» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
22 / 95
»»

6151 ::

2.90.250604638

miko22 ::

bom posodobil, ker mam 2.86.xxx
sedaj je zunaj že 2.91

miko22 ::

sem šel nalašč probat z updatom pa mi ni delalo. ne vem zakaj ne. Naj še kdo proba

6151 ::

Mogoče je s kartico kaj narobe

miko22 ::

ne, ker sem plačal z njo, ko mi preko GPay ni šlo.

Slayer69 ::

A je že kdo dodal Revolut kartico na PayPal? Meni ne gre, zavrne mi z napako da je nekaj narobe z naslovom (kot da se ne ujema naslov v PayPalu z naslovom na kartici). Sem še enkrat oboje preveril in so enaki podatki. Opazil sem edino, da ta polja Revolut zloži skupaj v drugačnem vrstnem redu kot PayPal. Kakšna ideja kaj narediti?

P.S.: poizkusil sem z virtualno in fizično kartico. Drugače pa so mi iz PayPal supporta sporočili tole: "Some prepaid or virtual cards may not be suitable for use with PayPal. If you want to use such a card, you should make sure that it's reusable. This means that you can add money to the same card multiple times and the card number doesn't change."
Ampak kot že rečeno mi tudi s fizično kartico ne deluje :(

kokica2000 ::

Jaz imam kartico Revolut normalno povezano z PayPalom. Vprašaj na podporo od Revoluta, kaj bi lahko bilo narobe.

bastadu ::

Tudi jaz imam Revolut dodan na PP bp ...

Slayer69 ::

Sem potem še malo googlal in našel več tem kjer imajo ljudje iste probleme in da so samo večkrat poizkušali in je potem enkrat šlo (brez da bi kaj spremenili). In sem potem še jaz isto probal in je res šlo nekje v 3jem poizkusu... nimam pojma kaj je to fora (nisem nič spreminjal naslova ali kaj drugega). Aja in na koncu sem dejansko lahko dodal virtualno kartico niti ni bilo potrebe po fizični.

Nesta ::

Paypal + Revolut uporabljam dnevno nikoli nič težav...

dimko_rk ::

Slayer69 je izjavil:

Sem potem še malo googlal in našel več tem kjer imajo ljudje iste probleme in da so samo večkrat poizkušali in je potem enkrat šlo (brez da bi kaj spremenili). In sem potem še jaz isto probal in je res šlo nekje v 3jem poizkusu...
Tudi meni se je nedolgo nazaj zgodilo isto. Takrat sicer nisem iskal po spletu, sem pa nekajkrat kliknil, probal spremeniti naslov, ene 4-tic je pa nato le slo cez s pravim naslovom.

Naabo ::

dimko_rk je izjavil:

Slayer69 je izjavil:

Sem potem še malo googlal in našel več tem kjer imajo ljudje iste probleme in da so samo večkrat poizkušali in je potem enkrat šlo (brez da bi kaj spremenili). In sem potem še jaz isto probal in je res šlo nekje v 3jem poizkusu...
Tudi meni se je nedolgo nazaj zgodilo isto. Takrat sicer nisem iskal po spletu, sem pa nekajkrat kliknil, probal spremeniti naslov, ene 4-tic je pa nato le slo cez s pravim naslovom.

Tudi pri meni je bilo enako.

Nemmo ::

Pravkar dobil obvestilo o Apple pay. Končno :)

flameir ::

Kako plačati UPN z Revolutom?
Greš pod bank transfer, to a business, vneseš Ime (brez naslova, saj ni prostora?), vneseš IBAN in BIC, za referenco pa ni nobenega okna, tudi tistega "write a msg" kot pri N26, ni. Hvala za pomoč.

Killermode ::

flameir je izjavil:

Kako plačati UPN z Revolutom?
Greš pod bank transfer, to a business, vneseš Ime (brez naslova, saj ni prostora?), vneseš IBAN in BIC, za referenco pa ni nobenega okna, tudi tistega "write a msg" kot pri N26, ni. Hvala za pomoč.

Vrite a message ye takoj pod tistim ko vneseš znesek.

flameir ::

Oh, nisem opazil. -.-
Samo še nekaj - potrdilo o tem plačilu se da dobit? Ker na statementu ni jasno, kam si nakazal, saj ne piše IBANa prejemnika.

