» »

Usnjene rokavice

Usnjene rokavice

TheKekec ::

Že dolgo časa imam namen kupiti ene usnjene rokavice, katere bom kupil zdaj kot študent in mi bodo zdržale še naslednjih 30 let oz. dokler jih ne izgubim.
Predvsem me zanima, kje v centru Ljubljane imajo največjo izbiro. Glede ne to, da bo to nakup za skoraj pol življenja, zaenkrat kakšnih hudih finančnih omejitev ne postavljam.

Kakšne priporočate? Kje ste jih kupili? Kako skrbite za njih?

Hvala in lp

Mare2 ::

Kako jih boš pa čistil?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

noraguta ::

Odviano za kaj jih boš imel. Vzdrževanje pa odvisno od uporabe. Kerbl vosek za sedla je fajn zadeva za bolj občutlive reči. Sicer pa lederfet. Al pa do. A kuhane žaube. Pa kak planinski olje za na hitr. Jih je pa treba posušit in namazat če se zmočjo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Tilen ::

Zadnje usnjene rokavice sem kupil od podjetja Roeckl in sem zelo zadovoljen. Cene se gibljejo med 100 in 200 EUR. Izdelujejo tudi športne rokavice pod blagovno znamko Roeckl Sports. 175 let tradicije in Made in Germany.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

noraguta ::

Jst ene dvoje delovne zmenjam oz kozje kože na let. Če jih ne vzdržuješ je po dveh tednih po njih. Pa vseen al so hestra al pa iz zadruge.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

TheKekec ::

@Tilen, hvala bom pogledal :D zgledajo lepe, ali jih je mogoče videti kje v Ljubljani?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

stikalo za luči na daljinec

Oddelek: Loža
104425 (2241) RockyS
»

Rokavice za touchscreen

Oddelek: Mobilne tehnologije
203624 (2513) St235
»

Apple patentiral rokavico

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
286795 (4115) Pyr0Beast
»

Iščem rokavice za tipkanje

Oddelek: Loža
152061 (1730) Nejc Pintar
»

Kaksna darila ste dobili in kaka darovali?

Oddelek: Loža
164421 (4055) sketch

Več podobnih tem