» »

Kako mimo passworda v zipu?

Kako mimo passworda v zipu?

LuiIII ::

Imam en luštkan :D*.zip, ki pa je zaščiten s passwordom. Nikakor pa ne morem dobit passa. A ima kdo kakšno idejo.

Cr00k ::

ja na netu obstajajo password-crackerji ...tudi za zip jih je narejenih...nekaj...probaj na tlele

Loki ::

Alpa pejt na Softseek pa vpis kot geslo ZIP in password.

LuiIII ::

THX!
Sicer passworda še nisem našel ampak kak teden pa bo!:D

Lui

Izak ::

Na cdju revije swpower je bil programček za creckat *.zip in *.doc fajle poglej ce imas moznost dobit cd trenutno cdja nimam doma tako da..bom probu dobit link. :D

tejo ::

Tist program na CD-ju od SWP je zelo počasen, ampak deluje (meni je nadu eno geslo). Cool, a ne?

Loki ::

Teden????????

Kaksen procesor pa sploh mas?
Moralo bi ti narediti v kaksnih 2-3 urah. (men zip password cracker al nekej tacga an celeronu 400@450 v okoli 2 urah).

MRB0rYS ::

Tuki maš link k boš dobu ta zip passvordLink
b0rys

Dax ::

Šestmestni pass se crackne v 5 urah, pol gre pa eksponentno dalje, za 10 mestni pass bi menda nucu na c583 okol dva meseca.

Programu se pa reče Winzip Password Recovery.

LuiIII ::

Ja hvala vsem!

Passworda še nisem scrackal (nisem imel časa). Password je pa definitivno daljši od 6 mest. Sem dal pač na brute force. Za kaj več pa nekako nimam časa. Če ne bo šlo drugače bom dal na več mašin! Na nek način mi bo že uspelo! Sam da ni password daljši od 10 mest. Potem bo pač težka. Pa tako dober program je (WCS)! Če ima kdo ISO!?

Lui

Loki ::

Men ni cist jasno, kako bos za to uporabil vec masin...

whatson ::

em... lahko das na vec masin.. pac na eni masini das da naj isce 6 mestne passworde, na drugo 7 mestne.. itd.. . v bistvu lahko sam izberes od katere crke oz stevilke zacne iskati..

andro ::

Meni je v 3-minutah.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

whatson ::

3 minute????? aja.. pasword je bil dolg 3 črke... maximalno 4:D

Dax ::

Drgač se pa splača mal še pogledat po netu...

Nekje sem zasledil, sa ma Winzip tud nek backdoor, s katerim lohk obideš password (sj ni lih RSA).

andro ::

Odprt je bil z Advanced ZIP Password Recovery (AZPR) in označil samo črke. Dolg je bil 5 črk.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

LuiIII ::

Fino mi ni bilo treba se zafrkavat z uganjevanjem passworda! Sem "malo" pobrskal po netu in nasel password. Kdo bi si mislil? Aja pa niti ni bil tako zagaman. Bil je samo dolg (13 znakov).

Lui


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

password recovery

Oddelek: Programska oprema
262034 (730) Veron
»

RAR ????

Oddelek: Programska oprema
91091 (960) borchi
»

Win zip pasword heck

Oddelek: Programska oprema
291814 (1436) Ziga Dolhar
»

Zip password cracker

Oddelek: Programska oprema
161403 (1248) whatson
»

Password za *.zip file

Oddelek: Pomoč in nasveti
101189 (1058) Dax

Več podobnih tem