Hvala.

kokica2000 ::

Recimo takole: plačila na TRR niso Revolutov "core business" (beri: s tem nič ne služijo), in verjetno zato te funkcionalnosti ni v aplikaciji. Lahko pa dobiš potrdilo o plačilu, če kontaktiraš pomoč znotraj aplikacije (in app chat support).

bastadu ::

Nemmo je izjavil:

Pravkar dobil obvestilo o Apple pay. Končno :)

A ima kdo kakšne težave z uporabo Apple Pay + Revolut? Jaz sem recimo v zadnjih dneh opravil par nakupov in v večini primerov so bile težave: 1x sem moral kar nekajkrat prisloniti telefon na terminal, da je šlo skozi, čeprav sem vedno počakal, da je aplikacija prikazala potrditev (bleep). Danes v Lidlu mi je po nekaj poskusih ni zagrabilo sploh, potem mi je aplikacija napisalala, da naj poskusim z drugo kartico. Ali ta ApplePay mora posebej podpirati trgovina oz. terminal ali kako?

6151 ::

Meni na gpay dela perfektno

knesz ::

bastadu je izjavil:

Nemmo je izjavil:

Pravkar dobil obvestilo o Apple pay. Končno :)

A ima kdo kakšne težave z uporabo Apple Pay + Revolut? Jaz sem recimo v zadnjih dneh opravil par nakupov in v večini primerov so bile težave: 1x sem moral kar nekajkrat prisloniti telefon na terminal, da je šlo skozi, čeprav sem vedno počakal, da je aplikacija prikazala potrditev (bleep). Danes v Lidlu mi je po nekaj poskusih ni zagrabilo sploh, potem mi je aplikacija napisalala, da naj poskusim z drugo kartico. Ali ta ApplePay mora posebej podpirati trgovina oz. terminal ali kako?

Danes 3x plačal s kombinacijo Apple Pay + Revolut. Pri meni so bili isti problemi če sem telefon dal preblizu terminala oziroma ga položil na terminal. Z malo vaje ugotoviš, na kakšno razdaljo približati telefon k terminalu. So bile pa te težave vedno na terminalih, ki imajo čitalec zgoraj pod zaslonom, s stranskimi ni bilo nikoli težav.

bastadu ::

Aha potem je pa to problem, jaz sem telefon naslonil prav na zaslon, ker sem tako tudi običajno naredil z brezstično kartico in nikoli ni bilo težav...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

b4d ::

Cool, sem za foro sel pogledat ce se da dobit tole pride mavricno kartico, 30k jih dajo dzaba, se vedno se da, tako da ce koga mika, gres pod order new card pa poklikas.

https://community.revolut.com/t/pride-c...
b4d.sablun.org

bastadu ::

b4d je izjavil:

Cool, sem za foro sel pogledat ce se da dobit tole pride mavricno kartico, 30k jih dajo dzaba, se vedno se da, tako da ce koga mika, gres pod order new card pa poklikas.

https://community.revolut.com/t/pride-c...

Pa potrebno je imeti zadnjo verzijo app-a, ki je izšla danes zjutraj. Če mavrične kartice še vedno ne prikaže pa log-off/log-on v app-u, če še vedno ne pa reinštaliraj app ...

stara mama ::

Zakaj pa bi hotu imet tako mavrično kartico? Za apple pay?
V bistvu je res podobna njihovemu logu

s1ck ::

pRiDe MoNtH

buttcrack ::

aj pride kartice free?

bastadu ::

jp

ocnoop ::

Če si bo še kdo delal kartico se priporočam. Če želiš naročiti brezplačno kartico Revolut za odlične menjalne tečaje v tujini, se prijavi prek moje povezave. https://revolut.com/referral/anfyyn

buttcrack ::

bastadu je izjavil:

jp

sicer mi stara poteče šele septembra, ampak sem kar naročil novo.

Long live LGBT :)

b4d ::

Tale nova kartica je tudi dober nacin za dobit MasterCard pri nas, ker zadnje cajte non-premium uporabnikom ponujajo zgolj Viso.
b4d.sablun.org

luky ::

Pa MC ne dajo dobiš samo Viso, tudi te barvne ni več, saj pri sebe v app ne vidim da bi jo naročil.
Mogoče kakšna druga opcija?
luky!

carlosk1966 ::

Pravkar naročil. Aplikacijo sem na novo naložil.
Ko dodaš kartico izbereš barvo in je tam ta kartica (MC).
Pride 12 julija (dobava zastonj).

