» »

Samsung Note 4 in vrnitev nazaj na verzijo Android 4.4.4.

Samsung Note 4 in vrnitev nazaj na verzijo Android 4.4.4.

easyrider3 ::

Lep pozdrav vsem skupaj in sicer me zanima,če bi se kako dalo nazaj prestavit telefon Samsung Note 4 na ANDROID 4.4.4. Lahko rečem da trenutno telefon ne deluje kot bi moral ali kot je takrat z original verzijo androida in sicer infra red ne deluje pa tudi sedaj nikakor ne morem povezat telefona z televizorjem. Verjetno bi se našlo še kakšna aplikacija ki sedajne deluje in sem veliko po internetu prebral da tudi ostali imajo take probleme. Sedaj je na telefonu verzija androida 6.0.1. pa me zanima če bi se dalo dati nazaj na verzijo 4.4.4. Po internetu opisujejo da se vse to lahko premakne nazaj na original verzijo zato me zanima če kdo pozna koga ali kak servis kjer bi mi to naredili

klinker ::

Z Odinom fleshnes original firmware brez problema.
https://www.technobuzz.net/galaxy-note-...

Daniel ::

IR ne bo začel delovati, ker ti je dioda odpovedala. Se da menjat ampak ni to za vsakega (menjal na svojem).

easyrider3 ::

Daniel je izjavil:

IR ne bo začel delovati, ker ti je dioda odpovedala. Se da menjat ampak ni to za vsakega (menjal na svojem).



Ja ampak si siguren da je dioda odpovedala,ker zgleda da IR dela saj zasveti modra lučka ko pritisnem na gumb isto kot takrat ko je bil novi,edino ne preklaplja na televizorju.

Daniel ::

Ja, isto je bilo pri meni. Lučka je neodvisna, zgolj kaže, da se je komanda izvedla, čeprav naprej ni šla, ker dioda ne dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651163629 (54175) c00L3r
»

Prejemanje MMS brez vključenih podatkov

Oddelek: Mobilne tehnologije
296606 (5792) neres
»

Android 5.1 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5825924 (17351) R1710
»

Android L - Android 5.0

Oddelek: Mobilne tehnologije
173841 (2945) negotiator
»

novejši android in factory reset

Oddelek: Mobilne tehnologije
17754 (597) blackbird42

Več podobnih tem