» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
36 / 293
»»

looser ::

vi tu malo povprek, a ne... eni s(m)o od avta odvisni, pa ne zaradi veselja nad voznjo, ampak, ker se moras naslikat na razlicnih tockah ze znotraj enega dneva, zaradi sluzbe, familije, ipd. enim pa se ni potrebno, ne, in tam je avto mogoce res manj upravicen strosek (nasproti voznje s taksijem, rentacar, avantgo... za kolo je super, ce vam znese ob lepem vremenu)... izracunajte si in komot prodajte avto, cisto resno, res ni slaba ideja. glede ciscenja - ce nimate casa, dajte avto oprat in scistit od znotraj, saj vam uredijo, pac nekaj eurov hocejo za to, samo ne pozabite se narocit (sem pa jaz ze tudi dobil po p...., ker avto ni bil taksen od znotraj, da bi se lahko jedlo s tal :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

KAVINSKY ::

shadeX ::

Z vejpom v roki in s kolesom po hitri cesti. Ta mora kadit neki močnega.

facepalm ::

ah to je ze skoraj stalnica pri nas na obali.
prejsnji teden sem srecal dva taka cca 100m od predora. ce sta zapeljala not, ne vem.
zato se vedno zagovarjam ukinitev kolesarskih stez.
na obali imamo parencano za kolesarje in pesce, pa se vedno se vsak dan najdejo kalibri, ki preferirajo vozit 10kmph s kolesom po obremenjeni regionalni cesti med izolo in lucijo, kjer skorajda ni moznosti za prehitevanje oz za umik kolesarja.
sedaj se pa vidi, da turistom ni vsec niti kolesarska ob obali in zapeljejo raje cez predor:)

shadeX ::

m0LN4r ::



Vem, da je offtopic :)) but still, kako eni hvalijo tle svoje non-vag makine xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SimplyMiha ::

Ampak saj je Škoda del VW koncerna?

m0LN4r ::

But its slavik steel, so its ok :))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

But its slavik steel, so its ok :))


Nope. Gre se za stalinium. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

Kaj je predrznost?

Po zadnjem kolesu mimo radarja in preko omejitev :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

facepalm ::

preden sem pogledal sliko, sem si predstavljal kolesarja:)
na motorju ni to nic posebnega:)

KAVINSKY ::

Shegevara ::

Thug life:))

m0LN4r ::

Whait what? To je aktualna slika?

Über bi ga zgazil xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bambam20 ::

OMg... bogi revež, če je to reS?

GupeM ::

V Vegasu sem videl podobno sceno. Vsi na avtobusu smo se režali, ko smo ga videli :D Vendar je tam tako ali tako cel kup debeluhov, ki niti hoditi ne morejo na teh "vespah".

bambam20 ::

GupeM je izjavil:

V Vegasu sem videl podobno sceno. Vsi na avtobusu smo se režali, ko smo ga videli :D Vendar je tam tako ali tako cel kup debeluhov, ki niti hoditi ne morejo na teh "vespah".


Samo tale je po moje invalid in potrebuje voziček za premikanje.

GupeM ::

bambam20 je izjavil:

GupeM je izjavil:

V Vegasu sem videl podobno sceno. Vsi na avtobusu smo se režali, ko smo ga videli :D Vendar je tam tako ali tako cel kup debeluhov, ki niti hoditi ne morejo na teh "vespah".


Samo tale je po moje invalid in potrebuje voziček za premikanje.

Ja, nisem nič rekel čez tega. Samo sem omenil, da v Vegasu debeluhe srečuješ na takšnih prevoznih sredstvih. Na vsakem koraku. Denar očitno imajo in namesto, da bi poskrbeli za normalno telesno težo, raje dajo keš za te vozičke. Seveda se sedež po potrebi dvigne in obrne. Zadeve pa pomoje niso ravno poceni, ker morajo zdržati 150+ kg.

Sicer pa nič čudnega. Videla sva restavracijo, kjer ješ zastonj, če imaš več kot 350 lbs (~160 kg).

shadeX ::

Itak da je invalid. Kje si še videl v Sloveniji, da se vozijo ljudje z vozički za invalide okol, sam zto k se jim neda hodit (hvala bogu nismo še tolk usekani). Je pa v USA to dost velik problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

predi ::

Ko si enkrat v enosmerni, ni povratka. :D

KAVINSKY ::

m0LN4r je izjavil:

Whait what? To je aktualna slika?


Jop, pa več je takih :D



V ostalih novicah:

https://www.primorske.si/kronika/vozila...