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

carlosk1966 je izjavil:

Pravkar naročil. Aplikacijo sem na novo naložil.
Ko dodaš kartico izbereš barvo in je tam ta kartica (MC).
Pride 12 julija (dobava zastonj).



A to velja samo za nove?

V čem je razlika med navadno?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

luky ::

carlosk1966 je izjavil:

Pravkar naročil. Aplikacijo sem na novo naložil.
Ko dodaš kartico izbereš barvo in je tam ta kartica (MC).
Pride 12 julija (dobava zastonj).

Ja sem isto naredil in dobil MC, sedaj pa ne vem če lahko Viso odstranim iz app.
luky!

carlosk1966 ::

Mislim, da ne bi smelo biti problema.
Si jo poizkisul odstranit?

luky ::

carlosk1966 je izjavil:

Mislim, da ne bi smelo biti problema.
Si jo poizkisul odstranit?

Ja je šlo hvala.
luky!

mac77 ::

cao, par vprasanj glede Revolut ,,,
Nakazilo na kartico je mozno samo s svojega računa?
Plačo si lahko dan nakazat direkt na Revolut?
Večinoma se najbolj splača osnovni paket kartice?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mac77 ()

luky ::

mac77 je izjavil:

cao, par vprasanj glede Revolut ,,,
Nakazilo na kartico je mozno samo s svojega računa?
Plačo si lahko dan nakazat direkt na Revolut?
Večinoma se najbolj splača osnovni paket kartice?
lp

Nakazilo lahko izvedeš preko TRR, lahko pa tudi iz kreditne ali mBills kartice če jo imaš. Iz kartic imaš dobroimetje takoj gor preko banke pa cca 4 ure.
Jaz sem danes nakazal € iz TRR banke okoli 11.30 in ob 15.40 so bila že sredstva na Revolut računu.
Plača gre lahko direkt na Revolut.
Osnovno katico dobiš Viso.
luky!

mac77 ::

torej mi delodajalec lahko nakaze plačo, če sem zaposlen v tujini, stalno bivališče pa v SLO ne bo problema?
Koliko sem zasledil da lahko kasneje preides na premium ali metal card če ti osnovi račun ne odgovarja,
Večinoma seimate osnovne. Računam če porabim tam med 500-1000 eur s Revolutom mesečno bi se skoraj splačal metal, ker imajo tidti 1% vračila

bastadu ::

Znotraj EU ima Revolut Metal samo 0,1% cashback-a, tako da s tega naslova se ne izplača za takšno mesečno porabo ...

mac77 ::

ok, torej naročim osnovni paket, še ne kaj je treba biti pazljiv?

Killermode ::

mac77 je izjavil:

ok, torej naročim osnovni paket, še ne kaj je treba biti pazljiv?

Da prijaviš račun po odprtju na Furs

mac77 ::

stroške torej imam samo s poštnino. Z virtualno kartico se namreč ne da nič plačat v trgovini recimo.

knesz ::

mac77 je izjavil:

stroške torej imam samo s poštnino. Z virtualno kartico se namreč ne da nič plačat v trgovini recimo.

Če imaš vezano recimo na Apple Pay, se tudi to da.

mac77 ::

aha pol s telefonom plačaš?

knesz ::

mac77 je izjavil:

aha pol s telefonom plačaš?

Ne s telefonom, z virtualno kartico. Telefon obdržiš. Telefon oziroma NFC na telefonu opravlja isto funkcijo, kot NFC na fizični kartici.

mac77 ::

ja saj to sem mislil :)
gre samo s tistim telefonom na katerem je aplikacija in v tistem telefonu mora biti SIM s prijave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mac77 ()

Mare2 ::

Imam nastavljeno, da mi avtomatsko zamenja funte v EUR pri menjalnem tečaju 1,1170, trenutni tečaj je 1,1139.

Zanima me, če to sploh deluje, torej ali bo sploh zamenjano, torej avtomatsko. Ali sem vpisal preveč optimisičen tečaj?

Hvala vsem za info.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Stokarino ::

Sem opazil, da se "veliko" prihrani, če pri Paypal nakupih izberem Revolutov exchange rate, namesto Paypalov.

perci ::

Jap, paypal odira na menjalnih tečajih. Nateg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()
««
22 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132031 (6065) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130547 (5311) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225161 (3932) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108479 (36400) Andro457

Več podobnih tem