» »

gaming (igričarski) komp

gaming (igričarski) komp

Predator X ::

@dxx
včasih je fino imet mal več threadov, mogoče ti kakšen program laufa v ozadju itd. Če ne ti pa 6T rainbow six siege lepo fura na 100%, sicer i5 8400 ne bo imel težav. Res je neumno misliti zakaj bi ti 12T škodovalo, če bi zdej imel i5 8450 z 3,0GHz+ 6C/12T in bi bil celo cenejši od i5 8400 bi bla čist druga zgodba.

dxx ::

Ne govorim, da ne bi bilo fajn imet.
Ko se pogovarjamo o p/p škatlah za gaming, je pa brezveze.
Za isti denar dobiš hitrejši cpu.

ziga1990 ::

^^^dxx ali sem jaz tebe kje užalil, ker imam občutek po tvojih odgovorih kot da sem te?

Glej ne pravim, da je intel zanič samo ko sem jaz kupoval ni bilo Coffelake- a zunaj tako da takrat je bil 1700 najboljša izbira po mojem mnenju. Nebom pa sedaj svoje 1700 stran vrgel samo zato ker je Coffe lake tu
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Predator X ::

dxx je izjavil:

Ne govorim, da ne bi bilo fajn imet.
Ko se pogovarjamo o p/p škatlah za gaming, je pa brezveze.
Za isti denar dobiš hitrejši cpu.


Oh, ja. Odvisn od bencha in vrjem da je kr nekaj špilov kjer je R5 1600 boljša izbira.

Skratka ti dobiš
R5 1600 za 220EUR
MB za 85EUR
DDR4 2666-3200MHz (3200MHz za 144Hz)

Nerabiš OCjat.

5 let nazaj je blo, SMT je čist nepotreben, DUAL core je dovolj. Blaaah!
Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Ne govorim, da ne bi bilo fajn imet.
Ko se pogovarjamo o p/p škatlah za gaming, je pa brezveze.
Za isti denar dobiš hitrejši cpu.


Oh, ja. Odvisn od bencha in vrjem da je kr nekaj špilov kjer je R5 1600 boljša izbira.

Torej, kje so tisti špili? Prej si rekel, da samo za bf1 lahko potrdiš. No jaz rečem, da temu ni tako.
Kje je zdaj špil no.2?
Poleg tega, ne govorimo o vaših youtube benchih, govorimo o home-use gaming-u. Še vedno iščem tvoj špil, zaradi katerega "se splača" imet 12t.

dxx ::

ziga1990 je izjavil:

^^^dxx ali sem jaz tebe kje užalil, ker imam občutek po tvojih odgovorih kot da sem te?

Glej ne pravim, da je intel zanič samo ko sem jaz kupoval ni bilo Coffelake- a zunaj tako da takrat je bil 1700 najboljša izbira po mojem mnenju. Nebom pa sedaj svoje 1700 stran vrgel samo zato ker je Coffe lake tu

Nisi me z ničemer užalil, ker je to forum.
Malo mi je mimo, edino to, da nikoli nisi navijal, imel xy konfiguracij, probal xy hladilnikov,.... ampak, ko ti poveš, kaj si kupil, kaj si vse prebral, 100% stojiš za tem in to je najboljš.... tu pa se začne sranje.
Govoriš kako je Ryzenov plus v tem, da se navija, obeenem naviti ne znaš/nočeš znat. Govoriš o slabostih pri AIO vodnih hlajenjih, v življenju nisi videl tega. Ful dobro je met 16t, čeprav ne veš zakaj... itd... Fino je pametovat, verjamem.

dxx ::

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.

Predator X ::

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

dolenc ::

A v Hobu pa remaku outcasta ?

dxx ::

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!

Alien123 ::

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!


Vse kar je massively multiplayer.. trenutno špilam pubg pa je kar fino tistih 8 threadov, cpu sploh ne trpi..

dxx ::

Alien123 je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!


Vse kar je massively multiplayer.. trenutno špilam pubg pa je kar fino tistih 8 threadov, cpu sploh ne trpi..

Hvala za potrditev.
Sicer zelo neoptimiziran špil, ki ne laufa tekoče na 4c4t, 4c8t, 6c12t.,...uglavnem na ničemer.

Predator X ::

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!


Kjer rabimo? Jah odvisn na kaj si omejen.

