» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
34 / 293
»»

KAVINSKY ::

Vir: FB V živo iz slovenskih cest

St235 ::

Kekec v jarku, ki, ga slika kekec, ki uporablja telefon med voznjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

shadeX ::

Drgač zgleda tud kar svinjak to vozilo. Bogve kaj je za kamero.

shotalick ::

shadeX je izjavil:

Drgač zgleda tud kar svinjak to vozilo. Bogve kaj je za kamero.


Tole si mi vzel iz jezika. Verjetno en kup drobtin, pločevink, papirčkov, robcev, itd...da o splošni čistoči sploh ne govorim.

edi45 ::

KAVINSKY je izjavil:

Vir: FB V živo iz slovenskih cest



je mislil da ima 4matic in bo šlo po mokri travi?:))

Buggy ::

shotalick je izjavil:

shadeX je izjavil:

Drgač zgleda tud kar svinjak to vozilo. Bogve kaj je za kamero.


Tole si mi vzel iz jezika. Verjetno en kup drobtin, pločevink, papirčkov, robcev, itd...da o splošni čistoči sploh ne govorim.


...pejte s sleparjem na kaksno daljso furo, pol pa moralizirajte.

SimplyMiha ::

Dnevno vozim dve uri, pa imam gor samo prah. V primeru trčenja vse, kar ni pritrjeno ali pospravljeno, postane projektil.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

shotalick je izjavil:

shadeX je izjavil:

Drgač zgleda tud kar svinjak to vozilo. Bogve kaj je za kamero.


Tole si mi vzel iz jezika. Verjetno en kup drobtin, pločevink, papirčkov, robcev, itd...da o splošni čistoči sploh ne govorim.


Tovor. Če še niste opazili se gre za tovornjak.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Jaz imam skret papir vedno spredaj, damn. Praha pa se tudi hitr nabere
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

David83 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz imam skret papir vedno spredaj, damn. Praha pa se tudi hitr nabere


Sploh ne govori, se mi nabere polno praha, različnih smeti, računov, škatl od cigaretov, drobiž itd..Tako da imam na vsaka 2 tedna čistko, kjer vse smeti ven poberem, posesam avto, ter sedeže in armaturko obrišem zaradi praha.

IL_DIAVOLO ::

Res ste pravi prasici...hrana, pijaca in ciki v avtu nimajo kaj iskat.

D3m ::

Who gives a fuck s čem se ti obremenjuješ.
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.

IL_DIAVOLO ::

Thumb up

pegasus ::

Čistoča avtomobila je irelevantna. Avto se od zunaj opere sam, ko je na dežju, od znotraj pa ... mislim da sem ga v osmih letih do zdaj očistil celo dvakrat. Pelješ na ježici tam zadaj za bs3 je en majster, ki se samo s tem ukvarja. Ima z mojim dela za cel dan :D
Hrana je vedno z mano na sovoznikovem sedežu, brez tega ne grem nikamor. Pod sedeži je šotor in spalka ter verjetno že za nekaj lopat peska. Verjetno so zadnji sedeži še najbolj čisti, ker so večino časa zloženi :D

facepalm ::

odvisno za kaj se vozilo uporablja in koliko casa prezivis v njem.
meni je npr primarnega pomena to, da je cim manj praha, ter da so stekla cista.
tepihov nikoli ne cistim ampak jih le otresem (so gumijasti). crni so le takrat ko so novi.
zunaj ga redko cistim. poleti nekje 1x/2x mesecno zaradi music. pozimi pa.. verjetno 1x ali 2x na zimo + obcasno sperem samo podvozje

David83 ::

