» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
62 / 95
»»

gansta ::

Tnx:)

jabe ::

Ne vem, online plačila mi delajo. Sem kupila nekaj, kar niti ne rabim. Revolut pa še vedno ne gre naprej. Če ima še kdo kako idejo.

EDIT:
sem pa poskusila topupat z N26, to je šlo pa normalno čez

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

MrStein ::

Saj pravim, tačaš lahko polniš z nakazilom. Dokler ne urediš Maestro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

showsover ::

Spk Maestro zagotovo deluje, vse topupam preko tega (da je dosledno debetno :)...
MasterCard sploh ne uporabljam, nekje leži, bi ga odpovedal, če bi se poznalo pri UPR.
Menda vseeno zaračunavajo, razen, če ste kaj novega ugotovili?

jabe ::

MrStein je izjavil:

Saj pravim, tačaš lahko polniš z nakazilom. Dokler ne urediš Maestro.


topup imam brezplačen (tako tu berem), nakazilo pa ne. revoluta sploh ne rabim drugače. če ga pa imam, bi ga porabila samo zato, da dobim denar s sparkasse na n26 brez provizij.

Na n26 pa niti prvega brezplačnega topupa ne morem narediti, ker mi zadnjih 3 števil sploh ne pusti vnesti (predolgo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

MrStein ::

Koliko cifer vpisuješ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jabe ::

19.
to je ta cifra na zadnji strani, ne IBAN

MrStein ::

Meni lepo pusti vtipkati vseh 19 cifer. In drugim tudi, kot poročajo.

Imaš zadnjo verzijo app-a?
Če ne, ti preostane support (chat).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jabe ::

revolut mi pusti in tudi prebere vseh 19. tudi veljavnost. CVV na roko vpišem, ampak spodaj ne pusti nadaljevati. da se zasiguram, da nisem popolnoma čorova, sem probala še z N26 mastercardom, kjer je šlo pa lepo skozi. torej ni, da ne bi znala dodati kartice. je pa res, da če nič ne spreminjam vnosa ampak se samo v to polje postavim, mi pa takoj zraven številke kartice vrže ven rdeč klicaj. gor ne morem klikniti, kot je to ponavadi, da razloži, v čem je problem. Bi naredila screenshot, pa mi ne pusti, niti ne najdem v nastavitvah, da bi to omogočia. nekatere mobilne banke imajo možnost togglanja tega.


Če bi hotela topupati n26 račun, pa je preveč cifer. n26 jih ne pusti 19, samo 16.

verzija revoluta je najnovejša - 8.11 na androidu.

jabe ::

Ker ne morem porpavljati strega sporočila..

z boti se ne bom menila, v FAQ pipe, da podpirajo samo Viso in Mastercard (tak bo najbrž tudi uraden odgovor). Me pa zanima, tisti, ki jim dela topup z Maestro kartico, sploh s Sparkasse, koliko časa imate račun odprt in kdaj ste dodali na Revolut. Moja je od novembra lani... Mrbit puščajo stare in dovolijo novih, ker ko sem malo pogooglala in našla stare teme na tujih forumih, so včasih v FAQ pisali, da je topup možen tudi z Maestro.

Vaseer ::

Sparkasse Maestro imam od septembra 2019. Za Revolut Top-up jo uporabljam od prejema dalje, redno vsak mesec. Pred tem tudi prejšnjo Maestro kartico. Do sedaj brez težav.

ubermensch ::

Na kaj je treba biti pozoren, ko greš na Hrvaško? Sem slišal, da so nekateri imeli težave s plačilom cestnine, da jim je pojedlo kartico in je bila potem neka rešitev v appu. Pa tudi neka fora je bil s tem, ko te v trgovini vprašajo ali hočeš, da oni pretvorijo v kuni ali ne ali nekaj takega in je bila neka izbira potem veliko boljša? Hvala za odgovore.

bastadu ::

Nikoli težav z Revolut kartico na Hrvaškem. Ko plačuješ ali dviguješ denar, če te vpraša ali ti transakcijo izvede v EUR ali HRK daš vedno v HRK ...