Zdej CoDWII (čeprav je glub špil je še vedno bolj igran kot pa marsikaj). No ta špil dela probleme za 4C/4t.
Bedata o dual core vs quad core (athlon vs pentium g3258) etc.. Lj veliko razlogo je bil za upgrade. Če si dons dobil rabljen in pocen i7 4770/K potem okej, drgač upgrade na i5 8400/R5 1600.

Noben ne pravi, da je i5 8400. No ti govoriš, da je R5 1600 premal. Za 60Hz gaming sta oba dovolj močna. Ampak zakaj bi se zdej odločil za i5, dražje plate ter 6C/6T vs 6C/12T. Sicer noben neve, če se bo kaj obrestovalo zaradi 12threadov, ampak vseeno tistim ki so kupili i7 2700k ali i7 3770K namest i5 se danes lepo obrestuje.

Poleg tega ti več threadov prinese boljši frametime, ko se pojavi CPU bottleneck. Zdej maš frametime benchmarke, pejt pa probaj sam.

Trenutno se dobi R5 1600,B350 ter 2666Mhz DDR4 in je killer. Sicer ima Ryzen še vedno probleme z nvidijo.


Trenutno so simeslni buildi za gaming:
- R3 1200
- R5 1400
- R5 1600
- i5 8600K
- i7 8700/K

dxx ::

Trenutno ua gaming ni smiselen noben nov intel K procesor.
Tvojih 12t v špilu, kjer bi jih res rabili še ni podano.
Ubistvu sem ti vmes dal nov challenge; najdi špil, kjer je več kot 4c smiselno.
Teh 12t, zakaj se v igrah splača, pa še čakamo.

Predator X ::

dxx je izjavil:

Trenutno ua gaming ni smiselen noben nov intel K procesor.
Tvojih 12t v špilu, kjer bi jih res rabili še ni podano.
Ubistvu sem ti vmes dal nov challenge; najdi špil, kjer je več kot 4c smiselno.
Teh 12t, zakaj se v igrah splača, pa še čakamo.


Še enkrat preber vse skupaj, pa se zamisli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

Alien123 ::

dxx je izjavil:

Alien123 je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!


Vse kar je massively multiplayer.. trenutno špilam pubg pa je kar fino tistih 8 threadov, cpu sploh ne trpi..

Hvala za potrditev.
Sicer zelo neoptimiziran špil, ki ne laufa tekoče na 4c4t, 4c8t, 6c12t.,...uglavnem na ničemer.


Malo ga jebe, sam je špil od izdaje pa do zdaj se kar porihtal.. meni dela kar solidno na 60+ fpsjev, manjka samo freesync monitor :D bomo vidli kak bo z updejtom v decembru

dxx ::

Iščem, še zadnjič.... zakaj rabim 12t pri igrah, kje se splača?
Ne bom bral tvojih bluzenj še enkrat, enkrat je dovolj.

Alien123 je izjavil:

dxx je izjavil:

Alien123 je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:


Zdej je razlika med 4C/4T vs 4C/8T neverjetna,... Nad 6T se pozna razlika samov MPju.

A je to v BF1 mp64p? Meni se ne zdi, da je tako drastično.


novejših špilih.

Daj že konkretno izpostavi te tvoje novejše špile, kjer rabimo več kot 4 sposobna jedra. Dajmo!


Vse kar je massively multiplayer.. trenutno špilam pubg pa je kar fino tistih 8 threadov, cpu sploh ne trpi..

Hvala za potrditev.
Sicer zelo neoptimiziran špil, ki ne laufa tekoče na 4c4t, 4c8t, 6c12t.,...uglavnem na ničemer.


Malo ga jebe, sam je špil od izdaje pa do zdaj se kar porihtal.. meni dela kar solidno na 60+ fpsjev, manjka samo freesync monitor :D bomo vidli kak bo z updejtom v decembru

Jebe ga vse po spisku. Ni pa ta špil razlog, ki bi naredil prelomnico v igranju med 4c4t in 8c16t CPU-jem, kot bi rad predatorx izpostavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

Predator X ::

Zakaj sploh sprašuješ, če smo že 3x povedal pa ti ni jasn.

dxx ::

Si že našel, zakaj je zelo smiselno imet 12t?
Si mi že našel poceni 3200 c14 ram?