V avtu ne kadim, samo se mi vseeno stare skatle nabirajo, ker jih rajsi v avto vrzem ce sem kje tak ida jih ni nikamor za dat in jih ze potem doma vstran vrzem v smeti, glede pijace pa hrane je pa tak, naceloma se ne je in ne pije v avtu razen vode, ker sem se skor zjokal eno noc, ko sem pijane zenske okol vozil, kake svinje so to kaj si nor, vodko in jegra so mi polile po avtu, kokakolo iz mcdonaldsa ker je dezevalo in smo v avtu jedli, pomfri sem se imel nevem kolk casa pod sedezi in solato, od takrat dalje rajsi na dezju stojim pa jem. Ceprav je prednost avtomatika da je lazje jesti in piti med voznjo, se spomnim ko sem lani cez celje se vozil in jedel mcdonalds v avtu, v narocju sem imel vrecko z krompirckom, v levi roki burger v desni pijaco, kak me je zenska zacudeno gledla iz sosednjega avta, ko je stala na semaforju in sem se vzporedno ustavil, je bila cela fascinirana

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: David83 ()

bambam20 ::

Zato, ke rima na polici ovitek od lučke ma v tovornjaku umazano. VI pa ste. Večina tovornjakarjev ima kabine oz. ker je to bivalni prostor lepo počiščene. Bolje kot vi doma stanovanja.

tryhard ::

shadeX je izjavil:

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.

Jaz imam avtomobil zgolj za sebe in mi je vseeno, s čim se ljudje obremenjujejo, kaj vse imam v avtu. Tudi jaz se ne obremenjujem, kaj vse imajo ljudje v glavi.
Ponavadi kar prah.

krneki0001 ::

shadeX je izjavil:

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.


Nekaterim nam je avto vozilo, ki nas premika iz točke A v točko B in se ne obremenjujemo kakšen mora biti, koliko smeti ima notri in kolikokrat ga je treba spucat. Je veliko več pomembnejših zadev od avta, ki jih je potrebno porihtat.
Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

SimplyMiha ::

To niso samo smeti... To so potencialni projektili. Veliko poškodb nastane na račun predmetov, ki so med trkom oz. prevračanjem poleteli po kabini. Sploh dežniki, ki jih veliko ljudi pušča pod zadnjim steklom, pol pa med čelnim trčenjem poletijo z ostrim koncem naravnost v izpostavljen del telesa.

Ampak ok, saj se to vam sploh ne more zgoditi.

Dr_M ::

Ena najbolj nevarnih smeti v avtu v zadnjem casu, je prenosni racunalnik.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

bambam20 ::

SimplyMiha je izjavil:

To niso samo smeti... To so potencialni projektili. Veliko poškodb nastane na račun predmetov, ki so med trkom oz. prevračanjem poleteli po kabini.



Papirnati dokumenti? lol

m0LN4r ::

SimplyMiha je izjavil:

To niso samo smeti... To so potencialni projektili. Veliko poškodb nastane na račun predmetov, ki so med trkom oz. prevračanjem poleteli po kabini. Sploh dežniki, ki jih veliko ljudi pušča pod zadnjim steklom, pol pa med čelnim trčenjem poletijo z ostrim koncem naravnost v izpostavljen del telesa.

Ampak ok, saj se to vam sploh ne more zgoditi.

Ja in pri celnem trcenju, bos glih od marele umrl. Vsak dan na urgenci sestra vlece marele ven iz takih pacientov, pa soncna ocala pa trde diske iz jeter. Na zadnje so enmu iphone iz bedre ven rezal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

b3D_950 ::

Lahko te ena marela bolj užge po glavi, kot pa tisti udarec ob nesreči ob drug objekt zunaj avtomobila/kabine.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b3D_950 ()

IL_DIAVOLO ::

krneki0001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.


Nekaterim nam je avto vozilo, ki nas premika iz točke A v točko B in se ne obremenjujemo kakšen mora biti, koliko smeti ima notri in kolikokrat ga je treba spucat. Je veliko več pomembnejših zadev od avta, ki jih je potrebno porihtat.
Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.


Ce imas grdega Subaruja, ti neko glancanje pac ne pomaga kaj prida.

pegasus ::

"Lep avto" je oksimoron. Avte po lepoti lahko razvrstiš samo med grde, nagravžne in *bruh*.