__Devil__ ::

Berem poste iz strani 32 naprej in moram reči, da je tudi sodelavec se pritožil nad cestami, ki sem ga peljal sabo na delo, praktično vsak reče, da so ceste izredno slabe in se strinjam, zdaj, ko se z motorjem vozim malo naokrog se res opazi, da imamo v sloveniji ogrmono nepotrebnih asfaltiranih cest do hiš, flikov pa je toliko, da niti nebi o tem, prav smešno je, sploh ne moreš več kot 60 peljati in vedno slabše bo, zato stare avte nabavit pa bo :), ker popravile kot treba se definitivno ne bodo, ni denarja in pravega interesa, motivacije spodbude, nekaj bomo morali storiti, ali pa bo vsak dan slabše, a mi se še lahko malo hecamo, ko si tukaj domačin in poznaš že na pamet kje so kakšne luknje in kam točno zavit, da se ji "udobno" izogneš, malo cik cak, zaenkrat je to to, a še nas bo treslo in premetavalo :). Sicer pa se gre tudi najbolj za varnost, kjer z motorjem že moraš prav zelo previdno vozit in počasi, da te ne vrže, sploh ni užitek po taki cesti se vozit na daljše poti, zato pa zelo rad grem v bližnjo Avstrijo, takoj čez mejo je cesta neprimerljivo boljša, lukenj praktično ni, cesta je varno vozna.
Če mi uspe slikat nekaj umetniških cest, na novo "popravljenih" lukenj in svežih tatujev bom objavil kako sliko.

Vem, da se tudi sam kdaj znajdem v tem a prosim vas, da ne divjate po nepotrebnem, naj se vam ne mudi živeti, tudi počasi boste prispeli na cilj! Vse več opažam, da je v počasni vožnji več od življenja, lepo je opazovat naravo (poleg CPP) ter pogosto sem celo enak čas, če ne prej na cilji v primerjavi z divjaki, velikokrat jih dohitim z normalno vožnjo, cesta je dinamična, z divjanjem na daljši rok pridobiš samo višji pritisk po nepotrebnem.

Vozim 30 let star dizelski avto, in ni me sram. kmalu ga posodobim z novejšim (najbrž zaradi rje).

To pa vem kje je slikano, pred Planet tuš take slike so normalne, ljudje redkokdaj gledajo te črte in jih upoštevjo, pri hoferju jih ponekod sploh ni, samo tlakovci. Najbolj nenavadni so mi tisti, ki parkirako pred vhodom hoferja in podobno, več kot očitno nepravilno nebi morali parkirat, takih nebom nikoli razumel in take je treba oglobit, ampak jih navadno nihče ne (vsaj nisem še opazil, ker imajo verjetno srečo in se odpeljejo preden jih kdo zasači, menim, da bi to moralo biti delo Hoferja, pravilno parkiranje, a najbrž jim to ni pomembno, samo da imajo kupce, pa ni važno kje se parkira :)).

Vozniki volkswagnov so kar dobri po mojih izkušnjah, relativno varni. Recimo bmwji pa malo manj.
Res je pomembno, da je avto čisto kar pokaže kak človek je kdo, a včasih je težko ohranit čist avto. najbolje je imeti prazen avto in vse smeti sproti odstranjevat! tudi energija je boljša med vožnjo, če ni v avtu nepotrebnih smeti. sicer se ne obremenjujem, preveč a drugi se včasi bolj obremenjujejo :)

ta ideja, ko avto pošpricaš z tekočino, na katero se lahko polije karkoli in se ne zmoči je zelo zanimiva, tehnologija napreduje.

Ta znak pa je res pregleden Gupe. Najbrž je kar sam zrastel.
Pazite na žabe, nič nam niso naredile, le dobre so za naš ekosistem!

krneki0001 ::

V sloveniji so ceste še dobre, pojdi malo proti vzhodni evropi, pa se ti bodo zdele naše ceste noro dobre.

To je na glavni povezavi med dvema mestoma v ukrajini (nekje blizu tromeje z madžarsko in Romunijo):
https://vimeo.com/272896287
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

njyngs ::

nebivedu kaj to si dal video iz maribora, pa napisal da je v ukrajini? ;)

krneki0001 ::

Če imate pa take ceste, potem pa župana mal povprašajte, zakaj jih ne popravi.

V ljubljani imaš na radiu bob vsako drugo ali tretjo nedeljo župana med 9 in 10 uro zjutraj, pa lahko pokličeš in mu poveš, kje v ljubljani je kaka občinska cesta slaba, pa jo bodo v enem tednu vsaj zaflikali, če ne že kar orenk popravili. Ene 2x sem to že izkoristil in klical na radio. Razumljivo je, da župan ne more vseh lukenj na cestah poznati, ampak če mu pa poveš za kakšno slabo cesto, jo pa da porihtat zelo hitro.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

m0LN4r ::

Ah zdej se pa slovenske ceste primerjajo z vzhodom po novem, da boljse izpademo. Pozirat, pozirat je treba.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krneki0001 ::

Ko prideš iz ukrajine, si srečen, da imamo take ceste kot jih imamo, ker ti ni treba it na nasproten pas, da se izogneš "kupu" lukenj. :))
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

feryz ::

A se nisi nikoli peljal iz Planine na Rakek? Zdaj so se slučajno zmotili in jo preplastili.
So pa še druge, se jih ne zmanjka.

