se bo treba navaditi in sprejeti..

Hvala za pomoc ;)

klinker ::

Keri telefon pa si to imel, ker te funkcije se nisem zasledil...res pa niti iskal.

AStrukelj ::

Android messages to podpira

Zgodovina sprememb…

JanJan ::

klinker je izjavil:

Keri telefon pa si to imel, ker te funkcije se nisem zasledil...res pa niti iskal.


Samsung in iphone.. oba telefona sta imela oz imata to moznost... huawei je nima..

Sem nalozil eno aplikacijo in s pomocjo in uporabo le te.. to deluje :)

AStrukelj je izjavil:

Android messages to podpira



Ja.. to imas samsunga? Vem, da ta ima to opcijo..

AStrukelj je izjavil:

Android messages to podpira



Pardon.. spregledal, da gre za aplikacijo.. se opravicujem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JanJan ()

tikitoki ::

Obujma to temo, ker me znaima kak je z novimi Huawei telefoni in uporabo programske opreme, npr. google maps,... Lahko kdo iz izkusnej pove, ce je simpl uporabiti tudi tovrstno programsko opremo, ce potrebujes, al je no go?

pixelzgaming ::

Gre uporabljat, imamo na šihtu P40 Lite E za dostave. Edino kar ne dela je glasovna navigacija, ostalo je ok. Pač apk potegneš od nekje. Je pa manj jebe z drugimi telefoni. na huawei med drugim ne deluje mdenarnica od NKBM.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

V-i-p ::

tikitoki je izjavil:

Obujma to temo, ker me znaima kak je z novimi Huawei telefoni in uporabo programske opreme, npr. google maps,... Lahko kdo iz izkusnej pove, ce je simpl uporabiti tudi tovrstno programsko opremo, ce potrebujes, al je no go?

Do Googlovih aplikacij na telefonu Huawei v manj kot 2 minutah
https://racunalniske-novice.com/do-goog...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tikitoki ::

pixelzgaming je izjavil:

Gre uporabljat, imamo na šihtu P40 Lite E za dostave. Edino kar ne dela je glasovna navigacija, ostalo je ok. Pač apk potegneš od nekje. Je pa manj jebe z drugimi telefoni. na huawei med drugim ne deluje mdenarnica od NKBM.


A kdo ve ce deluje aplikacija od N26?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei ter Google aplikacije

Oddelek: Loža
294421 (3609) fikus_
»

Mercator sporočilo preko Vibra ob vstopu v trgovino

Oddelek: Informacijska varnost
362911 (219) SeMiNeSanja
»

Android Messages omogoča pošiljanje SMS-ov prek spleta

Oddelek: Novice / Android
4312207 (8665) BivšiUser2
»

Windows Phone 7 brez lastnih zvonjenj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
9818867 (16444) Bor H

Več podobnih tem