SimplyMiha ::

bambam20 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

To niso samo smeti... To so potencialni projektili. Veliko poškodb nastane na račun predmetov, ki so med trkom oz. prevračanjem poleteli po kabini.



Papirnati dokumenti? lol

Zdaj se smejiš, ko pa se ti kuli zapiči v oko, ti ne bo do smeha.

Dr_M ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.


Nekaterim nam je avto vozilo, ki nas premika iz točke A v točko B in se ne obremenjujemo kakšen mora biti, koliko smeti ima notri in kolikokrat ga je treba spucat. Je veliko več pomembnejših zadev od avta, ki jih je potrebno porihtat.
Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.


Ce imas grdega Subaruja, ti neko glancanje pac ne pomaga kaj prida.


Vseeno bolj prijetni za oko, kot VW.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SimplyMiha ::

Subjektivno.

krneki0001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

TBH, je čistoča avtomobila realno ogledalo kakšen je človek v resnici, izjeme skorajda ne obstajajo. Mislm pizda, ne moreš ljudi vozit v svinjaku, mene bi bilo sram.

Prah niti ni tak problem, sam ostanki hrane, smrad od čikov, umazani tepihi od blata,.... kdor to zagovarja je prasec.


Nekaterim nam je avto vozilo, ki nas premika iz točke A v točko B in se ne obremenjujemo kakšen mora biti, koliko smeti ima notri in kolikokrat ga je treba spucat. Je veliko več pomembnejših zadev od avta, ki jih je potrebno porihtat.
Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.


Ce imas grdega Subaruja, ti neko glancanje pac ne pomaga kaj prida.


Seveda ga ne rabim glancat. Jaz ga imam za vozit, ne za kazat sosedom.

Pa saj vas razumem, morate glancat vaše avtomobile, ker se vozit s pokvarjenimi itak ne morete, pa da vsaj sosed vidi da je avto "lep". Za razliko pa se jaz z grdim subarujem vozim, ter ga nimam časa glancat, ker avto vseskozi deluje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

shadeX ::

Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.


Taprav slovencelj, ki se ponosno vozi z 20 let staro kanto -je vsaj čista. Sicer lepo od tebe, da si povedal vsem kakšen prasec si, ker ti je OK in popolnoma sprejemljivo, da ti je vseeno ali imaš čisto okolje v katerem se zadržuješ ali pa pač okolje v katerem prasci uživajo. Svojega si sicer že opredelil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

IL_DIAVOLO ::

Sicer jaz osebno avta ne glancam, ampak se pa rad peljem v cistem in sijocem avtu s spucanimi sipami in zarometi. Mislim, da je tudi z vidika varnosti/vidljivosti kar pomembno.

pegasus ::

Šipo mogoče spucaš enkrat na leto, žaromete enkrat na tri leta, ostalo je izguba časa.

IL_DIAVOLO ::

Potem pa ne vem, kje se ti vozis.

m0LN4r ::

Odvisno je ali se avto uporablja za to da se v obleki pripeljes iz A v B ali pa tudi kdaj kako vreco krompirja, motiko, blatne gumi skornje ali kaj drugega vozis not. Vecina ljudi to ne dela v istem avtu.
Za v gorice, gozdarska dela, do njive in bolj take kmetavzarske zadeve imas avto skos zasran in bi za ciscenje zapravil preveliko casa, v tem casu lahko naredis se kaj drugega ali pa si enostavno oddahnes od dela, itak ves da ce ga bos spucal bo cez par dni vse isto.

Mestne srajce sploh ne veste kaj je blato, njiva, gozd in motika ipd.

