» »

Kje dobit microsoft sidewingerja ff

Kje dobit microsoft sidewingerja ff

Redman ::

Rad bi kupil ms sidevinger ff pa me zanima kje bi ga še lahko dobu? sem pa iz kranja

freejack ::

V LJ ga majo, v BOF-u, 20.490 SIT.

elfstone ::

evo

freejack ::

Damn, očitno sem ga preplačal (in to 3 dni nazaj) ;(( ;(( ;(( :D

dreja ::

Kje si ga pa kupil?

LP

Redman ::

Ej freejack kako se ti pa volan drugače obnese? A ti ustreza in če je dobr? A si mogoče probal f1 challenge in če ti kej zniža framerate z ff.

freejack ::

Zaenkrat sem probal samo NFS6 (sensitivity nisem uspel še najbolj naštimat, drgač ni slabo), GP4 (se fajn obnese), tut GTA se da špilat z volanom (:D), CM2 (men je zadeva carska), CM3 (no ja, itaq mi je špil v qrcu) in Carmageddon 3: TDR (nad tem starim špilom sem pa najbolj presenečen, FF deluje kot za stavo, novejše igre bi si lahk vzele mal zgleda).

Kar se tiče padca fps, tega sicer nisem opazil, je pa res, da tut nisem gledal, tko da, morda ja, morda ne.

Nad volanom sem dokaj zadovoljen. Čeprav sem mel namen kupit 10k SIT dražjega MOMO, sem zaenkrat vzel kar tega, glede na to, da sem zanj dal glih 10 prešernov. Aja, kupil sem ga v BOFu, za 20k SIT.

Skratka, če niste preveč izbirčni, je tale sidewinder čist dost, če ne, bi pa verjetno priporočal MOMO volan, ki je, kot sem rekel, ca. 30 prešernov. Da ne bo pomote, ne govorim o dražjem, ampak o cenejšem modelu, bolj "oskubljeni" verziji, ki je še vedno carski.

dreja ::

A si mogoče Momota videl v BOF-u? Jih imajo kaj na zalogi?
Iščem ga namreč vsepovsod, pa se ga ne dobi.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dreja ()

freejack ::

Osebno sicer nisem bil v BOFu, volan mi je en frend prinesel, sem pa videl MOMOta na ceniku pr Mlacomu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
71026 (957) ČIP 008
»

Laserski tiskalnik nakup jutri

Oddelek: Kaj kupiti
282902 (2312) iskra
»

volan

Oddelek: Kaj kupiti
7839 (731) Caligula
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422432 (1965) borchi
»

Kateri force feedback volan?

Oddelek: Igre
191558 (1323) AtaStrumf

Več podobnih tem