» »

Zip password cracker

Zip password cracker

zetko ::

A ma kdo crakcer za password k ti ga napiše k hočš 1 zip pač odzipat >:D
Living it another way.....

OZZY ::

Jest mam doma ultra zip password cracker. če hočeš ga dobiš.

Dax ::

Ali pa WInzip Password Recovery...

zetko ::

Living it another way.....

OZZY ::

Poslano. Če hočš ti bom poslal tudi Win zip recovery, sam ga moram prvo na disku najt.

whatson ::

OZZY, a je ta ultra zip password cracker kaj boljsi/hitrejsi od WInzip Password Recoverya?

Tassador ::

Še men plis :))email8-O

OZZY ::

Whatson: Ne vem, sam sem uporablju samo ultra zip password in to 2x-ker sem ga nucal preden sem drug program dubu . Sicer je kar dolg cajta delu najdu pa je kar sem nucal.

whatson ::

OZZY: saj lih to je problem... že kar nekaj časa iščem program, ki bi pohitril zadevo... ker password recovery je toooo slow...

OZZY ::

Whatson: Lahko ti ga pošljem pa sprobi kok hitr dela (zazipi fajl in dej en 5-6 črkovni password) pol pa primerjaj kok hitr ti stvar reši. Je pa stvar hitrejša če veš, da password vsebuje samo črke in ne številk.

bastadu ::

Sej to je problem, počasnost. S številom znakov gesla se možnost kombinacij nenormalno poveča, tak da če je geslo kakšen url naslov (kot je velikokrat na warez straneh) in ima skupaj ene 20 al 25 znakov pomoje ti kavni mlinček nebi izračunal gesla ene 10 let:D. Ker ti iskalci delujejo na principu iskanja in poskušanja gesla, morajo iti skozi vse kombinacije... fajn bi bilo, če bi človk vsaj vedu, koliko mest ima geslo, tak pa daš npr od 1 - 10, pol ti pa za vsako število mest poskuša in to traja in traja... lepo bi bilo, če bi obstajal kakšen program, ki bi nekako najdel geslo, ki je zakodirano v *.zip fajlu. To bi pa bilo praktično zelo hirtro konec, sam je to zadevo verjetno zelo težko realizirat, če ne bi se že najdu kje kak freak, ki bi spesnil tak program... Mogoče pa celo obstaja kaj takšenga, pa ni tolk namenjeno javnosti. Pasword crackerji, ki pskušajo kombinacije so namenjeni vglavnem, če pozabiš svoje geslo (ja sej!) in približno veš koliko mest ima...

To je moje skromno mnenje

OZZY ::

Bastadu: Ja je problem, če je veliko znakov. Pol ti ne reši uganke comp kar neki časa (lahko minejo meseci). Res bi bilo uredu, če bi lahko napisal delno kodo ostalo pa bi program najdu sam. S tem bi takoj eliminiral kar nekaj računanja.

zetko ::

Sej že rešen fantje tkoda ni blema :D
Living it another way.....

zetko ::

Aja a ma kdo še cracker za word passworde.

Mail here :D
Living it another way.....

whatson ::

ozzy daj prosim sendaj mi tisti cracker na ta mail.
tnx

OZZY ::

Whatson -Poslano. Upam, da si dubu, ker mam neki problenmov z pošiljanjem in nisem ziher. Enkrat prav, da ni poslan, drugič spet da ni ,tretjič spet da ni. Ampak se pa pomakne v mapo poslano. WTF???. Sporoč če si dubu če ne ti še enkrat pošljem.

whatson ::

Ozzy: Program sem dobil, in ga ravnokar testiram! TNX!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

password recovery

Oddelek: Programska oprema
262043 (739) Veron
»

RAR ????

Oddelek: Programska oprema
91093 (962) borchi
»

Win zip pasword heck

Oddelek: Programska oprema
291816 (1438) Ziga Dolhar
»

Zapakiran .zip file...... kako pogrunati password!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
61261 (988) servo
»

Kako mimo passworda v zipu?

Oddelek: Programska oprema
161548 (1234) LuiIII

Več podobnih tem