BTW, Avstrijci so konec decembra 2017, torej 5 mesecev nazaj, odprli nov kos avtoceste severno od Dunaja.
Tam je že prva tabla postavljena, grbina na cesti, kot posledica slabe izvedbe.
V roku meseca ali dveh, lahko pričakujejo, ali tablo za zmanjšanje najvišje dovoljene hitrosti na tem mestu, ali popravilo dobrega pol leta stare ceste.

krneki0001 ::

Popravilo pri Avstrijcih zgleda slabše kot pri nas. Pelji se enkrat iz graza v celovec pa povej kaka je cesta. Pa so jo rihtal 3 leta.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bambam20 ::

KAVINSKY je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Whait what? To je aktualna slika?


Jop, pa več je takih :D






Pa tole sploh ne bi smel biti na obvoznici!

shadeX ::

Ma bejž no.

IL_DIAVOLO ::

krneki0001 je izjavil:

Ko prideš iz ukrajine, si srečen, da imamo take ceste kot jih imamo, ker ti ni treba it na nasproten pas, da se izogneš "kupu" lukenj. :))


To delam vsakodnevno.

shadeX ::

bambam20 je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Whait what? To je aktualna slika?


Jop, pa več je takih :D






Pa tole sploh ne bi smel biti na obvoznici!


Naj kdo raje pove kaj bi v tem primeru zgleden državljan moral naredit. Dvomim, da je "ignore" prava poteza.

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

[

Naj kdo raje pove kaj bi v tem primeru zgleden državljan moral naredit. Dvomim, da je "ignore" prava poteza.


POklicati policijo, da ga varno spravijo z obvoznice. Kaj pa drugega.

feryz ::

Saj to ni obvoznica. To je obvoznica obvoznice.

bambam20 ::

feryz je izjavil:

Saj to ni obvoznica. To je obvoznica obvoznice.



Kaj ma to veze? Tam se z invalidskim vozičkom sploh ne sem vozit!

shadeX ::

:))

feryz ::

bambam20 je izjavil:

Kaj ma to veze? Tam se z invalidskim vozičkom sploh ne sem vozit!
Saj ima luči in žmigavce. V čem je problem?

Zanimivo, včeraj se je glih en tak peljal na Dolenjskem. Ob cesti pločnik in kolesarska (veeeč kot dovolj široko), model pa po cesti pelje. Tudi to me zanima, če je po PS-u.

krneki0001 ::

feryz je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Kaj ma to veze? Tam se z invalidskim vozičkom sploh ne sem vozit!
Saj ima luči in žmigavce. V čem je problem?

Zanimivo, včeraj se je glih en tak peljal na Dolenjskem. Ob cesti pločnik in kolesarska (veeeč kot dovolj široko), model pa po cesti pelje. Tudi to me zanima, če je po PS-u.


Pločnik imate narobe narejen, pa se je težko z invalidskim vozičkom vsake 5m ustavljat in it čez rob pločnika. Še kolesarjem se ne da tega počet, bo pa invalid na vozičku.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

feryz ::

Nisem vprašal kaj njemu bolj paše. Tudi jaz se nerad po luknjah vozim, pa se dnevno. Zanima me, če je to dovoljeno.

m0LN4r ::

Neregistriran vozicek z maks 5kmh?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

BorutK-73 ::

shadeX je izjavil:


OMFG!!!!:))

IL_DIAVOLO ::

Hahaha lmao

pirat ::

Kako pa to nalepiš?
Vinjeta ima lepljivo tisto stran, ki je pri tem passatu v zraku.
Fejk photo po moje ....

SimplyMiha ::

Kakšen talent divja skozi nepregledna križišča?

gusto ::

pirat je izjavil:

Kako pa to nalepiš?
Vinjeta ima lepljivo tisto stran, ki je pri tem passatu v zraku.
Fejk photo po moje ....


:D:))

s1m0n ::

Ne bi dolgo ostala tak čista :)
Bi se vsa svinjarija prijela gor...

Shegevara ::

Meni je čudno to da ta oranžno vinjeto pa ma nalimano na šipi pravilno.:|

predi ::

Moški je z osebnim vozilom v soboto pozno zvečer najprej vozil pravilno po avtocesti od Ljubljane proti Celju, nato pa v predoru Trojane zapeljal na odstavno nišo, obrnil in začel voziti v napačno smer, zunaj predora pa znova obrnil. Ustavil se je za kolono vozil, ki je stala, ker je bil predor zaprt prav zaradi njegove vožnje, so danes sporočili z ljubljanske policijske uprave.
http://www.rtvslo.si/crna-kronika/36-le...
««
36 / 293
»»