Sicer mene bolj zanima, kaj delate proti mrcesom? Kdaj se konca sezona mrcesja? Ce danes spucam avto je cez dva dni od teh mrces vsepovsod zasran in to niti ne gre tako enostavno dol. Od tablic pa do strehe je pokopalisce mrces.
Najbolj me moti to na sajbi, saj tisto razmazano mezgo ne dobis dol niti z brisalci, samo hujse nardis in vse razmazes po steklu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krneki0001 ::

shadeX je izjavil:

Razen če si taprav slovencelj, kjer moraš vsake dva dni avto glancat, ker ti je to edina stvar v življenju, ki jo sploh imaš in se samo s tem lahko pokažeš. Ter kot "pravi moški" z njim kažeš tudi dolžino svojega penisa.


Taprav slovencelj, ki se ponosno vozi z 20 let staro kanto -je vsaj čista. Sicer lepo od tebe, da si povedal vsem kakšen prasec si, ker ti je OK in popolnoma sprejemljivo, da ti je vseeno ali imaš čisto okolje v katerem se zadržuješ ali pa pač okolje v katerem prasci uživajo. Svojega si sicer že opredelil.


V avtu je čisto (mislim ni smeti v avtu, ker jih ne puščam v avtu, ampak stresem vse v prvi koš ob poti, ker ne maram, da se mi stvari valjajo po avtu), glancam od zunaj ga pa nikoli, ker je to brezvezno početje, tako da si spet v zmoti.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sicer jaz osebno avta ne glancam, ampak se pa rad peljem v cistem in sijocem avtu s spucanimi sipami in zarometi. Mislim, da je tudi z vidika varnosti/vidljivosti kar pomembno.


A ni tako, da luči in šipe (vsaj prednja) morajo biti že tako po zakonu čiste? Pa tudi za varnost je boljše.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

pegasus ::

m0LN4r je izjavil:

Sicer mene bolj zanima, kaj delate proti mrcesom?
Nič ... lahko voziš počasneje, to je vse.
Sicer imam po novem parkplac pod drevesom, tako da se fleki od žužkov in hroščev niti ne vidijo toliko ... :D

m0LN4r ::

Na Facebooku mi nonstop ponuja neko zascito, samo malo da najdem na youtube:


Je to ze kdo sprobal?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

krneki0001 ::

Za mrčes imaš en dober sprej pri Potokarju. Pošpricaš, počakaš 5 minut in opereš, pa gre vse dol brez drgnenja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Map ::

Tole je keramični premaz. Ne vem kako pomaga proti mrčesu, ampak prozi umazaniji pomaga zagotovo. Je kar nekaj mojstrov pri nas, ki to delajo. Sicer pa zelo pomaga tudi kako čistilo na osnovi citrusov recimo, pošpricaš in malo počakaš.

Sicer pa jaz avto čistim zaradi sebe in svojega užitka in ne za sosede.

m0LN4r ::

Stisnem dve limoni in eno limeto v Liter vode in imam BIO cistilo, pospricam pocakam 5 minut in potem visokotlacno pistolo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

glancam od zunaj ga pa nikoli, ker je to brezvezno početje, tako da si spet v zmoti.


Nikjer sploh nisem omenjal pomembnost čistoče avta od zunaj, tako da ne vem o kakšni zmoti ti govoriš.

Jaz ga imam za vozit, ne za kazat sosedom.


Nikjer ni noben napisal, da moraš avto kazat sosedom, to si si sam gladko izmislil. Kot že rečeno, če ti je kul da se valjaš v svinjaku o tebi in tvojih navadah pove veliko.

krneki0001 ::

shadeX je izjavil:

glancam od zunaj ga pa nikoli, ker je to brezvezno početje, tako da si spet v zmoti.


Nikjer sploh nisem omenjal pomembnost čistoče avta od zunaj, tako da ne vem o kakšni zmoti ti govoriš.


Jaz pa sem govoril o glancanju avta od zunaj, da sosedje vidijo lep, čist avto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

IL_DIAVOLO ::

Tudi mene zanima, kako spraviti insekte dol, ker to se dobesedno zazre v lak. Ali se boljse, s cim premazat, da se ne bi toliko prijemalo.