GupeM ::

Tako je. Plačevanje cestnine je (bil) problem pri N26, zaradi prozorne kartice, pri Revolutu tega ni.

Plačaš pa vedno v lokalni valuti, torej HRK, če te bankomat, POS terminal ali prodajalec to vpraša.

Sheteentz ::

Kako pa zdaj urediti, da bom z Revolutom (od včeraj ga imam) plačeval v fizičnih trgovinah preko android telefona?

Sem poskusil Revolutovo virtualno kartico vnesti v Google Pay, pa mi piše, da s to kartico ne morem plačevati s telefonom. Ko sem pa poskusil vnesti fizično, ki sem jo naročil, pa tudi vrže nek error.

WTF?

matobeli ::

Google pay v sloveniji ni podprt.

Dober dan ::

Kupi fizično kartico.

buttcrack ::

Sheteentz je izjavil:

Kako pa zdaj urediti, da bom z Revolutom (od včeraj ga imam) plačeval v fizičnih trgovinah preko android telefona?

Sem poskusil Revolutovo virtualno kartico vnesti v Google Pay, pa mi piše, da s to kartico ne morem plačevati s telefonom. Ko sem pa poskusil vnesti fizično, ki sem jo naročil, pa tudi vrže nek error.

WTF?

Odpri si vivid :)

Sheteentz ::

Dober dan je izjavil:

Kupi fizično kartico.

Eno sem že za ženo. Sam sem upal, da lahko s temi revoluti in podobnimi zadevami s telefonom plačujem na podoben način, kot to počnem z nlb pay.

A sploh kateri od teh revolutov, N26 in podobnih jajc omogoča podobno, kot to omogoča nlb pay, torej da telefon nadomesti brezstično kartico?

matobeli ::

Kup si apple, dela vse super z apple pay.
Pa še uro.

jabe ::

Sheteentz je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Kupi fizično kartico.

Eno sem že za ženo. Sam sem upal, da lahko s temi revoluti in podobnimi zadevami s telefonom plačujem na podoben način, kot to počnem z nlb pay.

A sploh kateri od teh revolutov, N26 in podobnih jajc omogoča podobno, kot to omogoča nlb pay, torej da telefon nadomesti brezstično kartico?


Direktno iz škatle, tj brez obvozov, samo vivid

gansta ::

Sheteentz je izjavil:

Kako pa zdaj urediti, da bom z Revolutom (od včeraj ga imam) plačeval v fizičnih trgovinah preko android telefona?

Sem poskusil Revolutovo virtualno kartico vnesti v Google Pay, pa mi piše, da s to kartico ne morem plačevati s telefonom. Ko sem pa poskusil vnesti fizično, ki sem jo naročil, pa tudi vrže nek error.

WTF?


Apple WTF :)

Sheteentz ::

Juhej, Google Pay je sprejel vivid virtualno kartico!

Zdaj mi je samo žal 7 evrov, ki sem jih včeraj dal Revolutu za fizično kartico :(

blackmumba ::

Tudi meni REVOLUT ne sprejme sparkasse debetne kartice za top-up. Spletno nakupovanje imam omogočeno in to uporabjam že X let.
Ko v Revolut vpišem 19 mestno številko se mi zraven pojavi rdeč klicaj. Pa je številka 100% pravilna.

Bi pa res olajšalo delo z revolutom tole, sedaj čakam do max 1 dan da preko UPN-ja spravim denar na revolut.

Imam zadnjo verzijo revoluta.

jabe ::

Koliko staro kartico imaš pa ti? Res ne vem, v čem je fora, da nekaterim dela, drugim pa ne...

MrStein ::

Kaj če bi vprašali Revolut ali Sparkasse?
(Na chat-u so ljudje, ne bot-i)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

blackmumba ::

Ne vem koliko stara je, poteče konec leta 2023.

gansta ::

Kr neki tole, sem se hotel že registrirati na Revolut, ravno zaradi Sparkasse + N26 :) ampak če pravite da ne dela ?!?

