» »

Filmi 2017

Filmi 2017

Nikec3 ::

Leto 2017 je zaključeno, začenjajo se vse možne podelitve nagrad za najboljše filme, zato sem odprl temo, da lahko tukaj debatiramo nasploh o filmih v letu 2017, ocenah, podelitvah Globusov, Oskarjev,...

Zaenkrat sem pogledal 23 celovečercev z letnico 2017 in tak je moj seznam od najboljših do najslabših (v oklepaju je ocena):
1. Dunkirk: 10
2. Blade Runner 2049: 9
3. Baby Driver: 8
4. Get Out: 8
5. Thor: Ragnarok: 8
6. Logan: 8
7. War for the Planet of the Apes: 8
8. Logan Lucky: 7
9. Barry Seal: 7
10. Spiderman: Homecoming: 7
11. Guardians of the Galaxy Vol. 2: 7
12. The Fate of the Furious: 7
13. xXx: Return of Xander Cage: 7
14. Mudbound: 6
15. Justice League: 6
16. Murder on the Orient Express: 6
17. Kingsman: The Golden Circle: 6
18. John Wick 2: 6
19. Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi: 5
20. Wonder Woman: 4
21. Alien: Covenant: 4
22. Life: 4
23. Bright: 3

Zelo rad bi pogledal še "Shape Of The Water" (a kdo ve, če ga bo mogoče pogledati v Sloveniji?) in pa "All the Money in the World".
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Alien covenant si postavil ob bok Life?

Lawl. Saj ne da je Life masterpiece, ampak je vseeno bolje koncipiran.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

starboi ::

Sem kar malce šokiran kako visoko si ocenil Baby Driver in Get Out, ki ju imam sam za dokaj povprečna filma. Pri prvem mi je bil všeč samo soundtrack, pri drugem pa začetek filma, potem pa se je proti koncu sesedel sam vase. 5/10 moja ocena za oba filma, v letu , ki Hollywood spušča za stopničko nižje, kar se tiče same kvalitete filmov. ( Ta trend se nadaljuje že sedmo leto zapored ).

Meni osebno je bil najboljši film v letu 2017 Wind River, katerega priporočam, da si obvezno pogledaš. Drugače pa top 3 lestvico dopolnjujeta še filma Dunkirk in Blade Runner 2049.

oo7 ::

Oskraji so bedarija to se je pokazalo letos. Ker so bili oskarji 2016 preveč beli so leta 2017, dali oskarja filmu Moonlight pa ne zato, ker naj bi bil dober film z dobro zgodbo ali kar koli ne nagrado so dali filmu, ker so v njem sami črnci in LGBT scena. Film pa bedarija in dolgčas.

vostok_1 ::

Come M-Power...the dark side is calling you...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Bom še sam podal svojo ceno filmom, katere sem gledal iz seznama.


2. Blade Runner 2049: 6 ( razvlečeno šlepajoče govno na svojem kultnem predhodniku, šibki liki , film ,ki se vleče in vleče in vleče, kot listnato testo)

3. Baby Driver: 4 ( generična zadeva. Sicer trailer nekako vzbuja upanje, da bi znal to biti lahkoten in zabaven film z dobrimi avtomobilističnimi pregoni. A film se spremeni v dolgočasno sluzasto najstniško kašico)

4. Get Out: 5 ( soliden rasističen film )

6. Logan: 8 ( mami, glej X-men rated R, ne morem se znebiti občutka, da je zadeva posneta prepovršno in na živce mi je šlo, ker tamala ne zna igrat ).

7. War for the Planet of the Apes: 8 ( sicer tradicionalno dobra zgodba in zaključek trilogije, a film je preveč razvlečen ).

12. The Fate of the Furious: 2 ( negledljivo za odrasle, odlično za otroke, film žali intelingenco, je pa vseeno boljši kot predhodnik )

19. Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi: 5 ( ni najslabši, je pa tam blizu, problem v likih in igralski zaseb, ki je švoh )

21. Alien: Covenant: 7 ( načeloma šibki liki, dobimo precej odgovorov, ki nam jih predhodnik ni dal in dober konec )



Glede na res slabo filmsko leto 2017 bi rekel, da je film leta vseeno LOGAN.

IL_DIAVOLO ::

Ko pa power kritizira, potem pa veš, da nekaj zagotovo ni v redu :D

Vazelin ::

Get Out ni rasističen.

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Get Out ni rasističen.



Kako ni rasističenm če grupa belcev izvaja poizkuse na črncih in jih ima za sužnje.

D3m ::

Dunkirk na 1.mestu?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

Vazelin je izjavil:

Get Out ni rasističen.

Oh ja je. Get Out je tako banalno rasističen, da je že zabaven.

Pogledal The Disaster Artist-a. Zabavna zadeva.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7414124 (4634) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214793 (8409) oo7
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5211021 (7477) gus5
»

TOP filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
408560 (6159) bambam20

Več podobnih tem