Forum » Programiranje » asp,access
asp,access
drejc ::
zanima me, kaj je v praznem polju v msAcess bazi,oz. kako preveris, da je res prazno. =="" in ==" " pogoja nista...aja, elementi so tipa text. To ne mislim v sql queryu ampak v vbscriptu.
10x
10x
OwcA ::
=NULL
ali
="NULL"
morda?
Drugače pa poglej z funkcijo, ki ti vrne vrednost dane spremenljivke kot niz (imena ne vem na pamet).
ali
="NULL"
morda?
Drugače pa poglej z funkcijo, ki ti vrne vrednost dane spremenljivke kot niz (imena ne vem na pamet).
Otroška radovednost - gonilo napredka.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | [C++] Iskalno drevo implementacijaOddelek: Programiranje | 2639 (2197) | eXoo |
| » | Povezani seznamOddelek: Programiranje | 2482 (2079) | pohano |
| » | php - isset() vprašanjeOddelek: Izdelava spletišč | 934 (809) | radiokills |
| » | SQL poizvedbaOddelek: Programiranje | 2418 (1928) | borchi |
| » | [PostgreSQL] PgAdmin kreiranje tabelOddelek: Programska oprema | 1344 (1298) | Poldi112 |