Predator X ::

Še enkrat :
performance ~
cenejši
ima več threadov

Nerabiš 3200CL14 sej pejt pogledat benche tiste prve, ki so narejeni z 2133Mhz.

kasneje lahko nadgradiš na 8C, plata bo tukaj tri generacije novih jeder.

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Predator X je izjavil:

Še enkrat :
performance ~
cenejši
ima več threadov

Nerabiš 3200CL14 sej pejt pogledat benche tiste prve, ki so narejeni z 2133Mhz.

Čakej malo. Do danes je bil 1600 dražji kot 8400.

Skos in skos, kot bi vsiljeval, ti tupiš folku kako je ram frekvenca pomembna, ok po tvoje je zdej spet ok met 2133. OK. Beri sam sebe za nazaj.
Še zmeraj čakam zakaj je teh tvojih več threadov pomembno, sploh ker govorimo o gaming konfiguracijah.
Večkrat sem te pozval o smiselnosti 12t, pa si napisal samo nekaj enovrstičnic in prilimal youtube neke filme. Po pravici povedano , teh zadev ne gledam.

Predator X ::

Frekvenca rama je pomembna, če se gre za 144Hz gaming. O tem je govora po celem internetu. Samo to, da ima verjetno samo 10-15% gamerjev 144Hz monitor je pa čist drug problem.

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Predator X je izjavil:

Frekvenca rama je pomembna, če se gre za 144Hz gaming. To o tem je govora po celem internetu. Samo to, da ima verjetno samo 10-15% gamerjev 144Hz monitor je pa čist drug problem.

No eno je, da ti ne spadaš med te srečneže 144Hz, je pa fino , ker lahko bereš po internetu, kako kaj kej komu dogaja....
Frekvenca RAM-a je pomembna, ko imaš highend cpu , navit do amena, 1080ti, plato za 300€ plus. Samo, problem je , da nič od tega ti nimaš.
Pomembna je pa frekvenca rama sploh takrat, ko furaš benchmark. Vseostalo, tudi ti s svojo kristalno kuglo, v realnosti nebi opazil razlike. Lahko pa tukaj še naprej soliš pamet vsem navzočim.

Predator X ::

Imam 144hz monitor.

dxx ::

HAHA!!!!
ROFL

Predator X ::

dxx je izjavil:

HAHA!!!!
ROFL


Nevem, kaj ti naj še povem.

OP, če boš rabil kaj pomogoči pri OCju lahko na ZS.

dxx ::

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

HAHA!!!!
ROFL


Nevem, kaj ti naj še povem.

OP, če boš rabil kaj pomogoči pri OCju lahko na ZS.

Nimaš več zaloge.
12t še vedno ni smiselno za igre.
Če ti lahko OP svetujem ,da se za nasvete ne obrneš na "nakladatorja" predatorja-x.

Predator X ::

12T je smiselen tud pri Rainbow six siege.

dxx ::

PredatorX, ti majstor, kristalnakugla.doo , bi še za minolovcu uspel človeku prikazat, da rabi 8c/16t.

Predator X ::

dxx je izjavil:

PredatorX, ti majstor, kristalnakugla.doo , bi še za minolovcu uspel človeku prikazat, da rabi 8c/16t.


Kaj je zdej,... dobro veš, da se splača vzet R5. Dobr naj bo po tvoje otrok.

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

PredatorX, ti majstor, kristalnakugla.doo , bi še za minolovcu uspel človeku prikazat, da rabi 8c/16t.


Kaj je zdej,... dobro veš, da se splača vzet R5. Dobr naj bo po tvoje otrok.

Ne. Dokler je i8400 cenej oz isti price, se sry za gaming ne splača.
Kak otrok?

gddr85 ::

za renderje/video/media creation se ga res splača vzet, ker dobiš 12 threadov, za gaming je pa vseeno katerga, razen če šteješ fpsje, potem zna bit 8400 v povprečju v prednosti..

Predator X ::

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

PredatorX, ti majstor, kristalnakugla.doo , bi še za minolovcu uspel človeku prikazat, da rabi 8c/16t.


Kaj je zdej,... dobro veš, da se splača vzet R5. Dobr naj bo po tvoje otrok.

Ne. Dokler je i8400 cenej oz isti price, se sry za gaming ne splača.
Kak otrok?


Pri funtechu ni cenej.

dxx ::

gddr85 je izjavil:

za renderje/video/media creation se ga res splača vzet, ker dobiš 12 threadov, za gaming je pa vseeno katerga, razen če šteješ fpsje, potem zna bit 8400 v povprečju v prednosti..