Obstaja cistilo na principu lotusovega efekta?

Map ::

Obstajajo razni keramični in nano premazi ter voski.

jizzer ::

shadeX je izjavil:

Jaz ga imam za vozit, ne za kazat sosedom.

Nikjer ni noben napisal, da moraš avto kazat sosedom, to si si sam gladko izmislil. Kot že rečeno, če ti je kul da se valjaš v svinjaku o tebi in tvojih navadah pove veliko.

Zakaj pa je poved napisana, kot da je to dejstvo? Če ti tak misliš je to trdno zabetonirano, al' kak? Kdo si sploh da boš govoril, da umazan avto o posamezniku marsikaj pove?
Ne bluzi in ne impliciraj svojega mnenja kot mnenja večine. Pri nas, kjer živim in v krogu ki se gibljem, je tudi mogoče enih ~20% takih kot ti. Še tebi povem kar sem že njim (ker me to pač "gane", hočem nočem) - avto imam zato da služi meni, ne da bom jaz služil njemu.
Na dan preživim 2 uri v avtu, nabere se tekom tedna papirčkov od sendvičev, kozarci od "to-go" kave, drobtine na tepihih (pazim pač da čim manj), škatel takih in drugačnih, itn. Ko vidim da mi ne ugaja več ker se je že preveč nabralo, poberem ven, lahko je to mesec dni lahko je to že v enem tednu, tudi odvisno od počutja. Zvapam ga, tu pa tam, mimogrede v tistih 3 minutah za en žeton, če mi je kje na poti slučajno in imam čas. 2x letno malo bolj resno pri sosedu, ki ima avtopralnico - to pa je to. Na živce mi recimo gre da je neprijeten vonj, za kar pa itak poskrbim.
Da pa bi vsako nedeljo vzel 2 uri časa, za pucanje avta, da mi potlej shadeX na forumu potrdi, da sem vestna, odgovorna in desciplinirana oseba - ne hvala.:))
- - - - -
Keramični in nano premaz je enako? Namreč v naslednjem vikendu grem do soseda, ki ima avtopralnico ker sem zadnjič slišal da ima nano premaze. Razmišljam da bi probal, ker menda drži kar dolgo, pa še ugodno bi verjetno zrihtal. Ko probam poročam kako se odnese.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Machete ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tudi mene zanima, kako spraviti insekte dol, ker to se dobesedno zazre v lak. Ali se boljse, s cim premazat, da se ne bi toliko prijemalo.
Obstaja cistilo na principu lotusovega efekta?


Med vožnjo se jim izogibaj in ne rabiš nič pucat.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

m0LN4r ::

Keramični in nano premaz je enako?

Kokr vem mas obicni nano in keramicni nano in ni isto.
Keramični in nano premaz je enako?

Kokr vem mas obicni nano in keramicni nano in ni isto. Poanta je, da mora bit avto res v nulo spucan, preden se nanese premaz. Ne sme biti ostankov sampona, cistila, mascobe, voska, nic, potem drzi dolgo. Nekateri profesionalci avto pred nanosom:
Ihr Fahrzeug wird zweimal mit einem Spezial-Shampoo schonend per Hand gewaschen. Danach erfolgt eine
gründliche Vorreinigung mit einem umweltgerechten BIO-Spezialreiniger. Anschließend wird es mit unserem
Entkalker, ein ebenfalls hochwirksames Bioprodukt aus eigenem Hause, behandelt. Dieser greift die emp-
findliche Oberfläche Ihres Fahrzeuges chemisch nicht an, wie die meisten anderen handelsüblichen Mittel.
Im nächsten Arbeitsschritt wird die Oberfläche mit feinsten Spezialmitteln tiefenrein gesäubert und in
mehreren Schritten poliert. Wieder wird das Fahrzeug mit unserem Spezial-Shampoo per Hand gewaschen
um Schleif- und Politurreste zu entfernen. Im Anschluss wird mit Siliconentferner und 99-prozentigem
Alkohol entfettet und neutralisiert.

