» »

Notebooki - Centrino vs P4 M

Notebooki - Centrino vs P4 M

R0K ::

No prišel je čas, da si kupim domač notebook. Nej povem da bo v 100% zamenjal domač računalnik. Ok za server bo ostal stari. Nekaj mi pomeni tudi vzdržljivost baterije, ker da rad kdaj pa kdaj kam nesem.

No in pristal sem pri Acer-u. morem rečt da so ti laptopi dobro narejeni (ohišje, tipkovnica, ekran) naprap firmam kot so Compaq, IBM, Dell in drugi.

Dilema je samo Centrino vs navadni M. Pri centrinu me moti, da je malo švoh (več kot 1.3ghz ni v mojem rangu) pri Mu pa malo slabša baterija.

Odločil se bom vrjetno za model Travel mate 800, kjer dobim za cca 340k sit 1.3centrinota, 512ddr, 15'1 (1400x1050), mobility radeona 9000. Mislim da boljše nebi dobil nikjer pa podobne kvalitete?

No uglavnem. EČ bi bli vi na mojem mestu. bi raje uzeli centrinota al M? jest centrinota še nisem imel v 'rokah' ampak vem samo iz testov da batrija dolgo zdrži z p4 mobil sem pa že delal in so kul.

Help!

Fury ::

centrino in M nista primerliva po mhz.

http://www.intel.com/products/benchmark...

tole si poglej.. intel pravi da 1.7centrino usuje 2.6p4Mja

mescaline9 ::

js bi tud vzel centrinota, če mene pršaš si se dobr odloču

hermitko ::

Mogoče ti bo tole malo pomagalo :
Tom's hardware - Test Centrino 1.3 vs P 4-M

če bi se jaz odločil na tvojem mestu bi vzel centrino, jaz si bom verjetno omislil IBM ThinkPad R40 (vrednost 400k), ker do sedaj še nisem zasledil kakšno boljšo ponudbo.
Lahko ti povem le glede Gericom-a, da imam dva prijatelja, ki imata slabe izkušnje. Težave z monitorjem (preklop), baterijo in modemom. Tu je verjetno veliko bolj na mestu, da se splača kupiti "firmo", ki nekaj velja, kot pa pri namiznih računalnikih.

lp, hermitko

OldSkul ::

Poglej še Dell.Je dobra firma pa za isto ceno dobiš več kot pri IBM-u.

Witboy ::

ke pa lahko dobis za tak dnar travelmate 800 ?!?

Daedalus ::

Definitivno vzemi Centrino. In kot so ti že napisali, ne gledat razlike v mhz, ker so platforme zelo različne. V testih pa itak centrino vsuje P4m
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916146 (7107) Seb4
»

Kateri Notesnik je za 300 000 jurjov najblši??

Oddelek: Kaj kupiti
232302 (1725) CaqKa
»

notebook: AMD vs. Intel

Oddelek: Strojna oprema
201495 (1166) antonija
»

Intel Pentium M

Oddelek: Strojna oprema
141653 (1478) Freelancer
»

Kupujem dober prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
313933 (3356) partysound

Več podobnih tem