Pa to mu hočem dopovedat. Človek, ki išče budget gaming mašino, ne rabi niti 8t, kaj šele 16t.

Predator X ::

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Pri funtechu ni cenej.
Uau. Glede na sposobnosti, ki jih imaš pri youtube filmčkih, bi znal predvidevati, da obvladaš tudi računalniške trgovine.

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

Imaš trgovino , da to veš?
A ne kupujejo vsi 1600, ker je 12t+ da se navit?

Obenem čislaš priložen cooler, super poceni plate, v drugem postu pa kažeš benche, kaj dela 1600@3,9ghz.
Čudno valoviš, kot vega v benchmarkih :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

Predator X ::

Res smešno ja
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Z370
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Za 16GB rama boš moral odšteti vsaj 160EUR.

Drgač pa, če bi prodajal i7 8700T 6C/12T 3,8GHz za 230EUR se ga vrjetn nebi splačal kupt, ker ima preveč thredov ane?:)):));((
Nevem zakaj mislite, da bi znal več threadov za isto ceno škodit... ja performance v igrah je zelo zelo podoben, zakaj bi se potem branil 12threadov in cenejše plate?

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

to je, če se odpoveš navijanju, vzameš 2133 rame in cheap plato, problem je, ker si ravno ti, afair, pred časom predlagal, da se na amd plati NE špara, vsaj 3000+ rame, ker jih ryzen ljubi, dober kuler in oc potem ni noben problem, se splača, ker grejo vsi bp do 4ghz ;)

dxx ::

Predator X je izjavil:

Res smešno ja
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Z370
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Za 16GB rama boš moral odšteti vsaj 160€.

Drgač pa, če bi prodajal i7 8700T 6C/12T 3,8GHz za 230€ se ga vrjetn nebi splačal kupt, ker ima preveč thredov ane?:)):));((

Verjetno sem prezabit, ne razumem. Res pa tvojih linkov ne odpiram. Znam sam poiskat.
Ne govorim, da je 1600 slab p/p procesor, govorim o gamingu. In za gaming se za podobne cene kupi i58400, ker je overall hitrejši, kljub samo 6c6t.

Predator X ::

gddr85 je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

to je, če se odpoveš navijanju, vzameš 2133 rame in cheap plato, problem je, ker si ravno ti, afair, pred časom predlagal, da se na amd plati NE špara, vsaj 3000+ rame, ker jih ryzen ljubi, dober kuler in oc potem ni noben problem, se splača, ker grejo vsi bp do 4ghz ;)


Kar seveda ni res!! Že spet serješ po svoje. Ja ryzen rabi hiter ram, ampak tudi intel ga rabi za 144Hz gaming.

Govoral je bilo OCju na cheap platah. Zdej kreg je bil, ker je vzel 8C/16T, ga navil na 100€ B350 Tomahawk plati. Jst dal svoje mnenje, da zna bit plata v enem letu mrtva.

dxx ::

gddr85 je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

to je, če se odpoveš navijanju, vzameš 2133 rame in cheap plato, problem je, ker si ravno ti, afair, pred časom predlagal, da se na amd plati NE špara, vsaj 3000+ rame, ker jih ryzen ljubi, dober kuler in oc potem ni noben problem, se splača, ker grejo vsi bp do 4ghz ;)

To pa je tisto kar jaz govorim predatorx-u. V eni temi vsem ljudem pove kako super je imet 3200 rame, ker drugače ryzen spi, ko pa gremo kao na budget, pa ni več ponembno, lahko so tudi 2133

Predator X ::

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

Res smešno ja
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Z370
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Za 16GB rama boš moral odšteti vsaj 160€.

Drgač pa, če bi prodajal i7 8700T 6C/12T 3,8GHz za 230€ se ga vrjetn nebi splačal kupt, ker ima preveč thredov ane?:)):));((

Verjetno sem prezabit, ne razumem. Res pa tvojih linkov ne odpiram. Znam sam poiskat.
Ne govorim, da je 1600 slab p/p procesor, govorim o gamingu. In za gaming se za podobne cene kupi i58400, ker je overall hitrejši, kljub samo 6c6t.