2x Pranje na roke z samponom (razmascevanje),
1x Predpranje z specialnim BIO cistilom,
1x poseg proti vodnemu kamnu,
1x pobrisan in nezno spoliran,
1x Spet opran, da se spere mucike in ostanke poliranja,
1x razmascevanje z alkoholom in silikonskim odstranjevacem.
Sele nato, dajo gor na _dva_ sloja keramicnega nanosa.

No na to delo dajo potem 5 let jamstva. Dvomim, da domaci garaza mojster naredi podobno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

shadeX ::

jizzer je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz ga imam za vozit, ne za kazat sosedom.

Nikjer ni noben napisal, da moraš avto kazat sosedom, to si si sam gladko izmislil. Kot že rečeno, če ti je kul da se valjaš v svinjaku o tebi in tvojih navadah pove veliko.

Zakaj pa je poved napisana, kot da je to dejstvo? Če ti tak misliš je to trdno zabetonirano, al' kak? Kdo si sploh da boš govoril, da umazan avto o posamezniku marsikaj pove?
Ne bluzi in ne impliciraj svojega mnenja kot mnenja večine. Pri nas, kjer živim in v krogu ki se gibljem, je tudi mogoče enih ~20% takih kot ti. Še tebi povem kar sem že njim (ker me to pač "gane", hočem nočem) - avto imam zato da služi meni, ne da bom jaz služil njemu.
Na dan preživim 2 uri v avtu, nabere se tekom tedna papirčkov od sendvičev, kozarci od "to-go" kave, drobtine na tepihih (pazim pač da čim manj), škatel takih in drugačnih, itn. Ko vidim da mi ne ugaja več ker se je že preveč nabralo, poberem ven, lahko je to mesec dni lahko je to že v enem tednu, tudi odvisno od počutja. Zvapam ga, tu pa tam, mimogrede v tistih 3 minutah za en žeton, če mi je kje na poti slučajno in imam čas. 2x letno malo bolj resno pri sosedu, ki ima avtopralnico - to pa je to. Na živce mi recimo gre da je neprijeten vonj, za kar pa itak poskrbim.
Da pa bi vsako nedeljo vzel 2 uri časa, za pucanje avta, da mi potlej shadeX na forumu potrdi, da sem vestna, odgovorna in desciplinirana oseba - ne hvala.:))
- - - - -
Keramični in nano premaz je enako? Namreč v naslednjem vikendu grem do soseda, ki ima avtopralnico ker sem zadnjič slišal da ima nano premaze. Razmišljam da bi probal, ker menda drži kar dolgo, pa še ugodno bi verjetno zrihtal. Ko probam poročam kako se odnese.:)





Še en, ki uživa v valjanju v svinjaku.

Ne bluzi in ne impliciraj svojega mnenja kot mnenja večine.


Sej to ni moje mnenje. Človek, ki uživa v umazaniji oz. ga ne motijo smeti v okolju v katerem se trenutno nahaja, potem je zelo očitno da je tak človek izredno neurejen in z veliko gotovostjo te navade aplicira tudi drugje.

Da pa bi vsako nedeljo vzel 2 uri časa, za pucanje avta, da mi potlej shadeX na forumu potrdi, da sem vestna, odgovorna in desciplinirana oseba - ne hvala.


2 uri? A si invalid?

Dovolj je da streseš umazanijo iz tepihov, pospraviš smeti in avto posesaš. Nimaš kaj delat 10minut. Razumem pa da te je moj komentar spravil v neprijetno stanje, ker si se tudi videl v mojem komentarju in tudi na njega komentiral in celo sam priznal kakšna svinja si.

Pri nas, kjer živim in v krogu ki se gibljem, je tudi mogoče enih ~20% takih kot ti.


Ni čudno, da si potem tak kot si, če nimaš čistih ljudi za vzor. Žal mi je zate.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()
««
34 / 293
»»