Sheteentz ::

A če zaprem Revolut račun (ki sem ga resda včeraj odprl), moram tudi kaj sporočati fursu?

OK.d ::

Če še nisi nič prijavljal, ga tudi odjaviti ne moreš;)
LPOK.d

Maximus ::

Kolikor je meni znano, je te dogotke (odprtje in zaprtje) potrebno prijaviti, ne glede na čas uporabe/neuporabe.

-ninja-91- ::

Je komu uspelo iz kontaktov odstraniti dodatna linka za "request money" in "send money"? Mal sem raziskoval in nikjer ne najdem opcije, da to skrijem.

Pro ::

Kontakt odstraniš tako, da ga potegneš v levo, se pokaže info, kliknes na ikono in nato čisto spodaj izbereš delete.

GupeM ::

On želi iz kontaktov na telefonu odstraniti možnosti Request money in Send money. Torej, če odpreš kontakt na telefonu, boš videl da imaš med možnostmi kliči, pošlji sms, ... tudi možnosti Send money in Request money.

matobeli ::

Edina opcija je da odinštaliraš in še enkrat inštaliraš, in ne dovoliš dostopa do kontaktov.

Nisem našel druge :/

Pro ::

Meni se to ne kaže.

Gre pa mogoče tako, da greš v nastavitvah pod aplikacije, poiščeš Revolut in tam pri dovoljenih zavrneš dostop do stikov.

GupeM ::

To verjetno res deluje, ampak v tem primeru ne moreš poiskati kontakta v Revolut appu, če mu hočeš poslati denar.

jabe ::

No sem početala s Kidom. Na vprašanje, zakaj nekaterim pri isti banki in z Maestrom dela, meni pa ne, je bil odgovor:
https://postimg.cc/BjYD6kVc

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

Goody ::

Po zadnji dokapitalizaciji Sofbank je Revolut vrednoten na 33 milijard. NLB recimo ima market cap cca 1,3 milijarde.

gansta ::

Ohh neverjetno, imas podatke se za N26?

Pa naj se kdo rece, da jim ne zaupa, da so to spletne banke, itd...

jabe ::

Ja in... Poglej en odgovor gor, včasih dela, včasih ne pa nič ne bomo okoli tega kaj dosti delali pa živijo... Eden izmed delodajalcev se mi je premaknil na Sberbank, račun plačuje na n26, ker na revolut ne gre. Gredo pač na maso, ne kvaliteto, drugače ne gre pri vse zastonj. Pa nič hudega, samo da se tega človek zaveda. Revolut je podrekan z zilijon različnimi funkcijami, ki na pol delajo. To ni za drugega kot za sproti, za to je odlicen in ko zasteka se ne sekiras kaj dosti, ker imaš delujoč backup. Denar gor imeti in se z njihovimi "tako pac je" rešitvami ukvarjati pa zna biti stresno.

gansta ::

Potrebujem refferal link

buttcrack ::

delavec44 ::

Kaj pa imaš od tega? Saj ni nobenih bonusov.

gansta ::

A ni bilo 5GBP za oba?

gansta ::

Kje najdeš kompletno IBAN, SWIFT številko znotraj aplikacije Revoluta, da prijaviš na e-davke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Dober dan ::

Klikni na eur sliko poleg stanja.

Zgodovina sprememb…

gansta ::

Tnx, jaz pa vse živo preiskal "na sami kartici" :)

A če je BIC/SWIFT Litvijski, ste dali na e.davki Litvo ali Združeno Kraljestvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gansta ()

Dober dan ::

Ti prijaviš račun, kartica je brezpredmetna. Torej litvijski račun.

buttcrack ::

Litvanski, da ne bo kdo kej novega izumil...

Zgodovina sprememb…

««
62 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132001 (6035) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130519 (5283) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225155 (3926) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108468 (36389) Andro457

Več podobnih tem