Ma dej dxx ti nimaš pojma o PC gamingu. Da trdiš, da je i5 8400 cenejši (funtech) je samo pika na i. Boš moral razumeti sebe.

gddr85 ::

Predator X je izjavil:

gddr85 je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

to je, če se odpoveš navijanju, vzameš 2133 rame in cheap plato, problem je, ker si ravno ti, afair, pred časom predlagal, da se na amd plati NE špara, vsaj 3000+ rame, ker jih ryzen ljubi, dober kuler in oc potem ni noben problem, se splača, ker grejo vsi bp do 4ghz ;)


Kar seveda ni res!! Že spet serješ po svoje. Ja ryzen rabi hiter ram, ampak tudi intel ga rabi za 144Hz gaming.

Govoral je bilo OCju na cheap platah. Zdej kreg je bil, ker je vzel 8C/16T, ga navil na 100€ B350 Tomahawk plati. Jst dal svoje mnenje, da zna bit plata v enem letu mrtva.

aha, torej so zdej kar na enkrat 2133 rami ok, razen če špilaš na 144hz panelu....ok, my bad :))

Predator X ::

Totaln NONSENSE

Jst mam dost, tega otroka je težko razumet.

gddr85 ::

ja, bolje da zaključimo ;)

Predator X ::

gddr85 je izjavil:

Predator X je izjavil:

gddr85 je izjavil:

Predator X je izjavil:

dxx

1. Zakaj potem vsi kupijujejo ali i7 8700/i7 8700K? Zakaj ne i5 8600K?
2. R5 1600 je 7EUR cenejši potem je še plata dosti cenejša, ram je pa bolj na istem. Nevem v katerem svetu ti živiš.

to je, če se odpoveš navijanju, vzameš 2133 rame in cheap plato, problem je, ker si ravno ti, afair, pred časom predlagal, da se na amd plati NE špara, vsaj 3000+ rame, ker jih ryzen ljubi, dober kuler in oc potem ni noben problem, se splača, ker grejo vsi bp do 4ghz ;)


Kar seveda ni res!! Že spet serješ po svoje. Ja ryzen rabi hiter ram, ampak tudi intel ga rabi za 144Hz gaming.

Govoral je bilo OCju na cheap platah. Zdej kreg je bil, ker je vzel 8C/16T, ga navil na 100€ B350 Tomahawk plati. Jst dal svoje mnenje, da zna bit plata v enem letu mrtva.

aha, torej so zdej kar na enkrat 2133 rami ok, razen če špilaš na 144hz panelu....ok, my bad :))


Dej bo pametnejši mal pa preglej poste. Poglej, da sem zmeraj napisal 2666mhz. Dej mal odraste.

ziga1990 ::

vi kar nadaljujte jaz pa berem in kokice zraven jem se mi ne da umešavat več:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

Predator X ::

ziga1990 je izjavil:

vi kar nadaljujte jaz pa berem in kokice zraven jem se mi ne da umešavat več:D


No vsaj en ima nekaj od tega :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

dxx ::

Predator X je izjavil:

dxx je izjavil:

Predator X je izjavil:

Res smešno ja
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Z370
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
vs
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Za 16GB rama boš moral odšteti vsaj 160€.

Drgač pa, če bi prodajal i7 8700T 6C/12T 3,8GHz za 230€ se ga vrjetn nebi splačal kupt, ker ima preveč thredov ane?:)):));((

Verjetno sem prezabit, ne razumem. Res pa tvojih linkov ne odpiram. Znam sam poiskat.
Ne govorim, da je 1600 slab p/p procesor, govorim o gamingu. In za gaming se za podobne cene kupi i58400, ker je overall hitrejši, kljub samo 6c6t.


Ma dej dxx ti nimaš pojma o PC gamingu. Da trdiš, da je i5 8400 cenejši (funtech) je samo pika na i. Boš moral razumeti sebe.

Jaz res nimam pojma, kdaj sem rekel cenejši pri funtechu?
Nimam pojma o računalništvu, ne o gamingu. Jaz sem prišel tle desetletje nazaj se na slotech registrirat samo zato, da mi boš ti danes pridigal kako se ne spoznam. ne vem, nimam pojma.
Razumeti sebe? Not my question.
Razumeti tebe? No go.

Predator X ::

gddr5 in dxx
- mal preberta poste, obračata besede eno za drugo.

glede rama sem pa že zadnjič pisal za slotech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming PC za 1400evrov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8611941 (9114) bojsi
»

AMD vs Intel (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5510391 (9347) Predator X

Več podobnih tem